7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Zift Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Zift Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Zift Büyüsü Nasıl Yapılır

Zift Büyüsü Nasıl Yapılır

Çok güçlü bir tesiri olmakla beraber, özellikle aşk için yapılan büyüler arasında zift büyüsü geliyor. Adından da anlaşılacağı üzere büyüden etkilenecek olan kişinin, büyüyü yaptıran kişiye adeta bir zift gibi yapışması için gerçekleştirilir. Kadim çağlardan günümüze gelen bu büyünün çok güçlü ve etkili olduğunu söylemek mümkündür.

Zift Büyüsü Nedir?

Oldukça eski çağlara kadar uzanan zift büyüsü nedir sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu büyü çiftleri bir araya getirmek ve gerçek bir aşk oluşturmak için yapılan büyülerden biridir. Özellikle platonik bir aşk yaşayan ve sevdiğinden karşılık alamayan kişilerin başvurduğu yöntemler arasında yer alır. Zira zift büyüsü kişinin iradesini kırarak düşüncelerini yönlendirme noktasında oldukça güçlü bir etkiye sahiptir.

Zift Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle zift büyüsünün karanlık büyüler arasında yer aldığını söylemek gerekir. O yüzden bu büyüyü yaptırmadan önce defalarca düşünmek çok önemlidir. Karar verilmiş ise o zaman gerçekleri bir medyuma başvurarak bu tılsımı yapması istenebilir. Birçok kişi zift büyüsü nasıl yapılır merak ediyor ve medyum hocalardan yardım istiyor.

– Önce bir kap içerisine belli bir miktar zift yerleştirilir.

– Daha sonra ocakta kap ısıtılarak ziftin yayılması sağlanır.

– Yumuşak bir hale gelen zift bir kağıt üzerine dökülür.

– Ardından bu kağıt üzerine medyum hoca özel tılsımlı sözcükler, dualar ve Esma-ül Hüsna okuması gerçekleştirir.

– Büyü yapılan kişinin adı 3 kez okunur ve başın etrafında 7 kez dolandırılır.

– Son olarak zift 9 kat muşambaya sarılmak suretiyle düğümlenir ve toprağa gömülür.

Zift Büyüsü Neden Yapılır?

Mistik çağlardan günümüze uzanan birçok farklı aşk büyüsü bulunmaktadır. Ancak en önemli aşk büyüleri arasında zift büyüsünün geldiğini söylemek mümkündür. Yani zift büyüsü neden yapılır sorusuna karşılık, tamamen aşk amaçlı ele alındığını dile getirmek mümkün. İnsan iradesine etki yaptığı için kullanılan vefk ve başka varlıklar ile beraber, büyü yapılan insan kısa bir süre içerisinde aşık olur.

Zift Büyüsünü Kimler Yapar?

Aşk hayatındaki mutsuz dönemi atabilmek için pek çok insan medyum hocalardan yardım ister. O yüzden zift büyüsünü kimler yapar sorusuna karşılık medyum hocaları işaret etmek gerekir. Çünkü karanlık büyüler arasında olan ve en güçlü tılsımlar arasında zift büyüsü gelmektedir. Büyü yapılan kişinin iradesi ve düşüncesini yönlendirerek aşık olmasına olanak tanır. Mutlaka doğuştan yetenekli olan, İslam alimlerinden eğitim almış ve deneyimli gerçek medyumların bu büyüyü yapması gerekmektedir.

Zift Büyüsünün Belirtileri

Tılsım tamamlandıktan sonra kısa bir süre içerisinde zift büyüsünün belirtileri ortaya çıkmaya başlar.

– Büyü yapılan kişi sosyal yaşamdan kokmaya başlar.

– Odaklanma sorunu yaşar ve işinde bazı problemler meydana gelir.

– Geceleri uyuyamaz ve kabuslar görerek ter içinde uyanır.

– Kısa sürede düşünceleri değişir ve büyü yaptıran kişiye karşı güzel duygular hissetmeye başlar.

– Sadece büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar ve çok zaman geçmeden onu arar.

Zift Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Büyü yöntemine ve kişinin isteği ile beraber medyum hocaya bağlı olarak zift büyüsü etki süresi değişkenlik gösterir. Ancak genel olarak 2 veya 3 hafta içerisinde etkinin ortaya çıktığını söylemek mümkün. Bu durum büyü yaptırılacak olan kişinin iradesi ve ne kadar uzakta olduğu ile ilgilidir.

Zift Büyüsü Bozulur mu?

Bu tılsımı yaptırmak isteyen birçok kişi zift büyüsü bozulur mu merak ediyor. Ayrıca böyle bir büyünün etkisinde kaldığını hisseden insanlar da bunu merak etmektedir. Eğer büyünün yöntemi bilinir, doğru ve gerçek medyumlardan yardım alınırsa zift büyüsü bozulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ