7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kara Sevda Çekenlerin Yaptırdıkları Büyüler

  • Kara Sevda Çekenlerin Yaptırdıkları Büyüler için yorumlar kapalı
Kara Sevda Çekenlerin Yaptırdıkları Büyüler

Kara Sevda Çekenlerin Yaptırdıkları Büyüler en sık tercih gören bir durumdur. Aşk duygusunu ciddi anlamda yaşamak isteyenlerin ve bu konuda ciddi sorunları olanların yaptırmış oldukları büyü çeşitlerine kara sevda büyüleri adı verilmektedir. Çok çeşitli büyüler bulunmaktadır. Kara sevda çekenlerin yaptırdıkları büyüler çeşitlilik göstermektedir. Bunların arasında en çok bilinenleri papaz büyüsü ve mum büyüsüdür. Her iki büyü de kara sevda çekenler tarafından yapılması istenmektedir.

Yapılacak olan büyülerin çok yüksek etkileri bulunmaktadır. Etkili olan büyüler sayesinde aşk acısı yaşayan ve sevdikleri kişilere bir an önce kavuşmak isteyenlerin amacına hizmet etmektedir. Sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için çeşitli büyülere başvuranlar tarafından yaptırılmaktadır. Uzman medyum hocalar tarafından farklı işlemler uygulanarak ortaya konmaktadır. Kısa sürede etkisini göstermektedir.

Medyum hocalar tarafından uygulanan işlemlerle kara sevda büyüsü yapılmaktadır. Bu büyülerin doğru bir şekilde yapılması ve bu konuda etkin olması adına sizlerden istemiş olduğu talimatlar yerine getirilmelidir. Böylelikle etkisi uzun süreli ve kalıcı olacaktır. Her medyum farklı şekillere uygulamaya geçmektedir. Bu nedenle de medyum hocanın odaklanması ve tam olarak uygulaması için kendi başına olması gerekmektedir.

Kara Sevda Büyüsü Herekse Yapılır mı?

Genel olarak aşk büyüsü ile karıştırılsa da aksi anlamda yapılabilmektedir. Bunun için yapılacak olan büyü karşı tarafa aşk acısı çektirmek için de yapılabilmektedir. Evlilik birliği sona ermiş olanlardan evi bırakıp gidene yapıldığı da bilinmektedir. Bunun nedeni aşk acısı çeksin ve unutamasın olarak da açıklanmaktadır. Yapılan büyünün çeşitliliğine ve yapılan kişinin özelliklerine göre farklı şekillerde ortaya çıkabilmektedir.

Aynı zamanda sevdiğiniz ama sizinle ilgisi olmayan kişiler için de kara sevda büyüsü yapılmaktadır. Kara sevda çekenlerin yaptırdıkları büyüler ile birlikte sevdiğiniz kişinin size gelmesini, âşık olmasını sağlayabilmektesiniz. Tabiri caizse kara sevda büyülerinden bir tanesini yaptırmış olduğunuz kişi size deli divane olacaktır.

Kara Sevda Çekenlerin Yaptırdıkları Büyüler

Kara Sevda Büyüsünde Okunacak Dua

Etkili aşk büyüsü yapımında olduğu gibi kara sevda büyüsünde de okunacak dualar bulunmaktadır. Bunun için medyum hocalar sizden bu dualar içten gelerek okumanızı talep edebilir. Kalpten edilecek dualar sayesinde yapılan büyünün tutma olasılığı çok daha fazla olacaktır.

Burada önemli olan durum edilecek olan duanın gerçekten inanarak yapılmasıdır. İnanç olmadan gerçekleşecek olan dualar, doğru bir büyü yapılmasının önüne geçecektir. Bu da başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Medyum hocaların sizden istemiş olduğu talepleri doğru bir şekilde yerine getirmeniz bu adımda önemlidir. Kara sevda çekenlerin yaptırdıkları büyüler ile birlikte okunacak olan dua;

“Vel âkibetü lil müttakin. Velâ udvane illa alez zalimin. Vessalâtu vesselâmu alâ resülinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihî ecmeîn.

Ey dualara icabet eden, bize şahdamarımızdan daha yakın olan, esirgeyen, bağışlayan, lütfeden Allah’ım. Ey yerleri ve gökleri yaratan, gizli ve açık her şeyi hakkıyla bilen, mülkün ve saltanatın ve bütün varlıkların sahibi, gözden uzak gönle yakın, her şeye kadir olan yüce Allah’ım. Ey hesap gününün sahibi, rahmeti gazabından çok, insan ve cinleri ancak ibadet etsin diye yaratan, ilk emri “oku” olan, âlemlerin Rabbi Allah’ım. Ey yalnızların en yakını, tek başına kalanların dostu, çaresizlerin yardımcısı, fakirlerin sonsuz serveti, zayıfların kuvveti, gariplerin şikâyet merci’i olan yüce Rabbimiz. Ey geceyi gündüze, gündüzü geceye katan, azameti ve yüceliği olan, ihsanı bol, rahmeti bol olan Rabbimiz.

Bütün hamd ü senalar sanadır. Övgü ve şükürler sanadır, dua ve niyazlar, yalvarış ve yakarışlar, dile getirdiğimiz getiremediğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsustur Allah’ım. Biz ancak sana ibadet eder ve ancak senden yardım dileriz, ancak senin için namaz kılar ve ancak sana secde ederiz, yalnız sana yalvarır, ancak sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. Böylece biz, huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi sana açtık. Ey Kerim ve Rahim olan Rabbimiz! Kendimizi senin uçsuz bucaksız inayetine, yardımına, affına, lütfuna, rahmetine, keremine bıraktık. Senden yardım bekliyoruz.”

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ