7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevgi Büyüsü Nedir?

  • Sevgi Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi büyüsü nedir? neden yapılır? Sevgi büyüsü sevgi ve aşk enerjisini yaymak çoğaltmak veya devam ettirmek amacı ile yapılır. Sevgiyi çekmek ve aşkı çekmek; kapalı olan şans talih ve kısmeti açmak amacıyla sevgi büyüsü yapılır.

Sevgi büyüsü nedir? Neden yapılır? Sevgi bir enerjidir ve varlığı ile kişinin tüm hayatı olumlu yönde değişir. Sevgi hayata geçince insanın genel olarak işleri rast gitmeye başlar ve tüm hayata bakış açısı değişir. Sevgi frekansı tıpkı denize atılan bir taşın dalgaları gibi etrafına artarak sevgi dalgaları yaymaya başlar.

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi Büyüleri Nelerdir?

Sevgi büyüleri çeşitli dallarda mevcuttur. En sık rastlanan çeşitleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Aşk Büyüsü

Romantik bir ilişkiyi kendine çekmek veya sevilen kişiyi kendine aşık etmek amacıyla aşk büyüsü yapılır. Aşk büyüsü sevgi büyüleri içerisinde en sık rastlanan ve tercih edilen çeşididir. Sevgi Büyüsü Nedir? Neden Yapılır, genellikle evlilik çağına gelmiş kız ve erkek anneleri tarafından yapılmaktadır. Onun dışında genç kız ve genç erkekler tarafından da yapıldığı görülür.

  • Kısmet Açma Büyüsü

Çevresel faktörler, yaşanan gelişmeler veya bireyin dışındaki akrabaların veya ailenin maruz kaldığı olaylardan ötürü bazı dönemlerde kısmet ve baht kapanabilir. Bu durumlarda yapılan kısmet ve baht açma büyüsü sevgi büyüsü içerisinde önemli yer kaplar.

  • Kavuşamayanları Bir Araya Getirme

Uzak şehirlerde ve uzak ülkelerde bulunan sevgililer, nişanlı veya evli çiftlerin ilişkilerini uzun süre devam ettirmesi oldukça zor bir hal alabilir. İş veya herhangi bir nedenle uzak yerlerde bulunan kişileri, çok sevdikleri halde birbirlerine kavuşamayan kişileri sağ salim sağlıklı bir şekilde bir araya getirmelerini sağlayan sevgi büyüsü yapılır.

  • Evlilik Büyüsü

Platonik bir aşk içerisinde olan veya birbirinden haberdar olup birbirini seven ve istemesine rağmen bir türlü evlenemeyen kişiler için evlilik büyüsü yapılır.

  • Bağlama Büyüsü

Herhangi birini bir eve veya birine bağlamak amacıyla yapılan sevgi büyüsü çeşitlerinden bir tanesidir. Bağlama büyüsü en kuvvetli sevgi büyülerinden bir tanesidir. Sevgililer veya nişanlılar evlenebilmek amacıyla yaptırır. Bunun dışında evli fakat ilişkileri bozulmuş olan kişiler evliliklerini kurtarmak amacıyla da sevgi büyüsüne başvurur.

  • İstenmeyen kişileri kabul ettirme

Birbirini seven kadın ve erkek sadece aileleri istemediği için bazı durumlarda bir araya gelemez. Birbirini çok seven ve evlenmek isteyen çiftin aile üyeleri bu evliliği onaylamadığı durumlarda yapılır. Ailenin fikrini değiştirmek amacıyla istenmeyen kişileri kabul ettirmeye yönelik sevgi büyüsü yapılır. Ailenin fikri çok kısa bir süre değişir ve kız ve damadı veya oğul ve gelini kabul etmeye ve desteklemeye başlarlar.

Sevgi Büyüsü ve Muskası Nedir? Neden Yapılır?

Sevgi muskası, belli sayı, renk ve isimlerin yazılmasının yanı sıra Kuran’dan ayetleri de içerir. Bu muskanın usta ve el almış uzman tarafından yapılması önem arz eder ve etkisini arttırır. Medyum hocalar bu kişilere örnektir.

Sevgi büyüsü belirtileri, kişi nişan, evlilik gibi kararları çok hızlı alarak hayata geçirir. Daha önce pek fazla evlenmeyi düşünmeyen veya karşısına çıktığı kişileri hiç beğenmeyen kişiler aylar içerisinde evlilik kararı alır. Bir yıl içerisinde evlenerek hızlı adım atmış olur. Bu durum sevgi büyüsü belirtilerinden biridir. Sevgi büyüsü nasıl yapılır, uzman ve profesyonel bir Hocaya danışarak yardım almak mümkündür.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ