7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

12 Saatte Geri Getirme Duası

  • 12 Saatte Geri Getirme Duası için yorumlar kapalı
12 Saatte Geri Getirme Duası

12 Saatte Geri Getirme Duası

Birini çok sevmenize rağmen sizi terk edip gittiyse ya da size kırıldığından dolayı sizinle artık konuşmak istemiyorsa sevdiğiniz kişiyi geri getirmek için dua edebilirsiniz. Platonik duygular beslediğiniz birinin de size aynı şekilde karşılık vermesini istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Özellikle de aşk duaları okuyarak sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını ya da size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu duaları kalpten okuduğunuz zaman sevdiğiniz insan da size deliler gibi aşık olacak sizi terk ettiyse de çok pişman olarak geri dönecektir.

12 Saatte Etki Gösteren Geri Getirme Duası

12 saatte etki gösteren aşk dualarını tüm kalbiniz ile okuduğunuz zaman istediğiniz kişinin kalbine sizin aşkınız düşer. Bu duanın günde üç defa okunması gerekir. Aynı zamanda bu duayı okurken abdestli olunması tavsiye edilir. Geri getirme duaları, niyetlerine göre farklılık gösterebilir. Bazıları kendisini terk edip giden eşinin geri gelmesi için bazıları da sevgilisini geri getirmek için bu duaları okur. Bu dualar çok kısa süre içinde etkisini gösteren çok etkili dualardır.

12 Saatte etki Gösteren Geri Getirme Duası Nedir?

12 saat içinde hemen etkisini gösteren ve sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak dua;

La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.

12 Saatte Geri Getirme Duası Nasıl Edilir?

12 saatte etkisini gösteren geri getirme ve aşk dualarını okurken bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Bu dualar, genellikle hemen etkisini gösterir ve duayı eden kişinin muradına ermesi ile son bulur. Bu duayı sessiz ve kimsenin olmadığı sakin bir yerde okumanız gerekir. Aynı zamanda duanın kalpten okunarak sadece Allah’a sığınılması çok önemlidir. Bu duanın 3 gün boyunca art arda okunması çok önemlidir. Tüm bu şartlar yerine getirildiğinde dua sahibi amacına ulaşır ve dilekleri kabul olur.

12 Saatte Geri Getirme Duası Ne Zaman Tutar?

12 Saatte geri getirme duası okuyan bir kişinin duası çok kısa bir süre içinde ve 12 saatte hemen etkisini gösterir. Bu dua sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişi, size deli gibi bağlanır. Bu nedenle geri getirme duasının istenen sayıda ve zamanda abdestli bir şekilde okunması sonucunda etkisini hemen gösterir.

Başkasına Geri Getirme Duası Edilmesi

İki insanın birbirine kavuşması için başkası tarafından aşk duası ya da geri getirme duası edilebilir. Fakat bu duaların mutlaka içten ve kalpten okunması gerekir. Bu duayı okuyacak kişinin kavuşmasını istediği kişiler için sadece iyi niyette bulunması gerekir.

12 Saatte Geri Getirme Duası Yaptırmak

Geri getirme duaları oldukça kuvvetli ve etkili dualardır. Fakat bu duaların yeterince etkili olabilmesi için sürekli bir şekilde duanın okunması gerekir. Aynı zamanda geri getirme dualarının tamamen içten ve samimi bir şekilde edilmesi çok önemlidir. Bu nedenle geri getirme dualarının kalıcı ve etkili olabilmesi için mutlaka her gün sık sık okunması gerekir.

Kesin Tutan Geri Getirme Duaları

Kesin olarak tutan geri getirme duaları vardır. Fakat bunun için öncelikle duayı okuyacak olan kişinin kalbini temiz tutması gerekir. Bu duaların kabul olması için niyetlerin içten ve samimi bir şekilde dilenmesi gerekir. Duayı okurken Allah’a sığınmak ve ona yalvarmak çok önemlidir. Yaptığınız duaların çok kısa bir süre sonra sonuca kavuşacağını göreceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ