7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İngiltere Medyum

  • İngiltere Medyum için yorumlar kapalı
İngiltere Medyum

İnsanların; dili, rengi, ırkı ve özellikleri farklı olsa da ihtiyaçları ve sorunları genellikle aynıdır. İngiltere’deki ve Türkiye’deki insan da sevip, sevilmeyi arzu eder. Kısmetsizlikten ve şansızlıktan kurtulmayı ister. Huzurlu ve mutlu bir yaşamı ve bol kazanç herkesin isteğidir. İngiltere’de yaşıyorsanız veya yolunuz bu ülkeye düştüğünde ingiltere medyum olarak görev yapanlardan yardım alabilirsiniz.

İngiltere de medyum hoca, İngilizler herhangi bir sorunlarında yardım alabilecekleri kişilere rahatlıkla gidip, sorunlarını çözebiliyorlar. Fakat İngiltere’de yaşamını sürdüren Türk vatandaşları, herhangi bir sorunlarında hallerinden anlayan kişilerin arıyorlar. Yabancı bir ülkede oldukları için güvenilir ve gerçek medyum hakkında tereddütleri bulunuyor.

İngiltere Medyum Arayışı İçinde Olanlar

İngiltere her ne kadar ekonomik ve huzur seviyesi yüksek olsa da, burada da huzurunuz bozulabilir. Çaresiz kaldığınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda ingiltere medyum arayışı içine girebilirsiniz. Aşağıdaki durumlardan birini yaşıyorsanız, güvenilir medyum ihtiyacınız var demektir.

 1- Eşiniz, nişanlınız veya sevgilinizle aranız bozulmuşsa, ayrılma noktasına gelmişseniz,

 2- Eşiniz, nişanlınız veya sevgiliniz sizi terk etmişse,

 3- Partnerizin size bağlanmasını ve sizi çok sevmesini istiyorsanız,

 4- Tek taraflı aşk yaşıyorsanız,

 5- Kısmetsizlikten ve şansızlıktan kurtulmak istiyorsanız,

 6- İşlerinizin açılmasını, bol kazanç istiyorsanız,

 8- Kötülüklerden ve nazardan korunmak istiyorsanız,

 9- Üzerinizde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız,

 10- Çevreniz tarafından sevilip, sayılmak istiyorsanız ingiltere medyum arayışı içinde olanlar grubuna katılabilirsiniz.

İngiltere Medyum Büyü Yapanlar

Türk insanı duygusal olduğu için her gittiği yerde kendi dilini konuşan ve tanıdık birini arar. Bu nedenle yabancı ülkede yaşasa dahi Türk insanıyla irtibatını kesmez. Türk medyum ve hocalar yabancı ülkelerde özellikle İngiltere’de yaşayan Türk vatandaşlarına yardımcı olmak için hizmet ağlarını yurt dışına da açtılar.

Türkiye’de yaşayan medyum ve hocalar İngiltere medyum büyü yapanlar olarak telefonla da yardımcı olabiliyorlar. Telefonla irtibata geçtiğinizde, durumunuzu anlatmanız yetiyor. Gerekli bilgileri vermeniz dahilinde size özel vefk hazırlayıp, gönderiyorlar. Böylece kilometrelerce yolu kat etmeniz gerekmiyor.

Yurt dışında yaşadığınız için hangi medyumun gerçek ve güvenilir olduğunu tam olarak bilemezsiniz. Bunun için bazı kıstasları iyi bilip, ona göre değerlendirme yapmanızda fayda vardır.

Gerçek Medyumların Özellikleri

  • Medyumun sahip olduğu internet sitesini iyi inceleyiniz. Sık sık adres ve telefon değiştirip değiştirmediğini kontrol ediniz.
  • Medyumun hangi alanda uzman ve yetenekli olduğunu öğreniniz. Geri dönütleri ve yorumları takip ediniz.
  • Size “bir günde vefk hazırlarım, 48 saatte etkisini görürsünüz” sözünü söyleyen kişiye itibar etmeyiniz. Gerçek olan hiçbir medyum bu sözü sarf etmez. Çünkü bunun gerçekleşmeyeceğinin bilincindedirler.
  • Gerçek medyumlar hiçbir zaman görüşmede ücret ve fiyat konusunu görüşmezler. Gerçek niyetleri insana yardım olduğu için sizin durumunuzu görüşürler.
  • Karşınızdaki kişi, size şov yapıyorsa, süslü cümleler kuruyorsa, görüşmeyi sonlandırınız. Gerçek medyumlar sade ve az konuşan insanlardır.
  • Gerçek medyumlar, kötü amaçlı büyü yapmazlar. Her zaman insana yardım etmenin amacını güderler.

İngiltere Medyumun Yaptığı Büyüler

Aşk, bağlama, kısmet, bereket, papaz büyüleri İngiltere medyumun yaptığı büyüler olarak öne çıkanlardır. Bu büyüler ak büyülerdir. İyi niyetle yapıldığı ve yapılan kişiye herhangi bir zararı dokunmadığı için büyü yapanlar tarafından sıklıkla tercih edilen büyülerdir.

İngiltere medyum hoca olarak görev yapan kişiler ayrıcı size veya sevdiğinize yapılan büyüleri bozma işlemlerini de başarıyla yapıyorlar. Büyü yaptırmak veya üzerinizdeki büyüyü bozdurmak istiyorsanız tek yapacağınız telefonla irtibata geçmektir.

Medyum öncelikle sizin yıldızname ve ebced falınıza bakarak durumunuzu ortaya çıkarıyor. Hangi büyüyü yaptırmak istiyorsanız, etkileri ve sonuçları hakkında sizi bilgilendiriyor. Büyü yaptıracağınız kişinin bilgilerini –varsa bir fotoğrafı- vermeniz yeterlidir. Medyum, hüddam, havas ilimleri ve yeteneğini kullanarak vefk hazırlayıp, size gönderiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ