7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır

Mistik tarihteki en güçlü bağlama büyüleri arasında sarımsak büyüsü geliyor. Özellikle insan üzerinde güçlü bir etkiye sahip olan bu büyü, iradeyi ve düşünceyi yöneltme noktasında etkilidir. O yüzden birçok kişi gerçek medyumlardan bu konuda yardım alarak sevdiği insanı kendisini yakın hale getirmek için bu büyüyü yaptırmaktadır.

Sarımsak Büyüsü Nedir?

Sarımsak büyüsü en etkili bağlama ve aşk büyüleri arasında yer alan bir tılsımdır. Özellikle aşık olduğu kişiden güzel davranışlar göremeyen kişilerin başvurduğu en önemli yöntemlerden biridir. Birçok ilişkiyi düzelten ve aşkları yeşerten sarımsak büyüsü nedir sorusu, günümüzde en merak edilen tılsımlar içerisinde bulunuyor. Özellikle kişinin düşüncelerini ve davranışlarını değiştirerek, büyü yaptıran kişiye karşı ilgisinin artmasına olanak tanıyan bir kadim ilimdir.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dualarla ve aynı zamanda adından da anlaşılacağı üzere sarımsak üzerinden bu büyü gerçek medyumlar kontrolünde yapılır.

– İlk iş olarak bir dişi sarımsağın ucu sivriltilir.

– Elde edilmiş saman kağıtları ayrı bir kaba alınır.

– Medyum hoca gerekli duaları okuyarak sarımsağı kağıdın üzerine koyar.

– Ardından her sabah kişi güneş doğmadan önce sarımsağın suyunu sıkarak emdirir.

– Bu işlem 7 gün boyunca uygulanır.

– Saman kağıdı sarımsağın suyuna emdikçe büyüden etkilenecek olan kişinin aşkı gittikçe büyür.

Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır?

Çok etkili bir büyü olmasının yanı sıra sarımsak büyüsü neden yapılır en merak edilen kadim sırlar içerisinde yer alıyor. Özellikle ayrılan eşleri birleştirmek için oldukça etkili bir büyüdür. Ayrıca uzun bir süredir birliktelik yaşayan sevgilerin yeniden birbirine ısınması için gerçekleştirilir. Platonik aşkların mutlu sona ulaşmasını sağlar ve aile için sürtüşmeleri sonlandırır. Böylece insanlar arasındaki bağı daha güçlü hale getirir ve hayat boyu mutlu bir beraberlik sunar.

Sarımsak Büyüsünü Kimler Yapar?

Sarımsak büyüsü gerçek bir medyum tarafından yapılırken ayrıca evde de yapılabilmektedir. Ancak tesirinin çok güçlü hale gelebilmesi adına sarımsak büyüsünü kimler yapar sorusuna karşı medyum hocalar dile getirilir. Bu büyü için ille de medyum hocanın yanına gitmek gerekmiyor. Özellikle medyum hocanın direktifleri doğrultusunda, uzaktan da bu büyü yapılabilmektedir. Fakat süreç içerisinde vefk ile beraber başka varlıklar bulunduğundan dolayı, kontrol altında tutulması için gerçek bir medyumun çalışmalarda bulunması gerekir.

Evde Sarımsak Bulmak

Pek çok insan evde sarımsak bulmak ile beraber ona büyü yapıldığına dair ciddi Bir şüpheye düşer. Eğer evin alakasız bir yerinde sarımsak bulunmuş ise ve üzerinde bazı yazılar varsa, mutlaka gerçek bir medyumdan yardım alınması gerekir. Özellikle evin içerisinde olması ile aile içerisinde husumetin ortaya çıkması için yapılmış olması muhtemeldir. Özellikle eşlerden birinin aklını çelmek için çok güçlü bir etkiye sahip olan sarımsak büyüsü kullanılmış olabilir.

Sarımsak Büyüsü Belirtileri

Daha çok iyilik amaçlı gerçekleştirilen sarımsak büyüsü, doğrudan insan üzerinde etki yapmaktadır. Arası bozuk olan çiftlerin yeniden bir araya gelebilmesi için sarımsak büyüsü belirtileri ile kısa sürede etkisini gösterir.

– Büyüden etkilenen kişiler daha yumuşak ve ılımlı hale gelir.

– Soğumuş olduğu sevgilisi ya da eşine karşı yeniden yakınlık duymaya başlar.

– Büyü yaptıran kişiyi asla görmeyen insanlar bu kişilere karşı aşk beslemeye başlar.

– Aile arasındaki kavgalar ve sürtüşmeler yavaş yavaş yerine sohbete ve muhabbete bırakır.

– Ayrılmış olan çiftler kısa bir süre içerisinde tekrar birbirlerini düşünür ve telefonla aramaya kalkar.

Sarımsak Büyüsü Bozulur mu?

Sarımsak büyüsü hem iyi hem de kötü amaçlı yapılabilmektedir. Ancak sarımsak büyüsü bozulur mu sorusuna karşılık, ne olursa olsun bu büyünün bozulabileceğini söylemek mümkün. Bunu yapacak tek kişi ise doğuştan yetenekli gerçek bir medyum hocadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ