7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü

  • Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü için yorumlar kapalı
Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü

Kilitle yapılan aşk büyüsü en etkili yöntemlerden biridir. Kişinin kendinin bile fark etmediği vücudunda ve ruhunda birikmiş olan enerji tıkanıklıklarını açar. Karşı cinsle bağ kurar ve anında iki kişiyi birbirine doğru çeker.

İki kişinin aşkında eğer bir blokaj yoksa birbirine doğru çekilir ve hiç kimse önünde duramaz. Fakat iki kişinin gönül birliği kurmasında hep bir engel çıkıyorsa bu hem içeriden hem dışarıdan enerji temizliği gerekliliğini ortaya koyar. Bunun için kilitle yapılan aşk büyüsü ve enerji temizliği yapınız.

 

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

Kilitle yapılan aşk büyüsü içinde yer alan kilit madde olarak demirdir, gücü kuvveti ve kötü ruhların kovulmasını simgeler. Kilidi açmak ise genç kızların bahtını açmakta çok etkilidir. Sadece kızların değil, erkeklerin de özel hayatını ve iş hayatını yoluna koymasını sağlar. Kafası netleşir, hedefleri belirginleşir ve aşk alanında ciddi adımlar atar. Bu yüzden kilit ile yapılan aşk büyüsü insanın hayatını düzene koymak için birebirdir.

Aşk büyüsü için kilit kullanımı, iki kişiyi demir gibi sağlam bir şekilde birbirine bağlar. Birbirinden başkasını göremez olurlar. Sevgililer evlenmek için, evliler ise eşlerin birbirine ve yuvasına bağlanması için bu büyüyü yaparlar. Bu ak büyü çeşidi sırasında yapılan niyet ve dualar kabul olur.

 

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilitle yapılan aşk büyüsü için farklı yöntemler vardır. Hangi yöntemi denerseniz deneyin, önce niyet edin. Niyetin gücü sanıldığından fazladır. Bir yönteme göre kendinize aşık etmek için o kişinin size aşık olmasını niyet ettikten sonra başının üzerinde kilit 40 defa açılır ve kapatılır. Vakit olarak her zaman yapılabildiği gibi Cuma günü öğle namazı vaktinde yapılması daha etkilidir. Bu esnada Kuran’dan sureler okunur, özellikle Ayetel Kürsi okunur. İşlemin ardından istediğiniz kadar Ayetel Kürsi okuyabilirsiniz.

Bu büyü aşk istemiyle ya kıza ya erkeğe yapılır, her durumda etkilidir. Eğer tanışıklık varsa ve sevgi varsa fakat belli nedenlerden ötürü kavuşamama gibi farklı durumlarda hem kıza hem erkeğe bu büyü uygulanır.  Bu büyü, eğer varsa üzerinizdeki kara güçleri defeder.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ