7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yapılan Herkese Büyü Tutar mı?

 • Yapılan Herkese Büyü Tutar mı? için yorumlar kapalı
Yapılan Herkese Büyü Tutar mı?

Yapılan Herkese Büyü Tutar mı?

Yapılan herkese büyü tutar mı? Bugün bu yazımızda merak edenler için sorumuzun cevabını vereceğiz. Genel anlamda bakıldığında büyüler işin ehli bir medyum hoca tarafından yapıldığında insanları etkileyebilmektedir. Ancak bazı istisnai durumlarda büyülerin etkilemediği kişiler de bulunmaktadır. İnsanlar büyüden korunmak için bazı yöntemlere başvurmaktadırlar. Bu yöntemlerden en güçlüsü de dualara sığınmaktır. Büyüden korunmak için Kur’an-i Kerim’den okunması gereken bazı dualar ve süreler önerilmektedir. Bu dualar arasında da özellikle Felak ve Nas sureleri bulunmaktadır. Bu duaları her gün okumaya devam eden kişileri büyüler etkilemez.

Büyü Kimleri Tutmaz?

Yapılan Herkese Büyü Tutar mı?

Yapılan Herkese Büyü Tutar mı?

Yapılan herkese büyü tutar mı? Sorusuna cevap verdikten sonra büyü kimleri tutmaz? Bu konuyu araştıranlar için izah edelim. Büyünün etki etmediği kişiler arasında dualara başvuranlar ya da kendilerine boylama yaptıran kişiler bulunmaktadır. Peki bu boylama nedir? Sizler de merak ediyor musunuz? Büyü olaylarında boylama kelimesi şu anlama gelmektedir; medyum hocalar tarafından insanları büyüden uzak tutmak amaçlı yapılan korumalardır. Bu boylamayı kişi sadece kendi üzerinde taşıyabilir. Bu şu anlama gelmektedir. Medyum hoca kime boylama yaptıysa bu kişiyi yapılan büyü etkilememektedir. Bu kişiler medyum hocalara başvurarak kendilerine muska ya da tılsım yaptırabilirler ve bu sayede de ömürleri boyunca büyüden koruyabilirler. Ayrıca bu kişilerin yanı sıra büyülerin tutmadığı kişiler de bulunmaktadır. Bunlar arasında engelli olarak doğmuş kişiler bulunmaktadır.

Büyünün Etkisi Altında Kalan Kişilerde Nasıl Etkiler Görülür?

Yapılan herkese büyü tutar mı? Sorusunu izah ettikten sonra büyünün etkisi altında kalan kişilerde nasıl etkiler görülür? Büyü yapıldıktan sonra etkisi altına giren kişilerde bazı değişiklikler gözlenir. Aşağıda bu değişiklikler ile bilgiler paylaşılmıştır.

 • Öncelikle büyülenmiş kişiler, rüyalarında kendilerine kimin büyü yaptırdığını görürler.
 • Ayrıca bu kişiler sosyal çevrelerinden uzaklaşmaktadırlar.
 • Depresyon belirtileri gözlemlenmektedir mutsuzdurlar ve sürekli olarak karamsardırlar.
 • Bu kişilerde genellikle dikkatsizlik problemleri gözlemlenmektedir. Bir işe odaklanma problemi yaşamaktadırlar.
 • Aynı zamanda maddi sıkıntı yaşamaya başlarlar ve yaptıkları işlerde başarı elde edemezler.
 • Sürekli halsizlik ve yorgunluk şikayetleri gözlemlenmektedir.
 • Esneme şikayetleri görülmektedir.
 • Büyülenmiş kişilerin hal ve davranışları sinirli ve odaklı bir şekildedir.
 • Bu kişiler gelecekleri ile ilgili asla plan yapmazlar. Hayatı gelişi güzel yaşamaktadırlar.
 • Ayrıca bu kişilerin geceleri yalnız kalmaktan korkmaktadırlar.

Yukarıda bahsedilen bu belirtiler eğer bir kişide görülüyorsa bu durum o kişiye büyü yapıldığı anlamına gelmektedir. Ve zaman kaybetmeden bir medyum hocaya giderek mevcut büyünün bozulması gerekmektedir. Büyü bozulduktan sonra bahsedilen bu belirtiler kişinin üzerinden tamamen kalkacaktır.

Kişi Kendine Büyü Yapıldığını Nasıl Anlar?

Son olarak da yazımızda kişi kendine büyü yapıldığını nasıl anlar? Sorusundan bahsedelim.

Bu gibi durumlarda bazı uygulamaların kullanılması gerekir. Eğer bu uygulamalar doğru bir şekilde yapılırsa kişi kendinde büyü olup olmadığını anlayabilir. Aşağıda birine büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için nasıl bir uygulama yapılır? Buna değinilmiştir.

 • İlk önce kişi evde tek başınayken yattığı yatak odasına gidip bir yere oturmalıdır.
 • Ardından sol eline bir tane mum alıp yakması gerekir. Bu mumun devamlı olarak kişinin sol elinde durması gerekir.
 • Bu esnada sağ elini de kalbine koymalı ve içinden düşüncelere dalmalıdır.
 • Eli kalbinin üzerindeyken 3 defa İhlas suresini okumalıdır.
 • Bu aşamadan sonra düşüncelerine odaklanması gerekir.
 • Eğer o esnada kişi düşüncelerine odaklanmada sorun yaşıyorsa ve düşüncelere dalamıyorsa, bu durum kişiye büyü yapıldığı anlamına gelmektedir.

Yukarıda vermiş olduğumuz bu uygulamanın doğru bir şekilde yapılmasından sonra eğer büyü olduğu tespit edilirse hiç vakit kaybetmeden kişinin bir medyum hocaya giderek büyüyü bozdurması gerekir. Ayrıca her gün Kuran-ı Kerim’den sureler ve ayetler okumasında fayda vardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ