7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyum Seyfullah Hoca Şikayet Ve Yorumları

  • Medyum Seyfullah Hoca Şikayet Ve Yorumları için yorumlar kapalı
Medyum Seyfullah Hoca Şikayet Ve Yorumları

Konya’da doğup büyüyen medyum Seyfullah hoca hakkında kim neler söylüyor ona bakacağız kardeşlerim. Hakkında yapılan yorumlar, şikayetler, güvenilir olup olmadığı hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Güvenilir Medyumun Özellikleri Nelerdir?

Medyum, insanla manevi alem arasında bağları yeşerten kişidir. Allah’ın izniyle medyum Seyfullah hoca hakkında şikayet ve yorumlar söylenenleri aktarmaya çalışacağız. Efendim, medyum hocamız hakkında bilgi vermeden evvel, bir medyum nasıl olmalı, özellikleri neler olmalı bunu öğrenelim.

 * Sevgili kardeşlerim, medyum hoca ilk başta alim olmalı, kendini mutlaka yetiştirmiş olmalıdır. İlim sofrasına oturmamış medyuma hoca denemez. Onun yanında dertlerinize çareler bulamazsınız.

 * Medyum hoca dediğimiz kişi mutlaka bilinmelidir. Geçmişi açık ve net şekilde ortada olmalıdır. Kendisinden yardım talep ettiğiniz zaman var gücüyle, samimiyetle çabalamalı. 

 * Medyum denilen kişinin resmi belgeleri mutlaka olmalı. Resmi belgeleri bulunmayan kişilere gidilmemelidir. Değerli kardeşlerim, medyum hocanın nasıl olması gerektiğini anladık. Şimdi medyum Seyfullah hocanın güvenilirliği konusunda değerlendirmeye başlayacağız.

Medyum Seyfullah Hoca Güvenilir Mi?

Medyum seyfullah hoca güvenilir mi, Değerli kardeşlerim, Konya’da dünyaya gelen medyum Seyfullah hoca tam 33 yıldır bu alemin yolcusudur. Kendisi Diyarbakırlı meşhur Mehmet Taha hocadan eğitimlerini almıştır. Şimdiye kadar kendisine dertleri için başvuran hiçbir kardeşini geri çevirmemiştir. Değerli kardeşlerim, medyum Seyfullah hocayı diğer medyumlardan ayıran bilgi ve tecrübesidir.

Ayrıca kendisi ilmin tüm meyvelerine hakim olmak yerine, Allah’ın izninin sınırlarına kadar yürümeyi seçmiştir. Değerli kardeşlerim, musallat, cin çarpması, büyülerin yapılması gibi tüm dertlerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Sadece derdiniz olmasına gerek yok, sohbet etmek için de kendisiyle 7/24 görüşebilirsiniz.

Medyum Seyfullah hoca ilim yurdunda yaptıklarıyla bilinir. İnsanlara zarar vermeden, çalışmalarını yürüten hocamız, Allah’ın korkusunun ne demek olduğunu bilir. Sevgili kardeşlerim, kendisin yanında dertlerine çare arayanlar bilirler. O, kimsenin isteğini kıramaz. Kendisine gelen kardeşlerine, Kur’an ilimleri dahilinde yardımlarını esirgemez.

Bunları yaparken, canı gönülde çalışmayı ihmal etmez. Bu nedenledir ki onun yanına gelen kardeşleri, kendisinde memnun kalırlar. Onun için hayır dualarını eksik etmezler. Medyum Seyfullah hoca güvenilir mi sorusuna elbette güvenilir cevabını vermek mümkündür. Sizde onu tanıdıkça, gerçek değerini anlayabilirsiniz. 

Medyum Seyfullah Hakkında Şikayetler Var Mı?

Değerli kardeşlerim, medyum Seyfullah hoca şikayet , güvenilirliğiyle bilinir. Havas ilminin sahibi olan hocamızla beraber çalışan insanlar, kendisinin kıymetini bilirler. Doğrusu hakkında herhangi bir şikayet bulunmuyor. Medyum hocamızın tek amacı, insanlığa hizmeti Allah yolunda yapmak olduğundan, kendisi hakkında kimsenin şikayetler ettiği görülmemiştir.

Medyum Seyfullah Hakkında Yorumlar

Hocamız, Allah’ın belirlediği ilim sınırlarının ötesinde hareket etmez. Bundan dolayıdır ki kendisi hakkında yapılan yorumlarda da insanların memnun kaldıklarını görebiliyoruz. Hocamız, duanın gücünü ve ilmini bilen bir insandır. Kendisi hakkında yapılan yorumlarda bilgisinin genişliğini anlayabiliyoruz. Hakkında yapılan bazı yorumlar şöyledir.

Ben bugüne kadar onlarca medyum hocaya başvurdum. Derdime çare bulamadım. Allah yolunda olan Seyfullah hocayı tanıdıkça, çare için başvurdum. Kendisi bana çarenin dua olduğunu söyledi. Dualarla bana yardımcı oldu. Allah’a şükürler olsun ki şuanda dertlerimin hiçbiri yok.’ (Medyum hocamıza başvuran bir kardeşimiz)

Değerli kardeşlerim, medyum Seyfullah hoca hakkında yüzlerce yorum bulabilirsiniz. Biz burada hepsini paylaşamıyoruz. Sitemiz üzerinde araştırdığınızda kimlerin neler yazdıklarını bulabilirsiniz.

Medyum Seyfullah Hocaya Nasıl Ulaşabilirim?

Sevgili kardeşlerim, hocamız yaratılana yaratan aşkına değer verir. Hiç kimseyi küçümsemez. Her kardeşinin derdiyle ayrı ayrı ilgilenir. Kendisine çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarıyla dilediğiniz anda ona ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mesaj atabilir, dilerseniz telefonla arayabilirsiniz. 

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Neden En İyi Medyum Seyfullah Hoca

Medyumluk, tarihin her ayrı devrinde kıymet görmüştür. Medyumlara verilen kıymet onların ilmine ve hakikatlerine olan bağlılıklarından dolayıdır. Belirtmeliyiz ki kardeşlerim, medyum hakikatin yolcusu olmalıdır. Hakikati dile gelmeyen medyumların, insanlara hizmet vermesi na mümkündür.

Kardeşlerim, insanlar maddi dünyada yaşadıkları sıkıntıları sürekli çözme fırsatına erişemezler. Çünkü insan beyni belli bir yerden sonrasını göremez. Maddiyatta yaşadıklarını maneviyatta aramaya başlar. Medyum hocalara da bu vesileyle başvurulur. 

Medyum Seyfullah hoca, Allah’ın yolundan asla şaşmaz. Ders gördüğü hocalar ve ilimden aldığı terbiye ona bu yolu öğretmiştir. Hocamız, bilerek ve isteyerek bir insana asla zarar vermek istemez. Her kardeşinin derdiniz dinler. Onun için dualarla çözüm üretmeye çalışır. Bu yüzdendir ki en iyi medyum Seyfullah hocadır. Kendisini tanıdıkça bunu neden söylediğimizi daha iyi anlayabileceksiniz. 

Medyum Seyfullah Hocayı Tavsiye Ediyor Muyuz?

İnsanlar, Allah’ın sanat eserleridir. Evren bizlere ne kadar muazzam görünürse görünsün, insan kadar karmaşık değildir. Karmaşık olduğu kadar mükemmel dizayn edilmiş insanoğlu, her detayıyla incelenmeye değerdir.

Medyum seyfullah hoca şikayet ve yorumları, İşte bu bilinçle hareket edip, istikametin Kur’an olduğunu dile getiren Seyfullah hoca, kendisinden yardım isteyenlere hizmet eder. Kendisini hizmetçi olarak gören hocamız, her Müslüman kardeşi için hizmetkardır. Hocamızla tanışma fırsatı bulmuş kardeşlerimiz onu her yerde tavsiye ederler. Çünkü o farklıdır.

Elbette ki onun özelliği sadece tavsiye edilmesi değildir. Dünyada ileri gelen medyumlar, kendisinden her zaman fikir edinmeye çalışırlar. Dünyanın diğer ülkelerinde tanınan hocamıza, her ülkeden muhakkak insanlar yardım için gelirler. Çok iyi bir dinleyici olan hocamız, ön yargılarının tamamını bir kenara bırakarak hareket eder. Her derde muhakkak kendi ilminin öğretileriyle reçete vermeye çalışır. Reçetelerinin tümünde Kur’andan akan dualar yer alır.

Onu Gönül Rahatlığıyla Seçebilirsiniz

Biliriz ki derdi olmayan insan yoktur. Kimisi evinden, malından dertlidir, kimisi malı olmadığından, gidecek evi bulunmadığından dert edinir. Değerli kardeşlerim, derdiniz ne olursa olsun, çekinmeden Seyfullah hocamızı arayabilirsiniz. Seyfullah hoca dualara olan tam inancıyla sizlere hizmetlerini sağlayacaktır.

İlim bilmeyen insanlara güvenmek yerine, hocamızı tercih etmeniz sizler için çok kıymetli bir davranış olacaktır. Bazı kardeşlerimiz, güvenilir medyum Seyfullah hoca dertlerimize çare bulabilir mi, diye sorarlar bize. Kardeşlerim, Seyfullah hoca çarenin Allah’tan olduğunu bilir. Onun hikmeti, Allah’ın izniyle ilmini çare yolunda harcamaktır. Yani, ilimle insan arasında aracı olmaktır. Dolandırıcı medyum seyfullah hoca, arkadaşlar hak ve hakikat yolunda giden her kişi dışlanır. Eğerki benim hakkımda böyle bir kelam olursa bilinki bu hizmetlerde ehli olmayan kişilerin yaptığı asılsız karalama maksatlı yorumlar vardır. Bu da siz müslüman kardeşlerimin gözünde beni kötülemek maksatlı yapacaklarıdır.

Seyfullah Hocanın Hikmetleri Var Mı?

Değerli Müslüman kardeşlerim. Eğer dertleriniz varsa, muhtemelen hikmet sahibi olduğunu söyleyen insanlarla tanışmışsınızdır. Onlarla tanışmamış olsanız bile, etraftan o kişilerin hikmet sahibi olduklarını duymuşsunuzdur. Ve’lakin, hikmet sahibi yüce Rabbimizdir.

Onun dışında hikmete nail olacak bir varlık yoktur. Bizler ancak bahşettiği ilimden zerre tanecikleri kadar faydalanabiliriz. Aldığımız ilimle ya kendimizi aşık ederiz veya onun yolunda hizmet vermeye çalışırız. 

Medyum Seyfullah hoca iletişim, zerre kadar almış olduğu ilmin hikmeti olmadığını bilir. Onun gayesi, şifa dağıtmak, insanların dertlerine çare bulmak değildir. Kendisi, hikmetin dualarda olduğunu her daim dile getirir. İlmiyle insanlara sadece yardımcı olmaya çalışır. Öyle ki o gizlenmez. Kardeşlerine hizmet etmeye her daim aşıktır. 

7/24 Seyfullah Hocaya Ulaşabilirsiniz

Sitemiz üzerinden isterseniz mesaj yoluyla, isterseniz arayarak, Seyfullah hocamıza ulaşabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun, istediğiniz zaman kendisine yazabilir veya arayabilirsiniz. Üstelik sadece belli gün veya saatlerde değil, 7/24 ulaşabiliyorsunuz.

Sevgili kardeşlerim, derdine çare aramayan derman bulamaz. Derdine çareyi ilim sofrasında oturan güvenilir bir hocayla paylaşmak isterseniz buyurunuz. Allah’ın izniyle aradığınız çareyi Medyum Seyfullah hoca aracılığıyla bulabilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ