7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyum Seyfullah Hoca Şikayet Ve Yorumları

Medyum Seyfullah Hoca Şikayet Ve Yorumları

Konya’da doğup büyüyen medyum Seyfullah hoca hakkında kim neler söylüyor ona bakacağız kardeşlerim. Hakkında yapılan yorumlar, şikayetler, güvenilir olup olmadığı hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Güvenilir Medyumun Özellikleri Nelerdir?

Medyum, insanla manevi alem arasında bağları yeşerten kişidir. Allah’ın izniyle medyum Seyfullah hoca hakkında şikayet ve yorumlar söylenenleri aktarmaya çalışacağız. Efendim, medyum hocamız hakkında bilgi vermeden evvel, bir medyum nasıl olmalı, özellikleri neler olmalı bunu öğrenelim.

 * Sevgili kardeşlerim, medyum hoca ilk başta alim olmalı, kendini mutlaka yetiştirmiş olmalıdır. İlim sofrasına oturmamış medyuma hoca denemez. Onun yanında dertlerinize çareler bulamazsınız.

 * Medyum hoca dediğimiz kişi mutlaka bilinmelidir. Geçmişi açık ve net şekilde ortada olmalıdır. Kendisinden yardım talep ettiğiniz zaman var gücüyle, samimiyetle çabalamalı. 

 * Medyum denilen kişinin resmi belgeleri mutlaka olmalı. Resmi belgeleri bulunmayan kişilere gidilmemelidir. Değerli kardeşlerim, medyum hocanın nasıl olması gerektiğini anladık. Şimdi medyum Seyfullah hocanın güvenilirliği konusunda değerlendirmeye başlayacağız.

Medyum Seyfullah Hoca Güvenilir Mi?

Medyum seyfullah hoca güvenilir mi, Değerli kardeşlerim, Konya’da dünyaya gelen medyum Seyfullah hoca tam 33 yıldır bu alemin yolcusudur. Kendisi Diyarbakırlı meşhur Mehmet Taha hocadan eğitimlerini almıştır. Şimdiye kadar kendisine dertleri için başvuran hiçbir kardeşini geri çevirmemiştir. Değerli kardeşlerim, medyum Seyfullah hocayı diğer medyumlardan ayıran bilgi ve tecrübesidir.

Ayrıca kendisi ilmin tüm meyvelerine hakim olmak yerine, Allah’ın izninin sınırlarına kadar yürümeyi seçmiştir. Değerli kardeşlerim, musallat, cin çarpması, büyülerin yapılması gibi tüm dertlerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Sadece derdiniz olmasına gerek yok, sohbet etmek için de kendisiyle 7/24 görüşebilirsiniz.

Medyum Seyfullah hoca ilim yurdunda yaptıklarıyla bilinir. İnsanlara zarar vermeden, çalışmalarını yürüten hocamız, Allah’ın korkusunun ne demek olduğunu bilir. Sevgili kardeşlerim, kendisin yanında dertlerine çare arayanlar bilirler. O, kimsenin isteğini kıramaz. Kendisine gelen kardeşlerine, Kur’an ilimleri dahilinde yardımlarını esirgemez.

Bunları yaparken, canı gönülde çalışmayı ihmal etmez. Bu nedenledir ki onun yanına gelen kardeşleri, kendisinde memnun kalırlar. Onun için hayır dualarını eksik etmezler. Medyum Seyfullah hoca güvenilir mi sorusuna elbette güvenilir cevabını vermek mümkündür. Sizde onu tanıdıkça, gerçek değerini anlayabilirsiniz. 

Medyum Seyfullah Hakkında Şikayetler Var Mı?

Değerli kardeşlerim, medyum Seyfullah hoca şikayet , güvenilirliğiyle bilinir. Havas ilminin sahibi olan hocamızla beraber çalışan insanlar, kendisinin kıymetini bilirler. Doğrusu hakkında herhangi bir şikayet bulunmuyor. Medyum hocamızın tek amacı, insanlığa hizmeti Allah yolunda yapmak olduğundan, kendisi hakkında kimsenin şikayetler ettiği görülmemiştir.

Medyum Seyfullah Hakkında Yorumlar

Hocamız, Allah’ın belirlediği ilim sınırlarının ötesinde hareket etmez. Bundan dolayıdır ki kendisi hakkında yapılan yorumlarda da insanların memnun kaldıklarını görebiliyoruz. Hocamız, duanın gücünü ve ilmini bilen bir insandır. Kendisi hakkında yapılan yorumlarda bilgisinin genişliğini anlayabiliyoruz. Hakkında yapılan bazı yorumlar şöyledir.

Ben bugüne kadar onlarca medyum hocaya başvurdum. Derdime çare bulamadım. Allah yolunda olan Seyfullah hocayı tanıdıkça, çare için başvurdum. Kendisi bana çarenin dua olduğunu söyledi. Dualarla bana yardımcı oldu. Allah’a şükürler olsun ki şuanda dertlerimin hiçbiri yok.’ (Medyum hocamıza başvuran bir kardeşimiz)

Değerli kardeşlerim, medyum Seyfullah hoca hakkında yüzlerce yorum bulabilirsiniz. Biz burada hepsini paylaşamıyoruz. Sitemiz üzerinde araştırdığınızda kimlerin neler yazdıklarını bulabilirsiniz.

Medyum Seyfullah Hocaya Nasıl Ulaşabilirim?

Sevgili kardeşlerim, hocamız yaratılana yaratan aşkına değer verir. Hiç kimseyi küçümsemez. Her kardeşinin derdiyle ayrı ayrı ilgilenir. Kendisine çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarıyla dilediğiniz anda ona ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mesaj atabilir, dilerseniz telefonla arayabilirsiniz. 

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Neden En İyi Medyum Seyfullah Hoca

Medyumluk, tarihin her ayrı devrinde kıymet görmüştür. Medyumlara verilen kıymet onların ilmine ve hakikatlerine olan bağlılıklarından dolayıdır. Belirtmeliyiz ki kardeşlerim, medyum hakikatin yolcusu olmalıdır. Hakikati dile gelmeyen medyumların, insanlara hizmet vermesi na mümkündür.

Kardeşlerim, insanlar maddi dünyada yaşadıkları sıkıntıları sürekli çözme fırsatına erişemezler. Çünkü insan beyni belli bir yerden sonrasını göremez. Maddiyatta yaşadıklarını maneviyatta aramaya başlar. Medyum hocalara da bu vesileyle başvurulur. 

Medyum Seyfullah hoca, Allah’ın yolundan asla şaşmaz. Ders gördüğü hocalar ve ilimden aldığı terbiye ona bu yolu öğretmiştir. Hocamız, bilerek ve isteyerek bir insana asla zarar vermek istemez. Her kardeşinin derdiniz dinler. Onun için dualarla çözüm üretmeye çalışır. Bu yüzdendir ki en iyi medyum Seyfullah hocadır. Kendisini tanıdıkça bunu neden söylediğimizi daha iyi anlayabileceksiniz. 

Medyum Seyfullah Hocayı Tavsiye Ediyor Muyuz?

İnsanlar, Allah’ın sanat eserleridir. Evren bizlere ne kadar muazzam görünürse görünsün, insan kadar karmaşık değildir. Karmaşık olduğu kadar mükemmel dizayn edilmiş insanoğlu, her detayıyla incelenmeye değerdir.

Medyum seyfullah hoca şikayet ve yorumları, İşte bu bilinçle hareket edip, istikametin Kur’an olduğunu dile getiren Seyfullah hoca, kendisinden yardım isteyenlere hizmet eder. Kendisini hizmetçi olarak gören hocamız, her Müslüman kardeşi için hizmetkardır. Hocamızla tanışma fırsatı bulmuş kardeşlerimiz onu her yerde tavsiye ederler. Çünkü o farklıdır.

Elbette ki onun özelliği sadece tavsiye edilmesi değildir. Dünyada ileri gelen medyumlar, kendisinden her zaman fikir edinmeye çalışırlar. Dünyanın diğer ülkelerinde tanınan hocamıza, her ülkeden muhakkak insanlar yardım için gelirler. Çok iyi bir dinleyici olan hocamız, ön yargılarının tamamını bir kenara bırakarak hareket eder. Her derde muhakkak kendi ilminin öğretileriyle reçete vermeye çalışır. Reçetelerinin tümünde Kur’andan akan dualar yer alır.

Onu Gönül Rahatlığıyla Seçebilirsiniz

Biliriz ki derdi olmayan insan yoktur. Kimisi evinden, malından dertlidir, kimisi malı olmadığından, gidecek evi bulunmadığından dert edinir. Değerli kardeşlerim, derdiniz ne olursa olsun, çekinmeden Seyfullah hocamızı arayabilirsiniz. Seyfullah hoca dualara olan tam inancıyla sizlere hizmetlerini sağlayacaktır.

İlim bilmeyen insanlara güvenmek yerine, hocamızı tercih etmeniz sizler için çok kıymetli bir davranış olacaktır. Bazı kardeşlerimiz, güvenilir medyum Seyfullah hoca dertlerimize çare bulabilir mi, diye sorarlar bize. Kardeşlerim, Seyfullah hoca çarenin Allah’tan olduğunu bilir. Onun hikmeti, Allah’ın izniyle ilmini çare yolunda harcamaktır. Yani, ilimle insan arasında aracı olmaktır. Dolandırıcı medyum seyfullah hoca, arkadaşlar hak ve hakikat yolunda giden her kişi dışlanır. Eğerki benim hakkımda böyle bir kelam olursa bilinki bu hizmetlerde ehli olmayan kişilerin yaptığı asılsız karalama maksatlı yorumlar vardır. Bu da siz müslüman kardeşlerimin gözünde beni kötülemek maksatlı yapacaklarıdır.

Seyfullah Hocanın Hikmetleri Var Mı?

Değerli Müslüman kardeşlerim. Eğer dertleriniz varsa, muhtemelen hikmet sahibi olduğunu söyleyen insanlarla tanışmışsınızdır. Onlarla tanışmamış olsanız bile, etraftan o kişilerin hikmet sahibi olduklarını duymuşsunuzdur. Ve’lakin, hikmet sahibi yüce Rabbimizdir.

Onun dışında hikmete nail olacak bir varlık yoktur. Bizler ancak bahşettiği ilimden zerre tanecikleri kadar faydalanabiliriz. Aldığımız ilimle ya kendimizi aşık ederiz veya onun yolunda hizmet vermeye çalışırız. 

Medyum Seyfullah hoca iletişim, zerre kadar almış olduğu ilmin hikmeti olmadığını bilir. Onun gayesi, şifa dağıtmak, insanların dertlerine çare bulmak değildir. Kendisi, hikmetin dualarda olduğunu her daim dile getirir. İlmiyle insanlara sadece yardımcı olmaya çalışır. Öyle ki o gizlenmez. Kardeşlerine hizmet etmeye her daim aşıktır. 

7/24 Seyfullah Hocaya Ulaşabilirsiniz

Sitemiz üzerinden isterseniz mesaj yoluyla, isterseniz arayarak, Seyfullah hocamıza ulaşabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun, istediğiniz zaman kendisine yazabilir veya arayabilirsiniz. Üstelik sadece belli gün veya saatlerde değil, 7/24 ulaşabiliyorsunuz.

Sevgili kardeşlerim, derdine çare aramayan derman bulamaz. Derdine çareyi ilim sofrasında oturan güvenilir bir hocayla paylaşmak isterseniz buyurunuz. Allah’ın izniyle aradığınız çareyi Medyum Seyfullah hoca aracılığıyla bulabilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Gerçek Aşk Uzmanı dedi ki:

  Hayatimda gördüğüm en dürüst en doğru hocalardan birisidir bir çok hoca bir sıkıntı olduğun da büyü yaparak çözüm bulmaya çalışır ama seyfullah hoca dualardan yana olmuştur. Heleki aşk büyüsü yerine yaptığı işlem Allah razı olsun ondan onun sayesinde yuvama evlatlarima kavuştum ben. Önün sayesinde dualara karşı inancım arttı Allah ne muradı varsa versin inşallah

  1. Yaro dedi ki:

   Merhaba işleminiz hala etkili oluyormu

   1. Seyfullah Hoca dedi ki:

    Rahmani işlemlerin etkisi Allah katında makbul ve kadir olan bir işlem ile halis bir niyete göre yapıldığı vakit etkisi kalıcı baki ömürlük olur inşallah

  2. Nurcan dedi ki:

   Merhaba kaç gün de kesin olarak sonuç aldınız

 2. Fethi Keskin Sivas dedi ki:

  Medyum seyfullah hoca gerçekten işinin ehli deneyimli bir hoca arkadaşlar. Ben eşimle ilgili özel bir durumum için yardım aldım kendilerinin den Allah razı olsun yardımcıları da kendide o kadar ehli bir insan ki konuşmalarından sesinden gerçek hoca olduklarını anlarsın. Bir buçuk yıldır ayrı olduğum eşimden onun sayesinde tekrar bir araya geldik. Seyfullah hocayı tanıyana kadar 37 bin lira para kaptırdım diğer medyumlara ama sonunda doğru olanı bulduğuma da şükrediyorum. Allah ne muradı varsa versin dilerim inşallah bana yardımcı olduğu gibi sizlere de olur. Selametle kalın sayın hocam.

 3. Yeliz Değirmenci dedi ki:

  Merhaba sayın hocam ben antalya dan yeliz işim olduğunda sizin için yorum yazıcam diye söz vermiştim. Değerli Seyfullah hocam buradan ne kadar kendimi ifade edebilirim bilmiyorum ama şuna kalpten inanıyorum ki ömrümde sizin kadar güvenilir dost canlısı bir hoca daha göremem. Sevgili arkadaşlar kısaca size kendimi anlatayım, ben evliliğime 4 ay kala bir iftira yüzünden nişanlımdan ayrılmıştım. Ne yaptıysam da bir daha görmek istemedi beni ailesininde tabi etkisi büyüktü. Bu durum için internette güvenilir medyum hoca diye yazdığımda medyum seyfullah hoca çıktı. Yazdıklarını uzun uzun okudum ve en çok beni etkileyen büyü yapmadığı dualar ile işlem yapıyorum demesi oldu. Aradığımda bana sadece evliliği istiyormusun dedi ve bunu canı gönülden istediğimi söyledim. Bana çok özel bir işlemi vardı adını vermemi istemedi ama kuvvetli olduğuna eminim. O kadar sıkıntılı dönem yaşadığım nişanlım 13 gün için de kapıma gelip ağladı gözlerime inanamadım vallahide. Hatalı olduğunu afetmem gerektiğini söylüyordu. Şimdi o kadar mutluyum ki bunu anlatamam ve bunları bana yaşatan değerli hocama bir ömür dua edicem onun sayesinde sevdiğim kişi ile yuvamı kuruyorum. Allah ne muradın varsa versin hocam sizi sevdiklerinize ve bizlere bağışlasın. Ellerinizden öpüyorum.

  1. Kevser dedi ki:

   Merhaba yeliz hanım bu sürecinizi çok kısa bahsedermisinix bizede hoca size gün vermişmiydi şu kadar günde olacak diye

 4. Tuana Ankara dedi ki:

  Bende seyfullah hocaya bir arkadaşımın tavsiye ile işlem yaptirdim. Inşallah güzel sonuç alırım bende herkez tavsiye etmiş hoca efendiyi buda güven veriyor açıkçası bir de işlem yaptıran birinden duymak da güzel oldu inşallah bana da vesile olursunuz sayın hocam

  1. Sevim Çakir dedi ki:

   Merhaba tuana hanım yaptırdığınız işlemden sonuç aldınız mı bende güvenilir doğru medyum arıyorum internet de çok medyum var güvenemiyor insan lütfen bana dönüş yaparmısınız.

   1. Anonim dedi ki:

    Merhaba sevim hanım siz yaptirdinizmi islem

 5. Fatma dedi ki:

  Tuana hanım yaptırdığınız işlem tuttumu bir bilgi verebilirmisiniz lütfen

  1. Tuana Ankara dedi ki:

   Sevim hanım ilk siz yazmıştınız benim sevgilim için işlem yaptırmıştım 3 defa aradı görüştükte eskisinden daha iyi daha sıcak Allah razı olsun hocamdan gerçekten anlatıldığı kadar varmış. Fatma hanım 10 gün oldu yapılalı ama bu süre zarfında görüştük evet tekrardan bir araya geldik.

   1. Ayse dedi ki:

    Merhaba Tuana hanım size hoca söylemişymiydi kaç günde etki edeceğini bende yaptırmak istiyorum hocamız güvenilir duruyor

   2. Kevser dedi ki:

    Tuana hanım sizin adınıza cok sevindim . Bende hocamıza işlem yaptırmak istiyorum ve sizi yorumunuzdan sonea çok ümitlendim insallah bende sonuc alabilirim

    1. Ahmet dedi ki:

     Kaç günde sonuç veriyor bilgi alabilir miyim çok özledim de 🙁

   3. G dedi ki:

    Tuana 10 gün yazmışsın. Bu 10 gün hocanın sana işlemi yazıp yolladığı süredemi oldu kargoyu aldıktan 3 gün sonramı yada sizin işlemleri uygulayıp takıp gömdüğün süre ici 10 günmü

 6. Fatma dedi ki:

  Çok teşekür ederim cevap için Tuana hanım . Hoca size bir gün verdimi mesela 2 hafta icinde olucawk diyip o osüre zarfındamı gerçekleştin

  1. Tuana Ankara dedi ki:

   Fatma hanım bana iki hafta dedi ama ilk hafta içinde iki defa aramıştı ve gözlerime inanamamıştım bende. İnşallah sizinde öyle olur

   1. Fatma dedi ki:

    Amin inşallah bende yaptırıcam inşallah bir ömür mutlu olursunuz Tuana hanım . Erkek arkadaşınız işlem yaptırmadan önce yazıyormuydu arıyormuydu yoksa işlemden sonra bir anda pat diyemi arayıverdi

   2. Ggggh dedi ki:

    Tuana hanım sixin adınıza cok cok sevindim sevdiğin kişi ile çok mutlu ol ömür boyu . Yorumlara cevap vermenix cok hos bizde sizler sayesinde güveniyorux

   3. Gul dedi ki:

    Sizin adinizi cok sevindim Tuana hanım . Siz sevgilinizle ayrılalı cok olmusmuydu ve islemden önce tamamenmi bitmişti iletişiminiz .

   4. Hanife Ankara dedi ki:

    Arkadaşlr bende işlem yaptırmak istiyorum fakat emin olamıyorum gerçekten hoca güvenilirmi işlemlerimiz tutuyormu

   5. T dedi ki:

    Tuana bende senin yorumundan sonra yaptırmaya karar verdim yaptirdim hoca dediğin gibi çok iyi bir insan bende simdi islemlerimi yapıyorum 3. günümdeyim inşallah benimde senin gibi duam gerçekleşir

 7. Tuana Ankara dedi ki:

  Hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim erkek arkadaşımla uzun bir süre hiç görüşmedik aramadı yazmadı ama işlemden sonra yanılmıyorsam 4 gün dü ilk direk aradı ama aradığını görmedim sonra yazmıştı bende öyle aramıştım öylelikle görüşmeye başladık biz. Gerçekten işinin ehli güvenilir medyum hoca dır seyfullah hoca Allah razı olsun ondan

 8. T dedi ki:

  Bende hocaya işlem hazırlatıyorum hafta içi gelecek inşallah benimde işlemim tutar Allahın izni ile . Hocamız güvenilir her soruya cevap veriyor yardımcı oluyor engelleme gibi olaylar yok yani .İşlemim tutunca buraya yazacağım emin olmayanlar için

  1. Kevser dedi ki:

   T adlı kişi işleminiz tutarsa burada bizimlede paylaşırmısınız lütfen bende sizin işleminiz tutarsa yaptıracağım kesinlikle ve hoca size gün verdimi kaç gün icinde olur dedi

   1. T dedi ki:

    Tabikide sizinle paylaşırım . Şuanda hazırlanıyor işlemim bir kaç güne gelecek İnşallah olumlu gelişmeleri sizinle paylaşmayı nasib eder Rabbim . Olur olmaz yazacağım buraya

  2. Zeynep dedi ki:

   Olursa bizlerede haber ver canım tutmama ihtimali varmiymis

   1. T dedi ki:

    Hoca öyle birsey demedi insallah sende dua edersen sana yardımcı olcam dedi olur dedi . Sizlere haber vericem hocayla kendiniz konuşun birde zaten sürekli cevap veriyor ona sorun endişelerinizi anlatın yardımcı olur bende size yazıcam işlem sonrası yaptırıcak olanlar yaptırsın bana yazanlar olmuş senin işlemin olursa bizde yaptıracagız diye onlar icinde umut olur

 9. Sibel izmir dedi ki:

  Hocam senden binlerce kez razı olsun eşim eve döndü bakışları bile değişti desem yeridir. Benimde çocuklarımın da duasını aldınız her şey için çok teşekkür ederim. Burada yorumları da okudum arkadaşlar gerçekten güvenilir bir hoca bana verdiği süreden 2 gün geçince oldu ama özel durumum olduğu için gecikti buna da şükür oldu ya eşim döndü ya cocuklarim da bende sahilsiz kalmadım bana bu yeter ben ölene kadar dua edecem inşallah hoca efendiye

  1. Kevser dedi ki:

   Merhaba çok sevimdim adınıza Allah birdaha yaşatmasın kötü günlerinizi inşallah . Hoca size kaç gün vermişti süre olarak

  2. G dedi ki:

   Sibel hanım kaç gün vermisti hoca size ve kaç günden itibaren etki etmeye basladi

 10. Gizli dedi ki:

  Hocam merhabalar bu işlemleri yaptığınızda bize neler yolluyorsunuz bizi zorlayacak şeylermi mesela kaşık gömme falan

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Mübarek büyü yapmıyorum ben dualı vefkler ve tılsımlar ile Rahmani işlem yapıyorum. Yedirme içirme yoktur bizim işlemlerimizde

 11. Derya dedi ki:

  Arkadaslar gerçekten hoca güvenilirmi Allah rızası icin bana da soleyin intahar eşiginde hissidorum kendimi nişanlım durduk yere yüzügü atti bende islem yaptirsam tutarmi bana bilgi verirmisiniz

 12. Yaro dedi ki:

  Arkadaslar bizimle ilgilenen yardimcilarımı hocanın bizzat kendisimi

  1. Tuana Ankara dedi ki:

   Yardımcıları var ama istediğin zaman görüşüyorsun Seyfullah hocayla

 13. Feride dedi ki:

  Arkadaslar hoca islemden sonra ne yolluyor ben topraga gömme suya atma işlemlerini yapamam herhalde endişeleniyorum

  1. Tuana Ankara dedi ki:

   Bana üzerimde taşımam için dua vermişti 2 tane de toprağa gömdüm ama konuştuğunda yapamadığın işlem olunca onlar kendileride yapıyor bence konuşman daha iyi olur

   1. Gizli dedi ki:

    Tuana hanım siz 4. günde etki etmeye basladı yazmışsınız bu 4 gün hocanın size hazırlayıp gönderdikten sonraki 4 günmü yoksa sizin işlemleri yaptığınız bitirdiğinizden sonraki 4 günmü

   2. Feride dedi ki:

    Tuana erkek arkadaşım döndüğünde sana ne dedi nasıl aklına gelmişsin söyledimi :))

  2. T dedi ki:

   Çok zorlanmassin zor şeyler değil ama Tuana hanımında dediği gibi hocayı arayıp görüş çünkü yapamayacağın olur senin işleminde hoca sana anlstsın ona göre kesinleştirip yaptır

 14. Kerime dedi ki:

  Ya bu yorumlar gercekmi yalanmi bole biseu varmi bazi kisiler kendileri yaziyor yorumları bu hoca gercekmi yapgi islemler gercekmi

  1. T dedi ki:

   Yorumlar gerçek çünkü bende işlem hazırlatıyorum şuan buraya yazıyorum böyle düşünenler için daha önceden dolandırılanlar için emin olabilirsiniz güvenilir birisi

   1. Kerime dedi ki:

    Siz konustu iseniz problem yoktur diye umuyorum olunca bizede haber verin bende yaptırıcagım ins. unutmassiniz olunca burda bizleride :))

   2. Hanife dedi ki:

    İşlemine ne zaman baslayacaksin canim sana kaç günde etki edecekmis

   3. Kim dedi ki:

    T senin işlemin ne oldu fayda ettimi

    1. T dedi ki:

     Edince yazıcam daha işlemimi yeni bitirdim sayılır

 15. Derya dedi ki:

  Tm T adli kisi siz isleminiz tuttugunda Allah rizasi icin bizimlede paylasin bizlerde endisemizi yenelim bende hayatim icin yapacam islemi eger yaptirmazsam ben hayatim basima yikilir sizden haber bekliyorum sizler icinde dua edecegim

 16. İstemiyorum dedi ki:

  Kötü yorumlarda paylasiliyormu sadece iyi yorumlarımı paylaşıyor bu hoca

 17. P... dedi ki:

  Merhaba seyfullah hoca yaptıgınız islemlerde kaç günde geri dönüş alıyoruz eski sevgili icin

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Niyetin evlilikse inşallah elimizden geldikçe yardımcı oluruz. Bu durumda bağlama muhabbet celbi yapılır evlilik yıldızlarını bağlayarak büyü değil bu Rahmani işlem 14 gün için de etki eder fakat aranızda ayrılık çok uzun bir süre olmadığı durumda 1 yılı geçmiş olmadığı durumda dır

 18. Seven kiz dedi ki:

  Bu karşı taraf bizi rüyasında felanmı görüyo öylemi dönüyo bi anda nası oluyor hocam çok kisa bahsedermisinix

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Rahmani işlemler kalbe buhuz eder ve sevdiğin kişinin her an düşüncelerinde yer alırsın bu rüya aleminde de olur biznillah

 19. Takatimkalmadi dedi ki:

  Olmayan işlemlerde oluyormuuu

 20. M. Yıldırım dedi ki:

  Değerli hocam ben istanbul dan melisa yaptığınız işlem etki etti faydasını gördüm ama bu sefer de nefes alamayacak kadar sıkıştırıyor her şeyime karışıyor bunun bir çözümü var mı lütfen ben bu kadar olacağını bilmiyordum bu konuda da yardım edine bana

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Melisa kızım inşallah elimden geleni yaparım ara müsait olunca beni

  2. Derya dedi ki:

   Melissa işlemin kaç günde etki etti ve sana dönüşü nasıl oldu biraz bu sürecten bizlerede bahsedermisin

 21. D. dedi ki:

  Sayın hocam eski erkek arkadasimla 5 aydir ayriyiz benden nefret ettigini soyledi birdaha asla sana donmem dedi bu sekildede islem yaptirsak geri dönüs olurmu

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Kızım niyetin evlilikse ara inşallah elimden geleni yaparım kabulu veren Cenabı Haktır ben vesileyim inşallah

   1. Abdullah dedi ki:

    Merhaba bende sevdigim kisiyle evlilik isityorum kendisi beni birakip gitti baska birine benimde islemim tutarmi kesin

 22. Emine dedi ki:

  Herhalde yaptiripta işlemi tutmayan olmamis

 23. Songul dedi ki:

  Seyfullah hocam Allah rızası icin banada yardım edin cok zor durumdayım sevgilim terk etti kendime gelemiyorum islemler tutuyormu gercekten nasil ulasabilirim

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Müsait olduğun vakit ara yardımcı olalım inşallah

 24. N. Fransa dedi ki:

  Kizlar yorumlari okudum hepimisin duasi islemi kabul olur insaallah . Bende Fransadan yaziyorum hocamisa islem yaptirtacagim bana islem yaptirip geri donus alanlar yorum atabilir lutfen nasi oldu kac gunde etki gosterdi donus oldu felan hepinise simdiden tesekkurler

  1. Tuana Ankara dedi ki:

   Valla ben yaptırdım etkisini gördüm işlemler bittikten sonra daha da etkili oldu ama herkesin durumu ayrı bence arayı konuşun derim ben 2 hafta gibi bir sürede etki görmüştüm

   1. Kim dedi ki:

    2 hafta süre hocanın verdigi işlemleri yaptıktan sonraki süremi

   2. Hanife dedi ki:

    Tuana hayirli olsun öncelikle . Şuan erkek arkadasinla aran nasil hala iyimi

 25. Fer dedi ki:

  Acaba islemi duasi olmiyan varmi ya bende yaptirmak istiyom korkuyom hadi olmassa

 26. Pln dedi ki:

  Yorumlar cok gec onaylaniyor galiba yaa

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Haftada belirli 2 gün içerinde yayınlanır yorumlarınız

 27. Hayra dedi ki:

  Kaç günde etkili sonuclar aliyoruz Allahin izni ile gideni dondurmek icin

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Durumunla ilgili önce bakım yapılıp ona göre etki süresi belirlenecek

   1. Anonim dedi ki:

    İki bekar kişinin hakkında işlem yaptırmak temiz bir niyetmidir sevdigim kiside bekar bende

    1. Seyfullah Hoca dedi ki:

     Muradın niyetin evlilikse halis dir inşallah

 28. Ferda dedi ki:

  Bende yaptirmayi düsünüyorum lakin korkuyorum islemim tutmaz diye herkezinki tutuyormu aceba

  1. Zuhal dedi ki:

   2sene önce bu zamana kadar bariştik ayrildik ve şimdi de beni istemediğini söyledi bende işlem yaptirmak istiyorum

   1. Seyfullah Hoca dedi ki:

    Arayın inşallah niyetin evlilikse yardımcı olurum.

    1. Zuhal dedi ki:

     Niyetim evlilik evet ama size Whatapp dan yazdim

 29. Kadersiz dedi ki:

  Böyle bir sıra vakfa bende şahir olmak istiyorum sayın hocam . Sevdigim kisi ayrildi ve ben cok aci cekiyorum . Benimde islemim tutarmi

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Ara inşallah niyetin Halisse vesile olurum

   1. Kadersiz dedi ki:

    Ne zaman araniyor veya whatsaptan yaziliyor

    1. Seyfullah Hoca dedi ki:

     Akşam 7 den sonra daha rahat ulaşabilirsiniz

     1. deryan dedi ki:

      bende yaptırmak istiyorum fakat telefonlarıma kimse çıkmıyor 7 den sonra da çok kez aradım niyetim hayırlısıyla evlilik yardımcı olurmhsunuz hocam Allah rızası için

 30. Okka dedi ki:

  Çok merak ediyorum bende yaptirsam benimde islemim tutarmi parami zor kazaniyorum bide olmazsa icime bayagi bir oturur

 31. Gizlikalsim dedi ki:

  Yorumlar insallah gercektir bende islem yaptirtacam korkuyom vAllaha hoca gercekten yapiyormu islem

 32. Korkuyorum dedi ki:

  Memnun olan az kisi var galiba yorumlar az bence islem yaptirsam tutcakmiki acep

 33. Soru dedi ki:

  Bazi kisiler para aldiktan sora engelliyor bu hocadada oyle bi sorun yasiyn varmi

  1. T dedi ki:

   Hayır asla öyle bişey yapmıyor telefondada görüşünce anlayacaksınız çok iyi birileri ve sonuna kadar sizinle ilgileniyorlar bence hic düşünmeyin hemen iletişime geçin

 34. Derya dedi ki:

  T adlı kullanici isleminiz oldumu yazacam buraya demistiniz haber vermediniz isleminiz olduds bizimi unuttunuz olmadımı yoksa lutfen haber werirmisiniz

 35. T dedi ki:

  Derya şuan daha olmadı çünkü her kişide farklılık gösteriyor olma süresi ama hoca olacak senin işlemin rahat ol dedi benim için çok uğraşıyor Allah razı olsun çok emek veriyor inşallah bende sabırla bekliyorum olmasını

 36. BUKET dedi ki:

  BENİM YORUMLARIM NEDEN ONAYLANMIYOR ACABA?

  1. Zuhal dedi ki:

   buket hanim siz işlem yaptirdiniz mi. Bende düşünüyorum cunku

   1. BUKET dedi ki:

    ZUHAL HANIM VALLA DÜŞÜNÜYORUM AMA İYİ BİR REFERANS BULABİLİRSEM EĞER. MALUM ORTALIK DOLANDIRICI KAYNIYOR.

 37. Sevgi Aydın dedi ki:

  Sayın hocam yaptığınız çalışma etkisini gösterdi Allah razı olsun sizden gerçekten bir ömür duacinizim. Eşim eskisinden de daha sıcak evimde huzur oldu sayende hocam ne desem bilemiyorum Allah binlerce kez razı gelsin sizden hocam

 38. Aslıhan Çakmak dedi ki:

  Hocam çok ama çok teşekkür ederim size Allah ne muradımız varsa versin bir ömür size dua edicem artık. Hakan geldi hocam beni sevdiğini hata yaptığını söyledi çok mutluyum herşey sizin sayenizde oldu. Allah sizden razı olsun seyfullah hocam

  1. T dedi ki:

   Kaç günde etkisini gösterdi sizin işleminiz

   1. Aslıhan Çakmak dedi ki:

    Benim özel bir durumum oldu hocam halletti onu da 23 gün sonuç aldım ama sürekli iletişim halinde oldu benle Allah razı olsun ondan da

    1. T dedi ki:

     Aynen benimde bi sorunum oldu hoca şimdi halledecek inşallah bu defa olur benimde sizin adınıza cok sevindim inşallah hep mutlu olun

     1. A dedi ki:

      Sorun ne oldu sizin acaba

  2. Beyza dedi ki:

   Aslıhan hanım lütfen sizinle özelden gorusebilirmiyiz bi 3 kişiye 3 gündür para yatrdm dolandirildm yorumların gercekligine inanmak istiyorum Allah rızası icin yardımcı olun

   1. Aslıhan Çakmak dedi ki:

    Beyza hanım tabi elimden gelen bisey olursa yaparım sevinirim de buna seyfullah hoca diğer hocalar gibi değil iki defa bende dolandirildim ama sonunda hocamı buldum güvenebilirsiniz

   2. T dedi ki:

    Hangi kişilere yatırdınız paraları ?
    Bu hocalar öyle dolandırıcı değil sizi engellemiyolar ve ilgileniyolar , işlemlerin etkiside kişiden kişiye göre değişiyor

    1. Hakan dedi ki:

     peki ispat? Bak yazacagim yorum bile yayinlanmiyor. Eee nasil guvenecegiz?

  3. Zeynep dedi ki:

   Aslıhan hanım. Görüşebilirmiyiz. Çok önemli

 39. Gisem dedi ki:

  Internetteki diğer dolandiricilarla karistirmayn kesinlikle hocamzla görüşme saglamadm ama bir vekiliyle irtibat saglyrm o kadar ilgililerki sesi bile insanın içine huzur veriyor bende yeni işlem başlattım kargomun gelmesini bekliyorum nolur dualarınızı eksik etmeyin inşallah muradima kavuşurum etkisini gördüğümde yine yazcam Allah hocamzdan ve vekillerinden razı olsun

 40. Bahar Yilmaz dedi ki:

  Sevgilim için de bende bir işlem yaptirdim daha 4 gün oluyor inşallah olduğun da bende buradan yazicam. Gerçekten anlatıldığı gibi çok ilgili ve saygililar her aradığım da ulaşıyorum ve seyfullah hoca çok iyi sesi huzur veriyor insana merak bekliyorum işlemimin sonucunu

  1. Aleyyy dedi ki:

   Olunca bize mutlaka yazin ve islem ücreti pahalimi

   1. Bahar Yilmaz dedi ki:

    Çok pahalı değil daha önce yaptirdigin sahte hocalar kadar bile istemedi ama her kişinin işlemi farklı olabilir arayıp konuşun bence sizde

 41. Gisem dedi ki:

  Bahar hanim mrba lutfen bizleride haberdar edin isleminiz tuttugunda bizlerin de içine umut oluyor bu yorumlar kargonuz geldi de mi 4 gün oluyor yoksa isleminiz baslayalimi 4 gün oldu bende sabrsizlikla bekliyorum kargom yarın gelecek insallah olduğunda sizleride bilgilendirecegim

  1. Bahar Yilmaz dedi ki:

   Merhaba islemim baslayali bu gun 5 gun uygulayacaklarim daha gelmedi bu hafta gelecekmis inşallah bende sabırsızlıkla bekliyorum

   1. Kevser dedi ki:

    Siz geri dönmesi icinmi yaptiriyorsunuz

    1. Bahar Yilmaz dedi ki:

     Evet evlilik için yaptırıyorum bende

  2. E dedi ki:

   Gisem Hanım sizde durum nedir? Ben sizden sonra aldım kargoyu. Bekliyorum inşallah olacak. Hocamız sağolsun ilgileniyor her daim.

 42. Beyza dedi ki:

  Bahar hanım lütfen isleminizin sonucunu paylaşır mısınız bende yaptıracam eğer gerçekten olumlu olursa yaptırmak istiyorum sonucunuza göre bende işlem başlatacağım

  1. Mina dedi ki:

   Aynn bahar hanım işleminiz olumlu olursa bizede haber verin kac gün sonra olacakmıs seninki canim

  2. T dedi ki:

   Beyza hanım benim işlemim oldu ama paylasmamami istediler o yüzden yazmamıştım şimdi sizin merak ettiğinizi söyleyince murat hocaya söyledim yaz dedi oda ufak bir sorun çıkmıştı onu yaptılar ve şuan çok güzel gidiyor herşey inşallah sizin de olur

   1. Buket dedi ki:

    T murat hoca kim? Seyfullah hoca değilmi ya?

    1. Seyfullah Hoca dedi ki:

     Seyfullah hocanın yardımcısıyım ben gerektiği durumlarda Hoca Efendi ile görüştürüyorum.

 43. Bahar Yilmaz dedi ki:

  Kargon.geldi çok şükür inşallah etkisini de en kısa zaman da görürüm dua edin bana arkadaşlar

 44. E dedi ki:

  Ben de geri döndürme islemi istedim hocamdan mutlu giden ama birden bozulmus olan iliskim için. Hocam önce niyetimin ciddi olup olmadigini sordu. Bu islemlerin büyü olmadigini anlatti. Islemimi hazirliyor simdi. Her gün sorduklarima cevap veriyor ve içimin rahat etmesini sagliyor. Insallah sevdigime kavusurum Allah’in izni ve hocamiz da vesile olursa çok mutlu olacagim.

  1. E dedi ki:

   Kargom geçen Çarşamba geldi. Çok şükür başladık işlemlere. Hocama ne sorsam sağolsun çok ilgileniyor. İnşallah herşey çok güzel olacak.

   1. P S dedi ki:

    E hanım nasilsiniz benimde kargom geçen çarşamba günü geldi inşallah en tez zamanda güzel haberler gelir. Şimdiden pişmanlık hissediyor dün sevdiği adam benı görmeye geldi seninle ayrılsa Ben çok pişman olurum Şen’in gibi biri bulamam ayrılmak istemiyorum diye geldi inşallah hayırlısıyle daha iyi günler bekliyorum. inşallah hayırlısıyle sizin de herşey istediğiniz gibi olur🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

    1. E dedi ki:

     Merhaba

     Hocamızla hemen hemen her gün konuşuyorum. Söylenen herşeyi yaptım. Benim tarafımdan yapılması gereken işlemler dün son buldu. Şimdilik bir ses yok sevdiğim kişiden ancak umutluyum ve bekliyorum. Inşallah size güzel haberlerle döneceğim. Hepiniz için bu zor günlerde dua ediyorum. Hem bu günleri atlatmanız hem de sevdiğinize kavuşmanız için.

     Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Allah razı olsun.

  2. Zeynep dedi ki:

   Merhaba acaba sonuç aldınız mı ?

 45. Beyza dedi ki:

  T senin işlemin ne oldu sonuç alabildinmi baya uzun zaman olmuş senin işlemin başlayalı etkisini gördüysen lütfen bizlerle paylaşırmışın bence işlemi olumsuz olanların yorumları paylasilmiyor:( sadece işlemin etkisini görenlerin ki mi onaylanıyor Allah rızası icin yardımcı olun gsem siz sonuç aldınız mı

  1. Gisem dedi ki:

   Beyza hanım oldukça endiselisiniz fakat hoca bence herkesin yazdığı yorumları paylaşıyor gerçekten gerçek bi hoca bu konuda öncelikle içiniz rahat olsun islemime gelince de hayır henüz olmadı ama bir günde olacak birseyde değil mutlaka sabır gerektiriyor benim özel bi durumum oldu bide ara vermek zorunda kaldım olacagina canı gönülden inanıyorum hocam Allah razı olsun her konuda ilgili ve elinden geleni yapıyor sen bence hocayla bi görüş olur olmaz burdada paylascam sizlerle daha bitmedi Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

  2. Kader dedi ki:

   Evet T kişisi siz neden yazmiyorsunuz haber edecem demissiniz tutmadimi islem o yuzdenmi yazmiyorsun

 46. Gisem dedi ki:

  Aslıhan hanım mrba özel durumunuz oldugunda işleme ara verip sonra kaldığınız yerden mi devam ettiniz lütfen cevap verirmisiniz ben hocamızın talimatlarını uygularken yarim kaldı malesef 🙁

 47. Bahar Yilmaz dedi ki:

  Hocam sizlere çok teşekkür ederim işlemlerim bitmedi ama sevdiğim çocuk iki defa aradı beni çok mutluyum buradan da yazmak istedim merak eden arkadaşlar da vardı inşallah onların da işlemleri olur benim gibi sevinirler Allah ne muradıniz varsa versin sizler çok seviyorum

 48. Mina dedi ki:

  İşlemin olumsuz ihtimali varmıymış ki ya :((((

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Mina hanım durumunuza bakılmadan bir işlemin olup olmayacağı söylenemez müsait olduğunuz bir vakit arayın bilgilerinizi alıp ön bir bakım yapalım hayırlısı ise inşallah elimden geleni yaparım.

 49. Beyza dedi ki:

  Mina gerçek bi yorumcu değil hocalar kendileride yorum yapiyor benim yazdığım yoruma daha yayinlanmadan aynen yazmış bu nasıl bir iş???

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Beyza hanım haftada 2 gün yorumları onaylıyoruz siz ve diğer kişilerin hakaret içermeyen her yorumu yayınlanır. Yorumlarda sizin yazdığınız yorumun tarihi ile cvp verilen yorumların da tarihi farklıdır. Ben mümkün oldukça kendim yorum üzerinden cvp vermemeye çalışıyorum siz değerli arkadaşların kendi aralarında yaptığı soru cvp şeklinde yorumlarınız var onları da hakaret olmadığı sürece yayınladım. Gönderdiğiniz tüm yorumları sizde tek tek kontrol edebilirsiniz. Medyum Seyfullah Hoca

 50. Gisem dedi ki:

  Beyza hanım yorumlar gerçek Mina hanım da senin daha yayinlanmayan yoruma değil gizem hanımın yorumuna aynen yazmış yorumlari dikkatlice okuduktan sonra elestrsen daha yerinde bi hareket olur hocalar bu kadar emek verirken bu tarz endiselerinizle insanları yanlış yonlendirmeyin bence işlemi tutan arkadaşlar hepinizin adına çok sevindm inşallah çok mutlu olun nolur banada dua edin bende nasiplenym Allah hepimizin gönlüne göre versin

 51. Gisem dedi ki:

  Ayrıca T senin adına çok sevindim senin cevabını sabırsızlıkla bekliyordum çünkü bende işlem yaptirrken bi sorun olduya acaba tutmaz mi diye kendi kendimi yiyordum Allah hocamnzdan yardimcilarndan bin kez razı gelsin inşallah

 52. P S dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Ben sevdiği adamın için aşk bağlaması yaptırmak için Seyfullah hocaya başvurdum şuan kargomuz bekliyorum inşallah hayırlısıyle en yakın zamanda sunucu aldığımda gene buradan paylaşacağım herkese sevdiklerinle kavuşsun inşallah

 53. PM dedi ki:

  Merhaba bu yorumlar gerçek mi ?

 54. Gisem dedi ki:

  Bende islemimi yeni bitirdim arkadaşlar etkisini gördüğümde yine sizlerle paylascam işlemin başladığı süreçten şu yana kadar hocamz Allah razı olsun ne sorduysam cevapladi çokta ilgilendi Rabbim emeklerinin karşılığıni verirde etkisinide görürüm inşallah Dua edin lütfenn

 55. Ahde dedi ki:

  Cok kaliteli ve güvenilir bir hoca bende işlem yaptırdım sonucu bekliyorum insalllah rabbim kimsenin gönlünü mahzun birakmaz.bizimkinide insalllah selam ve dua ile herkese

 56. Gisem dedi ki:

  Yorumlar gerçek PM bende işlem yaptrdm işlemim btti sonucunu bekliyorum inşallah gerçekleştiğinde de yazcam sizlere de inanç ve güven olur

  1. Deniz dedi ki:

   Gisem kardeşim merhaba. Sen ne işlemi yaptırmıştın biraz bahsedebilir miisin

 57. Gisem dedi ki:

  Merhaba E siz sormussunuz ben bitirdim işlemlerimi sonucunu bekliyorum etkisini gördüğümde unutmuycam sizlerle paylascam sağlıkla kalın inşallah

  1. E dedi ki:

   Ben de beklemedeyim. inşallah güzel haberler veririz birbirimize.

 58. Gisem dedi ki:

  Meraba Deniz ben nisanlmdan ayrıldım geri getirmek için bi işlem yaptırdım saolsun hocalar çok ilgilendi her zaman sorularima cevap verdiler zaten bi özel durumum olmuştu onuda hocam halletti işlemim tam olarak biteli 3 gün oldu sabır ve dua ile bekliyorum lütfen sizde dualarinizi eksik etmeyin 2 ay sonra düğünüm vardı inşallah olumlu gelismelerle gelirim sizde işlem yaptrcaksanz bence direk görüşün hocamla Allah razı olsun gerçekten emek veriyorlar inşallah olacak insallahh

 59. Kadem dedi ki:

  Sayfaya yeni denk geldim yorumları okudum ve diğer sayfalardaki gibi sahte yorumlara hiç benzemiyor özellikle gisem ve T nin gerçek bir yorumcu olduğuna inanıyorum süreçlerini sürekli olarak bahsetmsler bende eşim için işlem yaptırmak istiyorum ama asgari ücretle geçinen bir insanm olmazsa çok üzülürüm gisem siz sonucu aldığınızda mutlaka bildirin olurmu bende hiç dusunmeden yaptirmak istiyorum olursa isleminiz sayfa çok güven veriyor ama benim durumum imkansz görünüyor olmama ihtimali yüksek herkesin ki kesin oluyor mu

 60. P S dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz bende sevdiği için işlem yaptırıyorum daha işlem bitmedi devam ediyor ama sevdiği adam şuan Beni ariyor girmeye geliyor bugünden tekrar aşkım kelemesi kullanmayı başladı tekrar bu kalemeyi duymak gerçekten çok güzel bir duygu🤲🤲🤲 Murat hocamdan Allah Bin kere razı olsun çok ilgileniyor çok yemek veriyor gerçekten çok memnunum tavsiye ediyorum herkese🤲🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏

 61. Muhammed dedi ki:

  Arkadaşlar bende eşimi geri döndürmek yuvamın kurtulması için işleme başlayacağım kargomu bekliyorum…işlemin durumu ile ilgili gelişme olunca yazacam.

 62. Kaygılı dedi ki:

  Canbar büyüsü yaptırmak istiyorum 2 kez dolandırıldım güvenilir bir medyuma ihtiyacım var..

  1. Y dedi ki:

   Bende işlem yaptırdım beklemedeyim dün bitti işlemlerim hayırlı haberler veririz birbirimize inşallah

 63. Gisem dedi ki:

  Kadem hanım gerçek bi yorumcuyum hepinizinkine ayrı ayrı cevap veriyorum inanmanz için işlem yaptırdım bitti sonucunu bekliyorum hocamızın yardimcilari bittikten sonra da ilgileniyorlar ne yapmanız gerektiğini söylüyorlar hepimiz için imkansz görünüyor ama hocamz vesile olacak inşallah dermanı veren Allah bekliyorum olduğunda hepinizle paylascam

 64. Gisem dedi ki:

  P S ayrılık olmusmuydu aranızda geri döndürmek için mi işlem yaptırdın

  1. P S dedi ki:

   Giden konuşuyoruz ama benden soğudu senden birşey hissedemiyorum sevgim bitti ama sana karşı saygım var dedi Bir anda konuşmaları değişti sevgili olarak bitti tanıdığı bir arkadaş gibi konuşuyoruz sanki önceden hiç bir şey yaşanmamış gibi arada başka kasabalar hayatında soktu 6ay oldu sevgili ilişkisi biten Bir kaç gün önce aşkım diye yazdı dün sevgilim diye yazdı biraz daha iyi davranıyor şuan Ben hata yaptım Bir şans deniyelim senin ile ayrılırsa çok pişman olurum hata yaptım senı üzdüm Bir defa afiyet benı dedi şuan her gün ariyor ama sevgilim aşkım kelimesi bazen kullanıyor inşallah daha iyi olacak yakmaleri bitince sonucu alacağımı umutluyum yakma işlemi Bir gün uya kaldım yeni tekrardan başladı hoca efendi kendisi yakma işlemi yapıyor sağolsun Allah Bin kere razı olsun hocam herkese sevdiklerinle kavuşsun inşallah hayırlısıyle🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💐

 65. E dedi ki:

  Ben de gerçek bir yorumcuyum ve Allah şahidim. Bugün o kadar duygu dolu bir gün geçirdim ki anlatamam. Sevdiğimi çok özledim ve bu yüzden uyumadan önce ağlayarak dua ettim. Sevdiğim kişi bana dönmese de iyi olsun diye yüce Rabbime dua ettim. ilk kez Seyfullah Hoca’mız ile konuştum bu gece. Genelde Murat Hocam ile iletişimdeydim. Sevdiğim kişinin gönlünde olduğumu ancak kendince korkularının olduğunu söyledi. Bunu ben de tahmin edebiliyordum çünkü kendisi de aylar önce aynı şeyleri itiraf etmişti bana. Inşallah kısa sürede sonuç alacağız. Sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
  Bu arada yukarıda bir yorumda okumuştum hocamızın sesi huzur veriyor diye. Ben de aynı şeyi hissettim. Kendisiyle konuştuğum için çok mutluyum. O kadar huzur veren bir sesi var ki hocamızın herşeyi güzel bir ses tonuyla tane tane anlattı. Işlemim inşallah olacak her zaman dua edeceğim iki hocamıza birden.

  1. Kader dedi ki:

   Yaptıralı kaç gün oldu hoca konustugunda kaç gün daha bekle dedi e

 66. Gisem dedi ki:

  Senin adına nasıl mutlu oldum E inşallah kavusursunuz en azından hocamzdan kalbinde gönlünde olduğunu duymakta acını biraz hafifletmistir inşallah ben hep çevreden hayatında biri olduğunu duyuyorum ama varmı yokmu bilmiyorum donermi donmezmi bilmiyorum hergün o kadar büyük acılar cekiyorum ki Allah şahit inşallah hepimiz kavusuruz muradimiza

  1. E dedi ki:

   P S senin adina çok sevindim insallah daha iyi olur hersey senin için.

   Gisem her gün müthis bir özlem var içimde her gece dua ediyorum. Insallah hepimiz muradimiza erer ve bir an önce kavusuruz sevdiklerimize. ilk aradiginda hemen yazacagim.

 67. Ahde dedi ki:

  Evet gerçek gönül rahatlığıyla iletişime geçin

 68. Gisem dedi ki:

  Anladm benimde aynı sana güvensem kendime güvenmiyorum artık sevgim bitti iliskimizden sogudum falan demişti giderken sabırla beklemeye devam ediyorum

 69. Dnz dedi ki:

  Arkadaşlar bende çalışmaya başladım hocayla lütfen işlemi olanlar haberdar etsin. Allah için

  1. Ahde dedi ki:

   Buraya yorum yazan işlem yaptırmak isteyen bütün arkadaşlar aylardir sayfalarda cok gezindim ve sonunda seyfullah hocanin sayfasina denk geldim icimden bir ses bunlara yaz dedi ve yazdim Hayatım da böyle babacan ve kaliteli bir ekibe denk geleceğim aklima gelmezdi o kadar saygılı okadar ilgililerki alllah onlardan razi olsun seyfullah hocamin tamimatlarini harfiyen yerine getirin emin olunn rabbim tum herkesi muradina kavusturur inanıyorum ve guveniyorum çünkü bunlar isinin ehli insanlar.bende işlem yaptim ve bekliyorum sabir etmem gerekiyor ben biraz sabirsiz bir yapiya sahibim herşeyin başı sabir bunu unutmayalım. Islemimden sonuç alinca bende burdan mujdeyi Sizin le paylasacam insalllah.seyfullah hoca ve ekibine saygım sonsuz.

 70. Beyza dedi ki:

  Gisem ne kadar para yatrdn işlemin için senin işlem olumsuz olanlardan herald uzun zaman oldu çünkü haber bekliuoz olumsjz oldu diyenlerin yorumları da paylasiliuormu arkadaşlar, param boşa gitcek diye çok korkuyom bide ciddi bi rakammi bilmiyom hocalarlada emin olduktan sonra görüşmek istiyom sonuçta kişisel bilgiler veriyoz çoğu sayfalar tehdit ediyo sonra ama ben bu sayfanın doğruluğuna eminimde işlemler kesin olumlu oluyomu ondan emin değilim gisem nolur acil cevap ver yaa oldu dersen inanacam sayfaya en çok sen yardımcı olmuşsun gelismelerinle güven verdi bu bide T sen

 71. P S dedi ki:

  Herkese merhabalar arkadaşlar sevdiği adam benı dün biraz zaman istiyorum senden bu ilişki devam etmek için dedi bende tamam dedim 15 gün kadar hiç birbirine aramak sormak yok dedi tamam dedim bugün kendisi dayanamadı yazdı benı bende 15 gün oldu mu dedim napim dayanamadım merak ettim seni o yüzden yazdım dedi Bana inşallah hayırlısıyle 🤲🤲🤲 daha güzel haberleri sizinle paylaşmak nasıp etsin inşallah sizinde sevdiklerinizle en tez zamanda kavuşmak dileğiyle inşallah hayırlısıyle 🤲🤲🤲🤲 dualarımız kabul olsun

 72. Muhammed dedi ki:

  Arkadaşlar benimde 4 gün vefk yakma vede birde ağaca bağlama işlemim kaldı…3 nisanda başladı işlemim…şimdilik bir gelişme yok…ancak Sabır ile bekliyorum…inşallah yuvam kurtulacak…zaten hocamız en erken 7 gün en geç 21 gün içinde etki edecek dedi…daha 5 gün bitti…inşallah hepimizin istediği olur…hocamız çok ilgileniyor…her zaman…

 73. Enis dedi ki:

  Merhaba tekrardan. Size ilk konuştuğumuzda yazacağımı söylemiştim. Seyfullah Hocam 3-4 içinde etki edecek demişti. Çünkü öncesinde çok az bir gecikme olmuştu. Bilirsiniz ki çoğumuz aynı sebepten yardım arıyoruz. Ben zor durumlara düştüm kaç kez dolandırıldıktan sonra. Bunun maddi ve manevi yükü çok oldu üzerimde. Dün en son yine kendi kendime kuruntu yaptım ve üzüldüm. Murat Hocam bana senin duaların kabul oldu işlemin olumlu sonuç verdi böyle yapmaktansa bugün kandil kalk namazını kıl duanı et dedi. Bunu yaptım ve tam 3-4 saat sonrasında bana mesaj attı! Çok detayına inmeyeceğim ancak pişmandı ve hemen görüşmek istedi. Buna hayır dedim ilk olarak. Bugün yarın buluşuruz yürüyüşe çıkarız. Size bunları yazarken çok duygulanıyorum. Allah hepinizin iyi niyetli dileklerini hayırlısı ile kabul etsin. Ben hala şaşkınım çok gururlu olan sevdiğim bana yazdı ve çok dertlendiğini söyledi. Bundan sonra ne olacağını bilmiyorum. Inşallah eskisinden çok daha iyi olur. Gisem özellikle senin için dua ediyorum. Birbirimize hep sorduk oldu mu olmadı mı diye. Bugün benim mutlu günüm en azından 3 ay sonra düzgün bir iletişimimiz oldu. Iki hocamızdan da Allah binlerce kez razı olsun. Bundan sonra onlardan başka kimseyi tanımam. Çok yorum okudum buna benzer ve her zaman acaba bunlar gerçek mi dedim. Bu yazdıklarım gerçektir. Olur da yorumumu okuyan olursa gerçek olduğuna herşey üzerine yemin edebilirim. Bunu hepinize yardım etmek amacıyla yazdım. Herkesin güzel haberlerini bekliyorum, yorumları okumaya devam edeceğim. Selametle.

 74. Deniz dedi ki:

  Merhaba sonuç alanlar oldumu aranızda acaba

 75. Muhammed dedi ki:

  Bende bekliyorum…işlemlerim daha bitmedi az kaldı bitmesine…inşallah yuvamın kurtulması için eşimin geri dönmesi için işlem yaptırdım…beklemeye devam ediyorum…

 76. Muhammed dedi ki:

  Slm arkadaşlar…benimde 2 günlük işlemim kaldı islemlerin bitmesine…inşallah bende eşimi geri döndürmek yuvamın kurtulması için işlem yaptırdım…3 nisanda başladı sürecim…hayırlısı ile bekliyorum olmasını…

 77. Hzl dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba. Ben de yorumlarınızdan sonra işlem yaptırdım Seyfullah hocaya. Bugün kargom elime ulaştı. Kendi işlemlerime başladım inşallah bittiğinde hayırlı bir sonuç aldığımda buraya yazacağım. Gerçekten güvenebilirsiniz. Birkaç kez dolandırıldım. Ama sonunda Allah için emek veren gerçek bir hoca buldum. Yardımcısı Murat hoca da çok ilgili Allah hepsinden razı olsun.

 78. Gisem dedi ki:

  E inanki kendi islemim olmuş kadar çok mutlu oldum ve heycanladm duaların içinde Allah razı olsun inşallah çok daha güzel ve mutlu gunleriniz olur Allah hepimizin yardımcısı olsun benim işlemimde bir gelişme olmadı hala bekliyorum Murat hocam çok ilgili islemimi tekrar kontrol edip beni bilgilendirecek Beyza Hanım size gelince burdan ne kadar para odedigimi soylemem doğru olmaz diye düşünüyorum her işlemin farklı bir ücreti vardır mutlaka bu konuda hocalarmzla goruseblrsn bu kadar yoruma rağmen tedirginliğin kalmasn bence çünkü kişisel bilgilerle tehdit edecek insanlar değiller çünkü dolandırıcı değiller para en son planda hocamız için ben bunu hissettm sadece isleminiz olması ve mutlu olmanız için ugrasiyolar size güzel haberlerle gelmeyi o kadar çok istiyorum ki inşallah bende sizler gibi olumlu gelişme yasayanlardan olurum şimdilik bi sonucum yok malesef ama şunu canı gönülden söylüyorum hepte soyledim hocalar gerçek bir hoca en azndan ellerinden geleni hatta fazlasını yaptılar halada ugrasiyolar

 79. Beyza dedi ki:

  Tamam gisem ben sadece çok büyük miktarlarmi diye merak ettim o amaçla sormuştum sayfada yazan herşeyi tek tek okudum hepsinde de engeç 14 ila 21 gün tutma süresi veriyor bir aydır senden gelecek cevabı bekliyos belliki herkesinki olumlu sonuclanmayadabiliuomus olmayanlarda varmış üzmek istemem ama beklemek kendini kandirman olur bu yüzden büyük paralar mi odedin demistm ben biraz daha arastiracagm diğer oldu diyenlerdede zaten bi yorum geçmişi yok süreç yok sadece tek bi yorum oldu benim isteğim deyip teşekkür etmişler sen sürecini bahsetmissin netice olumsuz yani gerçek bi yorumcusun inandim

 80. Srk dedi ki:

  Yorumlar gercek arkadaslar,bende islem yaptirdim bekliyorum,esim sogudum istemiyorum,gr sevgin kalmadi diyerek evden ayrildi,yakma islemim biteli 1 hafta oldu,umutla bekliyorum.

  1. Muhammed dedi ki:

   Srk işleminizde olumlu bir gelişme yokmu henüz vede kaç gün bitti… başlangıç tan bugüne…

  2. Muhammed dedi ki:

   Srk Galiba işleminiz olumsuz oldu… bilgi verir misiniz… kaç gün bitti…olumlu hiç bir şey yokmu… 21 gün süre içinde varmı bir etki peki… bilgi verir misiniz bizlerede…

 81. Muhammed dedi ki:

  Slm arkadaşlar…benim tüm işlemlerim bitti…artık sabır ile bekliyorum…işlemde ise 10.günüm bugün itibariyle…olumlu bir gelişme olduğu zaman yazacağım…inş herkesin istediği olur…hocamız hep ilgileniyor…inşallah yuvam kurtulacak…

 82. P S dedi ki:

  Merhabalar arkadaşlar E senin adına çok sevindim İnşallah Gisem seninde olur sabret duamız eksik etme.Ve burada Murat hocamı ulaşamıyorum Hüseyin hoca kullanıyor WhatsApp’ın benimde yakma işlemi Murat hoca efendi kendisi yakıyordu dün akşam yazdım Hüseyin hoca yım dedi murat hoca şuan burda yok dedi biraz tedirgin etti içim murat hoca efendi ile ulaşan var mı arkadaşlar?

 83. Muhammed dedi ki:

  Murat hocanın yerine Hüseyin hoca ilgileniyor…murat hoca gelene kadar…bir sorun yok yani…bende hüseyin hocamdan bilgi alıp whatsapptan mesaj atıyorum…

 84. P S dedi ki:

  Hayırlı geceler Muhammed Bey sağol bilgi için teşekkür ederim benim yakma işlemi daha önce Ben yapmıştım Bir gün aksatma oldu o nedenle tekrar baştan yakma işlemi yapmak zorunda kaldım bu sefer yakma işlemi Murat hoca efendi kendisine emanet ettim kendisi yakıyordu dün gece yakma işlemi son gündür ondan murat hocaya yazdım Hüseyin hoca efendi çıktı Whatsappta Bana günü yazıyor Pazar yazanı yak dedi öyle diyince içimde soğuk oturdu ondan merak ettim. Ve güzel haberi paylaşmak istiyorum burada sevgilim Bana karşı daha iyi ve sıcaklık olarak konuşuyor İnşallah sahada iyi olacak.herkesin dualarımız kabul olsun sevdiklerinizla en yakın zamanda kavuşsun inşallah hayırlısıyle 🤲🤲🤲🤲🤲💐💐

  1. Muhammed dedi ki:

   Önemli değil…hocalarımızin hepsi ilgileniyor…her zaman…

 85. Ö dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba bende işlem yaptırdım 2..günümdeyim yakma işlemi devam ediyor ama etkili oluyo gibi beni hiç aramayan sormayan adam bugün günaydın mesajı attı ve akşama kadar ilgilendi Benimle bakalım hayırlısıysa evlenmek istiyorum dedim ben.Herkes muradına kavuşur inşallah..

  1. E dedi ki:

   Merhana Ö. Sana mesaj attığında sen nasıl davrandın? Bunları lütfen yazar mısın hemen sıcak mı davrandın yoksa beklettin mi? Onu suçladın mı yaptıkları için? işlem sonrası nasıl davranmak lazım emin olamıyorum.

   1. Ö dedi ki:

    Bana bir zarar ziyan vermediği için kötü davranmadım iletişimsizlik vardı sadece aramıza kara kedi girmiş gibiydi şimdi çok soğukta yapmadım çok kucaklamadımda orta karar davranıyorum ama ben işleme başlarkende benim için hayırlı kişiyse olsun dedim hep o yüzden doğru kişilerse muradımıza kavuşalım
    İnşallah.

 86. Gisem dedi ki:

  Sorun yok PS için rahat olsun bende aynı kişiyle görüştüm Murat hoca değildi ama bi sıkıntı yok yani ayrıca Beyza hanım bizler burda hergun umutla bekliyoruz kendi dusuncenizi kendinize saklayın ben islemim olumsuz oldu diye bi yorum atmadm hocalarda bana senin işlem olumsuz oldu demedi en başında da soyledigim gibi yakma islemi yaparken özel bi durumum oldu şimdi tekrardan devam ediyorum islemime bu seferde olacağına inanıyorum Allah hepimizin duasını kabul etsin sizde madem hocalarla görüşmeye cekiniyosunuz Beyza hanım burda içeriğini bilmediginiz elestirilerde bulunmayin sayfadaki diğer arkadaşlar için islemim olduğunda bilgilendrcem ama sizin hicbir yorumunuzu cevaplamak istemiyorum Beyza…

 87. Muhammed dedi ki:

  Selam arkadaşlar…inşallah hepinizin istediği gerçekleşir…bende eşimi geri döndürmek yuvamın kurtulması için işlem yaptırdım…bugün 12.gün… henüz olumlu birşey yok… sabır ile bekliyorum…vefk yakma işlemim ise 12 nisanda bitti…hocalarimiz hep ilgileniyor…en geç 21 gün içinde etki edecek dediler…olumlu birşey olunca yazcam…

  1. Ahde dedi ki:

   Özellikle muhammed bey sonuç alinca bize yazin sabirsizlikla bekliyorum eşiniz insalllah döner ve yuvaniz kurtulur insalllah

   1. Muhammed dedi ki:

    Ahde sizin kaç gün bitti işlem gününüz de… ne zaman başladı işleminiz…olumlu bir gelişme varmı…

    1. Ahde dedi ki:

     Benim islemimde olumlu gelişme var şükürler olsun ama benim işlem yaptığım kişi biraz inatci inadinin kırılmasını bekliyorum olacak rabbimin izni ve kuvvetiyle seyfulllah hocamda vesile olacak muhammed bey 41 gun sabirla bekleyelim vefk işlemi 21 ila 41 gun içinde kesin sonuç veriyor.

     1. Muhammed dedi ki:

      Inşallah ahde hanım… inşallah seyfullah hocamız vesile olur yuvamın kurtulmasına inş… sabır ile bekleyecem… inş yumuşar eşimin kalbi vede inadı erir inşallah…inşallah allah sizinde istediğinizi verir tez zamanda

    2. Ahde dedi ki:

     Bu yola rabbim yolumu düşürdü ve işimi kolaylastirdi.cok arastirdim cok haddinden fazla seyfulllah hoca işinin ehli bir hoca 41 günün dolmasını sabirsizlikla bekliyorum çünkü hocam buyu yapmiyor rahmani işlem yapiyor ve bu islemlerde inanc ve sabir cok önemli sabir ve inancla bekliyorum. Muhammet bey sende 41 günü bekle tabi bunu hocam daha iyi bilir.

     1. Muhammed dedi ki:

      Tamamdır ahde hanım… beklerim 23 nisanda 21 gün bitti benim… beklemekten başka çarem yok…vede dua etmekten başka…inşallah 41 gün içinde olur o zaman…bana 41 gün denilmedi çünkü…

 88. Hzl dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba. Ben de yakma işlemlerimin 3.günümdeyim. Onun dışında toprağa gömme ve taşın altına koyma işlemimi yaptım. Bir tek ağaca asma işlemim kaldı. Hocalarımız tarafından okumalarda devam ediyor. İnşallah hepimiz hayırlı bir sonuç alırız herkese dua ediyorum. Rabbim muradımızı niyetimizi hasıl eylesin. Lütfen siz de bana dualarınızı eksik etmeyin.

  1. Muhammed dedi ki:

   Hazal hanım olumlu gelişme varmı işleminizde peki vede kaç gün bitti işleminizde…bilgi verir misiniz buradan işlemle ilgili yazar mısınız…

 89. Ahde dedi ki:

  Özellikle muhammed bey sonuç alinca bize yazin sabirsizlikla bekliyorum eşiniz insalllah döner ve yuvaniz kurtulur insalllah

  1. Muhammed dedi ki:

   Tamam yazacağım… dua edin sizde benim için çok…inş herkesin istediği gibi olur…

   1. Ahde dedi ki:

    Kader gayrete aşik,tir sen gayret et duani et çabanı göster hocamızda vesile olur insalllah yuvan kurtulur.ama emin ol kendi işlemimden cok senin işlemin tez vakitte sonuç alır yuvan kurtulur bizde burda seviniriz. Insalllahu rahman.selam ve dua ile

    1. Muhammed dedi ki:

     Allah razı olsun çok… duanız için… inşallah… duamı hep ediyorum…evlâdım vede eşimi çok seviyorum çünkü…inşallah yuvam kurtulur…inşallah sizinde istediğiniz olur…allah herkese yardım etsin inşallah

   2. Ahde dedi ki:

    Islemim 22 martta bitti o sure zarfında konustuk bir kere ama ilimliydi kafası cok karışık kendisinin hissettim inadinin kırılmasını bekliyorum. Olacak tum inancimla inaniyorum biliyorum sebepsiz deyil hic birsey .

 90. Srk dedi ki:

  İslem yaptiran arkadaslar bakin hersey ALLAH tandir,islem tutacak diye birsey yok,kaderinizdeyse tutar,degilse ne yapsaniz nafile,hocalarimiz ellerinden geleni yapiyorlar,gerisi Allahtan.

 91. Gisem dedi ki:

  Meraba E sen sonuç aldin degilmi islemnden gorusecegiz diyordun herşey yoluna girdi devam ediyormusunuz yada konuşup gorusuyormusunuz

  1. E dedi ki:

   Merhaba Gisem malesef istediğim gibi değil. Hocamız elinden geleni yapıyor benden kaynaklanan bir problem oldu. Kısa zamanda çözülecek inşallah. Seyfullah Hocam ile konuştum elinden geleni yapıyor Allah razı olsun kendisinden ve yardımcılarından.

 92. Muhammed dedi ki:

  Srk evet çok doğru tabikide allaha inancımız sonsuz çok şükür…hocalarımız iyi niyetli hepside…3 hocamız ilede konuştum…inşallah eşimin kalbi yumuşar vede yuvam kurtulur…hep dua ediyorum…evlâdım vede eşimle mutlu bir aile olmak için…ahde merak etme;şimdilik olumlu bir şey yok 13.gün bugün… inşallah Sabır ile bekliyorum…dua edin…inşallah allah herkesin gönlüne göre versin…ahde sürekli yazacağım…bilgi olarak…

 93. Fulya dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bende işlem yaptırdım hocama. Yarın kargom elime ulaşacak. Allahın izni ile bende başlayacağım yarın. İnşallah hepimiz muradımıza kavuşuruz. Bende sizlere burdan isterseniz gelişmelerden haberdar ederim.

 94. Muhammed dedi ki:

  Selam arkadaşlar bugün 14.gün içerisindeyim ancak henüz eşimden olumlu bir telefon araması,bir olumlu mesaj yok…beklemekten başka çarem yok…inşallah yuvam kurtulur…evlâdım vede eşimle mutlu olurum…eşimin geri dönmesini bekliyorum SABIR ile…

 95. P S dedi ki:

  Akşamlar arkadaşlar evet benim sevdiğim adam bu akşam bana yemeğe geldi hem soka çıkma yasağı var diye biraz haslik bıraktı inşallah hayırlısıyle daha iyi olacağını düşünüyorum ama benim yorumlar hep siliyor yayinlamiyor neden se bilmiyorum Murat hoca efendi sanırım halen dönmemiş Murat hoca çok ilgileniyordu neyse Allah dualarınızı kabul etsin inşallah sizinde sevdiklerinizle kavuşmak dileğiyle 🤲🤲🤲🤲💐💐💐

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   merhaba sizin yorumlarınız bilerek silinmiyor sistemsel bir hata var onu düzeltmeye çalışıyoruz

   1. P S dedi ki:

    Merhaba hocam saygılar bilgi için teşekkür ederim bende neden yayınlanmıyor diye merak etmiştim sağol.suan herşey iyi diyor inşallah daha da iyi olacak 🙏🙏🙏🙏

   2. deryan dedi ki:

    8 yıllık bir ilişkim vardi ayrildi benden sevdiğim adamla evlenmek için bende işlem yaptirmak istiyorum fakat arıyorum gün boyu kimse açmiyor yardimci olurmusunuz lütfen cok ihtiyacim var

  2. Muhammed dedi ki:

   Sizin işlem kaç gün içinde etki etti peki… söyler misiniz…yani nasıl oldu…telefonlami aradi yada mesajmi atti…

   1. P S dedi ki:

    Merhaba 6 aydır soğuk davranıyordu karşı birşey hissetmiyorum sen çok iyi birisin ama yapamıyorum sevgim bitti dedi Bana ama telefon da konuşuyordu sevgili ilişkisi bitmişti bende vazgeçmedim seviyordum onu çok çok üzülüyordum neyse hoca araştırma yapıyordum Seyfullah hoca sitede güzel yorumlar denk geldi bende düşündüm bi deneyim belki de iyi olur diye Seyfullah hocaya la görüştüm ve 22 Mart’ta işleme başladım başladıktan 15sonra bende artık olmuyorsa bırak gitsin diye işlem devam ederken sevgilime aradım madem benden soguduysa bu ilişki biter ilim dedim tamam gel yüzyüze görüşüyoruz dedi bende gittim buluştuk ayrılmak için ve o Bana dedi ki bu ilişki böyle bitmez bana zaman lazım sen bana zaman ver 15 gün kadar hiç birbirine aramak sormak yok dedi tamam dedim ama Bir gün sonra yazdı Bana napıyorsun iyi misin diye bende 15 gün oldu mu dedim yok ama içim rahat edemiyor dayanamadım yazdım sana dedi.suan iyi gidiyor bu hastalıktan dolayı mesafeli görüşüyoruz görmeye geliyor en kötüsü sarilamiyoruz birbirine bu kötü günleri atlarsa kavuşuruz inşallah Allah nasip ederse 🤲🤲🤲🤲🤲

    1. Muhammed dedi ki:

     Yani P S siz işleme 22 martta başladınız ve 15 gün sonra mı sevgiliniz sizi telefonla aradı…yani 15.gün mü işlem etkisini gösterdi ilk kez… doğru mu anladım…

 96. Kadem dedi ki:

  Gisem canm meraba sonuclandimi islemin etkisini gordunmu bizleri bilgilendirirmisin lutfen canm bende dua ediyorum bizlerede yardmcı olup dualarimizi alıyosun lütfen yoruma gelirmisin bende yaptırmak istiyorum

 97. Muhammed dedi ki:

  Yani P S siz işleme 22 martta başladınız ve 15 gün sonra mı sevgiliniz sizi telefonla aradı…yani 15.gün mü işlem etkisini gösterdi ilk kez… doğru mu anladım…

  1. P S dedi ki:

   Muhammed biz görüşüyorduk ama aramız çok limonlu ve benı aldattı 2 defa olumsuz konuşuyordu hep Bana karşı birşey hissetmiyorum diye Arkadaş olarak kalmak istiyorum seninle diyordu hep bende arkadas olarak kalmak istemiyorum dedim ona hep tartışıyoruz 6ay sonra bir şey yapmalıyım diye düşündüm siteye dolaşırken Seyfullah hocayı denk geldi görüştük işleme başladım başladıktan 15gun sonra o benden ayrılmak istemiyorum diye bana zaman lazım senden zaman istiyorum bu ilişki devam etmek istiyorum diye yazdı bende tamam dedim yani işleme başladığından 15gun sonra öyle bir karar verdi kendisi şuan iyi gidiyor çok şükür inşallah daha iyi olur hep dua ediyorum

   1. Muhammed dedi ki:

    Allah daim etsin hep iyi olsun aranız inşallah…inşallah bende eşim vede evlâdımla yuvamı kurarım…dua edin sizde benim için…sağolun bilgi için de bu arada çok…

 98. Hasret dedi ki:

  Benimde benzer sorunlarım var baş edemiyorum yardım edermisiniz bana

 99. Hzl dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim de dün işlemlerim bitti hayırlısıyla en kısa sürede sonuç alırsam sizi de burdan bilgilendireceğim. Yer gök dua üzerine bol bol güzel niyetler edelim ben inanıyorum Allah kimsenin duasını boş çevirmez

 100. Gisem dedi ki:

  Islemimden bi sonuç almadm Kadem hanım olduğunda yazcam evet uzun zaman oldu diyosunuz fakat hocalar olmadı deyip bırakmıyor uğraşıyorlar hâlâ inşallah olacak bekliyorum

 101. Muhammed dedi ki:

  Selam arkadaşlar işlemimin 18.günü bugün… henüz eşimden olumlu bir gelişme yok şimdilik…yani telefon araması vede telefon ile mesaj atması henüz yok…bekliyorum sabır ile… en geç 21 gün içinde demişti hocalarımız… beklemeye devam ediyorum… inşallah yuvam kurtulur…dua edin…

 102. Seyfullah Hoca dedi ki:

  merhaba yogunkluktan dolayı bazen cevap veremiyoruz ama aklınıza başka birşey gelmesin sonra size kesin dönüş sağlanır

 103. Gisem dedi ki:

  Lci sakın ol içini rahat tut bu yorumların hepside şahıslarmza ait Allah şahit ki gerçek bir yorumcu olarak yazıyorum bunu sana hocalar öyle birşey yapmazlar yapacak olsalar senin bu yorumunu yayinlamazlardi emin ol kardeşim buna çok yoğun olabiliyorlar bende işlem daha baslatmadan önce derdimi yazdigimda 1 hafta sonrasında dönüş yapılmıştı bana paran boşa gitmemistir içini ferah tut sen

  1. Ahde dedi ki:

   Gisem sen ne işlemi yaptirdin kisaca yazarmisin

 104. Gisem dedi ki:

  Muhammed Bey mraba sana Murat hoca mı gün vermişti en geç 21 gün diye ben bir ay önce baslattgm işlemde benden kaynaklı bi olumsizluk olmuştu islemim olmadı 2 gün önce islemimi yeniledim şimdi tekrar bekliyorum ama günü yokmuş kaç gün icerisinde olacak bilmiyorum Murat hoca dönmüş mu bilgisi olan varmı bide Seyfullah hocayla istediğimiz zaman gorusebiliyormuyuz ben 1 ayı geçkindir iletişim halindeyim ama meşgul etmekten çekindiğim için hiç Seyfullah hocayla görüşmek istemedim şimdi baya bi belirsizlik içinde kaldım lütfen yardımcı olabilirmi işlemi olan arkadaşlar

  1. Muhammed dedi ki:

   Evet gizem hanım murat hocamız dedi bana 7 ile 21 gün içinde diye…ancak benimde 19.gün işlemde… eşimden en ufak ne 1 telefon araması nede 1 mesaj var bugüne kadar…yani bilemiyorum 21 gün süre 23 nisanda bitecek…umudum azaldı malesef…bugüne kadar hiç olumlu bir gelişme olmadı…sadece bekliyorum…seyfullah hocamız ilede 2 kez konuştum bugüne kadar…galiba murat hocamız daha dönmedi…hüseyin hocamız ilgileniyor onun yerine.
   ..

  2. Neşe İstanbuldan dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar ben bir bağlama işlemi için 4 kez dolandırım bir dumda medyum hocalar ile görüştüm kimi papaz kimi canbar kimide voodoo gibi birçok şey söyledi yaptırmaya kalkıştım vaz geçtim vicdanım bu şekilde rahat olamadı yaptırdıklarımda rahmani dedi meğerse hiç işlem yapılmamıs. Hayatımdaki insan beni cok sewıyor evlılık dusunuyor fakat ailesi engel Bi takım şeylere kendiside gel git yasıyor inanın tam 3 aydır hocaları araştırıyorum konusmadıgım cok az insan wardır düşünün karşıma seyfullah hoca cıktı okudum rahmani işlemler yazım bakım yapıldı Rabbim doğru bir hoca ile karşılaştırdı keza vekillleride aynı şekilde cok şükür kalben inanarak isteyerek bugun başlatıcam işlemi cok güzel cok doğru bilgiler wererek beni yanlıştan döndürdüler yoksa kabrimi azaba çeviricektım Allah şaşırtmasın olumlu sonuc aldıgımda sizlere bilgi wericem inşallah🙏

 105. Gisem dedi ki:

  Teşekkür ederim Muhammed Bey cevabınız için Allah razı olsun hocamzn yardmcilarndan gerçekten çok ilgileniyorlar yoğun olduklarını bildigim için sürekli soru sorup meşgul etmeye cekiniyorum ben o yüzden sizlere sormak istedim sayfada da en geç 21 yazıyor fakat kişiden kişiye değişiyormuş tabi etki süreleri o yüzden gün saymıyorum ben dua edip sabredip bekliyorum inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız… Inşallah sende yuvana kavuşursun

  1. Muhammed dedi ki:

   Gizem hanım rica ederim… benim 23 nisanda tam 21 gün bitecek… bekliyorum…sabır ile…olumlu bir şey yok hiç…inşallah yuvam kurtulur…

 106. gökhan akşak dedi ki:

  insalah seyfullah hocaya bende işlem yaptırdım çarşamba kargoya verildi sabırla bekliyorum diğer sonuç bekleyen kardeşlerim inşallah olumlu sonuçlanır herkesin yüzü guler

  1. Caca dedi ki:

   Ne zaman isleme baslamisti?bende nisan 6 baslandu ama kargo falan gondermitolat

   1. Seyfullah Hoca dedi ki:

    Gökhan bey size kargo geldi gönderdik takip ederseniz alırsınız kargonuzu

 107. Muhammed dedi ki:

  Arkadaşlar benim işlemim 21 günlük süre 23 nisanda bitti… ancak olumlu bir gelişme olmadı MaleseF hiç…bilmiyorum tekrardan bakım yapılıyor… ne kadar sürecek bilemiyorum…inşallah kurtulur yuvam… galiba herkesin 21 gün içinde Olumlu olmuyor demekki… dahada uzuyor süreç…

 108. P S dedi ki:

  Hayırlı ramazanlar Arkadaşlar bende 22 Mart’ta işleme başladım herşey bitti ilişkim bazen iyi bazen kötü gidiyor artık Ben sıkıldım daha önce o ayrılmak istiyordu şimdi de Ben ondan sıkıldım ne yapsam da başa çıkmak istemiyorum ikizler burcu erkeği ve başak burcu kadını bence zor bir ilişki olmuyorsa olmasın diye bende artık zorla olmayacak diye bitirmek istiyorum ama sevdiği adamın kafası karışık şuan ayrılmak istemiyorum diye bana öyle söylüyor ne yapacağını şaşırıyorum İnşallah bu mübarek ayında ya olsun yada bitsin bu ilişkiyi

 109. Gisem dedi ki:

  Ahde hanm biz nişanlımla yüzükleri attık sebepsz yere ortada gerçekten bisey yokken sonra Rabbim karşıma Seyfullah hocamın sayfasını çıkardı şükürler olsunki onunla barışıp yeniden bi araya gelebilmek için işlem baslaattm hocama henüz sonuç almadm ama inşallah olacak bekliyorum

 110. Gisem dedi ki:

  Muhammed Bey içini ferah tut kişiden kişiye degisiyormus zaten olma süreleri inşallah geçte olsa yuvan kurtulur mutlu olursun.. bende mesela çok uzun süredir iletişim halindeyim Hüseyin hocam olacak Allahn izni ile sen içini rahat tut dedi bende sabırla bekliyorum olacağına canı gönülden inan hocalar gerçekten elinden geleni yapyorlar emeklerinin karşılığıni alırız inşallah mübarek günlerde hepimiz birbirbimzden dualarını eksik etmeyelim Allah hepimizi gönlümüzün muradına kavuştursun inşallah

  1. Muhammed dedi ki:

   inşallah gizem hanım… 4 yaşında çok tatlı kızım var…vede severek evlilik yaptık
   …inşallah bu mübarek ayda eşimin BUZ gibi olan kalbi yumuşar vede inadı kalbinden gider…inşallah hocalarımız vesile olur…bekliyorum…inşallah sizde mutlu olursunuz…allah razı olsun dua nız için çok…

 111. Hzl dedi ki:

  Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim arkadaşlar. Benim de işlemlerim biteli 1 hafta oldu. Henüz beklemem gereken bir süre var. Bu süre karşımızdaki kişiye göre ve yapılan işleme göre değişebiliyor her insanın yapısı farklı olduğu için etkilenme süresi de farklı öncelikle onu belirteyim. Birde Havas ilmi büyü olmadığı için dualarla ve Allahın rızası ile yapılan işlemler olduğu için etki süresi büyü gibi hızlı sonuç vermiyor. Biraz sabretmek gerekiyor. İnternette yazan yok şu kadar saatte getiriyorum diyen kişilere asla inanmayın öyle birşey mümkün değil. İnanın tüm hocalarımız gerçekten çok emek veriyorlar hiçbir sorunuzu yanıtsız bırakmıyorlar. Allah hepsinden razı olsun. İşleminin olmasını bekleyen tüm kardeşlerim önce Allaha sonra da hocalarımıza güvenin. Herşey dua ile, kalbinizi ferah tutun ve olacak lütfen inanın.

  1. Muhammed dedi ki:

   Hazal hanım peki size kaç gün içinde etki edecek denildi… bana 21 gün içinde etki edecek denildi…ancak 23 nisanda bitti… vede eşimden en ufak bir dönüş dahi olmadı…ne 1 telefon araması nede 1 tane olumlu mesaj… size kaç gün içinde etki edecek denildi bilgi verir misiniz rica etsem… işleminiz ne zaman başladı tarih olarak…olumlu gelişme oldu isede nasıl oldu…

   1. Hzl dedi ki:

    Muhammed Bey ben 12 nisanda işlemlere başladım. 19 nisanda bitti. Bugün işlemlerim biteli 10 gün oldu. Hocalarımızla konuştuğumda bana da 21 gün dediler. Henüz bir gelişme olmadı ben de bekliyorum. Ama ben sevdiğim kişiyle ayrılalı 1 sene oldu. 1 senedir gelmesini sabırla bekliyorum umudumu kaybetmedim hala sevdiğim için şükür sonra Allah karşıma Seyfullah hocamızı çıkardı sağolsunlar o da yardımcıları da çok ilgililer. Bir gelişme olduğu an buraya yazacağım. Bu süreçler hepimiz için çok zor ve sabır gerektiriyor. O yüzden 21 günü geçti diye endişelenmeyin. Hocalarımızla görüşün sabredin mutlaka olumlu bir dönüş alacaksınızdır inşallah yuvanıza kavuşursunuz şu mübarek günlerin hürmetine Allah hepimizin yardımcısı olsun.

 112. Muhammed dedi ki:

  Inşallah ahde hanım… inşallah seyfullah hocamız vesile olur yuvamın kurtulmasına inş… sabır ile bekleyecem… inş yumuşar eşimin kalbi vede inadı erir inşallah…inşallah allah sizinde istediğinizi verir tez zamanda

  1. Ahde dedi ki:

   Beklemekten başka çaremiz yok bende hala bekliyorum alllah sabır versin seyfulllah hocama güveniyorum

  2. Ahde dedi ki:

   Amin Alllah razi olsun muhammed bey amin sabirsizlikla bekliyorum ve bekleyecek sagligim kalmadı artik.

   1. Muhammed dedi ki:

    Vallahi ben o kadar mutsuzumki…severek evlilik yaptık…ancak ne yaptı isem Eşimin inadı vede kalbindeki sebepsiz kin vede nefret duygusu gitmiyor…bilemiyorum…belkide kalbi mühürlendi galiba…çok mücadele ettim 1 sene maddi vede manevi olarak…ama yok olmuyor…artık önce allaha sonrada hocalarımıza güvenmekten başka çarem yok… bende inanın çok yıprandım… vede 4 yaşında kızım var… inşallah yuvam kurtulur…

   2. Muhammed dedi ki:

    Tamam ahde hanım… bende bekleyeceğim zaten… 13 mayısta bitecek 41 gün… zaten olmaz isede Galiba dahada olmaz herhalde… 3 nisanda başladı benim 1.gün… bakalım… inşallah olur artık… çok zor çünkü…

 113. Dilek dedi ki:

  Selam herkese. Allah rizasi icin dogru soyleyin arkadaslar Seyfullah hocaya guvenebilirmiyim cok zor durumdayim. Onceden gitigim hocalar dolandirdilar hocamiydilar onuda bilmiyorum insan asik olunca gozu kor oluyo hemen herseye inaniyor aciz dusuyor ve bundan bazi hoca diye tanitan sahislar faydalaniyolar cok uzucu durum daim lutfen Allahin adiyla soruyorum dogru yerdemiyim.

  1. Ahde dedi ki:

   Kesinlikle güvene bilirsin Alllah hepsinden razi olsun işinin ehli insanlar .rabbim razi olsun murat hocadan huseyin hocadan özellikle babam dediğim seyfulllah hocamdan rabbim yar ve yardimcilari olsun insalllah

 114. Gisem dedi ki:

  Arkadaşlar beni zaten hepiniz biliyorsunuz gerçek bir yorumcu oldugumuda sizlere bu haberi verebilmek için sabırla bekledim.. 2 aya yaklaştı belki burda sürecimden bahsediyorum. şunu canı gönülden soyleyebilirimki Murat hocam Hüseyin hocam Seyfullah hocam ömrümün sonuna kadar duacıyım hepsinden.. bugunku yaşadığım mutlulugu hocalarma borçluyum.. benim işlemim imkansz gibi, olurmu kesin diyen arkadaşlar çok oluyordu şunu söylemek isterimki benim işlemim gerçekten imkansz zannederdm çünkü ayrildigimzda benden nefret ediyordu bunu hissettm heryerden engellemisti beni Rabbim bu sayfayi iyiki karşıma cikardi ve iyiki tanistm hocalarmla sabır ve duayla beklediginiz zaman gerçekten oluyor isleminiz ben 14 gün 21 gün saymadm odaklanmadm hocalarma güvendim ve gerçekten olacağına inandmm şu iki gündür yasadigim mutlulugun tarifi yok arıyor sürekli mesajlasiyoruz şu an normal konuşmaya başladık ama inanın bu kadarida mucizeydi benim için inşallah ilerleyen zamanlarda herşey rayına oturmus olur ben sizleri bilgilendirmek istedim merak ediyordunuz benim işlemim şükürler olsun ki oldu 😊😊 inşallah sizlerinkide olur

  1. Ahde dedi ki:

   Çok çok sevindim yemin ederim gisem gözün aydın olsun insalllah daga iyi olur insalllah bizim de yüzümüz güler .alllahim bende her ümitsizliğe düşünce bir güç cok daha iyi olacak hissi veriyor ve bende sabirsizlikla bekliyorum. Inanın muhammed beyede bende dua ettim alllahim vekilimiz sensin seyfulllah hocamda vesile olsun amin herkese selam ve dua ile hayırlı ramazanlar.

   1. Muhammed dedi ki:

    Ahde hanım bu 41 gün derken… vefk yakma bittikten itibarenmi 41 gün oluyor hesaplama… yoksa ilk vefk yakma gününden itibarenmi 21 ile 41 gün…hangisi…eğer vefk yakma işlemi bittikten sonra ise 23 mayıs günü 41 gün bitecek…Ancak ilk vefk yakma gününden itibaren ise 15 mayıs günü 41 gün bitecek…Benimde eşimin inadı çok Fazla MaleseF…olumlu bir gelişme hiç yok…bekliyorum…

    1. Ahde dedi ki:

     Muhammet bey 41 gun içinde etki başlıyor vefk işlemi bittikten sonra ama bunu seyfulllah hocam daha iyi bilir bende senin gibi bekliyorum gisemin dediği gibi artik günlere takilmayalim sonuca odaklanalim olsunda gun fark etmiyor artik ben beklemekten tukendim yeminle indaninin kırılmasını bekliyorum 😢hayatim boyunca bu coronali günlerde beklemek kadar zor bir imtihan gormedim içimdeki güç her olimsuzluga düşünce umit veriyor olacak hissi doğuyor ben hayatimda ilk defa biri icin psikiyatriye gidip destek aldim boyle bir yola başvurmak zorunda kaldım cok seviyorum imkansızı seviyorum belkide ama inanıyorum rabbim ve seyfulllah hocama.

     1. Muhammed dedi ki:

      MaleseF ben günlere takılmak zorundayım çünkü Mahkeme sürecindeyim…devam eden bir süreçteyim Ahde…inşallah 23 mayısa kadar olur…mademki vefk işlemi bittikten sonra 41 gün içinde etki edecek…23 mayısta bitecek benimkisi 41 gün süre…

 115. Gisem dedi ki:

  Muhammed Bey Allah şahit ki hergun dualar ederken sanada dualarmda yer verdim inşallah bu mutluluğu sanada yasatsn Rabbim biran önce kızına karına kavuşursun insallah.. benim işlemim içinde inşallah devamı gelsin diyorum Rabbim hepinizin dileklerini gerceklestrsin inşallah hocam hepinizi çok seviyorum sizin kadar güvenilir insanlari şükür ki tanımak kısmet oldu hakkınızı helal edin hocam elinize emeginize sağlık bir ömür duacinizim 🤗

  1. Muhammed dedi ki:

   Çok sevindim gizem hanım… allah razı olsun iyi düşünceleriniz için… çok sevindim sizin için inanın…inşallah bende aynı şekilde mutlu olurum…bende sabır vede duayla bekleyeceğim…

  2. Muhammed dedi ki:

   Gizem hanım sizin 2.işleminiz 19 nisanda bitmiş…21 nisanda öyle yazmış sınız yani o zaman 21 gün içinde etki etmiş… ilk işleminizde sizden kaynakli sorun olmuş yazmış sınız… olumlu olmasına sevindim…

 116. Gisem dedi ki:

  Dilek hanım gerçekten doğru yerdesin, hocaların gerçek hoca olduğunu anlaman için bi kez telefonda konuşman yeterli bunu hissedersin emin ol.. Allah şahit yemin ederimki çok uzun zaman önce başladı benim surecm geçmiş yorumlara bakıp sürecimi nasıl anlattgma ve bugün ne paylastgma bakarsan gerçek yorumcu oldugumu gerçekten anlarsn inşallah sizede vesile olur hocalarmz… senin o dolandırıcı diye denk dustugun kişiler arar aramaz 3 dkda bakım yapıp anında para isteyip sonra engelleyen insanlar yorumlarinda da genellikle hep kendilerinin yazdığı övgü yorumları ama bu sayfadaki yorumların genellikle soru cevap bizlerin olumlu yada olumsuz süreçleri var bu bile yeterli inanmanz için Allaha emanet olun inşallah

  1. Hzl dedi ki:

   Gisem sizin sürecinizi merakla bekleyenlerden biri de bendim. O kadar mutlu oldum ki sizin için herkese dua eden çok iyi niyetli bir kalbiniz var. Sizin yorumlarınız samimiyetiniz beni bu işleme yönlendirdi ben de bekliyorum şimdi sabırla herşey bir vesiledir inanıyorum. İnşallah benim işlemim de olur. Dediğiniz gibi hocalarımızdan Allah bin kere razı olsun. Gönül rahatlığıyla güvenebilir herkes

   1. Muhammed dedi ki:

    Hazal hanım varmı bir olumlu gelişme… vede kaç gün bitti 21 gün süreniz bittimi… buradan bilgi verir misiniz…

    1. Hzl dedi ki:

     Hayırlı akşamlar Muhammed Bey. Bugün 17.gün oldu işlem biteli henüz bir gelişme olmadı. Hüseyin hocamızla görüştüm sağolsun çok ilgilendi herhangi bir sorun olmadığını söyledi o yüzden içim rahat. Ben artık gün saymıyorum bence siz de saymayın benim sevdiğim kişinin de inadı var maalesef. Ama Rabbimin izni ve hocalarımızın vesilesiyle kırılacak ve olacak bana gelecek canı gönülden inanıyorum. İnşallah sizin eşinizde tez zamanda yuvanıza döner. Dualarımdasınız.

     1. Muhammed dedi ki:

      Allah razı olsun…inşallah sizinde istediğiniz olur…bu inat biraz zor kırılacak gibi eşimde…allah büyük elbette…inşallah bu mübarek ayda yüzümüz güler hepimizin…

     2. Muhammed dedi ki:

      Hazal hanım olumlu gelişme var mı işleminizde…bittimi 21 günlük süre…ne yaptınız tam olarak bilgi verir misiniz sizde buradan…

  2. E dedi ki:

   Gisem senin için çok mutlu oldum. İnşallah herşey çok daha güzel olur. Şimdi sayfayı ziyaret etme şansım oldu. Kenfim için ne kadar mutlu olduysam senin içinde öyle mutlu oldum. Rabbim mutluluğunu daim etsin. 😊

 117. P S dedi ki:

  Merhaba Gisem senin adına o kadar çok sevindim ki bu güzel haber Ben kendi işlemi olmuş kadar sevindim geçen gün senin işlemi ne oldu diye yazıyordum bı iş çıktı sonra yarı kaldı yazmayı bugün bu yorumu okudum çok mutlu oldum ömür boyu mutluluklar diliyorum sana bende tekrar son işlemi yaptırıyorum bu pazartesi günü başlayacak İnşallah benim de sevdiği adamı sonsuza kadar benimle olacak inşallah hayırlısıyle 🤲🤲🤲🤲

  1. Muhammed dedi ki:

   Iyi günler… P S zaten sizin işlem 21 günde olmamış mıydı..
   Son işlem derken… olumlu olmuştu diye biliyorum işleminizi…

  2. Muhammed dedi ki:

   ilk işleminizde kaç gün içinde etki etti…benim 21 gün süre içinde hiç etki etmedi MaleseF…

 118. Gisem dedi ki:

  Hepinize çok teşekkür ederim Rabbim hepinizin dualarını isteklerini tez zamanda kabul etsin insallah.. hazal hanm ins gönlünün muradına kavusursun en önemlisi sabır bu işleme basladigmdan beri gerçekten çok sabırli bir insan oldum hergun dua edip bekledim şu an çok şükür bazen kendi yazıyor en azndan engellerm kalktı ben yazdigimda da güzel olumlu konuşuyor ters cevaplar vermiyor ins zaman geçtikçe tam olarak muradima kavuşurum şu an güzel ilerliyor ben hergun hepinize yine dualar etmeye devam edecegm Allaha emanet olun

 119. Muhammed dedi ki:

  Ahde hanım bu 41 gün derken… vefk yakma bittikten itibarenmi 41 gün oluyor hesaplama… yoksa ilk vefk yakma gününden itibarenmi 21 ile 41 gün…hangisi…eğer vefk yakma işlemi bittikten sonra ise 23 mayıs günü 41 gün bitecek…Ancak ilk vefk yakma gününden itibaren ise 15 mayıs günü 41 gün bitecek…Benimde eşimin inadı çok Fazla MaleseF…olumlu bir gelişme hiç yok…bekliyorum…

  1. Ahde dedi ki:

   Muhammmed bey hocamiz daha iyi bilir onlar süreci takip ediyorlar. benim bildigim kadarıyla ilk işlem başlayıp 41 gün dolunca etki oluyor bu benim vefk işlemlerini takip etttigim için fikrimi söyledim. Siz artık günlere takılmayın sonuca odaklanin ben oyle yaparak rahatladım çünkü, gün saymak mahvediyor insani irade ve kişinin düşüncesinin etki oluşumu bizi sonuca götürüyor. Senin eşin gibi benimkininde inadi var inadinin kırılmasını bekliyorum sende bekle alllah büyüktür insalllah yüzümüz gülecek ben inaniyorum sadece rabbim pişmanlık vermesin .selam ve dua ile hayırlı ramazanlar

   1. Muhammed dedi ki:

    Inşallah ahde hanım…evet eşimin inadı çok fazla…inanın çok yıprandım…inşallah kalbi yumuşar artık diyorum…severek evlilik yaptık…inşallah bunu düşünür 1 kez olsun…inşallah bu mübarek ayda kalbi yumuşar artık diyorum eşimin…inşallah sizde kavuşur sunuz…

 120. Muhammed dedi ki:

  Arkadaşlar işlemi 21 günde olmayanlarda bilgi verirse sevinirim…benim vefk yakma işlemim 12 nisanda bitti…ancak en ufak eşimden ne bir telefon araması nede bir güzel mesaj geldi…her sorduğumda sorun yok diyor hocalar…ancak olumlu gelişmede yok…ve 21 günlük süre 3 mayısta bitti…ancak 24 nisanda tekrar bakım yapıldığını hüseyin hocam söyledi…ancak bundanda bugüne kadar En ufak olumlu gelişme yok… ben mahkeme sürecindeyim arkadaşlar…yani zaman olarak zor durumda yım…ve 20 gün bitti kimseyle telefonda konuşamiyorum hocalar ile…sizdede böyle sıkıntı varsa buradan yazın lütfen…

  1. Ahde dedi ki:

   Seyfulllah hoca ilim icin yok ben konuşuyorum sikinti yok huseyin hoca rahatsız olduğu için gec dönüş yapiyor.sikinti yok muhammed bey icini ferah tut sabir et belki cok daha iyi olur sonucun. Bu beklemen insalllah güzel sonuçlanır. Sen irtibat halinde değilsin bilmiyorsun belki eşin gitgelller yaşıyordur. Insalllah yuvan kurtulur.

   1. Muhammed dedi ki:

    inşallah ahde hanım inşallah…ben Eşimi çok seviyorum herşeye rağmen…beni yıprattı çok ama her insan hata yapabilir…inşallah tez zamanda bu mübarek ayda kalbi yumuşar…güzel bir mesaj atar boşanma davasından vazgeçtiğini söyler…yada beni arar…duanız için çok sağolun…inşallah hepimizin beklentisi bu mübarek ayda gerçekleşir…

    1. Muhammed dedi ki:

     inşallah ahde hanım kavuşurum…olumlu bir gelişme olunca yazacağım zaten…Ancak henüz yok Vefk yakma işlemimde 28.gün bitti…inşallah olur…bekliyorum Sabır ile…

    2. Muhammed dedi ki:

     Ahde hanım 12 mayıs günü itibari ile vefk yakma işlemim biteli tam 1 ay geçti…ancak rn ufak olumlu birşey yok MaleseF…eşimin inadı çok…kırılmayacak mı bilmiyorum…o kadar zor durumki…ne zaman etki edecek bekliyorum…çok mutsuzum…MaLeseF…

 121. Srk dedi ki:

  Arkadaslar,bugun esim evime dondu,cok dua edin benim icin,Allahima cok dua ettim,islemi ne zaman yaptirdim bilmiyorum ama nisan basiydi,corona yuzunden bosanamadiydik,mahkemeler ertelendiydi,bugun baristik eve dondu cocugumla,Allah kimsenin yuvasini bozmasin,hayirlisiysa diye dua edin,hocalarimizin yardim ediyor sadece,gerisi Allah a kalmis bol bol dua edin,hayirlisiysa inanin dualariniz geri cevrilmeyecek,hocalarima slmlar.

  1. Muhammed dedi ki:

   Çok sevindim sizin adınıza inanın….bende mahkeme sürecindeyim…inşallah eşim in inadı gider yuvam kurtulur inşallah benimde…bende ilk işleme 3 nisanda basladim…bekliyorum Sabır ile inşallah…

   1. Srk dedi ki:

    Muhammet,her gece dua et hayirlisiysa donsun diye,benim ilk mahkeme mart 20 idi,sonra mayis 15 e ertelendi,en son haziran 19 du,sukurler olsun baristik.İnsallah seninde yuvan kurtulur,Allah kimseye gostermesin cok zormus,bekara kari bosamak kolay derler ya ayni o hesap.Psikolojik tedavi gordum biraz kendimi toparladim umidimi kesmistim son kez deneyeyim dedim ve baristik.Umarim sende barisirsin,inan para pul.mal mulk hicbirsey ailenin yerini tutmuyor,onlar varsa mutluyum.

 122. Gisem dedi ki:

  Bizler elimizden geleni yaptıktan sonra Takdiri Allaha bırakmaktan ve beklemekten başka çaremiz yok malesef Allah dualarmzi kabul etsin.. muhammed bey sabr en güzel şey bak ben iki aydır bi umutla uyanıyorum hergune sizlerle mutlulugumu paylastgm günden bu yana ne mesajlarma cevap alabiliyorum nede yazıyor kendisi 2 3 gün çok güzel arkadaş gibi konuştu ve kayboldu yeniden.. ama Hüseyin hocam işlemin oldu dedi simdide o umutla beklyrm hergun belki yazar belki arar diye hepimizin yüreğindeki acı çok zor bunu çok iyi biliyorum ama şunu unutmayalmki icimizin rahat etmesini ve sabrimizin artmasini sağlayan kişiler seyfullah hoca ve ekibi. ben her konustugumda daha çok umitleniyorum olacagna sadece zaman herşeyin ilacıdır yatip kalkip arasin sorsun gelsin diye dua ediyorum nolur sizde dualarınızı eksik etmeyn ben gerçekten çok yiprandm artık:(

  1. Srk dedi ki:

   Bekleme adim at,ara.

 123. Gisem dedi ki:

  Bizler elimizden geleni yapıyoruz takdiri Allaha bırakmak lazm sabretmekten başka çaremiz yok sizlerle mutlulugumu paylastgm günden bu yana ne cevap alablyrm mesajlarma nede arıyor yazıyor buda normalmiş gel gitler mutlaka oluyor Ahde hanımında dediği gibi belki senin eşinde de oluyordur Muhammed Bey sen bilmiyorsun görüşmedigin icin… suda bir gerçek ki içimizin rahat etmesini sağlayan seyfullah hoca ve ekibi hüseyin hocam bana senin islemn oldu dedi bende hergun sabırla bekliyor her güne umutla uyanıyorum ama o kadar çok yiprandm ki artık:( nolur dualarinizi eksik etmeyn

  1. Muhammed dedi ki:

   Amin…dualarım sizinle…inşallah olumlu olur sizin içinde gizem hanım…inşallah dediğiniz gibi eşim git geller yaşıyordur vede inadı biter … inşallah yumuşar artık kalbi vede beni 1 kere olsun arar vede boşanma davasından vazgeçtiğini söyler inşallah… 4 yaşında dünya tatlısı kızım var…çok üzülüyorum inanın…

  2. Ahde dedi ki:

   Gisem alllah yardimcin olsun okadar iyi anliyorumki seni cokta üzülüyorum. Alllahu teala yardımcımız olsun. Şu mubarek ramazan ayi hürmetine insalllah.

 124. Muhammed dedi ki:

  Ahde hanım 12 mayıs günü itibari ile vefk yakma işlemim biteli tam 1 ay geçti…ancak rn ufak olumlu birşey yok MaleseF…eşimin inadı çok…kırılmayacak mı bilmiyorum…o kadar zor durumki…ne zaman etki edecek bekliyorum…çok mutsuzum…MaLeseF…

 125. Muhammed dedi ki:

  Ahde hanım vede Hazal hanım… ben 1 aydan beri telefonda ne hüseyin hocam ile nede seyfullah hocam ile konuşabildim… sizdede aynı Sorun varmı…

 126. E dedi ki:

  Öncelikle herkese hayırlı Ramazanlar dilerim. Sizi bilgilendirmede biraz geciktim. Malesef benim hatalarım yüzünden işlemim olumsuz etkilendi ancak etkisi geçmedi. Seyfullah Hocam sağolsun hemen düzeltti. Kendisine sürekli dua edeceğim. Çünkü sadece bizi birbirimize bağlamakla kalmadı başka konulardada yardımcı oldu. Hocam ve yardımcılarını gerçekten çok yordum. Hakları var üzerimde. Her sorun olduğunda aradım zaman zaman sabırsız davrandım. Benim durumumda olanlar halimden anlarlar. Sağolsunlar bana sabretmeyi öğrettiler. Unutmayın bu işlemler büyü değil Rahmani işlemler ve duaların etkisiyle oluyor. Bu yüzden sabredin. Bugünlerde çok mutluyum. Sevdiğim gerçekten ilgili davranıyor. Sizlere ayrıca bir tavsiyede bulunacağım. Elbette sevdiğiniz kişi geri dönünce dünyanın en mutlu insanı siz oluyorsunuz. Ancak işlemler etkisini göstermeye başlayınca acele etmeyin ve sabırsız davranmayın lütfen. Hocalarımız çok emek veriyorlar sadece onlara güvenin ve gerisini zamana bırakın. Sonuç olarak ben artık mutluyum. Bu süreç boyunca benim için dua eden herkesten Allah razı olsun. Bende sizler için dua ediyorum. Geçmişte çok kandırılmış biri olarak maddi manevi çok zorluklar çektim. O yüzden hem sizlere yardım amaçlı hemde hocalarımızın emeğine karşın buraya yazmak boynumun borcu. Yorumumu okuyan ziyaretçiler bilsinler bende sizin gibi çok yorum okudum başka sayfalarda ve çok kararsız kaldım. Hocamıza güvenebilirsiniz bunları yazarken tüm samimiyetimle yazıyorum. En baştan Seyfullah Hocam’ın sayfasını görseydim bu kadar zorlukları yaşamak zorunda olmayacaktım. Kader diyelim. Hepimizin dilek ve duaları inşallah gerçekleşir ve hayırlı olur. Yorumlarınıza zaman zaman bakacağım. Güzel haberlerinizi takip edeceğim 🙂 Esenlikler dilerim.

 127. E dedi ki:

  Gisem senin için çok mutlu oldum. İnşallah herşey çok daha güzel olur. Şimdi sayfayı ziyaret etme şansım oldu. Kenfim için ne kadar mutlu olduysam senin içinde öyle mutlu oldum. Rabbim mutluluğunu daim etsin. 😊

 128. Ahde😢 dedi ki:

  Arkadaşlar mesaji mi okuyanlar bana nolur akil verin ikiaydir bekliyorum hic bir gelişme yok benim istediğim şekilde artik tukendim beklemekten kim benim gibi umitsiz karamsar nolur isleminiz ne kadar sürede etki etti yada kaç işlemden sonra etki gördünüz ben işlem yaptım hala tik yok.gisem muhammed Hazal araftayim.😢😢😢😢😭

  1. derya dedi ki:

   işleminiz kaç günde hazırlandi ve siz kac gun uyguladiniz

  2. Isimsiz dedi ki:

   Ahde hanım sonuç nedir

   1. Ahde dedi ki:

    Isimsiz kişi olumsuz değilde hala ümitle bekliyorum zaman sabir bakalim ne olacak olunca da yazacam buraya insalllah .

 129. Gisem dedi ki:

  E dileklerin ve dualarn için Allah razı olsun bende senin adına çok çok sevindim daha güzel günlerin olsun Rabbim birdaha ayirmasn ins sizi.. Ahde hanım bende senin gibi çok karamsarlastgm, artık umitsizlige kapıldığım günler olmuştu ki umudunu yitirme 2.5 ay falan sonra engellerimi kaldirdi arkadasca da olsa 2 3 gün konuştu bu bile belirtileri eminim o günden sonra birdaha hiç gorusemedik konusamadk ama hala bekliyorum çünkü belliki zamanla oluyor bazı şeyler Rabbim seninde sabrının mükafatını verecektir insallah inşallah tez zamanda olur işlemin

  1. Ahde dedi ki:

   Tsk ederim gisem ama bize baştan böyle bilgiler verilmedi verilseydi ben kendi adima konusayim belkide hic girismezdim bu işe çünkü ben mide kanserini yendim midem alındı bana üzüntü yasak surekli bu durumu taktigim icin acillik oluyorum tek yasiyorum kimim kimsem yok benim için cok zor bir süreç mahvoldum artik.Alllaha sığındım vekilim alllah.

 130. Hzl dedi ki:

  Muhammed bey ben geçenlerde hüseyin hocamızla görüştüm ama ben de ulaşmakta zorluk çektim baya yoğun olduklarını söylediler muhtemelen sizde o yüzden ulaşamıyorsunuzdur. Ramazan ayındayız birde hocalarımız o yüzden de daha yoğunlardır eminim. Ahde hanım benim de işlemim biteli 27 gün oldu hala gelişme yok benden kaynaklı sorun da yok işlemde de sıkıntı yok ama benim işlemimin biraz geç olacağını sabretmemi söylediler sanırım karşı taraftan kaynaklı işlemlerde uzamalar olabiliyormuş benim ki ne zaman olur bilemiyorum. İnanın ben de sizinle aynı durumdayım. Çok üzülüyorum çünkü ben 1 senedir ayrıyım sevdiğimden çok zor şeyler yaşadım hala yaşıyorum buna rağmen dua etmediğim onu anmadığım bir günüm dahi yok. Ama hocalarımıza güveniyorum. Allahın izniyle ve hocalarımızın emekleriyle bekleyen dua eden herkes tez zamanda sevdiğine kavuşur inşallah

  1. Muhammed dedi ki:

   Hazal hanım varmı Olumlu bir gelişme…varsa Nasıl oldu telefonla mı arandınız yada mesaj mı geldiii…kaç gün bitti işleminizde… Ben halen bekliyorum…Galiba herkesin 41 gün süre içinde olmuyor…benim 41 günü geçti çünkü süre…

  2. Muhammed dedi ki:

   Hazal hanım oldumu işleminiz peki…bilgi verir misiniz…

 131. Gisem dedi ki:

  Ahde benim ilk islemimde olmamıştı 2. Islemimde etkisini biraz görmüştüm şimdi konuşmuyoruz falan ama engellerimi kaldirdi buda işlemin olduğunun belirtisidir diye düşünüyorum E kisiisinin de dediği gibi işlemlerin etkisini biraz da olsun görünce aceleci davranmamak gerekiyor diye tavsiye de bulunmus sagolsunki bende zamana biraktm acele etmiyorum inş kısa zamanda muradima kavuşurum sabırla bekliyorum E bir ömür mutlu ol inşallah gerçekten çok mutluyum senin adına o kötü ve acı günlerini Rabbm birdaha yasatmasn inşallah

 132. Isimsiz dedi ki:

  Ahde hanım işleminiz tutudumu bende bu hocayla çalışacağım lütfen biri bana bilgi versin

  1. Ahde dedi ki:

   Evet ben çok mutluyum kesinlikle hocama ve Hüseyin hocaya güvenin doğru yer ve adrestesiniz dua sabır ile önce Rabbim sonrada hocalarımin sayesinde muradiniza nail olursunuz.

 133. Gisem dedi ki:

  Isimsiz kişisi yorumların en başına dönüp okumani tavsiye ederim orada işleminin olduğuna dair bilgi veren bi çok arkadasmz var bizler son zamanlarda yaptıran kişiler oldugumuz için bekliyoruz sabırla ama biz bekleme asamasndayz diye senin çalışmayacağın anlamna gelmez hocalarmza güvenebilir ve calisablrsn hayrli günler dilerim

  1. Isimsiz dedi ki:

   Gisem kardeş birçoğu da aylardır bekliyor yukardaki yorumlarda dogrusu tatmin edici yorum göremedim be defalarca dolandırılan bir insanım

 134. Gisem dedi ki:

  Ahde hanımında dediği gibi zaman ve sabır bakalm benimde 3 ayım btti kavuşamadım malesef biraz daha bekleyip sonrasında nasip deyip vazgececem sanırım umutla beklemek daha çok öldürdü beni olduğunda da sizlerle paylascamm Ahde yorumunu okudum çok geçmiş olsun Allah seni gönlünün muradına kavuştursun inş dualarmdasn

  1. Ahde dedi ki:

   Çok tsk ederim gisem Alllah razi olsun insalllah hepimizde istediğimiz sonucu aliriz .allah’a emanet olun iyi bayramlar diliyorum

 135. Muhammed dedi ki:

  Ben 3 nisandan bu yana bekliyorum…ilk işlemimde olumlu bir gelişme yok olmadı hiç olmadı…tekrardan 24 nisanda 2.kez bakım yapıldı bekliyorum ve benim eşim in kini vede inadı çok büyük…zamanım az çünkü mahkeme sürecindeyim…allah büyük inşallah eşimin kalbi yumuşar diyorum…15 aydır yumuşamadı kalbi…severek evlilik yaptık…çok yıprandım…yani 50 gün bitti En ufak olumlu birşey yok şimdilik…bekliyorum halen…yani bu 50 günlük süre ilk işlemden bu yana geçen süre…

 136. Muhammed dedi ki:

  Arkadaşlar benim ilk işlemim yani vefk yakma işlemim 12 nisanda bitti…murat hocamız boynuma dualı muskayı taktığım günü işlemin 1.günü olduğunu ve 21 gün içinde etki edecegini söyledi…ancak 23 nisanda ilk işlem bitti…vede en ufak olumlu bir şey olmadı hiç….sonra hüseyin hocam 2.kez seyfullah hocamın 24 nisanda Bakım yaptığını söyledi…bu işlemin biraz uzayacağını ancak olacağını söyledi…1 ay bitti…henüz Eşimden yana ne 1 telefon araması nede bir olumlu mesaj var…Sabır ile bekliyorum…çok yıprandım MaleseF…ve mahkeme sürecindeyim…Zaman olarakta Eylüle kadar inşallah olur işlemim …dua edin…allah herkesin gönlüne göre versin inşallah…

 137. Gisem dedi ki:

  Muhammed srk ya katlyrm bekleme adım at ara nabzını ölç olumlu mu hala inatmi konusmasndan anlıyorsun inan ben borcum vardı para vermek için kendisine trk mesaj atmak zorunda kaldım parayı hesabına yatrdm bilgin olsun diye sonra aramak istedi aradı 2 saat konuştuk çok olumluydu sonra 3 4 gün konuştuk mesajlastk çok güzel sohbrtmz oldu şimdi halen 2 3 güne bir ya kendisi nasılsın yazar yaa ben öyle kısa sohbetlermz oluyor zamana biraktm kavuşmadm görmüyorum kaldığı yerden devam etmiyor ama elbet zamanla olacaktır insallahh geçerli bi sebepten dolayı bir bahanen varsa bi adım atmalsn konuşmasından dahi hissedersin isleminin etkilerini tabi hocalarmza sormanda fayda vardır Allaha emanet ol dualarm hep seninle şunu soyleyeblrm ki kalbinin yumusadigini hissettm hocalarmzn emeğine sağlık

 138. Muhammed dedi ki:

  Arkadaşlar seyfullah hocam ile 3 haziran günü konuştuk…hocamız bana eşimin çok aşırı inatçı olduğunu söyledi…benim işlemimin olduğunu vede eşimin çoktan yani 10 gün önce bana 1 mesaj atması yada 1 telefon araması olması gerekiyordu dedi…ancak eşimden en ufak bir gelişme yok Bana karşı… Sabır vede dua ile bekliyorum…Mevlâ büyük elbette… inşallah 4 yaşındaki kızımın yüzü suyu hürmetine eşimin kalbi yumuşar tez vakitte…

 139. Ahde dedi ki:

  Isimsiz kişiye hitaben yaziyorum, benim işlemim, hamd olsun gayet iyi, zorlu ve yorucu bir süreçti. Sabir gerektiriyordu ve hersey yolunda,Alllahin izni ve seyfullah hocamin sayesinde ve ozellikle hüseyin hocamin desteği tlfondaki sakinleştirici yönüyle konusmasindaki tutumunun kalitesi ve emek verdikleri islemleri ben onlardan razıyım Alllahta onlardan razi olsun.Gerçekten emek var mücadele ve sabir var .bu yazimi okuyan herkes gönül rahatlığıyla işlem yaptirabilirler sadece zaman ve sabir.hersey kendiliğinden olur…!!! Çünkü çok emek harcıyorlar. Ben gayet mutluyum insalllah herkes mutlu olur.selam ve dua ile.

 140. E dedi ki:

  Malesef her işlemimde farklı sebeplerden dolayı hatalar oluştu. Bunlardan biri hariç benim bilmeyerek yaptığım yanlışlardan oldu. Hocamız hep yardım etmek için elinden geleni yaptı. Şimdi bayram öncesinde yaptığımız işlemin sonucunu bekliyorum sabırla. Dualarınızı bekliyorum. Gerçekten her günüm çok kötü geçiyor. Bazen normal yapmam gereken şeylere odaklanamıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.

 141. İsimsiz dedi ki:

  Büyünün kimin yaptığını öğrenmek istiyorum mümkün müdür yada harf

 142. b.yıl dedi ki:

  peki bunların ücreti nedir ben de sevigilimi geri getirme işlemi yaptırmak istiyorum evlenmek istiyorum ücret nedir?

 143. M. YAY dedi ki:

  ARKADAŞLAR YORUMLARA BAKTIM ÇOK İNSANLAR NETİCE ALMIŞ. BENİMDE NİŞANLIMDAN AYRILDIM BANA GERİ GELMESİ İÇİN İŞLEM YAPTIRMAK İSTİYORUM. iŞLEMLERİ NASIL YAPIYORLAR. BURADA BANA YARDIMCI OLACAK OLAN VAR MI? ÜCRETİ FALAN NE KADAR

 144. ESMA dedi ki:

  Doğrudan büyü değil ama enerji çalışmaları, enerji birleştirme ve meditasyonla eşimi tekrar evime döndüren bir işlem yaptırdım. şu an çokta huzurluyuz. Önce bakarak yapılıp yapılmayacağı hakkında bilgi veriyor.

  1. Ömer almanya dedi ki:

   Esma hanım yaptırdığınız işlem suresi baslanmasi kargo felan tutmasi kacgun surdu

 145. Tolga dedi ki:

  Hocamız ile konuştum gerçekten doğruları söylüyor. Bir insan belli eder konuşmasıyla arayın sorun derim. İns bende işlem yaptıracağım

 146. Ömer almanya dedi ki:

  Herkese merhaba bende hocamla konusdum işlem yaptıracam çok iyi bi insana benziyo sıcak kanlı ve 100 100 garanti verdi bana inşallah benim dileğimde tutar allah herkesin dilegini kabul etsin

 147. Ahde dedi ki:

  Ben bir bayan olarak çaresizlikle site araştırırken bu sayfaya denk geldim ve iyikide rabbim denk getirmiş ben onlardan razıyım rabbimde razı olsun insalllah hocalarımızdan doğru adrestesiniz sonuna kadar güvenilir siniz kader gayrete Aşık’tir önce tüm samimiyetimizle inanın ve güvenin herşey Rabbimin izniyle gerçekleşecek külli şey,in sebep sebepte Seyfullah hocam olur insalllah ben çok mutluyum sizlerde olursunuz insalllah

 148. M dedi ki:

  Bende hocayla görüşmek istiyorum arkadaşlar bilgi verirmisiniz güvenebilir miyim

 149. Karadeniz dedi ki:

  Hoca efendi 7/24 arayın diyor ama kimse telefona çıkmıyor mail ede cevap vermiyor hoca efendiyle nasıl iletişim kuruyorsunuz ? Yazarsanız sevinirim

Yorum Yaz