7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Para Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

  • Para Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Para Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Para Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Para büyüsü, bireylerin daha zengin bir hayat sürmesi ve her türlü ticaretten daha çok başarılı ile para elde etmesini sağlayan bir büyüdür. Para büyüleri genellikle ticari hayatlarında büyük başarılar elde etmiş olan Yahudiler ile Soğdlar tarafından çok sık yapılan bir uygulamadır. Para büyülerinin yapımı bazen bir duaya bazen de çeşitli uygulamalara bağlı olarak gerçekleştirilir. Genellikle kişilerin ticari yaşamlarında bereketin artması ve daha zengin olması için uygulanır. Bazı durumlarda para büyüsünün yapımı için çeşitli malzemeler de tercih edilir.

Para Büyüsü Nedir?

Para büyüsü yaptırmak bazı toplumlarda bir sünnet ve vaftiz uygulaması haline dönüşmüştür. Yani para büyüsü ile zenginleşme o toplumlarda çok yaygındır. Para büyüsü özellikle ticaretle ilgilenen kişilerin bu ticaretlerinden daha fazla gelir elde etmek adına yaptırdıkları bir büyü çeşididir. Yapımına göre para büyülerinin etkileri de değişmektedir. Ansızın zengin olan kesimden yavaş yavaş ticari hayatında popüler bir hale gelen kesime kadar pek çok kişi para büyüsünün etkilerini taşımaktadır. Çeşitli uygulamalara dayanan para büyüleri, bir getiri büyüsü olarak da bilinirler.

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Para büyüsünün nasıl yapıldığı konusunda çeşitli anlatımlar vardır. Özellikle para büyüsünün belirli bir ücret karşılığında yapılması gerektiği, bu konu hakkındaki en yanlış bilgilerden birisidir. Çünkü büyünün amacı para kazanmak da olsa bu büyü türünden ücret almak çok yanlıştır.

Para büyüsü için en çok tercih edilen uygulama; beyaz mendil ile tuzlu su uygulamasıdır. Beyaz mendil ticarette parayı temsil ederken tuzlu su ise ticarette kişinin yerini ve inandırma gücünü simgelemektedir. Para büyüsü yapımında öncelikle beyaz mendili bir gece boyunca tuzlu su içerisinde bekletmektir. Bir kaba koyulan tuzlu su ve mendil üstü tamamen örtülerek bekletilir. Sabah güneş doğduğunda önce sudan mendil çıkarılmadan, su toprağa dökülür. Suyun toprağa döküldüğü bölgenin bir gölgelik ve duvar dibi olması büyü açısından önemlidir.

Para Büyüsünün Yapımında Önemli Detaylar

Para büyüsü yapımında kullanılan tuzlu su ve mendil en fazla uygulanan büyü çeşitlerinden birisidir. Bu nedenle büyü yapımında ve uygulanma sürecinde önemli detaylar bulunur. Bu detaylar;

– Tuzlu su ve mendil açık bir halde kapta bırakılmamalıdır.

– Tuzlu suda bekletilen mendil ıslak bir şekilde kişinin çıplak tenine değecek bir noktada tutulur.

– Kuruyana kadar mendil kişinin göğüs kısmında bekletilir.

– Bu süreçte kişi günlük hayatına ve işine devam edebilir.

– Dilerse sırt kısmına da koyulabilir.

– Mendil tuzlu sudan alındığında kesinlikle sıkılmaması, olduğu gibi kişinin teni ile ıslak şekilde temas etmesi gerekir.

– Mendil kuruduktan sonra tuzlu suyun döküldüğü toprak üzerine mendil gömülmelidir.

Para Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Para büyüsünün etkileri oldukça fazladır. Öncelikle para büyüsü sayesinde kişiler ticari yaşamlarında her an kazançlı olurlar. İşlerinde hep başarı ve kazanç elde ederler. Kayıp ve zarar durumları söz konusu olmaz. Bu kişilerin her türlü sözlerine itibar edilir. Para büyüsü yaptıran kişiler bir anda zenginleşir ve mallarına mal eklerler. Ticari ağırlıkları da artar ve prestij sahibi bir birey haline dönüşürler.

Para Büyüsünün Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Para büyüsü yapıldıktan sonra kişinin bu büyüden elde ettiği sonuçlar kısa sürede ortaya çıkmaktadır. Özellikle 1 hafta içerisinde kişi ticari hayatındaki başarıları elde etmeye başlar. İyi ve doğru şekilde yapılan para büyülerinin kesin olarak gerçekleşme zamanı 1 iğle 2 hafta arasında değişmektedir.

Para Büyüsünün Yapımında Kullanılan Dualar Var Mıdır?

Para büyüsü yapımında özellikle mendilin gömülme ve suyun toprağa dökülme zamanında kullanılan bazı dualar vardır. Bu duaları bazı hocalardan öğrenebilirsiniz. Fakat en önemlisi niyettir. Kişinin bu büyüyü yaparken öncelikle niyet etmesi gerekir. Niyet ederek ve zenginleşme umudu ile kalben bu büyüyü yaptıran kişiler en kısa zamanda büyünün karşılığını alacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ