7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ağız Kitleme Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır?

  • Ağız Kitleme Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır? için yorumlar kapalı
Ağız Kitleme Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır?

Ağız Kitleme Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır?

Ağız kitleme büyüsü kimlere yapılmalıdır? Konusunda merak ettikleriniz varsa yazımızı okuyabilirsiniz. Farklı birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Büyüler insanların zor ve dar anlarında başvurduğu ritüellerdir. Sadece medyumların aracılığı ile yapılması önemlidir. İnsanların bilinçsiz bir şekilde büyü yapmaları sakıncalı durumları ortaya çıkarmaktadır. Bağlama büyüleri arasında yer alan ağız kitleme büyüsü bazı durumlarda şart olabilir. Öncelikle bu büyünün ne anlama geldiğinden bahsetmek gerekir…

Ağız Kitleme Büyüsü Nedir?

Ağız kitleme büyüsü bir bağlama çeşididir. İnsanların hakkında kötü konuşan ve onlara sözleriyle zarar veren kişilere yapılır. Bazı zamanlarda kişiler haset ettiğinde, kıskançlıklar ortaya çıktığında ya da onların mutluluğunu çekemediğinde kötü sözlerle kişilere zarar verirler. İyi yönlerini değil devamlı kötü yönlerini anlatırlar. Başkalarının yanında dedikodularını yaparlar. Bu durum sevgililerin ayrılmasına hatta evliliklerin bozulmasına bile neden olabilir. Bu ayrılıklar dışarıdaki kişilerin çiftlere müdahale etmesinin sonucunda yaşanır. Böyle bir durum söz konusu olmadan büyü yaptırarak kötü kişilere dur denilebilmektedir.

Ağız Kitleme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ağız kitleme büyüsü kimlere yapılmalıdır? Konusunu anlatırken büyünün nasıl yapıldığı da merak edilmektedir. Medyumların büyü yapmak için bazı malzemelere ihtiyacı bulunmaktadır. Bunların temin edilmesiyle medyum hocalar özel güçlerini kullanarak büyüyü gerçekleştirir. Medyumlar birçok büyü türünde oldukça başarılı kişilerdir. Bu büyüde söylenecek tılsımlı sözler ve cinlerden alınan yardımlar önemlidir. Ayrıca okunacak dualar da medyumların bilgisi dahilindedir. Kötü insanların ilişkilere zarar vermesini engellemek için yapılan bir büyü türü ağız kitleme diğer adıyla ağız bağlama büyüsü olmaktadır.

Ağız Kitleme Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Ağız Kitleme Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır?

Ağız Kitleme Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır?

Yapılan büyünün sonucunda konuşmaları ve sözleriyle zararlı olan kişilerin bir daha konuşmaması sağlanmaktadır. Hatta kötü konuştukları kişiyle arasının iyi olduğu da görülmektedir. Büyünün tutması için bağlama büyülerinde uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. İstenilen sonuçlarla karşılaşmak ancak o zaman mümkün olacaktır. Medyuma niyetinizi açık olarak belirtmeli ve derdinizi anlatmalısınız. Ağız kitleme büyüsü konusunda uzman bir medyumdan alınan yardım büyünün doğru sonuçları vermesini sağlayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişilerin sabırlı olması önemlidir. Tutma süresini sabırla bekleyerek büyü yapılan kişideki değişimleri fark edebilirsiniz.

Ağız Kitleme Büyüsü Yapılan Kişiler

Ağız kitleme büyüsü kimlere yapılmalıdır? Hayatınızı zindana çeviren ve sizi kötü yönde etkileyen kişileri şöyle bir düşünün. Bunlar oldukça yakınınızda olan kişilerdir. Genellikle içinde kötü niyet beslerler. Eğer evliyseniz sizi eşinize yakıştıramıyor olabilirler. Bu evliliğe baştan onay vermemiş kişiler olabilirler. Eğer bekarsanız sizin evlenmenizi istemeyen kişiler de olabilirler. Bu kişileri şöyle sıralayabiliriz:

  • Gelinler kayınvalideye yaptırmaktadır.
  • Kayınvalide geline yaptırmaktadır.
  • Görümceler kardeşinin eşi için yaptırabilir.
  • Kayınvalideler damadı için yaptırabilir.
  • Çalışanlar patronuna yaptırabilir.
  • Öğrenciler öğretmenleri için yaptırmaktadır.
  • Kadın hep kötü konuşan eşi için yaptırabilir.
  • Erkek, dırdırı ile bıktığı kadın için yaptırabilir.

Ağız Kitleme Büyüsü Yaptırmak İçin Nedenler

Ağız kitleme büyüsü kimlere yapılmalıdır? Bu büyünün yapılması için birçok neden sayılabilir. Aile saadetini sağlamak için yapıldığı gibi işle ilgili konularda da yapılmaktadır. Bir çalışan devamlı işveren kişinin azarlarıyla ve saygısızlığı ile karşılaşıyorsa ona yaptırarak mutlu bir iş yaşantısı içinde olabilir. Kişiler kendileri için yaptırabilecekleri gibi sevdikleri için de bu büyüyü yaptırabilir.

Ağız kitleme büyüsü, kadını ezen erkeklere de yapılır. Anne ve babalar kızlarının eşi tarafından azarlandığını ve kötü davranıldığını görürse damatlarına yaptırabilir. Böylelikle çocuklarının evlilik hayatı daha mutlu ve dingin olacaktır. Bu büyüyü yaptıracak olan kişiler doğru medyuma ulaşarak sıkıntılarını anlatmalı ve yardım temennisinde bulunmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ