7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

3 Günde Aşık Etme Duası Nedir Ve Nasıl Yapılır?

  • 3 Günde Aşık Etme Duası Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
3 Günde Aşık Etme Duası Nedir Ve Nasıl Yapılır?

En fazla yapılan duaların başında genel olarak kendine aşık etme duası gelir. Eski çağlardan günümüze kadar süre gelmiş aşık etme duaları, kişinin sevdiği birini kendisine aşık edebilmesi için ele alınır. Fakat bu dualar insanın yaşam çizgisini etkilediğinden dolayı mutlaka dikkatli biçimde yapılmalıdır. Özellikle bireysel olarak yapılacak ve yanlış şekilde değerlendirilecek dualar istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebepten İlim irfan sahibi olan ve doğuştan yetenekli medyum hocalardan yardım almak önemli bir durum teşkil ediyor.

Aşık Etme Duası Nedir?

Birini kendine aşık etmek amaçlı olarak yapılan ve eski zamanlarda defalarca etkisi görülmüş dualara aşık etme duası denmektedir. Çok eski çağlardan günümüze kadar uzanmış olan bu dualar, farklı dillerde denenmiş ve kullanılmıştır. Özellikle çok güçlü bir tesir yarattığı için körkütük aşık etme duası olarak da bilinmektedir. Doğru biçimde ve dengeli şekilde bu duaların yapılabilmesi için profesyonel yardım alınması önemlidir. Bu sayede aşık olduğunuz insan sizi görür ve zaman içerisinde mutlu bir beraberlikle evliliğe doğru yelken açabilirsiniz.

3 Günde Aşık Etme Duası

Kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişinin size tutulabilmesi için 3 günde aşık etme duası güçlü bir tesire sahiptir. Bu dualar pek çok değişik yöntem üzerinden ele alınır. Tabii yapılacak dualar konusunda tecrübe sahibi olan, havas ilimlerine uzman medyum hocaların yöntemlerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu yüzden ilim bilmeyen ve nefsi açıdan bireysel 3 günde aşık etme duaları istenmeyen durumlar yaratabilmektedir.

3 Günde Aşık Etme Duası Nasıl Kabul Olur?

Allah’a yapılacak bir dua olduğundan dolayı 3 günde aşık etme duası kabulü kriterler açısından diğer dualarla aynıdır. En hocaların hem de İslam aleminin dile getirdiği bazı şartlar mevcuttur.

  • Mutlaka öncelik olarak uzman kişilerden yardım alınması gerekir.
  • Bireysel ve nefsi istekler üzerinden dualar ele alınmamalıdır,
  • İyi bir niyet ve temiz kalpli üzerinden yapılmalıdır,
  • Doğanın abdestli şekilde gerçekleştirilmesi en önemli şarttır,
  • Duanın kabulü konusunda birçok haradan uzak durulması önemlidir,

Bu gibi farklı unsurları ele almak suretiyle sevdiğiniz kişiyle mutlu bir yaşamı hayat boyunca sürdürebilirsiniz.

3 Günde Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz kişinin gözünün sizden başkasını görmesini istemiyorsanız, 3 günde aşık etme duası nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Tabii bu duaları öğrenmek ile beraber bireysel olarak nefsi açıdan kesinlikle ele alınmamalıdır. İrfan sahibi ve tecrübeli uzmanlarla beraber bu duaların yapılması gerekir. Özellikle harama ve vebale kullanmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde karşılığı ağır olur.

  • Öncelikle temiz bir gusül abdesti alınmalıdır,
  • 4 rekat namaz kılınması gerekir,
  • Kılınan namazın ardından tesirli aşk duaları okunmalıdır,
  • Okunacak dualar uzman medyum hocalar kontrolü altında yapılmalıdır,

Bu kriterlere uymak suretiyle sevdiğiniz kişiyle mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Kesinlikle Aşık Etme Duası

3 günde aşık etme duası diğer ismi ile kesinlikle aşık etme duası olarak bilinir. Çok güçlü bir tesiri olduğundan dolayı bu tabir dile getirilmektedir. Sadece bir dua olduğunu da söylemek gerekir. Bu duaların büyü ile herhangi bir ilgisi yoktur. Dualar sadece alemlerin rabbi olan Cenabı Hak’tan yardım istemek suretiyle yapılır.

Aşık Etme Duaları İçin Okunması Gereken Sureler

Bütün aşık etme dualarının kesin sonuç doğurabileceği gibi bir durum söz konusu değildir. Bu durum Cenabı Hak tarafından bilinir ve önemli olan, usulüne uygun şekilde çok tesirli aşık etme duası uzmanlarla beraber ele alınmasıdır. Yapılan uygulamaya bağlı olarak 24 saat içerisinde ya da 3 günde aşık gitmeye dayalı dualar ele alınabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ