7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mum Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

  • Mum Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme için yorumlar kapalı
Mum Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

Karşınızdaki insanı kendinize sırılsıklam aşık edebileceğiniz mum büyüsü nedir nasıl yapılır ve etkileri nelerdir? Mum büyüsüyle ilgili tüm sorularınızı buradaki yazımızdan bulabilirsiniz.

Mum Büyüsü Nedir?

Sevdiğini kendine aşık etme tılsımı olarak bilinen mum büyüsü, başkalarını hasta etmek için de yapılıyor. Mum büyüsünü, kocası terk edenler, sevgilisi bırakıp gidenler, tekrar geri dönmeleri için yapabiliyorlar. Tılsım yapıldıktan 1-2 hafta sonra etkisini göstermeye başlıyor. Büyünün etkisi o kadar kuvvetli oluyor ki karşıdaki kişi büyüyü yapana hemen dönmek istiyor. Mum büyüsünün bu kadar etkili olmasının nedeni, ruhani varlıklar kullanılıp yapılmasıdır. Çünkü bu manevi varlıklar, karşıdaki kişinin kalbine ve beynine hükmedebiliyorlar.

Aşık etme büyüsü denildiğinde akla gelen en kuvvetli tılsımlardan birisi olan bu uygulama, insanlar tarafından da sıklıkla tercih edilebiliyor. Ağır büyüler içerisinde yer alan bu tılsım, yapıldığı andan itibaren bazı değişikliklerin yaşanmasına neden oluyor. Mum büyüsü ile sevdiğini aşık etme büyüsü tarihte çok eski kavimlere kadar dayanıyor. Özellikle aşk alanında olduğu için bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü şeklinde tabir edilebiliyor. Birçok aşık etme büyüsüne göre daha etkili olan mum tılsımını, alanında bilgisi olan medyumlar gerçekleştiriyor. 

Mum Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Sevdiğiniz kişi size dönüp bakmıyor mu, yoksa eşiniz sizi terk mi etti, sevgiliniz sizden ayrıldı ve siz onunla tekrar birlikte mi olmak istiyorsunuz, o zaman mum büyüsü var. Mum büyüsüyle tüm söylediklerimizi kolayca yapabilir, mutluluğa açılan kapıları sonuna kadar açabilirsiniz. Peki, mum büyüsüyle sevdiğini kendine nasıl aşık edebilirsin? Bu soruya cevap vermek için öncelikle mum büyüsünün neden yapıldığına ve ne işe yaradığına bakalım. Mum büyüsü kadim büyüler tarihinde başkalarını hasta yatağına düşürmek ve karşıdaki insanı kendine aşık etmek için tercih edilmiştir. Dolayısıyla büyünün en önemli özelliği başkasını sırılsıklam aşık etmektir.

Eğer sevdiğinizin sizi bir daha tercih etmeyeceğini düşünüyorsanız, umudunuzu kaybetmemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü büyü, yapıldıktan sonra nefret edenler bile rahatlıkla aşık olabiliyor. Büyünün önemli özelliği, karşıdakine hükmedip, düşüncelerini enerji yoluyla tılsımı yaptıran kişiye kaydırır. Büyü yapılan kişi de artık yaptıran kişiye aşık olur. Eğer evlilerse evine geri döner. Sevgili ise anında geri dönmek için sizi arar. Sadece onu seviyor ve onun da sizi sevmesini istiyorsanız, dileğinizin gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. 

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız sizlere buradan detaylıca anlatacağız. İlk olarak mum büyüsünün yapılışını kendi ismiyle özdeşleştirmek mümkün. Çünkü gerçekten ismindeki gibi mum büyüsünde, mumlar tercih ediliyor. Elbette sadece mum yakılarak bu tılsım gerçekleştirilmiyor. Aynı zamanda çeşitli bitkiler ve hoş kokulu tütsüler kullanılıyor. Hoş kokulu tütsüler ve bitkilerin kullanılması, ruhani varlıkların daha iyi şekilde çağrılmasıdır. Büyüde bu malzemeler, ruhani varlığın gelip kontrol altına alınması sağlanıyor. Tüm bunları yapabilen kişiye ehil medyum deniyor.

Mum büyüsünü nasıl yapacağınız konusunda bir fikriniz yoksa ve büyü kitaplarını araştırmayıp, kozmoloji ile ilgili değilseniz, bu tılsımı kendi başınıza yapmamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü tüm büyülerde olduğu gibi hatta daha fazlası, tehlikeli durumlar ortaya çıkabiliyor. Büyüde direkt olarak manevi varlıklar çağrılıyor. Bu varlıklara hüküm verebilmek, hükmedebilmek için kişinin hüddam ilmini bilmesi gereklidir. Eğer tüm bunlara sahipseniz, büyünün tarifini öğrenerek sizde yapabilirsiniz. Ama ben bunları bilmiyorum diyorsanız, mutlaka büyüyü yapan medyuma başvurmalısınız. 

Mum Büyüsünün Sevdiğinizde Belirtileri Nelerdir?

Sevdiğinizi, eşinizi veya sevgilinizi kendinize aşık etmek istiyorsunuz. Bunun için mum büyüsü yapan medyum hoca ile görüştünüz. İşlemlerinizi tamamladınız. Peki, bundan sonra ne olacak? Sevdiğinizde büyünün tesiri nasıl gerçekleşecek? İlk olarak bilmenizi isterim ki büyü yapıldıktan 1-2 haftaya kadar etkisini göstermeye başlar. Yani bu süreçten sonra aşağıda sıralayacağımız belirtileri sevdiğinizde görmeye başlayabilirsiniz. Bunun dışında bu belirtileri gördükten sonra kesinlikle olaya müdahale etmeye kalkışmayın. Her şeyi akışına bırakın ve sevdiğinizin size geri dönmesini, sizi sevmesini bekleyin. İşte görülecek ol belirtiler.

* Büyü yapıldıktan sonra sevdiğiniz kendi sosyal hayatında dalgın bir hale gelebilir. İşleri bu yüzden ters gitmeye başlayabilir. Çünkü bu kişi devamlı sizi düşünüyor olacak.

* Size yakınlaşmak için irtibat kurabilir. Ancak kesinlikle hemen her şeye tamam demeyin, sabırlı olmaya çalışın. İlk adımı ondan bekleyin.

* Büyü yaptığınız eşiniz ise ve başkasıyla sizi aldatıyorsa, bunu bırakıp pişman olacaktır. Size geri dönmek isteyecek ve onu affetmenizi dileyecektir. 

* Sizi sevmediğini söyleyip giden sevgiliniz, büyüden sonra kendi ayaklarıyla size dönecek ve deliler gibi size aşık olduğunu söyleyecektir.

Büyü yapılan kişinin göstereceği belirtiler kısaca böyledir. Mum büyüsü ne işe yarar konusunda söyleyeceklerimiz bu kadardır. Şimdi dilerseniz büyünün kim tarafından yapılabildiğine bakalım.

Mum Büyüsüyle Kendine Aşık Etme Uygulamasını Kim Yapar?

Mum büyüsüyle birisini kendinize deli gibi aşık etmek, onu kendinize kul köle yapmak istiyorsanız, nerede yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü her zaman bu büyüyü ehil ellerde yapamayabilir ve sonucunda hüsrana uğrayabilirsiniz. Sizle tavsiyemiz, büyü yapacağınız medyumu araştırmanız olacak. Çünkü büyüyü yapacak medyumun güvenilir olması, daha önce bu büyüleri yapıp sonuç almış olması, resmi olarak çalışması, medyumluk yeteneklerine sahip olması gereklidir. Eğer bunlara sahip bir medyumla çalışıyorsanız, hiçbir problem olmayacak. Sadece sabır edip beklemeniz gerekecek. Ancak bunlara sahip özellikte bir medyumla çalışmıyorsanız, büyüden sonuç alma kısmında sorun yaşayabilirsiniz. Bu yüzden mum büyüsü yapan medyumlar iyi seçilmelidir. 

Sorun yaşamamanız ve büyüyü en iyi şekilde karşıya geçirebilmeniz için sizlere medyum hocamızı öneririz. Sitemiz üzerinden kendilerine ulaşabileceğiniz için büyü işlemleriniz hakkında bilgileri kendisine verebilirsiniz. Hocamız dünya ve Türkiye’den çok sayıda talep aldığı için yoğun olarak çalışıyor. Biraz acele davranmanız ve ona derdinizi belirtmeniz durumunda, sizler için de bu tesirli uygulamayı yapacak ve emellerinize kavuşmanızı sağlayacaktır. Sizde kendisiyle irtibat kurabilirsiniz. Mum büyüsü yapan medyum hoca istediğiniz zaman size hizmet vermeye hazırdır. 

Mum Büyüsüyle Sevdiğim Gerçekten Aşık Olur Mu?

Mum büyüsü ile aşık etme uygulamasına başvuranların ortak sorularından birisi, sevdiklerinin gerçekten de kendilerine aşık olup olmayacağı hakkındadır. Burada dürüst olmak gerekirse, bu tamamen yapan kişiye bağlıdır. Daha doğrusu büyüyü yapan medyum, bunu belirleyecektir. Çünkü büyünün ehil kişilerce ve kurallara uygun olarak yapılması gerekir. Sadece tütsüler, mum ve bitkilerin olması ve birkaç duanın okunmasıyla büyü gerçekleşmez. Büyüyü yapacak olanın hüddam olması, büyücülük yeteneklerinin bulunması ve bu alanda tecrübeli olması gereklidir. Eğer tüm bu saydığımız özellikler büyüyü yapacak olan kişide varsa, büyü muhtemelen gerçekleşecek ve istenilen kişinin size aşık olması sağlanacaktır. 

Yani şöyle özetlemek gerekiyorsa, büyüyü sizin için yapacak kişi çok önemlidir. Büyüyü yapan kişinin tecrübesi, bilgisi sonuç almanızı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Değerli kardeşlerim, durum böyle olunca sizin de büyü için ehil bir medyuma başvuruda bulunmanız gerekecektir. Medyum hocamız bu alanda bilgi ve tecrübesiyle sizlere yardım etmeye hazırdır. Kardeşlerim sitemiz üzerinden hocamıza ulaşabilir derdinizi onunla paylaşarak, mum ile aşık etme büyüsünü yapabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ