7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

41 Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

  • 41 Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
41 Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

41 Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyüler genel olarak kullanılan malzemenin adıyla bilinirler. 41 nohut büyüsü de bunlardan biridir. Terk eden kişiyi geri döndürmek, istenilen kişiyi aşık ettirmek için kullanılır. Bu büyü halk arasında aşk büyüsü olarak da bilinir. Büyünün yapımında özel tılsımlar ve dualar kullanıldığı için evinizde tek başınıza uygulamaya kalkmayın. Bu konuda ilmi ve ruhani bilgiye sahip gerçek medyum yardımı almalısınız.

41 Nohut Büyüsü Nedir?

Çiftler arasında azalan veya kaybolan sevgiyi, muhabbeti artırmak için yapılan büyü çeşididir. Genel olarak iyi niyetle ve halisane duygularla yapıldığı için ak büyü sınıfındadır. Büyünün ana malzemesi nohuttur. Nohut üzerine okunan özel tılsım ve dualar sayesinde büyü etkisini gösteriyor.

41 Nohut Büyüsü Yaptıranlar

Aşk hayatında sorunlar yaşayanlar 41 nohut büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar. Bu kişiler gerek çaresizlikten gerekse sosyal iletişim eksikliğinden dolayı bu büyüye başvuruyorlar.

1-Eşi, nişanlısı, sevgilisinin sevgisinin azaldığından şüphelenenler,

2- Eşi, nişanlısı ya da sevgilisi tarafından terk edilenler,

3-Eşiyle boşanma, nişanlısıyla ayrılma noktasına gelenler,

4-Sevdiği kişiye bir türlü açılamayanlar

5-Kötü amaçlı yapılan bir büyünün etkisinde kalan sevdiğini kurtarmak için bu büyüye başvuruyorlar.

41 Nohut Büyüsü Yapanlar

Nohut büyüsü havas ve hüddam ilmine ve özel yeteneklere sahip insanların yapabileceği büyülerdendir. Bu nedenle kulaktan dolma veya internette paylaşılan bilgilerle bu büyüyü yapmaya kalkmayın. Eksik veya yanlış bilgilerle 41 nohut büyüsü yapanlar mutlaka olumsuz sonuçlarla karşılaşacaklardır. Bu nedenle, sevdiğinize en doğru şekilde kavuşmak istiyorsanız gerçek ve güvenilir medyum ile çalışmalısınız.

Gerçek ve güvenilir medyumlar, sosyal alemde reklam ve şov yapmıyorlar. Çaresiz ve zor durumda kalan insanlara yardım etmek için çalışıyorlar. Uzun yıllardır adresleri ve telefon numaraları aynıdır. Mütevazi bir hayatları bulunuyor. Sizi etkilemek için gereksiz uygulamalara girmiyorlar.

41 Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü için 41 adet taze nohut gerekiyor. Büyünün nasıl yapılacağını ve neleri okuyacağınızı uzman medyum size anlatacaktır. Böylece siz de 41 nohut büyüsü nasıl yapılır endişesine kapılmadan rahatlıkla yapabileceksiniz.

Büyüyü yapmadan önce, abdest almayı unutmayın. Büyü esnasında halisane duygularla sevdiğiniz kişiyi düşünmelisiniz. Sessiz ve sakin bir ortamda nohut, bir tas ve bir sürahi su hazırlayın. Tası yarısına kadar su doldurun. Her bir nohuta sırasıyla İhlas suresini okuyun. Sureyi okudunuz nohudu tasa bırakın. Tasın içine 20 nohut attıktan sonra, kabı ağzına kadar suyla doldurun.

İhlas suresini okuduğunuz nohutları bitene kadar tasa atın. Nohutlar bittikten sonra medyumun size verdiği özel duayı 5 kere okuyun. Bir hafta boyunca nohutları kimsenin görmeyeceği muhafazalı bir yerde saklayın.

41 Nohut Büyüsü Etkileri

Nohut büyüsü güçlü ve etkisini çabuk gösteren büyülerdendir. Halisane duygularınıza, yaydığınız enerjiye ve yaptığınız büyünün doğruluğuna bağlı olarak 41 nohut büyüsü etkileri hemen görülmeye başlıyor. Başlıca görülen etkileri şöyle sıralayabiliriz

1-Büyü yapılan kişi ilk olarak kendini tuhaf hissetmeye başlıyor.

2-Kişide unutkanlıklar baş gösteriyor.

3-Gece uykuları düzensiz olmaya başlar, sabah uyanamama, gün boyu uykulu olma hali gelişiyor.

4-Kişi, sakarlıklar göstermeye başlar. Yapmayacağı hareketleri yapmaya başlar.

5-Büyü yapan kişiyi sürekli düşünmeye başlar. Daha önce birliktelikleri varsa, güzel anılar canlanmaya başlar.

6-Sürekli büyü yapan kişinin yanında olma isteği güçlenmeye başlar.

41 Nohut Büyüsü Nasıl Bozulur?

Nohut büyüsü her ne kadar iyi niyetle yapılsa da kötü amaçla da yapılabiliyor. Evli, nişanlı veya bir sevdiği olan birine de yapılabiliyor. Gerçek ve güvenilir medyumlar, kötü amaçlı olarak bu büyüyü yapmasalar da 41 nohut büyüsü nasıl bozulur biliyorlar.

Sizin veya bir sevdiğinizin üzerinde bu büyünün olduğundan şüpheleniyorsanız hemen gerçek bir medyumla iletişime geçmelisiniz. Gerçek medyum, üzerinizde büyü olup olmadığını hemen anlayacaktır. Öncelikli olarak bir koruma büyüsü yaptıktan sonra, büyüyü bozma işlemine başlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ