7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

  • Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüsü insanların tekrardan bir araya gelmesi için yapılır. Aynı şekilde bir kişinin evliliğe sıcak bakmaması durumunda, ikna için bu yola başvurulur. Evlilik büyüsü nedir bozulma işlemi yapılabilmesi için gereklilikler nelerdir, tümünü bu yazıda ele alacağız. Sizde evlilik büyüsünü bozmak istiyorsanız buyurunuz o zaman.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Büyüleri bozabilmek için ilk olarak onları tanımak gerekir. Evlilik büyüsü, iki kişinin birleştirilmesi adına yapılan, gizemli bir uygulamadır. Tılsımlı sözcükler, vefkler, muskalar şeklinde yapılan evlilik büyüleri, ülkemizde çok fazla rağbet görür. Evlilik büyüsünün yapılma nedeni genelde bir tarafında bu kuruma sıcak bakmamasıdır. Yani evlenmek istememesidir.

Öte yandan büyünün bir diğer yapılma nedeni, birbirlerini çok seven iki kişiyi, eski nişanlıları, eski evlileri bir araya getirmek için tercih edilir. Evlilik büyüsüne maruz kaldığını düşünüp, bunu bozmak isteyenler, lütfen bu yazımızı gözlerinizi dört açıp okuyunuz.

Evlilik büyüsünün tanımından anlaşılacağı üzere, mutluluk büyüsüdür. Fakat bu kime göre ve neye göre mutluluktur. Doğrusu evlilik büyüsü, zarar vermeyen büyü olduğundan, sadece düşünceleri değiştirir. Yani size evlilik büyüsü, ancak evliliğe sıcak bakmanız için yapılmış olabilir. Pekala siz buna da karşı çıkabilirsiniz.

Kardeşlerim, bu yazıyı görmeyene kadar, evlilik büyüsü nasıl bozulur şeklinde çok sayıda araştırma yaptığınızı biliyorum. Fakat artık araştırmalar yapmayı bırakabilirsiniz. Yani kardeşlerim eğer buraya gelmişseniz, size artık araştırma yapmamanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü olabilecek en doğru yerdesiniz.

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır?

Değerli kardeşlerim, evlilik büyüsünün ne olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Ne amaçla yapıldıklarına baktıktan sonra, bunu bozma için neler yapılacağına bakacağız. Evvela kardeşlerim, evlilik büyüsünün iki yapılma nedeni vardır. Bunlardan ilki karşıdaki kişinin evliliğe sıcak bakmasını sağlamaktır.

Burada karşıdaki kişinin evliliğe neden sıcak bakmadığı soruşturulmaz. Büyü yapılır ve karşıdaki kişi ikna olur. İkincisi birbirlerini sevenleri birleştirmektir. Bu kişiler eski sevgililer, nişanlılar, evliler olabilir. Büyü amaçla yapılacaksa kim tarafından yapılacağını önemi olmaz.

İki kişinin birleşmesini sağlamak isteyen birisi büyüyü yapabilir. Taraflardan biri de büyü bu amaçla uygulayabilir. Kısacası evlilik büyüsünü yapmak isteyenler, amaçlarını belirledikten sonra, medyum hocayla irtibat kurmalıdırlar.

Evlilik Büyüsü Bozma İşlemleri

Ana konumuza gelmiş bulunuyoruz kardeşlerim. Evlilik büyüsü, sıradan bir aşk büyüsü değildir. Aşk büyülerinin geneli, kolay yapılıp, kolay bozulabilirler. Lakin evlilik büyüsünde durum böyle değildir. Evlilik büyüsü yapılışı işlemlerinde, cinler kullanılır.

Bu cinleri kişilerden uzaklaştırmak sanıldığı gibi kolay değildir. Çünkü yapılışında, büyünün kalıcı olduğu belirtilir. Kısacası kardeşlerim, evlilik büyüsü bozma işlemi basite alınamayacak kadar zordur. Başarmak için havas ilmini yalayıp yutmuş olmak gerekir. Aynı zamanda kozmoloji, geometri gibi pozitif bilim dallarında bilgi edinilmiş olmalıdır.

Evlilik büyüsünü bozma işlemlerini yapabilen kişiler, medyum ismiyle bilinirler. Evlilik büyüsünü kim bozar sorusuna direkt olarak medyum cevabı verilebilir. Ama kardeşlerim, büyüyü medyum bozduğu kadar hangisinin bozacağı da çok önemlidir.

Ehliyet sahibi medyum hocanın büyüyü bozması gerekecektir. Onun dışında kalan kişilerin büyüye yaklaşması bile söz konusu olamaz. Çünkü bozma esnasında cinlerle karşılaşılır. Onları kontrol etmek için havas ilmi kullanılır. 

Evlilik büyüsü bozma durumunda, belirtileri medyum hocaya söyleyebilirsiniz. Evlilik büyüsü belirtilerinde genelde karşı tarafın düşünceleri değişir. Eğer evliliğe önceden soğuk bakmışsanız ve bu düşünce birden değiştiyse, size büyü yapılmış olabilir. Beklemeden medyum desteği almanız, sizin için en hayırlı yol olacaktır.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüleri çeşitli yöntemlerle yapılır. Bazı hocalar vefkler yazarak büyü yaparken, kimileri cinleri kullanıp tılsımı yapar. Büyü bozmak istenildiği zamanda vefkler veya cinler kullanılabilir. Söyleyebileceğimiz, büyünün gerçekten zor bozulduğudur. Büyüyü bozacak olanın bilgisi olmazsa, ne yazık ki tehlikeli sonuçlar bile alınabilir.

Evlilik Büyüsü Evde Bozulabilir Mi?

Size evlilik büyüsü yapıldı. Eski dönemlerde evliliğe soğuk bakıyordunuz ama tavrınız birden değişti. Peki, ne yapabilirsiniz? Büyü bozma işlemlerine başvurmalısınız. Biliyoruz, büyüyü evde bozmanın mümkün olup olmadığını bir yandan merak ediyorsunuz. Tabi mümkün kardeşlerim. Ama aşağıdaki şartları yerine getirmeniz durumunda evde büyüyü bozabilirsiniz.

* Büyülerin tarihini ve büyülerle ilgili tüm kitapları yalayıp yutmanız gerekir. Bu yönde tüm ilmi bilgilere erişmeye çalışmalı ve ulaşmalısınız.

* Evde yapacağınız uygulama için eğitim olmuş olmanız şart. Doğuştan medyumluk için yetenekliyseniz, medyumlar sizi eğiteceklerdir. 

* Araştırmacı biri olmalısınız. Medyumlar büyü bozabilir mantığını kendimiz uydurmuyoruz. Onlar bu yollarda zaman, emek harcayarak başarıya ulaşıyor. 

Evlilik Büyüsü Bozan Medyumlar?

Evlilik büyüsünün bozulma işleminin çok zor olduğunu belirttik. Hepinizin aklına eminim ki o zaman ehil medyum bulmalıyım, düşüncesi gelmiştir. Doğru düşünüyorsunuz kardeşlerim. Evilik büyüsünü bozabilmenin tek yolu ehliyetli medyumla çalışmalısınız.

Çalışacağınız medyum hocanın ilmi yetersizse veya medyum bile değilse, boşuna bekler, boşuna umut edersiniz. Evlilik büyüsü bozan medyumlar seçerken dikkat etmenizde fayda vardır kardeşlerim.

* İlmi bakımdan sıkıntısı olmamalı. Ne yaptığını bilmeli. Büyüler hakkında bilgisi tam olmalı, havas ilmine sahip olmalıdır. Havas ilmini bilmeyen evlilik büyüsünü bozamaz.

* Çağımızda medyumların resmi belgesi olması şart oldu. Çünkü ancak böyle gerçek ve sahte medyumlar birbirlerinden ayrılabiliyorlar. Belgenin olmasına dikkat edilmeli.

* Geçmişine erişim sağlanabilmeli. Siz medyumun kim olduğunu öğrenmek istediğiniz zaman buna ulaşmalısınız. Belirsiz geçmişse sahip kişilerden uzak durmalısınız.

* Güzel sözlü medyumlarla çalışmak mühim kardeşlerim. Sözleri güzel olan, muhabbeti akıl dolu, kalitesi gözlerinden anlaşılan medyum hocayla evlilik büyüsü bozma işlemleri yapabilirsiniz.

Tüm bu önerilerimizi bir kenara atmayın kardeşlerim. Çünkü büyü sonrasında bunların ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. Samimi, bilge, güzel sözlü, akıllı ve işini bilen medyum arıyorsanız, o zaman istikamet medyum Seyfullah hocadır. Yıllarını havas ilmine ve büyü aleminin derinliğine harcayan hocamız, Allah’ın izniyle sizinde işlemlerinizde yardımcı olacaktır. 

Evlilik Büyüsü Etkiler Neler?

Kardeşlerim, evlilik büyüsünün bozulması için elimizden gelenleri aktarmaya çalıştık. Şayet kafanızda soru işareti oluşmuşsa, medyum Seyfullah hocayla bunu danışabilirsiniz. Kendisinin size bunun için çok samimi şekilde yardımcı olacağını söyleyebilirim. Kardeşlerim, evlilik büyüsü etkileri büyü tamamlandıktan sonra ortaya çıkar. Etkiler şu şekilde gelişir.

* Evlilik hakkında kötü düşünen, evliliği olumsuz algılayan kişinin düşüncelerinde değişim olur. Değişim yavaş yavaş olur. Kişinin aklına takılanlar gittikçe derinlere kaybolur. 

* Evlilik kişinin gözünde değerli olmaya başlar. Aslında evlilik kurumunun doğal bir süreç olduğu anlaşılır. 

* Evlilik büyüsünün etkisindeki kişi baştan aşağı değişimler yaşadığını fark eder. Ama bunlara tepki veremez. Bunun farkında olup müdahale edebilmek için büyüleri tanımak gereklidir. 

Evlilik Büyüsü Bozulduktan Sonra Ne Olur?

Evlilik büyüsünün bozma işlemini yapmak için medyum Seyfullah hocanın yanına geldiniz. Kendisine tılsımı bozmak istediğiniz söylediniz. Çalışmalar başladı ve sonuç olarak büyü bozuldu. (Uzun ve sabır isteyen bir süreçtir) Şimdi ne olacağını merak ediyorsunuz.

Aklınızda, evlilik büyüsü bozulduktan sonra ne olacağı düşüncesi gelir. İlk başta, eski düşüncelerinizin geldiğiniz hissedersiniz. Eskiden evliliğe nasıl karşı olduysanız, aynı düşünce devam eder. Zorunda olmadığınız bir şeyden kurtulursunuz. Evlenmek istemediğiniz için bu hale geri dönersiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ