7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yumurta Büyüsü Etkileri Nelerdir?

  • Yumurta Büyüsü Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Yumurta Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Yumurta büyüsü son derece etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Basit malzemeyle yapılması, uygulama işleminin kolaylığı nedeniyle en çok tercih edilen büyülerin başında gelir. Bazı medyumlar tarafından en etkili ayırma büyüsü olarak kabul edilir.

Kıskançlık ve çekememezlik nedeniyle yumurta büyüsüne başvuranlar eşlerin ve çiftlerin aralarını bozmalarını, ailevi düzenleri bozmak, insanları birbirine kışkırtmak, hastalanmalarını sağlamak gibi niyetlerle yumurta büyüsü yapıyorlar.

Yumurta Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Yumurta büyüsünü yapanların veya yaptıranların ilk sordukları yumurta büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusudur. Uyguladığınız tekniğe, odaklanma ve enerji yoğunluğunuza bağlı olarak yumurta büyüsü etkisi 2 hafta içinde kendisini gösteriyor. Ayrıca büyünün bir özelliği de gün geçtikçe etkinin artarak devam etmesidir.

Büyü yapılan kişinin davranışlarını gözleyerek, büyünün tutup tutmadığını anlayabilirsiniz. Büyünün etkisi altına giren kişide duygu ve davranış değişimleri olacaktır. Büyünün amacı doğrultusunda, kişiye mantıklı gelen davranışları görebilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyünün gücünü ve niçin yapıldığını duyanlar yumurta büyüsü etkileri nelerdir merakını yaşıyorlar. Yumurta büyüsü bir nevi dilek büyüsü olduğu için, farklı yöntemleri bulunuyor. Yumurta büyüsü, bağlama veya ayırma amaçlı olarak kullanılabiliyor.

Yumurta büyüsü ister bağlama isterse ayırma amaçlı yapılsın, kişide oluşan davranış değişikliklerinin büyü kaynaklı olduğunu hissettirmiyor. Özellikle büyü yapılan kişi, üzerinde büyü olduğunu anlaması çok zordur. Çünkü bütün yaptıkları kendine mantıklı geleceği için büyüden şüphelenmiyor.

Bağlama Amaçlı Yapılan Yumurta Büyüsünün Etkileri

Büyünün adından da anlaşılacağı üzere, istenilen kişinin kendisine bağlanmasını sağlamak amacıyla yapılır. Genellikle iyi niyetli yapıldığı için karşıdakine olumsuz bir zararı dokunmaz. Eşleriyle araları bozulanlar, sevgi ve aşkın artmasını isteyenler, terk edilenler, tek taraflı aşk yaşayanlar bu büyüye başvuruyorlar.

Bağlama büyüsüne maruz kalanlarda genellikle şu etkiler görülüyor;

1- Evli, nişanlı veya sevgili olanlar için, büyü yapılan kişide mutlu hatıralar baş göstermeye başlar. Güzel hatıralar zihnini doldurup, kişinin kalbinde yeniden aşk ateşi alevlenir.

2- Kişi, sürekli olarak büyü yaptıranı düşünmeye başlar.

3- Büyü yapılan, rüyasında dahi o kişiyi görmeye başlar. Uyku düzeni bozulur.

4- Büyü yaptıranın yanında olmak için önlenemez bir istek oluşur. Her fırsatta yanında olmak ister.

5- Tek taraflı yaşanan aşklarda, büyü yapılana sıklıkla görünmeniz gerekiyor. Böylece sizin hayaliniz zihnine yerleşecek ve sürekli sizi düşünecektir. Size karşı bir muhabbet beslemeye başlayacaktır. Sizi görmek için bütün olanaklarını seferber edecektir.

Ayırma Amaçlı Yapılan Yumurta Büyüsünün Etkileri

Büyüler her zaman iyi niyetle yapılmıyor. Bazı durumlarda kötülük amacıyla da yapılabiliyor. Mutlu giden bir beraberlik anlaşılmaz bir nedenle bozulabiliyor. İnsanlar psikolojik bunalıma girebiliyorlar. Tıbbın çare bulamadığı hastalıklara yakalanabiliyorlar.

Ayırma amaçlı yapılan yumurta büyüsü çok etkili olmakla birlikte, kendisini göstermeyen bir büyüdür. Kişiler çoğunlukla üzerlerinde büyü olduğundan habersizdir. Sizdeki olumsuz davranışları ancak size en yakın aile ve dostlarınız hissedebilir.

Ayırma büyüsüne maruz kalanlarda genellikle şu etkiler görülüyor;

1- Eşler, çiftler arasında tartışmalar başlar, zamanla kavgaya dönüşür. Çiftler arasındaki soğukluk büyür, birbirlerini çekemez hale gelirler. Cinsel yönden dahi birbirlerini istemez hale gelirler.

2- Psikolojik yönden çöküntüye uğrarlar. Sürekli izleniyormuş hissine kapılırlar.

3- Nişanlı olanlar, gereksiz yere tartışmalara girerler ve nişanı bozarlar.

4- Sevgili olanlar, sebepsiz yere ayrılırlar.

5- Birbirlerini delice seven eşler büyünün etkisiyle bir kamer ayı süresince ayrılık fikrini benimsemeye başlarlar.

Hastalık Amaçlı Yapılan Yumurta Büyüsünün Etkileri

Yumurta büyüsünün insanların hastalanması, yollarından çekilmesi amacıyla da yapıldığı görülmektedir. Büyü yapılanda tıbbi hastalıklar baş göstermez. Tıbbın tedavi edemediği baş, sırt, adale ağrılarınız ile psikolojinizin bozulması sizi ruhsal bunalıma sürükleyebilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ