7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

100/100 Garantili Medyum

100/100 Garantili Medyum

100/100 Garantili Medyum

Medyumluk bir meslek değil, kişinin yaradılışından gelen özel bir özelliktir. Özel yetenekleri doğuştan gelir ve zamanla gelişerek, kuvvetlenir. Telekinezi, psişik, yakın geleceği görme, ruhlar alemiyle iletişime geçme gibi yeteneklere sahip olabiliyorlar. Bu yeteneklerini insanların yararına kullananlar olduğu gibi yeteneklerini kötüye kullananlar da olmuştur.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, sadece kulaktan kulağa yayılan medyum çalışmaları internet sayesinde herkesin haberdar olmasını sağladı. Maneviyatı yüksek insanlar, aşk, iş, evlilik, kısmet gibi çaresiz kaldığı durumlarda medyumlara başvurmaya başladılar. Bununla birlikte insanların çaresiz durumlarından faydalanmak isteyen sahte medyum ve hocalar da görülmeye başlandı. Çaresizliğinize derman bulmak istiyorsanız gerçek ve güvenilir medyum ile çalışmanızda yarar vardır.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Sahte medyumlar yüzünden hem maddi hem de manevi kayba uğrayan insanlar gerçek medyum nasıl anlaşılır sorgusunu yapıyorlar. Gerçek medyumun özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

* İnsanların duyguları ve çaresizliklerinden yararlanmazlar.

* Hiçbir zaman kötü amaçlı ve insanlara zararı dokunacak çalışma içine girmezler. Bu amaçla gelen insanları da geri çevirirler.

* Son derece mütevazı ve sade bir hayat sürerler.

* Adresleri ve telefonları sabittir. Sahte medyumlar gibi sık sık adres ve telefon değiştirmezler.

* Çalışmalarını özenle ve büyük dikkatle yaptıkları için kabul ettikleri insan sayısı çok azdır. Sahte medyumlar gibi 0 garantili medyum veya bir saatte büyü hazırlanır, 24 saatte tutar gibi kandırmaca işine girmiyorlar.

* Gerçek medyumla karşılaştığınızda sizi etkilemek için şov yapmaz. Manevi ilimlerde ve psikoloji alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olduğu için sıkıntınızın ne olduğunu hemen anlayacaktır.

Gerçek Medyumun Yaptığı Çalışmalar

Gerçek medyumlar bilgi ve yeteneklerini insanların yararına kullanan insanlardır. Ömürlerini manevi ilimlere ve bu yolda yapılan çalışmalara vermişlerdir. Küçük yaşlardan itibaren bu alanda değerli medyum hocaların yanında yetişmiş, yurt dışındaki medyumlardan da ders ve eğitim almışlardır. Aldıkları bu eğitim ve bilgileri de insanların yararları için kullanıyorlar.

Gerçek medyumlar büyü çalışmaları yapmazlar. Fakat yapılan işlemler halk arasına büyü yapmak olarak kalıplaştığı için bu böyle adlandırılıyor. Gerçek medyumlar aşk, kısmet, bağlama, ticaret, evlat, şirin görünme gibi insanın yararına ve iyiliğine dokunacak çalışmaları gerçekleştiriyorlar.

Gerçek Medyum Nasıl Büyü Yapar?

Aşk, iş veya kısmet bakımından sıkıntı yaşayan ve çaresiz durumda olan insanlar medyum arayışı içine giriyorlar. Medyumluk bir sektör haline geldiği ve olumsuz örnekleri de gördükleri için gerçek medyum nasıl büyü yapar sorgusunu yaşıyorlar. Gerçek medyum, sizi iyi dinlemeden ve sıkıntınızı çözmeden elinize bir muska tutuşturup, göndermez.

Medyum, öncelikli olarak derdinizi ve sıkıntınızı dinler. Bu konuda açıklayıcı ve bilgileri tam vermeniz önemlidir. Medyum gerek görürse yıldız falınıza bakarak, durumunuz hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Genellikle insanlar aşk acısı çektiği için bu alanda yardım istiyorlar.

Medyumdan aşk büyüsü için yardım istiyorsanız, öncelikle o kişinin adı soyadı, doğum tarihi, anne adı gibi bilgileri, varsa fotoğraf ve özel eşyasını da vermeniz gerekiyor. Medyum niyetinize, yükselen yıldızınıza ve enerji yoğunluğunuza bağlı olarak sizin için en uygun vefki hazırlama aşamasına giriyor. Bunun için medyum özel ritüeller, dualar, ayetler ve tılsımlar kullanıyor.

 Gerçek Medyum Büyü Bozabilir mi?

Gerçek medyumlar kötü amaçlı büyüler yapmasalar da büyü konusunda engin bilgiye sahip oldukları için, bu tür büyülerin nasıl bozulacağını da iyi bilirler. Kendi üzerinizde veya çevrenizde bulunan kişi üzerinde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız, manevi ilimlerde bilgi ve tecrübeye sahip medyuma görünmelisiniz.

Medyum, öncelikli olarak size bakım çalışması yapacaktır. Enerji yoğunluğunuz, sorulara verdiğiniz cevaplar, hal ve tavırlarınız psikolojik sorununuz veya üzerinizde büyü olduğunu gösterecektir. Medyum ruhani alemle iletişime geçerek, üzerinizde ne tür bir büyünün olduğunu ve nasıl hazırlandığını öğrenecektir. Daha sonra büyüyü bozma çalışması ile normal hayatınıza dönmenizi sağlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz