7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşık Etme Vefkleri Nelerdir?

  • Aşık Etme Vefkleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Aşık Etme Vefkleri Nelerdir?

Dini anlamı tesirli dua, kelime manası ise uyum şeklinde tanımlanan vefk işlemlerini aktarmaya çalışacağız. Aşık etme vefkleri nedir ve nelerdir onlara bakacağız. Yazımızda aşık etme vefklerinin çeşitlerini bulabilirsiniz. Feyizle okumanız dileğiyle.

Aşık Etme Vefkleri Nedir?

Telaffuzundan anlaşılabildiği gibi bu vefkler, birini kendine aşık etme amacıyla yapılır. Aşık olunan kişiyi vefk yoluyla kendine bağlama biçimidir. Aşık etme vefklerini anlayabilmek için öncelikle, vefkin ne anlama geldiğini ve neden yapıldıklarına bakmamız gerekecek. Vefkin dini karşılığı, tesirli dualardır.

Yani duaların kağıda bir dizayn ile yazılması ve tesirinin daha fazla olması manasına gelir. Kelime olarak vefk, uyum, uydurma şeklinde tanımlanmakta. Uyum, iki kişi arasındaki ilişkileri düzenleme, onları birbirlerine uydurma olarak algılanabilir.

Vefklerin yapılma nedenleri, birbirlerinden farklı olarak yapılabilir. Birini kendine aşık etme vefkleri yapılabildiği gibi farklı sebeplerden yazılabilir. Örneğin; kısmetin açılması, göz bağlama, kocayı eve bağlama şeklinde tercih edilebilir. Vefklerin yapılması için gerekli bilgiler şöyledir.

* Havas ve ledün ilmi 

* Ebced hesaplama ilimleri

* Kozmoloji, Matematik, Geometri gibi pozitif bilim dalları

Bu bilgilere sahip olanlar, vefk işlemlerini etkili şekilde yapabilirler. Bilgilere vakıf olup, işlemi yapabilenlere ehli medyumlar denir. Ehli medyumlar, sahip oldukları bilgiler neticesinde, vefk yazma ilimlerini etkili şekilde çizebilirler. Vefk yapıldıktan sonra, belli sürede bekletilmesi gerekecektir. Bekletildikten sonra etkilerini yavaş yavaş gösterecektir. Değerli kardeşlerim dilerseniz şimdi aşık etme vefkleri nelerdir ona bakalım.

Aşık Etme Vefkleri Nelerdir?

Aşık etme vefkleri denildiğinde akla hemen iki tür işlem gelir. Bunlar birini kendine bağlama ve birini kendine aşık ettirmedir. Bunlar arasındaki farkları buradan değerlendireceğiz. Çünkü her ikisi esasında birbirine benzer, aman farklı etkileri olan uygulamalardır.

Birini Kendine Bağlama Vefkleri

* Aşık etme vefkleri içerisinde en popüler olanıdır. Buradaki amaç, karşıdakini kendine veya eve bağlamdır. Bağlama vefkleriyle şu dertlere çözüm bulunabilir.

* Eve gelmeyen veya terk etmiş bir koca eve döndürülebilir. Vefk işlemi yapıldıktan sonra terk edenin gözünde, kendi karısı ve evi şirin gözükmeye başlar. Etkileri oldukça güçlü olduğundan, karşıdakinin buna karşı gelmesi mümkün olmayacaktır.

* Evlilikten korkan bir sevgiliniz varsa veya sizi terk etmişse, bağlama vefkleri sizler için uygun olacaktır. Bağlama vefkiyle sevgilinizi evliliğe ikna edebilir, geri dönmesini sağlayabilirsiniz. 

Birini Kendine Deli Gibi Aşık Ettirme Vefkleri

Birini kendine aşık ettirme maksadıyla yapılan vefk işlemlerinde, amaç karşıdaki kişinin duygularını değiştirimedir. 

* Sizi sevmeyen birisini bu uygulama ile kendinize sorunsuz şekilde bağlayabilirsiniz. 

* Yeteri kadar değer vermeyen bir sevgili veya eşi kendinize deliler gibi hasta edebilirsiniz. 

Bunların haricinde, yine aşık etme amaçlı yapılan vefkler bulunur. Bunlarda burçlara göre yapılan vefklerdir. Kişinin burcu göz önünde bulundurularak yapılırlar. Doğada bulunan elementlere göre yapılırlar. Doğada 4 element olduğuna göre, işlem bunlar üzerinden ilerle. Kısaca onları özetleyelim.

* Su gurubu burçlar; balık, yengeç ve akrep burcu olanların yapacağı aşık etme vefkleridir. Bu kişiler üzerinde etkisi yüksektir.

* Ateş gurubu burçlar; Koç, aslan ve yay şeklindedir. Onlar için yapılacak aşık etme vefkleri farklı olarak belirlenebilir.

* Toprak gurubu burçlar; Boğa, oğlak ve başak burçlarını gurubudur. Bu kişilerin aşık etme vefkleri çok daha kolay etki edebilir.

* Hava gurubu burçlar; İkizler, kova ve terazi gurubundaki kişilerdir. Onlar için aşık etme vefkleri genellikle, evlilik gibi ciddi durumlar için yapılır. Aşık etme vefklei çeşitleri bu şekildedir kardeşlerim. 

Aşık Etme Vefkleri Etkileri Neler?

Aşık etme vefkleri, çok sayıda ayrıntının bir araya getirilmesiyle yapılır. Değerli kardeşlerim bu ayrıntılara sahip olmak için astroloji ve kozmoloji bilgilerinin tam, diğer pozitif bilimlerinde gereği kadar bilinmesi şarttır. Bunları bilmeden, aşık etme vefkleri yapmak mümkün olmayacaktır. Dilerseniz, aşık etme vefkleri tesirleri neler, şimdi ona bakalım.

* Sizi terk eden bir sevgiliniz varsa, size geri dönecektir. Sevgilisi olsa bile onu gözleri görmeyecek ve sizin onun için anlam olduğunu düşünecektir.

* Eşiniz için vefk uygulaması yapmışsanız, tez zamanda istediğiniz kıvama gelecektir. Size, evine ve çocuklarına düşkün biri olacaktır. Sadık olmak artık onun kanında var olacak.

* Düşüncelerde bir takım değişik durumlar oluşabilir. Karşınızdaki, size çok fazla değer verebilir. Bu değer aşırı olacağından, sizi yorabilir. 

* Sonuç itibariyle mutlu olacağınız sonuçlar elde edeceksiniz. Karşıdaki sevdiğiniz kişinin size değer verdiğini, zamanla aşık olduğunu görebilirsiniz. 

Aşık etme vefklerinin etkileri bunlardır. Eğer aşık etme vefkleri neden yapılır ve etkilerini anladıysa, diğer konuya geçebiilriz.

Aşık Etme Vefkleri Nasıl Yapılır?

Tüm gizli ilimlerde etkilerden, nedenlerden daha fazla merak edilen bir durum vardır. Buda işlemin nasıl yapıldığıdır. Aşık etme vefkleri nasıl yapılır merak ettiğinizin farkındayım. Sizi daha fazla bekletmeden, işlemin nasıl yapılacağına değinelim.

Değerli kardeşlerim, aşık etme vefkleri bir kişiyi kendinize duygusal yönden bağlama niyetiyle yapılır. Halkımızın yanlış anladığı durum vefklerin muska olduğudur. Bilirsiniz muska nispeten daha kolay yapılan bir işlemdir. Muskada genellikle kesin bir düzen yoktur.

Ama vefk işleminde düzen ve kurallar söz konusudur. Bazı şekiller çizilerek ve ebced hesaplamalarıyla işlem kağıda dökülür. Tabi şekiller ve hesaplamalar estiği gibi yapılmaz. Kişinin burcu, sahip olduğu, isim bilgileri, içerikte çizilecek şekilleri ve yazılacak duaları değiştirir. 

Değerli kardeşlerim vefk işlemini yapmak adına bazı tarifler söz konusu. Ancak gizli ilimlerin sıradan insanlar tarafından bilinmediğini hatırlatmakta fayda var. Zarar görmemek ve işlemlerden en iyi sonucu almak isterseniz, medyum hocalar ile vefk konularında görüşebilirsiniz.

Aşık Etme Vefklerini Kimler Yapar?

Değerli kardeşler. İnsan ilim öğrenmek için dünyaya gelmiştir. Ne yazık ki bazı sebeplerden, her insan ilim öğrenerek hayatını tamamlamaz. Bu yüzden burada belirtmeliyiz ki vefk işlemlerini ilim bilmeyen insanlar yapamaz.

Manevi alemlerle uğraşan, havas ilimlerini bilen kişiler aşık etme vefklerini yapabilirler. Aşık etme vefkleri kimler yapar sorusuna kabaca medyumlar cevabını verebiliriz. Ama sorun yaşamamanız ve doğru seçimi yapabilmeniz için bazı medyum özelliklerine değinelim. İşte aşık etme vefkleri yapacak olan hocaların sahip olması gerektiği özellikler.

* Gezegenler, burçlar, ebced gibi astroloji ilimlerine vakıf olmalı. Buradaki karmaşık yapının bilincinde olmalı.

* Matematik, geometri ve evren bilimi hakkında temel bilgileri bulunmalı.

* Belgeleri mutlaka olmalı. Resmi çalışmalı ve sizinle yüz yüze konuşabilmeli.

* Amacı para kazanmak olmamalı. Tabi ki medyumlar geçimlerini yapacak parayı kazanmalılar ama bu genellikle ikinci planda olmalıdır. 

* Hikmet sahibi olduğunu düşünememeli. Kendini öven medyumlara gitmemelisiniz. Başkaları tarafından övülen ve memnun kalınan medyumlara gitmeniz sizin için hayırlı olabilir.

Özellikleri böyle olan medyumlar kafidir. Aşağısında olanlara kesinlikle gitmenizi önermiyoruz. Öneri medyum istiyorsanız, herkesin memnun kaldığı medyum Seyfullah hocayı tercih edebilirsiniz.

Aşık Etme Vefkleri Sonuç

Görüldüğü üzere kardeşlerim, aşık etme vefkleri konusu dikkat ister. Amacınız gerçek sonuç almak ve yararlanmak ise mutlaka araştırmalar yapmalısınız. Gideceğiniz medyum, sizlere aşık etme vefkleri hakkında daha fazla bilgi aktarımı yapabilir. Sizde etkili sonuç için medyum Seyfullah hocayı tercih edebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ