7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Nişanlınız İçin Bağlama Büyüsü

  • Nişanlınız İçin Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
Nişanlınız İçin Bağlama Büyüsü

Nişanlınız İçin Yaptırmanız Gereken Bağlama Büyüsünün Faydaları

Nişanlınız için yaptırmanız gereken bağlama büyüsünün faydaları nelerdir sorusu birçok nişanlı genç kız tarafından sorulmaktadır. Bu sorunun birçok olumlu cevabı vardır. Eğer siz de bu olumlu yanıtları merak ediyorsanız, değerli okuyucularımız için hazırlamış olduğumuz bu açıklayıcı yazıyı okuyabilirsiniz.

Nişanlınız İçin Bağlama Büyüsü

Evlilik yolundaki çiftlerin, attıkları en önemli adım nişanlanmaktır. Uzun ya da kısa süren sevgililik döneminden sonra yapılan evlilik teklifi ve ailelerin tanışmasıyla ilişki ciddiyet kazanmış olur. Bu süreç içinde ailelerle yeni tanışıldığı için oldukça dikkatli olunmalıdır. Çünkü ayrılıkların en çok yaşandığı dönem nişanlılık zamanıdır. Bu süreçte iki ailenin anlaşamaması ya da ailenin gelinini veya damadını beğenmeyişi gibi nedenler büyük problemlere yol açar. Özellikle ülkemizde de çok sık görülen kaynana- gelin çekişmesi tam olarak bu süreçte başlar. Bu nedenle yeni nişanlanan çiftlerin oldukça sakin kalması ve alabilecekleri tüm önlemleri alması gerekir.

Bağlama büyüsü, kişileri koparılması zor bir bağ ile birbirlerine kenetler. Büyü yapıldıktan sonra kişi tüm varlığını bağlandığı kişiye adar. Başkaları tarafından söylenen sözlere kulaklarını tıkar ve onu kandırmaya çalışanlara izin vermez. Bu sayede mutluluğa giden ilişki korunmuş olur.

Bağlama Büyüsünün Faydaları

Nişanlınız için yaptırmanız gereken bağlama büyüsünün faydaları sorusunun cevabı büyünün olumlu etkileri içinde gizlidir. Bağlama büyüsü sevenleri kavuşturmasıyla ve mutlu ilişkilere yol açmasıyla bilinir. Yapılış niyetine göre iyi- kötü diye sınıflandırılsa da sıklıkla iyi amaçlar için kullanılır.  Büyünün en bilinen faydaları şöyledir:

  • Büyü sayesinde büyü yapılan kişi yaptırana sonsuz saygı ve sevgiyle bağlanır.
  • Büyü yapılan kişi, yaptıranın isteklerini kendininkilerin önüne koyar. O ne derse inanır. Onun söylediğinin aksi konuşanlara asla itimat etmez.
  • Partnerinden başkasıyla beraber olma düşüncesinden bile tiksinir. Büyü yaptırandan başka kimseyi çekici bulmaz
  • Büyü yaptırandan ayrı zaman geçirmekten hoşlanmaz. Sosyal çevresine onu dahil edemiyorsa yavaş yavaş o çevreden kopar ve tüm ilgisini partnerine yönlendirir.
  • Partnerine asla yalan söylemez ve onu hep savunur. Kendi ailesinin bile ona bir şey söylemesine izin vermez. Gerekirse onun için hayatındaki herkesi silebilir.

Tüm bu olumlu etkiler özellikle nişanlılık zamanında ortaya çıkacak kavga ve ayrılıkların önlenmesinde kişilerin işine yarayacaktır. Bu nedenle çoğu kişi bu büyüyü tercih edip mutluluklarını garanti altına almayı istemektedir.

Bağlama Büyüsü Duası

Bu büyünün yapımı için çeşit çeşit malzemeler gerekebilir. Bu malzemeler büyüye göre belirlenir ve bilgisi medyumlarda gizlidir. Büyü esnasında halk tarafından pek bilinmeyen çeşitli ritüeller gerçekleştirilir. Çoğu ritüelde yazacağımız bu dua mutlaka okunur:

  • Kul ya ehlel kitabi lime tekfürune bi ayatillahi vallahü şehıdün ala ma ta’melun Kul ya ehlel kitabi lime tesuddune an sebılillahi men amene tebğuneha ıvecev ve entüm şüheda’ vemallahü bi ğafilin amma ta’melun Ya eyyühellezıne amenu in tütıy’u ferıkam minellezıne utül kitabe yerud duküm ba’ de ımaniküm kafirın Ve keyfe tekfürune ve entüm tütla aleyküm ayatüllahi ve fıküm rasulüh ve mey ya’ tesım billahi fe kad hüdiye ila sıratım müstekıy Ya eyyühellezıne amenütte kullahe hakka tükatihı ve la temutünne illa ve entüm müslimun

Bu dua sayesinde büyünün tesiri artar ve kişiler istedikleri sonuca daha hızlı kavuşabilir.

Bağlama Büyüsü Evde Yapılır mı?

Nişanlınız İçin Bağlama Büyüsü

Nişanlınız İçin Bağlama Büyüsü

Diğer tüm büyüler gibi bu büyü de evde yapılamaz. Yapılmak istense de internetten ulaşılacak tüm bilgiler eksik olacak ve büyü tutmayacaktır. Bu nedenle bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler muhakkak hakiki bir medyumla iletişime geçip, ondan yardım almalıdır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ