7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Ritüeli İçin En Etkili Aşk Duası

  • Aşk Ritüeli İçin En Etkili Aşk Duası için yorumlar kapalı
Aşk Ritüeli İçin En Etkili Aşk Duası

Aşk Ritüeli İçin En Etkili Aşk Duası

Aşk ritüeli için olmazsa olmaz noktalardan biri aşk duasıdır. Özellikle karşılıksız yaşanan aşklarda, sonuca ilerlemek için bu ritüeller tercih edilebilir. Özellikle aşk dualarının uzman kişiler tarafından okunması gerekmektedir. Bununla beraber bu tarz ritüellerin oldukça içten, bilgili ve kuvvetli bir şekilde yapılması gerekmektedir. En etkili ritüelleri yapmak için, bu duaları tercih edebilirsiniz. Bununla beraber bu duaların yanında fotoğraf, saç ve benzeri kişilerin birebir eşyaları da kullanılmaktadır.

Sevdiğiniz Kişiyi Kendinize Aşık Etmek İçin Tercih Edilebilecek Dua

Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için ritüellerde tercih edebileceğiniz dualar bulunmaktadır. Özellikle cuma günleri okunan bu dua çeşidi sevdiğiniz kişiyi bağlamak için kullanılabilir. Etkili aşk duası için ortalama 15 defa aynı duayı tekrar etmeniz gerekmektedir. Etkili dualardan biri olan bu duaların aynı zamanda da uzman kişiler tarafından okunması daha etkili olacaktır. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için tercih edebileceğiniz dua şu şekildedir;

Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan.

Ve fil kıyameti şefian.

Ve minen naristiran ve hicaban.

Birahmetike ya erhamerrahimin.

La ilahe illallahül melikül kahhar.

La ilahe illallahül melikül cebbar.

Ya Allah, hasbiyallah.

Platonik Aşık Olunan Kişiyi Bağlamak İçin Kullanılabilecek En Etkili Aşk Duası

Aşk ritüellerinde tercih edilen dualar türlerine göre ayrılmaktadır. Özellikle platonik bir şekilde aşık olduğunuz kişiye okuyacağınız duanın özel olması gerekmektedir. Bu duaların doğru bir şekilde okunması ve okunurken oldukça içten olmanız gerekmektedir. Bu duayı okurken kişilerin tamamen ritüele uygun bir şekilde tekrarlaması gerekmektedir. Özellikle bu duanın günde üç defa okunması gerekmektedir. Ortalama 1001 defa okunması gereken bu duanın, 3 günün sonunda etkisini gösterdiğini görebilirsiniz. Bu tarz dualar hızlı bir şekilde etki etmektedir ve kişiye tesir etmektedir. Aşık etme duası için ‘’ Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti bin filan ala racihi le kadirun’’ sözlerini tekrarlayarak aşk duası rüteilini gerçekleştirebilirsiniz.

Aşık Olunan Kişiyi Kendinize Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için belirli dua ritüelleri yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle ritüelleri eksiksiz olarak uygulamanız gerekmektedir. Bununla beraber güvenilir bir uzmandan bu işlem için yardım alabilirsiniz. Bu ritüeli doğru bir şekilde yapmanız durumunda, size aşık olmasını istediğiniz kişiyi direkt olarak kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlamak için kullanabileceğiniz aşk ritüeli ise şu şekildedir;

Aşk büyüsü yapacağınız olan kişinin kişisel eşyasını ve bir adet resmini almanız gerekmektedir.

Bununla beraber aldığınız resimlerin üzerine isim yazmanız ve daire çizmeniz gerekmektedir.

Sonrasında ise ortalama bin defa kesintisiz bir şekilde Ya Vedud suresini okumanız gerekmektedir.

Bütün işlemden sonra ise resimlerin üzerine dua veya belirli sözcükler yazarak ilişki hakkında dileklerinizi tutabilirsiniz.

Ortalama bir hafta içerisinde istediğiniz kişi size aşık olacaktır.

Bununla beraber resimleri yatak odanızın duvarına asarak ritüeli sağlamlaştırın.

Elma Üzerine Aşk Duası Okuma

En çok tercih edilen aşk duası arasında olan elma aşk duası özellikle kişilerin arasındaki bağlılığı arttırmak için kullanılmaktadır. Sevgiyi arttırmak için tercih edilen bu dua aynı zamanda da ilişkinizde ki sevgiyide çoğalmaktadır. Özellikle evliliğinde veya ilişkisinde problem yaşayan kişiler bu duayı tercih edebilirler. Bununla beraber bu duayı elma üzerine okuduktan sonra sevdiğiniz kişiye bu elmayı yedirmeniz gerekmektedir. Aşk duaları arasında sıkça tercih edilen bu duanın toplamda 7 defa okunması gerekmektedir. Elma üzerine yedi defa “Ya kaviyyü ya metinü ya alimü ya hakim” sözlerini okuyarak elmanızı hazırlayabilirsiniz.

En Etkili Aşk Duası

En etkili aşk duası arasında olan bu dua özellikle kısa sürede sevdiği kişiye kavuşmak isteyen kişilerin tercih edebileceği dualar arasındadır. Aşk duaları arasında en çok tercih edilen bu duayı okuduktan sonra üç gün içerisinde sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Bu duayı okumak için belirli işlemleri uygulamanız gerekmektedir, duayı okumadan önce yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

Sabah namazından önce abdest alınması gerekmektedir bununla beraber üç gün boyunca sabahları namaz kılınması gerekmektedir.

Namazdan sonra niyet ederek üç gün boyunca aynı duayı okumanız gerekmektedir.

Duanın koşullara uygun bir şekilde günde yüz defa okunması gerekmektedir.

Üç gün boyunca “Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain” duasını okuyarak aşkınıza kavuşabilirsiniz.

Sevdiğiniz Erkeği Elde Etmek İçin Okuyabileceğiz Aşk Duası

Aşk duaları arasında en çok tercih edilen dualardan biri olan bu dua, özellikle kurallarına göre okunması gerekmektedir. Bununla beraber sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak için tercih edebileceği bu aşk duası size güzel bir ilişki yaşamanıza yardımcı olacaktır. “Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi inde rabbikum efelâ ta’kılûn” duasını okuyarak sevdiğiniz erkeği elde edebilirsiniz.

En Etkili Bağlama Duası

İlişkisi monoton giden veya sevdiği kişiyi kendisine bağlamak isteyen kişiler en etkili aşk dualarından biri olan bu bağlama duasını tercih edebilirler. Özellikle aşk ve bağlama duaları kişilerin ilişkilerini olduğundan daha fazla güçlendirmektedir. Oldukça kuvvetli olan bu dualar, kısa sürede etki etmektedir. Abdest alarak ritüele uygun bir şekilde bu duaları okuyabilirsiniz. Bu dualar arasında en etkili olan dualardan biri ise “Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ” duasıdır. Düzenli olarak bu duayı okuyarak sevdiğiniz kişiyi kısa sürede kendinize bağlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ