7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İstanbul Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

  • İstanbul Aşk Büyüsü Yapan Hocalar için yorumlar kapalı
İstanbul Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

İstanbul gibi hayatın yoğun ve hızlı yaşandığı bir şehirde, aşk hayatı sekteye uğrayabiliyor. Birçok insan çeşitli nedenlerden dolayı ya aşk hayatı bozulabiliyor ya da aradığı aşkı bulamıyor. Bununla birlikte içinde bulunduğunuz durumu kendi başınıza düzeltememe de ayrı bir problemdir.

Aşk problemleri yaşayanlar için istanbul aşk büyüsü yapan hocalar bulunuyor. Aşk hayatınızı aşk büyüsü ile düzene sokabilirsiniz. Bu sayesinde sevdiğinize kavuşabilir, evliliğinizi, ilişkilerinizi kurtarabilir, sevdiğinizi kendinize aşık edebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar 

Birçok insan sevdikleriyle birlikte mutlu ve sevgiyle dolu bir hayat yaşamak isterler. Bekârlar âşık oldukları kişiyle mutlu bir beraberlik kurmak isterler. Evli olanlar da aşklarını tazelemek, kötüye giden evliliklerini kurtarmak isterler. Böyle bir durumda olan evli ve bekar kişiler aşk büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

İster evli isterseniz bekar olun yaptıracağınız aşk büyüsüyle yıpranmadan ve yoğun çaba harcamadan sevdiğinizin de size aşık olmasını sağlayabiliyorsunuz. Aşk büyüsü sayesinde bütün olgular bir araya getirilerek mutlu bir ilişkiye ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

İstanbul Aşk Büyüsü Yapanlar

Aşk büyüsü en yaygın ve bilinen bir büyü çeşididir. Büyü çok kullanılmasına rağmen ehil kişiler tarafından yapılmadığı takdirde tehlikeli ve olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle istanbul aşk büyüsü yapanlar özel yeteneklere ve gizli ilimleri haiz insanlar olmalıdır.

Medyumlar ve hocalar doğuştan gelen özel bazı özelliklere sahiptirler. Duyuları ve transa geçmeleri sayesinde paralel alemdeki canlılarla iletişime geçebiliyorlar. Hüddam, havas, ledün gibi gizli ilimlere de vakıftırlar. İbranice ve Arapça dillerini de iyi bilirler.

Yukarıda saydığımız özelliklere sahip biri değilseniz veya bulduğunuz kişi bu niteliklerde değilse aşk büyüsü yapmaya/yaptırmaya kalkışmayın. Çünkü, bu büyüyü yaparken ilgili hüddamdan yardım istiyorsunuz. Diğer alemdeki canlılarla iletişime geçmek ve onları yönlendirmek çok zordur. Özel yeteneğe ve bilgi donanımına sahip değilseniz, çağırdığınız hüddamın gazabına uğrayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Aşk hayatını düzene sokmak veya karşısındakini kendisine aşık etmek isteyenler aşk büyüsü nasıl yapılıyor arayışı içine giriyorlar. Aşk büyüsü yapılırken farklı malzemeler kullanılabiliyor. Bu nedenle kullanılan malzemenin adına göre büyünün adı da değişebiliyor. Güvenilir ve gerçek hoca bütün uygulamaları bilmek zorundadır. Çünkü büyü yapmak kadar yapılan büyüyü bozmak da önemlidir.

İrtibata geçtiğiniz güvenilir medyum hoca öncelikle yıldızname ve ebced fallarıyla durumunuzu ortaya koyuyor. Niyetiniz ve amacınızı açık bir şekilde anlatmanız dâhilinde size en doğru çözüm yolunu sunuyor.

Hoca yapacağı aşk büyüsünün çeşidine göre temin etmeniz gereken malzeme/malzemeler listesini veriyor. Sizin hazırlayacağınız malzemelerle birlikte kendinin de hazırlayacağı materyaller bulunuyor.

Aşk Büyüsü Malzemeleri; Nohut, siyah üzüm tanesi,mum, aşık edilecek kişinin fotoğrafı, karabiber, kaşık, tuz, ip, sabun, zeytin çekirdeği, kağıt-kalem, sarımsak, saç teli/el veya ayak tırnağıdır.

Dikkat etmeniz gereken husus yukarıda sayılan malzemelerin tamamı bir büyüde kullanılmıyor. Her bir malzeme ayrı ayrı kullanılarak farklı aşk büyüleri hazırlanıyor. Sadece bu malzemeler aşk büyüsüne isimlerini vermiş oluyorlar.

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin geneli etkili ve etkisini çabuk gösteren büyülerdir. Fakat biran önce aşkına kavuşmak veya aşkının alevlenmesini isteyenler güçlü bir aşk büyüsü arıyorlar. Aşk büyüleri arasında papaz büyüsü en etkili aşk büyüsü olarak en çok kullanılandır.

Papaz büyüsü sayesinde büyü yapılan kişide de aynı sevgi duyguları görülmeye başlar. Büyü yaptırana hesapsız ve sorgusuz şekilde aşık olur. Büyü yaptıran kendisinden ayrılmadığı müddetçe onun yanında olur. Ayrıca büyü yapılan kişi kendisindeki bu duygu ve davranış değişikliğini yadırgamaz ve olağan bir süreç olarak görür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ