7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Anında Etkisini Gösteren Aşk Ritüelleri

Anında Etkisini Gösteren Aşk Ritüelleri

Anında etkisini gösteren aşk ritüelleri konusu hakkında merak ettikleriniz varsa yazımızı okuyabilirsiniz. Aşk insanların hayatı boyunca birkaç kez karşılaştıkları bir durumdur. Bu duyguyu yakalayan kişiler de oldukça şanslıdır. Onu kaybetmemek için ellerinden geleni de yaparlar. Bir de karşılıksız aşk içerisinde olan kişiler vardır. Bunlar birini severler ama bir türlü sevdiği kişinin aşkını kazanamazlar. Onu kazanmak için de uğraşı sarf etmeleri gerekecektir. İşte bu uğraşılardan birisi de aşk ritüelleridir.

Aşk ritüelleri farklı farklı yapılıyor olsa da amaç genelde aynıdır. Karşınızdaki kişiyi etkiniz altında bırakmak ve onun aşkını kazanmak için yapılmaktadır. Bu ritüelleri kendiniz yapacağınız gibi medyum hocalardan yardım alarak da yaptırmanız mümkündür. Neticede onlar aşk büyüleri, aşk muskaları ya da bütün ritüeller hakkında oldukça bilgi sahibi kişilerdir. Sizler de sevdiğiniz kişinin aşkını kazanmak için kendiniz ya da medyum aracılığı ile bazı ritüeller yapabilirsiniz.

Anında Etkisini Gösteren Aşk Ritüelleri Evde Nasıl Yapılır?

Evde aşk ritüeli yapmak isteyenler bunu kolaylıkla yapabilirler. Öncelikle 2 adet kırmızı mum ve kırmızı kurdele ihtiyacınız olacak. Mumları 2 adet şamdana koyun. Kurdele ile bağlayın. Mumları yakın. Kurdeleyi çözmeye başlayın bir süre sonra mumları üfleyin. Sönen mumların üzerine niyetlerinizi söyleyin. Karşınızdaki kişinin sizi sevmesini, sizin aşkınızı fark etmesini ve birlikte mutlu olmayı dileyin.

Anında etkisini gösteren aşk ritüelleri mumla yapılınca sönen mumlara dua da okunmaktadır. Sizlerin okuması gereken sureler Ayet-el Kursi, Felak, Nas, İhlas ve Fatiha’dır. Bunları yedişer kez okumanız makbuldür. Ritüelde okunacak özel duayı da medyum hocamızdan öğrenebilirsiniz.

Anında Etkisini Gösteren Aşk Ritüelleri Duası Nedir?

Bütün ritüellerde ve büyülerde dua okunduğunu bilmekteyiz. Dua edilmeden hiçbir dileğin yerine gelmesi beklenilmez. Karşınızdaki kişinin size aşık olması için hangi ritüeli yaparsanız yapın dua okumalısınız. Anında etkisini gösteren aşk ritüelleri duası:

Bismillahirrahmanirrahim. Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl.*Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym.Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ*Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym.Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd*Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst*Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym.Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk*yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr.Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.

Anında Etkisini Gösteren Aşk Ritüelleri Medyumlar Tarafından Nasıl Yapılır?

Anında etkisini gösteren aşk ritüelleri medyum hocaların devamlı yaptığı uygulamalar arasında bulunmaktadır. Onların yapış şekli ve uyguladığı metotlar farklıdır. Yapılan büyülerde ve ritüellerde farklı objeler kullanılarak farklı dualar da okunmaktadır. Söylenmesi gereken tılsımlı kelimelerle birlikte işlem de son bulacaktır. Yapılan ritüellerin gerçekleşmesi için fazla beklemenize de gerek yoktur. Birçok büyü ve büyüsel uygulamalardan daha kısa sürede sonuç alacağınız uygulamalar ritüellerdir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz