7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

  • Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara büyüler gurubunda yer alan yumurta büyüsü, bozma işlemlerinde ustalık gerektiriyor. Nişanlıları, sevgilileri veya eşleri ayırmak için yapılan yumurta büyüsü nedir cevaplıyoruz. Ayrıca büyünün nasıl bozulacağı konusunda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Nedir?

Değerli kardeşlerim, bir büyünün bozulma işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmeden önce, onun ne olduğunu bilmek gerekiyor. Yumurta büyüsü, ismiyle münhasır yumurta kullanılarak yapılıyor. Tehlikeli ve ağır olan bu büyünün bozma işlemi için kesinlikle bilgi gerekiyor.

Büyünün yapılma nedeni, başkalarını ayırmaktır. Genellikle, eşlerin ayrılmaları için yapılıyor. Son dönemler içerisinde sevgili ve nişanlıları birbirlerinden ayırmak için yapılmaya başlanmıştır. Sorunlu büyülerin başında olan yumurta büyüsünün, zaman kaybetmeden bozulması şart.

Yumurta Büyüsü Etkileri Neler?

Sevgili kardeşlerim, yumurta büyüsü etkileri nelermiş ona bakalım. Daha sonra büyünün bozulması konunda ne gibi adımlar atılabilir, ona değiniriz. Yumurta büyüsünün göstermiş olduğu tesirler, gerçekten çok sıkıntı vericidir. Onları gördüğünüzde hemen anlayabilirsiniz.

– Eşlerin, cinsellik başta olmak üzere birbirlerinden nefret etmelerini sağlar. Hamiyet, saygı ve sevgi kavramları tamamen kaybolur duruma gelir.

– Kişilerin arasında çekirdek kabuğunu doldurmayacak sebeplerden dolayı, tartışmalar çıkar. Anlaşmazlık ve çatışmalar had safhalara ulaşır hale gelir.

– Kime yapılırsa yapılsın, etkilerini mutlaka gösterir. Karşıdakileri deli divaneye dönüştürür. Aralarının ciddi anlamda bozulmasını sağlar. Tahammülsüz yapar. Sıkıntı verir. Birkaç dakikalık birliktelik bile sorun çıkartır.

Yumurta büyüsü tesirleri bunlar kardeşlerim. Bu tesirler gittikçe etkilerini daha fazla gösterir. Derhal bozulması gerekir. Büyüyü bozmak için aşağı kısımda bilgiler bulabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara büyülerin bozulma işlemlerinde dualar mutlaka yer alır. Dualar kötü amaçla yapılmış tüm büyülerin bozulması için başrol olarak tercih edilebilir. Buna göre yumurta büyüsü nasıl bozulur sorusuna dualar yanıtını vermek gayet mümkün. Öte yandan, büyüyü hocalar aracılığıyla bozdurmak icap edebilir. Yumurta büyüsü bozan hocalar işlemleri dualar kullanarak yapabiliyorlar. İsterseniz yumurta büyüsünün bozma yollarını aktarmaya çalışalım.

Yumurta Büyüsü Bozmak İçin Dualar

Yumurta büyüsünü bozma adına tercih edilen ilk yolun dualar olduğunu belirtmiştik. Sadece yumurta büyüsü değil, tüm kara büyülerde dualar tercih edilebilir. Yumurta büyüsü tesiri çok yüksek kara tılsım olduğu için bozulma işleminde hassasiyet gösterilmelidir. Yumurta büyüsü bozmak için dualar şu şekildedir.

Felak Suresi

Yumurta büyüsünün bozulması için alimler tarafından Felak Suresi önerilir. Yüce Allah’ın sözlerinden birisi olan Felak Suresi, büyünün tamamen ortadan kaldırılması için çok etkilidir.

Cin Suresi

Felak Suresi gibi Cin Suresi de yumurta büyüsünü bozmak için okunmalıdır. 3 sefer okunarak büyü bozma işlemleri yapılmaya başlanabilir.

Fatiha Suresi

Fatiha Suresi okuyan kişiler büyülerin daimi tesirlerinden kurtulmuş olurlar. Yumurta büyüsünü, hiç zaman kaybetmeden bozmak için Fatiha Suresini okuyabilirsiniz.

Büyü bozan dualar böyleydi kardeşlerim. Yumurta büyüsünün diğer bozma biçimi olan hocalara nasıl gidilir, ona bakalım.

Yumurta Büyüsü Bozan Hocalar?

Yumurta büyüsünü bozan medyumlar, işlemlerde insanlara yardımcı olabiliyorlar. Değerli kardeşlerim, büyünün dualar yöntemiyle bozulduğunu belirttik. Yumurta büyüsünü bozan hocalar dualara alternatif yoldur. Duaları okumayı bilmeyen veya nasıl yapacağını tam olarak kavramayanlara, büyü bozumu için hocalara gidebilirler. Hocalar yapacakları dua okuma işlemleriyle büyüyü bozacak ve kişiyi sıkıntıdan kurtaracaklardır. 

Yumurta Büyüsü Neden Hemen Bozulmalı?

Özellikle eşler arasında yapıldığında derin çukurlu yaralar açar. Bunları tamir etmek, iyileştirmek epeyi zaman alır. Kişilerin araları neredeyse ömrü boyu kötü olacaktır. Ömrü boyu acı ve sorun yaşanmak istenmiyorsa, büyü bozulmalıdır. Dualar bunun en iyi seçenek olacaktır. Değerli kardeşlerim, medyum Seyfullah hoca konuda sizinle birlikte hareket edebilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ