7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Okunacak Dua

  • Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Okunacak Dua için yorumlar kapalı
Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Okunacak Dua

Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Okunacak Dua

Kocayı kendinize bağlamak için okunacak dua, evli kişiler tarafından merak edilmektedir. Evliliğinizin ilk yılları oldukça güzel ve heyecanlı geçebilir. İlerleyen yıllarda bu durum monotonlaşmaya başlarsa evliliğinizde bazı heyecanlar yok olabilir. Kişilerin birbirine karşı ilgileri azalırsa, belli kopukluklar yaşanırsa evlilik tehlikeye girebilir. Özellikle kocanızı kendinize bağlamanız evlilikler açısından önemlidir. Erkeğin gözünün sadece eşinde ve evinde olması uzun süren evlilikler için gereklidir. Kocanızın sadece sizinle ilgilenmesi için ona iyi davranmalı, nezaketli olmalı, muhabbet içinde bulunmalısınız. Bunların haricinde dua ederek de bu isteğinizi Allah’a bildirmelisiniz. Allah istenilen her şeyi bilerek kişilere fayda sağlayacak güzellikleri onlara sunmaktadır.

Kocayı kendinize bağlamak için okunacak dua bağlama büyülerinde de okunmaktadır. Büyülerde birçok dua okunarak insanların ihtiyacı olan konularda manevi yardım sunulmaktadır. Medyumlar bu konuda kişilere yardımcı olmaktadır. Bağlama ya da muhabbet büyüsü yaptırmak isterseniz medyum hocalar sizlere yardımcı olacaktır. Onların haricinde sadece dua ederek Allah’tan yardım dilemek isteyen kişiler bazı dualar okuyarak kocalarını kendisine bağlayabilirler. Dua, büyü, tılsım, muska seçenekleri tamamen kadınların tercihiyle ilgilidir. Evinizde bazı dualar okuyarak eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Ya da bu duaları medyum hocalara okutarak eşinizin size bağlı kalmasını da sağlayabilirsiniz. Sizin yapacağınız bütün manevi uygulamalar medyumlar tarafından verilen hizmetler arasındadır.

Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Okunacak Duaların Önemi

Evlilik kutsal bir müessese olarak bilinmektedir. Belli bir olgunluğa gelmiş olan kişiler evlenmek isterler. Hayallerinde kurdukları evlilik de hep mutlu ve sadakatli olmaktan yanadır. Ama zaman içinde neler yaşanacağını bilemezsiniz. Kocanız sizden uzaklaşabilir, başka kadınlara gönlü kayabilir, eviyle ilgilenmeyebilir. Bu durum kadınların hiç istemediği ve korktuğu bir haldir. Hiçbir kadın böylesine kötü bir durum içerisinde olmak istemez. Böyle kötü olaylardan korunmak için size bağlı bir eş ve koca istemeniz için bolca dua etmeniz de gerekecektir.

Böylelikle mutlu, huzurlu ve uzun süreli evlilik hayatına sahip olabilirsiniz. Hep sizinle olmak isteyen bir eş, yanınızdan ayrılmayan koca, mutluluğu sizin yanınızda arayan birini isterseniz size sunacağımız duaları okuyabilirsiniz. Okuyacağınız duaların sonunda da niyetinizi Allah’a bildirmelisiniz. “Allah’ım sen okumuş olduğum dualarımı kabul et. Eşimin sadece bana bağlı kalmasını nasip et. Yuvamıza neşe, muhabbet ve sevgi ver. Bir tek Sana inanır ve Senden yardım dilerim. Amin “

Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Hangi Duaları Okumalısınız?

Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Okunacak Dua

Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Okunacak Dua

Kocayı kendinize bağlamak için okunacak dua arayışında olanlar için bazı dualardan bahsetmek isteriz.

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Tebbet suresi de eşinizin size bağlı kalması için önemlidir. Surenin okunuşu şu şekildedir: “Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

Hatta Tebbet suresini suya okuyarak eşinize içermeyi de deneyebilirsiniz. Bu yöntemin de oldukça etkili olduğu bilinmektedir.

Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbınehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.”

Yukarıda bulunan dualar neticesinde size bağlı ve sadakatli bir kocanızın olmasını Allah’tan talep edebilirsiniz. Özellikle ailesi dağılmak üzere olan, aralarında soğukluk bulunan kişiler kocayı kendinize bağlamak için okunacak dua araştırması içine girmektedir. Size sunduğumuz dualar bu konuda araştırma yapan kişilere faydalı olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ