7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Bozmak İçin Hoca

  • Büyü Bozmak İçin Hoca için yorumlar kapalı
Büyü Bozmak İçin Hoca

Büyü Bozmak İçin Hoca

Büyü bozma işlemi, kötü enerjileri uzaklaştırmak, ruhani alemlerden destek almak olarak da açıklanabilir. Üzerinde bir ağırlık ve farklılık hisseden kişiler, genellikle üzerinde büyü olduğunu düşünerek büyü bozmak için işinde uzman medyum hocalara başvuruyor. Büyü bozmak ciddi bir iştir ve bunun için kimi zaman bazı malzemeleri kullanmak ve bazı adımları takip etmek gerekebilir. Yanlış yapıldığı durumlarda ise, yapan kişiye zarar veren enerjiler açığa çıkarabilir. Bu nedenle evde büyü bozma ritüeli yapılması tavsiye edilmez. Bu işlemi işinde başarılı medyumlar yapmalıdır.

Büyü Bozmak İçin Ne Yapılır?

Büyü bozmak, her zaman kolay gerçekleştirilebilecek bir işlem değildir. Bazı büyülerde cinler görevlendirilir. Büyü bozarken de cinlerin uzaklaştırılması gerekir. Her büyünün bozulması için izlenmesi gereken yöntem de değişiklik gösterir. Büyü bozmak için genellikle kaya tuzu kullanılıp bazı dualar okunsa da bu ritüel her zaman yeterli olmaz. Dolayısı ile her büyüyü bozmak ve büyünün etkilerinin azaltılmasını sağlamak için farklı dualar okumak ve farklı yöntemler izlemek gerekir.

Büyü Bozma İşini Kim Yapar?

Büyü yapılırken odluğu gibi büyü bozmak için de ruhani varlıklarla iletişime geçebilen tılsımlı işini iyi yapan medyumlardan yardım almak gerekir. Bu kişiler, doğuştan gelen yeteneklerini ilimlere ve İslami alandaki eğitimi ile birleştiren medyumlar, büyü bozma konusunda uzmanlaşmıştır. Fakat büyü bozma işlemi yaptıracağınız medyumun, gerçekten medyum olup olmadığına ve daha önce büyü bozma işlemi yapıp yapmadığına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü üfürükçü diye de tabir edilen dolandırıcı sahte medyumlar, sizi büyü bozmak vaadi ile kandırabilir. Bu kişilerden korunmak için bilindik ve eğitimli medyumlarla iletişime geçmeniz gerekir.

Üstümde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Büyüye uğrayan kişiler farklı belirtiler gösterir. Bu kişiler üzerinde ağırlık ve başkalarına karşı büyük bir öfke hisseder. Aşk, bağlama ve muhabbet büyüleri söz konusu olduğu zaman büyüye maruz kalan kişilerin arasında çok muhabbet olmasa bile birden bire yakınlaşmaya başlarlar. Bu kişiler, birbirinden uzak kaldıkları zaman kendilerini huzursuz hisseder. Bu büyüler, genellikle iyi bir amaçla yapılan büyülerdir ve genellikle bozulması gerekmez. Ama kötü niyetle yapılmış kara büyü olarak da adlandırabileceğimiz büyüler arasında domuz yağı büyüsü, papaz büyüsü, sabun büyüsü gibi büyüler yer almaktadır. Bu büyülere maruz kalan kişilerde ise genellikle Kur’an’a, ezana ve namaza karşı tahammülsüzlük, rahatsızlık duyma ve bunlardan uzak durma gibi belirtiler gözlemlenir. Aynı zamanda maddi yetersizlik, aile içi geçimsizlik gibi belirtiler de büyünün habercisi olabilir.

Büyüye Uğrayan Kişi Ne Hisseder?

Büyüye maruz kalan kişi, genellikle değiştiğini ve büyüye maruz kaldığını kabul etmez. Çevresindeki kişilere karşı öfkeli ve saldırgan tavırlar gösterir. Hayatının odağını tek bir merkeze çevirir. Bu da büyünün yapılmış olduğu şeydir. Büyüye uğrayan kişi, çevresine karşı farklı ve hiç olmadığı gibi davranmaya başlar. Bu nedenle büyü yapıldığını anlamak, dikkatli davranıldığı zaman zor değildir.

Büyünün Etkisi Nasıl Ortadan Kaldırılır?

Sizden uzak olan birinde büyü ya da nazar olduğunu düşünüyorsanız bu kötü etkileri uzaklaştırmak için bir bardak suya, 21 ayetel kürsü, 21 Fatiha, 21 ihlas, 21 nas, 21 felak ve 497 besmele okuyup daha sonra o suyu saksıya dökmeniz gerekir. 3 gece bu uygulamayı yaptığınız zaman faydasını görmeye başlarsınız. Duaların rahatlatıcı etkisi sizi ve sevdiğiniz kişiyi etkisi altına alacaktır. Fakat büyü bozmak için işinde uzman bir medyum hocadan yardım almanız gerekir. Onların belirlediği yol sayesinde kısa bir süre içinde büyüden sevdiğiniz kişiyi kurtarabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ