7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır

  • 3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır

3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır

Hem kadınlar hem de erkekler için denenmiş olan kısmet açma dualarını okuyarak kapanmış kısmetinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Ülkemizde kısmet açma yöntemleri çok eski zamanlardan beri deneniyor. Bu nedenle zikirler, sureler, büyüler ve esma ül Hüsnalar kısmeti kapanmış kişiler için her zaman fayda sağlar.

Kısmet Açma Büyüsünü Kimler Yapar?

Kısmet açma büyüsü genellikle kadınlar kullansa da erkeklerin de kısmeti kapanmış olabilir. Kısmetin kapanmasına, karşı tarafın yaptığı büyü de sebep olabilir. Bu nedenle özel bakımların yapılarak kişi üzerinden büyünün kalkması sağlanmalıdır. Kişinin kısmeti, işlediği günahlardan dolayı kapanmışsa, bol bol sevap işlemeli ve bu günahlarından pişmanlık duyduğunu dile getirmelidir. Ne nedenden dolayı kısmeti kapanmışsa ona çözüm bulmak gerekir.

Kısmeti Kapanan Kadınlar İçin Kısmet Açma Duası

Kısmeti kapanan kadınlar, kısmet açma dualarını okuyarak hayatına yeni bir kısmet kazandırmak için bu duaları okuyor. 3 günde kısmet açma duasını okumadan önce abdest almayı unutmamanız gerekir. Çünkü duanın içinde Allah’ın ismi geçer ve abdestsiz bir şekilde Allah’ın adının zikredilmesi hoş karşılanmaz. Abdestinizi aldıktan sonra kıbleye doğru dizlerinizin üzerinde durarak “Allahım, kısmetim uzun zamandır kapalı. Kısmetimin açılması için sana dua ediyor, senden yardım istiyorum. Kısmetimin açılmasına yardım et. Sen şüphesiz kullarının sesini duyan, onlara yardım edensin. Amin.” diyerek bu duayı 3 defa tekrarlamanız gerekir. “Allahümme veffiknâ ilâ mâ tuhibbû ve terdâ.” duasını 3 gün boyunca tekrarlayarak kısmetinizin açılmasını sağlayabilirsiniz.

Erkeklerde En Etkili Kısmet Açma Duası

Erkekler üzerinde etkili bir kısmet açma duası etmek için bazı büyü malzemelerinden yararlanmanız gerekir. Bunu yapmak için büyü yapacağınız kişinin kişisel eşyalarından bir parça almanız gerekir. Bunlar ise;

Bir tutam saç

Bir bardak su

Bir adet kıyafetlerinden kesilmiş kare şeklinde kesilmiş beyaz bez

Kırmızı mürekkepli daha önceden hiç kullanılmamış bir kalem

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu malzemeleri topladıktan sonra bir bardak içme suyunu ocağın üzerine koyarak kendi saçınızı beyaz bezin içine koyarak kısmetimin açılmasını istiyorum yazarak kendi ad ve soyadınızın baş harfini yazın. Tüm bu yazıların kırmızı kalemle yazılmış olması gerekir. Daha sonra bezi katlayarak suyun içine atın. “Suda açılan bez gibi, açılsın benim kısmetim, bu benim geleceğim.” sözünü tam 3 defa tekrar etmeniz gerekir. Suyu yatağınızın altına koyarak 10 gün boyunca hiç yerini değiştirmeden orda durmasını sağlamanız gerekir. Aynı zamanda bu işlemleri yaptıktan sonra en etkili kısmet açma duası olan;

“Sübhanallâhi ve bihamdihî, sübhanallâh’il azim.” duasını okuyarak büyünün daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

Kısmet Açma Duası Ne İşe Yarar?

Kendiniz için hayırlı bir kısmetle kısa zamanda karşılaşabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz yuvanızı kurabilirsiniz.

Kadınlar anne, erkekler ise baba olabilir.

Ticari hayatta daha başarılı olma daha iyi işlere imza atma imkanı bulabilirsiniz.

Üzerinizdeki sıkıntı ve stres azalır.

Sevdikleriniz ile daha iyi diyalog kurabilirsiniz.

Evlenmek için 3 Günde Kısmet Açma Duası

Kısmet açma duası okuyarak, kısmetinizin üç günde açılmasını sağlayabilir ve evlenerek kendi yuvanızı kurma imkanı bulabilirsiniz. Bunun için öncelikle iyi niyet tutmalı ve abdest almalısınız. Daha sonra ise, Allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna. duasını okuyarak üzerine 77 eüzü besmeleyi 77 kere çekmeniz gerekir.

İş Yerinde Kısmet Açma Duası

İş yerinde kısmet açma duası okuyarak kazancınızı önemli ölçüde arttırabilirsiniz. Evlenmek için okuyacağınız kısmet duasını iş yerinizde kısmetinizin açılması ve bol rızk elde etmek için de okuyabilirsiniz. Okuduğunuz duanın 3 gün içinde etkisini görmeye başlayacaksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ