7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır?

  • Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır? için yorumlar kapalı
Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır?

Cin musallatı söz konusu olduğu zaman, hepimiz bir irkilir çekiniriz. Esasında bu çekinmenin nedeni, bilgisizlik, aşırı tereddütten kaynaklanıyor. Sevgili kardeşlerim cin musallatı nasıl anlaşılır konusunu sizler için değerlendirmeye çalışacağız. Cin musallatı şüpheniz varsa, buradan kafanızdaki soru işaretlerini net hale getirebilirsiniz.

Cin Musallatı Nedir?

Cin musallatı, kişinin iradesinin kaybedilmesi, yerine cin varlıklarının geçmesidir. Kişi özgür iradesi ile hareket edememeye başlar. Bu durumda, cin musallatı artık kişinin bedeninde etkilerini göstermeye başlar. Cin musallatından kurtulmak zor olmadığı gibi belirtilerini bilmek de güç değildir.

Sevgili kardeşlerim cin musallatı anlama yolları neler öğrenmeden önce, bunun ne olduğunu tam öğrenmek gerekir.

Cin musallatı filmlerde gördüğünüz gibi öyle korkunç yaratıkların sizi korkutması değildir. Çok daha önemli olan organımız beyni, kontrol etmedir. Yani beyin sizin iradeniz dışındaki bir varlığa geçer. 

Cinler Ne İçin Musallat Olabilirler?

Cinlerin musallat olma şekilleri kişiden kişiye farklılık göstermez. Herkeste aynıdır. Çünkü kötü niyetli cinler her zaman iradeye saldırırlar. Kötü olan mu cinler neden musallat olur merak ettiniz mi? Esasında cinlerin musallat olma nedenleri birden fazladır. Buradan onları aktarmaya çalışacağız. Gözlerinizi dört açarak okumanızı tavsiye edebiliriz.

* Kişinin maneviyat duygularında azalmalar olması, manevi anlamda büyük boşluk içerisinde olması, cinlerin musallat olmasına neden olur.

* Aşırı şekilde korku. Cinler korkan insanları gözlerinden tanırlar. Bu kişilere musallat olmaları onlar için oldukça keyiflidir. Onlar bilgisiz, cahil insanları daha çok severler. Araştırmayan, erteleyen, okumayan insanlar onlar için birebirdir.

* Kur’an okumayan kişilere cinlerin musallat olduğunu şüphesiz belirtebiliriz. 

Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır?

Değerli kardeşlerim, cin musallatı nedir ve musallatın neden olduğunu anlatmaya çalıştık Şimdi isterseniz, işin nasıl anlaşılacağına bakalım. Cin musallatı anlamak için çok profesyonel olmaya gerek yok. Bilmeniz gereken nokta, kişinin yaşadığı değişimlerdir.

Bu değişimlerin nasıl olduğunu sorarsanız, elbette bedensel olmaz. Çünkü cinler insanların beynine girerler. Değiştirdikleri de vücudun kontrol mekanizması beyindir. Değişimler şöyledir.

* Kişinin iradesini kaybetmesiyle iş başlama noktasına gelir. İrade ortadan kaybolur.

* Tuhaf hareketler, huzursuz olma durumlarının fazlalaşması, cin musallatı belirtileri içerisinde yer alır.

* Musallat taşıyan kişi uykusunda rahat olmaz. Devamlı çığlıklar atar, yalnızlık onun düşmanı hale gelir.

* Akıl durgunlukları yaşanır. Kişinin kafası sürekli karışık haldedir. Kararsız kalma durumu yaşanır. Karasızlık musallat yaşayan kişinin hayatından geri kalmasına neden olur.

Cin Musallat Çözümü Var Mıdır?

Cin musallatı, çözümü olmayan bir sorun değildir kardeşlerim. Sevgili kardeşlerim, burada sizden ricamız, her söyleneni kabul etmemenizdir. Etrafınızda insanlar, size cin musallatı şöyledir, böyledir dediklerinden onlara inanmayın.

Evet, inanmayın. Kendi kafanızla olayı sorgulamaya çalışın. Araştırın. Sadece İnternet üzerinden değil, hocalardan, kitaplardan aslını öğrenin. Değerli kardeşlerim cin musallatı çözümü nedir onu değerlendirelim.

Cin musallatı için etkili olan çözüm yolu dua okumaktır. Kur’anda yer alan tüm dualar, cin musallatı için etkilidir. Bunlar arasında, Cin Suresi, Tarık Suresi, Fatiha, Felak, Nas Sureleri de okunabilir. 

Cin Musallatı Oldu Ne Yapacağım?

Sevgili kardeşlerimiz. Bizim toplumumuz öyle bir toplum ki ‘Cin’ ismini söylemekten bile çekinir korkar. Oysa ki ‘Cin’ demekle, ‘Üç Harfli’ demek arasında fark yoktur. Üç harfliler dendiğinden cinler sizin onlardan bahsettiğinizi bilmiyorlar mı?

Bu yüzden ilk başta kafamızda oluşan kalıpları kıralım. Araştıralım, yardım isteyelim. Yardım isteyeceğimiz hocayı iyice araştıralım. Dini bütün olmazsa yanına gitmeyelim. En doğrusu ise namaz kılıp, dualarımızı asla eksik etmeyelim. Allah’ın emrettiği işleri yaptığımız zaman cinler uzak dururlar. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ