7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Berhetiye Duası İle Sevdiğini Aşık Etme

  • Berhetiye Duası İle Sevdiğini Aşık Etme için yorumlar kapalı
Berhetiye Duası İle Sevdiğini Aşık Etme

Allah’ın (cc) isimlerinde büyük sırlar ve faziletler saklıdır. Allah’ın isimlerini zikretmek ve bol bol dillendirmek kulluğun vazifelerinden biridir. Kulluk vazifelerinizin yanı sıra, herhangi bir sıkıntınızda veya niyetinizde Allah’tan niyet dileniyorsunuz.

Allah (cc), sizlerden sadece ona kulluk etmenizi ve sadece O’ndan istekte bulunmanızı buyurmuştur. Bunu da; “Bana dua edin, icabet edeyim” sözüyle açıkça belirtmiştir. Ne dileğiniz, niyazınız ve sıkıntınız varsa Allah’tan dileyebilirsiniz.

Kendi bildiğiniz ve diliniz döndüğünce dua edebileceğiniz gibi, peygamberlerin, evliyaların, âlimlerin ve salih insanların ettiği dualardan da edebilirsiniz. Bu dualardan biri de Berhetiye duasıdır. Ne sıkıntınız, muradınız varsa bu duayı usulüne göre okuduğunuzda faydasını görebilirsiniz.

Berhetiye Duası Nedir?

Allah’ın 99 ismini Kuran-ı Kerim’den ve dini kitaplardan duyan insanlar Berhetiye Duası sözcüğünü duyunca berhetiye duası nedir merakı yaşıyorlar. Esmaül Hüsna, Allah’ın 99 ismine verilen bir isimdir. Berhetiye de Allah’ın Esmaül Hüsna’dan farklı 28 ismine verilen addır. Bu isimler, Allah’ın “Rahim” sıfatını yansıtıyorlar. Yüce Allah’ın ahrette Müslümanlara yardım edeceği ve onları koruyacağı anlamını taşıyor.

Berhetiye Duası da Ruhani alemi kapsıyor. Bu duayı sıklıkla okursanız, cinni veya şeytanı varlıklar size musallat olamıyor. Alimler bu duayı “kırmızı yakut” gibi görmüş ve çok değerli olduğuna inanmışlardır. Alimler, duanın feyzini uzun araştırmalar sonucunda keşfetmişlerdir. Bu keşifleri sonucunda da duayı koruma ve yönetme amaçlarında kullanmışlar.

Hz. Süleyman (as) da bu duayı; cinleri ve şeytanları yönetmekte kullanmıştır. Tahtının dört bir yanında Berhetiye isimleri yazılmıştır. Şeytanların ve cinlerin yönetilebileceğini keşfeden ruhani alem araştırmacıları bunu insanların yararına kullanmaya başladılar.

Berhetiye Duası Yaptıranlar

Her insanın niyeti ve sıkıntısı farklı olabilir. Hasta olanlar şifa niyetine, kısmetsizlikten ve şansızlıktan yakınanlar şansının dönmesi, fakirlikten bunalanlar, zengin olmak için dua ederler. Bunların dışında aşk, sevmek ve sevilmek için berhetiye duası yaptıranlar da bulunuyor.

  • Yuvasında huzur ve muhabbetin artması,
  • Boşanma sürecine girmiş evliliklerin kurtulması,
  • Evi terk eden eşin geri dönmesi,
  • Sevgisini yeterli görmediği eşinin, nişanlısının, sevgilisinin daha çok sevmesi,
  • Eşinin, nişanlısının, sevgilisinin sadece kendisini sevmesi, ona bağlanması
  • Sevdiği kişi tarafından reddedilme endişesi ve korkusu yaşamamak için berhetiye duasına başvuruyorlar.

Sizin de durumunuz yukarıdaki durumlardan birine uyuyorsa, bu konuda bilgili ve deneyimli gerçek medyum bulmalısınız.

Berhetiye Duası Yapanlar

Berhetiye Duasını sıkıntı veya niyazınız için ediyorsanız, herhangi bir tılsıma veya ayine ihtiyacınız bulunmuyor. İster namazdan sonra isterseniz dilediğiniz bir vakitte Allah’a el açıp duayı okuyabilirsiniz. Niyetinizi belirtip, Allah’tan isteyebilirsiniz. Fakat aşıt etmek, kendinize bağlamak için bu duayı kullanacaksanız durum değişiyor.

Karşınızdaki kişiye, aşırı duygular yüklemek, düşüncesini, fikrini değiştirmek sadece dua okuyarak olmuyor. Berhetiye Duası, ruhani varlıkları yönettiği için, kullanan kişinin tecrübeli, ön görü sahibi ve bilgili olması gerekiyor. Yönetmek isteyeceğiniz cinni varlık iyi de ya da kötü olabilir. Siz cinni varlığı yöneteyim derken, o sizi kullanabilir. Bu durumda hem vücut hem de akıl sağlığınızdan olabilirsiniz.

Her ne kadar, internette ve sosyal medyada bu dua ile aşık etme, kendine bağlama işlemi yazılsa da dikkat ederseniz, eksik olduğunu görürsünüz. Gerçek ve güvenilir medyum ya da hoca olanlar, dua ve büyü paylaşımı yapmazlar. Duadan ve uygulamalardan kısa örnekler gösterirler. Bu işlemler özel yetenek, yılların deneyimi ve bilgi birikimi istediği için basite indirgenecek konular değildir.

Özel bir yeteneğe, havas ve hüddam ilmine haiz değilseniz, berhetiye duası ile aşık etme işlemini medyum aracılığı ile yaptırmanızda fayda vardır.

Berhetiye Duası İle Nasıl Aşık Edilir?

Eşinizin, nişanlınızın veya sevgilinizin sevgisinin azaldığından veya yeterli olmadığından şüphelenenler berhetiye duası ile nasıl aşık edilir araştırması içindeler. Bu konuda öncelikle aranızdaki ilişkiyi gözden geçirip, nerede eksiklik olduğunu bulmalısınız. Çarenizin tükendiğini ve elinizden hiçbir şey gelmediğini gördüğünde medyum veya hoca arayışına girebilirsiniz.

Medyum veya hoca size “bakım” yaptıktan sonra, celp hazırlayacaktır. Medyum, yıldızınıza bakarak, enerjinizin en yüksek olduğu vakitlerde tılsımlı sözcükler söyleyerek ayin yapacaktır. Bu ayinde ruhani varlıklar çağırıp, istenilen kişiyi etkilemeleri sağlanacaktır.

Medyum kendi üzerine düşeni yaparken sizden de nasıl davranacağınız ve neler yapacağınız konusunda talimatlar verecektir. Bunlara harfiyen uymanız ve tatbik etmeniz isteğinizin oluşmasını sağlayacaktır.

Evde Berhetiye Duası İle Aşk Büyüsü Yapma

Arapça sözcüklere, büyü ayinine ve ruhsal aleme ilginiz ve yakınlığınız varsa yaygın olan şu işlemi uygulayabilirsiniz. Muhabbet saatlerinde (bu saatlerin ne zaman olduğunu internetten veya medyumlardan öğrenebilirsiniz) kırmızı bir mum üzerine 45 defa berhetiye duasını okuyorsunuz.

Niyet etmeden ve duayı okumadan önce gusül abdesti almanız ve temiz giyinmeniz gerekiyor.

Niyetinizin olumlu gelişebilmesi açısından bu işlemi 7 gece boyunca yapmalısınız.

Eüzü besmeleyi çektikten sonra şu duayı okuyorsunuz;

“Allahümme inni bihakki berhetihin berhetihin,keririn keririn, tetlihin tetlihin, turanin turanin, mezcelin mezcelin, bezcelin bezcelin, Terkabin terkabin, berheşin berheşin, Ğalmeşin ğalmeşin, hutirin hutirin, Kalnehudin kalnehudin, berşanin berşanin, kezhirin kezhirin, nemuşelhin nemuşelhin, berheyula berheyula, beşkeylehin beşkeylehin, gazmezin gazmezin, enkalelitin enkalelitin, kabratin kabratin, gayahen gayahen, keydehula keydehula, şemhahirin şemhahirin, şemhehirin şemhehirin, bikehtahunihin bikehtahunihin, beşarişin beşarişin, tuneşin tuneşin, şemhabaruhin şemhabaruhin.

Allahümme bihakki letşağşagvilin emvilin celdin mehcemem helmecin verudiyetin mehfeyacin bi-ızztike illa ma ehazte bisem-ıhim ve ebsarihim sübhane men leyse kemislihi şey-ün fissemavati vel ardi ve hüvessemiul âlim. (Âmin)

Evde Berhetiye Duasıyla Sevdiğini Aşık Etme

Berhetiye duasını okumadan sadece, Allah’ın belirli isimlerini kullanarak evde berhetiye duasıyla sevdiğini aşık etme uygulamasını yapabilirsiniz.

“Sevdiğimin de bana aşık olması için abdest almaya niyet ettim. Bendeki kirler abdestle gitsin, yaptığım işlem yerine ulaşsın. Sevdiğim kişi bana Allah rızası için gelsin. Amin.” Sözünü hafif sesli olarak söyledikten sonra abdest alıyorsunuz. İsterseniz abdest alırken de niyetinizi söyleyebilirsiniz. Burada önemli olan niyetinizi 5 defa tekrarlıyorsunuz.

Yönünüzü kıbleye çevirin. Elinize bir kağıt alıp, mürekkepli kalemle “tetlihin, turanin, mezcelin “ Berhetiye sıfatlarını yazın. Kağıdın öbür tarafına kendi adınızı ve aşık etmek istediğiniz kişinin adını yazın. Kâğıdı, uyuduğunuz yatağın altına koyup, yedi gece boyunca yatıyorsunuz.

Berhetiye Duasıyla Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendinize veya bir sevdiğinize âşık etme büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız en kısa sürede bir medyuma ya da hocaya gitmelisiniz. Gereksiz ve aşırı duygu değişimleri, ağlamalar, sinir krizleri, uyku bozukluğu ve sadece bir kişiyi düşünme gibi belirtiler görünüyorsa üzerinizde büyü olma olasılığı yüksektir.

Büyü konusunda uzman ve deneyimli bir kişiyle irtibata geçerseniz, üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Medyum ya da hoca “bakım” yaparak, size büyü yapılıp yapılmadığını belirliyor. Öncelikli olarak sizi büyünün etkisinden korumak için “koruma büyüsü” yapıyor. Daha sonra yeteneğini ve bilgisini kullanarak üzerinizdeki büyüyü bozmaya çalışıyor.

Berhetiye Duasıyla size aşık etme büyüsü yapılmışsa, büyünün bozulma süreci çok uzun ve zordur. Bozulması en zor büyülerden olduğu için, güçlü bir medyumun bu işlemi yapması önemlidir. Genellikle büyüyü ancak, uygulayan kişinin bozması gerekiyor. Fakat kimin yaptığını bilmiyorsanız, medyum, işlemi nasıl çözeceğini araştırarak buluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ