7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Koruma Tılsımı Nasıl Yapılır?

  • Koruma Tılsımı Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Koruma Tılsımı Nasıl Yapılır?

Koruma Tılsımı Nasıl Yapılır?

Koruma tılsımı nasıl yapılır konusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Koruma tılsımının amacı, kötü insanlardan ve insanların başına gelecek olan musibetlerden korunmak için yapılmaktadır. Hastalıklardan, kazadan, beladan, nazardan, büyüden ve her türlü olumsuzluklardan korunmak isteyenler bu tılsımı yaptırmak isteyebilir. Tılsımın yapılmasında bilgili olan kişiler medyumlardır. Sadece onlara yaptırılması gerekir. Çünkü yapım aşamaları ve dikkat edilmesi gerekenler medyumun bilgisi dahilindedir. Koruma tılsımı bir büyü değildir. Yapılış şekli büyülere benzese de birçok farklılıklar söz konusudur. Bazı ritüeller ve okunan dualar tılsım içerisinde yer almaktadır.

Koruma tılsımının kişilere yaptırıldığına rastlanıldığı gibi ortama da yaptırılmaktadır. Kişinin yaşamış olduğu mekana yaptırılarak ortamdaki negatif enerjiler yok edilir. Örnek vermek gerekirse kişinin evinde ortaya çıkan gerginlikler, iş yerindeki maddi sorunlar ya da müşterinin az olması ortamdaki negatif enerji ile yakından ilgilidir. Bereketin ve mutluluğun oluşması için bu olumsuzluklardan kurtulmak gerekir. Çünkü kişiler için mekan temizliği ve ortamdaki kötülüklerin def edilmesi oldukça önemli olacaktır. Koruma tılsımı yapan medyumlar bu konuda kişilere yardımcı olurlar. Onların rahat bir ortamda ve enerjisi yüksek olan yerlerde yaşamasını sağlarlar.

Koruma Tılsımı Yapılmasının Nedenleri Nelerdir?

Koruma tılsımı nasıl yapılır konusundan başka bu tılsımın yapılma nedenleri de önem taşımaktadır. Gelecekte ortaya çıkması muhtemel olan kötülüklere önlem almak için koruma tılsımının yapıldığına rastlanır. Mesela askerlik görevini yapacak olan kişilerin kazadan beladan korunması için yapıldığı görülür. Vatan görevinde bulunan askerlerimiz için bu durum önemlidir. Yeni bir ev almış kişiler bazılarının kem bakışlarına maruz kalabilir. Nazara gelebilir. Evlerinde mutlu ve mesut bir şekilde yaşamak isteyenler de koruma dualarından oluşan ritüelleri yaptırabilirler. Yeni iş yeri açanlar bereketin çok olması için, müşterilerin dolup taşması için koruma tılsımı yaptırır. Başka insanların kötülüklerinden ve doğal afetlerden korunmak, hırsızlardan, dolandırıcılardan, gözle görülmeyen kötü ruhlardan korunmak isteyenler koruma tılsımı yaptırabilir.

Koruma tılsımı nasıl yapılır diye merakta olanlar bulunmaktadır. Bu tılsımlar İslami gelenekler çerçevesinde yapılır. Farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Koruma vefkleri bu yöntemlerden bir tanesidir. Meleklerden ve ruhlardan yardım alınarak yapılmaktadır. Koruma vefkleri kötülüklerden korunmak için yapılan ve büyü olmayan uygulamalardır. Ayetler, sureler ve duaların yazılmasıyla vefk hazırlanır. Kişiler bu vefkleri üzerinde taşıyarak başına gelecek olan sıkıntılı durumlardan da böylelikle korunmuş olurlar. Bir vefki üzerinde taşıyan kişi Allah’ın haram kıldığı durumlardan uzak kalmalıdır. Haram yemek, zina yapmak, alkol ve uyuşturucu kullanmak, başkalarına kötülük etmek gibi hallere dikkat edilmelidir.

Koruma Tılsımı Nasıl Yapılır?

Koruma Tılsımı Nasıl Yapılır?

Koruma Tılsımı Yapan Medyum Hocalar

Koruma tılsımı yapan medyum hocalar, işinde uzman kişilerdir. Kendinde olumsuz durumlar hisseden kişilerin medyuma giderek bakım yaptırması gerekir. Yapılacak bakımlarda kişinin yıldıznamesine bakılacaktır. Üzerinde büyü ya da nazar varsa tespit edilecektir. Bu tespitten sonra kişinin üzerinde olan olumsuz durumlar giderilecektir. Sonrasında koruma tılsımının yapılması kişinin kötü durumlara tekrar düşmemesi için önemlidir. Tılsım yapıldıktan sonra kişi ömür boyu kötülüklerden uzaklaşır ve hayatında olumlu gelişmeler olduğu görülür.

Koruma tılsımı nasıl yapılır konusunda yeterli bilgilere sahip olan kişiler bu işte uzman medyumu aramalı ve bulmalıdır. Bunun için medyumların çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Hangi alanlarda başarılı oldukları konusunda yeterli bir araştırma yapmalısınız. Medyumun internet sayfasında yaptığı çalışmalarla ilgili birçok bilgiyi bulacaksınız. Vefk ve tılsım konularında uzman olanı bularak yardım alabilir ve rahatlayabilirsiniz. Büyüsel uygulamalardan uzak durmak isteyenler koruma tılsımı ve koruma vefki yaptırarak dua, ayet ve surelerle kendilerini koruma altına alabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ