7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü, yapılması ve malzemesi bulunması kolay bir büyü olduğu için en çok tercih edilen büyülerin başında gelir. Büyünün ana malzemesi yumurta olduğu için yumurta büyüsü adı verilmiştir.

Bu büyü; araları bozulan insanları bir araya getirmek, sevgi ve muhabbeti artırmak gibi iyi niyetle yapılır. Fakat kötülük amacıyla da yapıldığı için gri büyüler sınıfında yer alıyor. Sevenleri ayırmak, evli insanların boşanmasını sağlamak, hastalığa yakalanmalarını sağlamak gibi kötü niyetle de yapılabiliyor. 

Yumurta Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler

Yumurta büyüsü, malzemeleri kolay temin edilebilen, ekonomik bir büyüdür. Bu büyüyü evinde yapmak isteyenler için yumurta büyüsü için gerekli malzemeler şunlardır;

  • Bir adet yumurta (rengi veya ebadı fark etmiyor)
  • Sarı renkli boş bir kağıt
  • Bir adet mum (isteğinize bağlıdır)

Yumurta Büyüsü İçin Dikkat Edilecek Hususlar

Yumurta büyüsü her ne kadar kolay bir büyü gibi görünse de son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Yeterli bilgi birikimine ve deneyimine sahip değilseniz evde tek başınıza yapmaya kalkışmayın. Güvenilir ve gerçek medyum yardımı almanızda yarar vardır.

Yumurta büyüsü yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır;

1- Bütün büyülerde olduğu gibi samimi niyetiniz kesin olmalıdır. Kötülük amacıyla yapıyorsanız, kötülüğün size geri döneceğini unutmayınız. Dilinizle ve kalbinizle yapacağınız büyüye ve dileğinize odaklanınız.

2- Kullandığınız yumurtanın taze olmasına dikkat ediniz.

3- kullanacağınız odanın sessiz ve loş olmasını sağlayınız. Odanın pencerelerini kalın perdelerle kapatıp, bir mum yakarak loşluğu sağlayabilirsiniz.

4- Büyünün etkili olması için Hüddam Garaminar’dan yardım istiyorsunuz. Bu hüddam her ne kadar ulvi cinlerden olsa da, en ufak tereddüdünüzde ve korkunuzda sizi etkisi altına alacaktır.

5- Büyü işlemini yönünüz kıbleye doğru olacak şekilde yapacaksınız.

6- Yumurtayı kırdıktan sonra karıştırma işini sağ elinizin işaret parmağıyla yapıyorsunuz. Sol eliniz de kalbinizin üzerinde olmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken husus karıştırma işlemini sadece işaret parmağıyla yapıyorsunuz. Diğer parmaklarınız yumurtaya değmemelidir.

7- Ayin işlemi bittikten sonra 24 saat bekleme süreniz bulunuyor. Bu süreden önce kağıdı katlamaya kalkışmayın.

8- Kağıdı yatak odanızda yerden yüksekte bulundurmayı unutmayınız.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsünün kolay ve evde yapılabilir olduğunu duyanlar yumurta büyüsü nasıl yapılır araştırmasına giriyorlar. Yeterli bilgi donanımına sahipseniz ve imanınız kuvvetliyse aşamalara dikkat ederek büyüyü yapabilirsiniz.

Gerekli malzemeleri ve ortamı hazırladıktan sonra kıbleye dönerek 17 defa “Ey ulvi güçler, beni hissedin ve yardım edin” diyorsunuz. Bu sözleri söylerken ve ayini gerçekleştirirken sadece amacınızı düşünün.

Gerekli odaklanmayı ve hissi yaşarsanız bir süre sonra içinizde bir ürperme hissedeceksiniz. Bu ürperme, ulvi güçlerle bağlantı kurduğunuzun işaretidir. Bu nedenle korkmanıza ve panik yapmanıza gerek yoktur.

Kağıdı zemine koyun. Kırdığınız yumurtayı, kâğıdın üstüne dökün. Sağ elinizin işaret parmağıyla yumurtayı karıştırın. Bu esnada sol eliniz kalbinizin üzerinde olmalıdır. Karıştırma işlemini yaparken ” el karide almosa putavo şikovlet ” sözünü 3 defa tekrarlıyorsunuz.

Sözleri söyledikten sonra gözlerinizi kapatıp, bir dakika boyunca gerçekleşmesini istediğiniz dileğinize odaklanın. Ne kadar çok odaklanırsanız ulvi güçlerin size yardımı o kadar kolaylaşacaktır.

Yumurta Büyüsünün Etkileri

Yumurta büyüsünü ilk defa duyanlar veya yapacak olanlar yumurta büyüsünün etkileri konusunu merak ediyorlar. Yumurta büyüsü etkisini çok çabuk gösteren ve etkili bir büyüdür. İyi niyetle yapıldığında yapılan kişinin duygu ve davranışları istenilen yönde olur. Sadece büyüyü yaptıranı düşünmeye başlar. Daha önce birliktelik yaşamışlarsa güzel ve mutlu hatıralar zihninde canlanır. En kısa sürede beraber olmak için kişinin yanında olmaya çalışır.

Daha önce birliktelik yaşanmamış birine yapıldıysa, kişi rüyasında bile büyüyü yaptıranı görmeye başlar. Gece yarısı ani uyanmalar, her anında onu düşünmeler başlar. Büyüyü yaptırana kavuşmak için ve onunla olmak için yanıp tutuşur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ