7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Gerçekten Var Mıdır? Nasıl Anlaşılır

  • Büyü Gerçekten Var Mıdır? Nasıl Anlaşılır için yorumlar kapalı
Büyü Gerçekten Var Mıdır? Nasıl Anlaşılır

Büyü Gerçekten Var Mıdır? Nasıl Anlaşılır

Büyü, diğer ismiyle tılsım manevi alemler kullanılarak başkalarını etkileme işlemine denir. Değerli kardeşler büyü nedir sorusu esasında basit bir cevaba muktedirdir. Büyünün manası, insanın başkasını manevi alemleri kullanıp farklı yönlere çekmesi denilebilir. Ancak burada sizlere çok daha farklı bir konu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Büyü Gerçekten Var mıdır?

Büyünün varlığı hakkında birçok söylenti ve dedikodu mevcuttur. Kimi insanlar büyülere inanmazken, kimileri varlığını kabul eder. Değerli kardeşlerim, dinimizin peygamberinin büyünün var olduğunu söylediğine dair bir durum söz konusudur. Bu yüzden bizler buna inanmak durumundayız. Ancak büyünün işlerimiz için bir çözüm yolu olmadığı bilmemiz gerekiyor.

Daha doğrusu, rahmani açıdan yapılan büyüler (rahmani büyüler dualarla yapılırlar) bizim için gerekli olanlardır. Bizler duaların gücü olarak isimlendirdiğimiz bu olaya, başkaları büyü diyebilir. Büyü var mı sorusunun temelinde cevabı budur. Ancak kötü niyetlerle yapılan büyülerin de varlığını kabul etmemiz gerekir. Bunlardan mümkün olduğunca uzak durmamız faydamıza olacaktır.

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabı aslında çok basittir. Bunun için alanında bilgi sahibi olan tanımış bir hocaya gitmek yeterli olacaktır. Bunun dışında, büyünün anlaşılması için çeşitli belirtilere mutlaka bakılmalıdır. Üzerinizde büyü varsa şu belirtilerden bunu anlamanız mümkün olabilir.

– İşiniz sürekli ters gider veya manevi hayatınızda sorunlar meydana gelir.

– Sürekli devam eden kabuslar görmeye başlayabilirsiniz. Hatta bazen kendi kendinize konuşabilir, hayatınızdan hiç memnun olmadığınızı düşünebilirsiniz.

– Hayata dair sevinciniz kaybolmaya başlar. Hem maddi hem manevi sıkıntılarla o kadar çok boğuşursunuz ki ne yaptığınızı bilemez hale gelirsiniz.

Bu belirtileri sadece siz değil çevrenizden biri de yaşıyorsa ona büyü yapılmış olabilir. Büyü belirtileri görüldükten sonra medyum hocaya danışılmalıdır.

Büyüden Kurtulmak Mümkün müdür?

Büyüden kurtulmak pek tabi mümkündür. Ancak bunun için kuralların bilinmesi gerekir. Büyüden kurtulmak adına ne yapacağınızı sizlerle paylaşmak istiyoruz sevgili kardeşlerimiz.

– İlk olarak Allah’a olan inancı tam olan medyum hocalara başvurmalısınız.

– Bunun yanında büyülerin ancak dualar yokuyla bozulduğunu bilen hocalara başvurmanız gerekiyor.

Bunlara dikkat etmeniz halinde büyü etkileri Allah’ın izniyle dualara başvurulduktan sonra kaybolabilir.

Büyü Anlaşıldığında Ne Yapılmalıdır?

Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız, medyum hocalara başvurabilirsiniz. Peki, yukarıda yer alan etkilere baktığınız zaman etkilerin tamamen görüldüğünü artık anladınız ve büyü yapıldığından tam olarak eminsiniz. Ne yapabilirsiniz? Değerli kardeşlerim sizde veya sevdiklerinizin üzerinde büyü olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka alanında bilgili bir medyum hoca tarafından yardım alın. Medyum hoca sizlere en iyi bilgiyi verecektir. Böyle bir sorununuz varsa, siz acilen bir şey yapmak için dualar okuyabilirsiniz.

Büyüler Neden Yapılır?

Büyü neden yapılır sorusunu soran kardeşlerimiz için durumu şöyle açıklamak gerekir. Sevgili kardeşler, büyü insanlık tarihiyle beraber sahneye çıkan, etkileme yöntemlerinden birisidir. Hemen her inançta kullanılan bu yöntem, başkalarını enerji yoluyla değiştirme çabasına denir.

Bu yöntemlerin kullanılmasının nedeni, ulaşamama arzusudur. İnsanlar ulaşamadıkları zaman büyülere başvurabilirler. Bizler de sizlere dualar aracılığıyla, dikkat ediniz büyüler demiyoruz, yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Bize başvurduğunuz zaman size dualar yöntemiyle yardımcı oluyoruz.

Büyüye İnanılmalı mı?

Büyüye İslam alimlerinin büyük çoğunluğu inanıyor. Bunun yanında dünyada da birçok insan büyünün varlığına inanabiliyor. Ancak insanlar, büyünün farklı türlerini bildiklerinden, herkes kendi inancına göre olan büyülere inanıyor. Sevgili kardeşler büyüye inanmak günah değildir. Onu başkalarının kötü amaçla etkilenmesi istemek, onun yoluyla zarar vermek günah sayılıyor. Dolayısıyla kardeşlerimiz, duanın ilmine ve gücüne inanmalıyız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ