7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Harmura Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

  • Harmura Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Harmura Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Büyüler arasında en yaygın ve sık kullanılan aşk büyüleridir. Sevdiğini elde etmek, terk eden sevgiliyi geri geri getirmek için büyü yolu seçiliyor. Eşinin, sevgilisinin daha çok sevmesini, kendisine bağlanmasını isteyenler de aşk büyüsü yolunu seçiyorlar. Özellikle tek taraflı sevenler, karşıdakinin kendini sevmediğini bildiği halde onunla birlikte olmak isteyenler büyü yaptırmaktan çekinmiyorlar.

Aşk büyüsü bir çeşit değildir. Medyumların, hocaların yetenekleri, edindikleri ilmi bilgileri sayesinde farklı metotlarla aşk büyüleri yapılıyor. Bu metotlardan en etkili ve tarihi eski çağlara dayanan harmura büyüsü bulunuyor. Medyumlar arasında bu büyünün diğer adı “harmura aşk büyüsü”dür. Sevgililerin, nişanlıların ve evli çiftlerin arasında güçlü bir sevgi bağı kurulması, birbirlerine sadık ve destek olmaları için yaptırılır.

Harmura Büyüsü Nedir?

Harmura sözcüğünün dilimizde kelime anlamı bulunmuyor. Kuran-ı Kerim’de ve dini kitaplarda da geçmiyor. Ruhani bir varlığa verilen isim olarak tahmin ediliyor. Hüddam ilminde, cinni varlıkların isimleri vardır. Aşk büyülerinde de hüddamlardan yararlanıldığı için bu tez kabul görüyor.

Büyü literatüründe pek bilinmeyen büyüdür. Bu nedenle bu büyüyü duyanlar harmura büyüsü nedir merakını taşıyorlar. Kısaca aşk büyüsüdür. Genellikle terk eden eşler, sevgililer, sevgisinin azaldığından şüphelenen kişiler için yapılan bir büyüdür.

Harmura Büyüsünün Özellikleri

Bütün aşk büyülerinde kullanılan malzemeler farklı olsa da ritüeller ve dualar genellikle aynıdır. Harmura büyüsü kendine has özellikleriyle diğer büyülerden ayrılıyor.

1- Genellikle terk eden kişileri geri getirmek, aşkına yanıt bulamayanlar için yapılır.

2- Büyü yapılırken yapan ve yapılanın bütün bilgileri gereklidir.

3- Büyünün tesirli olması ve tutması isteniyorsa, büyü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiler gereklidir. Doğum tarihi gün, saat olarak dakikası dakikasına verilmelidir.

4- Yanlış veya eksik yapıldıysa, eksik bilgiler girildiyse büyü ters tepiyor. Büyü yapan ile yaptıranın hayat düzenleri bozuluyor.

5- Büyünün yapılması ve etki süresi diğer büyülere göre daha geç sürüyor.

6- Büyü yapılan üzerindeki etkisi, diğer büyülere oranla daha fazladır.

Harmura Büyüsünü Yapanlar

Harmuru büyüsü kapsamlı ve derin ilim bilgisi gerektiriyor. Bu nedenle harmura büyüsü yapanlar özel yetenekli ve ilim sahibi insanlar olmalıdır. Her medyum ve hocayım diyen kişi/kişiler bu büyüyü yapamazlar. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız, medyumunuzu çok dikkatli seçmelisiniz.

Bu büyüde de havas, hüddam ve Kuran ilmi kullanılıyor. Bu ilimlere vakıf olmak uzun yılları gerektirir. Medyumun ruhani aleme yolculuk yapabilmesi ve hüddamlarla konuşabilmesi şarttır. Büyünün etkili ve istenen sonucu vermesi bu özelliklere bağlıdır.

Harmura büyüsü kaç günde etki eder, Gittiğiniz veya görüştüğünüz herhangi bir kişi “büyüyü 3 günde hazırlarım, 5 günde etkisini görürsünüz” diyebilir. Bu durumda hemen oradan uzaklaşmalısınız. Son derece riskli ve güçlü olan bu büyü öyle 3 günde hazırlanacak, 5 günde etkisini gösterecek basit bir büyü değildir. Özel seanslar, hazırlık evresi, bilgilerin kontrolü gerektirir. Büyü aşama aşama yapıldığı için bir haftadan uzun sürmekte, etkisi de bazen 3 ayı bulabilmektedir.

Harmura Büyüsü Nasıl Yapılır?

Terk edilenler, terk edilme korkusu yaşayanlar, platonik aşkının kendisini sevmesini isteyenler harmura büyüsü nasıl yapılır diye soruyorlar. Kendinizi çaresiz hissediyorsanız, sevdiğinizi kaybetme aşamasına gelmişseniz bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bunun için de gerçek ve güvenilir medyum bulmalısınız.

Medyuma derdinizi açık ve net bir şekilde anlatmalısınız. Medyum büyü aşamasına geçmeden önce sizin yıldızname falınıza bakıyor. Enerji seviyenizi ve yoğunluğunu tespit ediyor. Kim için büyü yaptıracağınız hakkında sorular soruyor. Büyünün sonuçları hakkında öncelikle sizi bilgilendirip, uyarıyor. Bunlara rağmen yine de büyüyü yaptırmak istiyorsanız medyum sizden büyü için gerekli malzemeleri ve bilgileri istiyor.

Her medyumun büyü yaparken kullandığı malzemeler farklıdır. Fakat uyguladıkları metot, sembol, tılsım ve ayinler benzerlik gösterir. Bu büyüde en büyük etken büyü yapılacak kişinin bilgilerinin detaylı, özel ve tamamen doğru olmasıdır. Büyü yaptıracağınız kişi hakkında özele inecek, detaylı bilgilere sahip değilseniz, büyüyü yaptırmanızın bir anlamı yoktur.

Harmura büyüsünün tutması için büyü yapılacak kişinin doğum bilgileri eksiksiz ve doğru olmalıdır. Doğum saati, gün, ay ve yıl tamamen doğru olmalıdır. Bu bilgiler tam ve doğru olduğunda medyum büyüyü daha kolay ve hızlı yapıyor. Büyünün etki etme süreci de kısalmış oluyor.

Büyü yaptıracağınız kişi hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz, medyum o kişinin fotoğrafını istiyor. Fotoğraf yoluyla büyü ayinini yapıyor. Süreç biraz uzasa da medyumun yeteneği ve ilim bilgisi büyüyü etkili kılıyor.

Büyü aşamasında özel tılsım ve semboller kullanılarak vefk hazırlanıyor. Her işlemde medyum sırlı dualarda bulunuyor. Büyünün yapım aşaması belirli zamanlarda yapıldığı için büyünün tamamlanması uzun sürüyor. Büyü tamamlandığında medyum ne yapacağınız hakkında size talimatlar veriyor. Büyünün etkisini göstermesi için bu talimatlarına dikkatli şekilde uymayı ihmal etmeyiniz.

Taş İle Yapılan Harmura Büyüsü

Bazı medyumlar harmura büyüsü yaparken taş kullanıyorlar. Bu genellikle dere kenarlarında, sahilde bulabileceğiniz irice çakıl taşı oluyor.

Medyumun büyüye başlayabilmesi için, hem sizin hem de büyü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekiyor. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz vermeyi unutmayınız. Çünkü eksik veya yanlış vereceğiniz bir bilgi, büyünün yanlış kişi üzerinde gelişmesini sağlayacaktır. Bazen de büyü tutmayıp, size geri dönecektir. Bu durumda sizin hayat düzeniniz bozulacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, medyuma gitmeden önce teferruatlı bir araştırma yapmanızda fayda vardır.

Medyum, taş üzerinde sırlı sözcükler söyleyip, okumalar yapıyor. Belirli aralıklarla ayinler yapıyor. Okumalar ve ayinler tamamlandığında ortaya çıkacak duruma göre taş bekletiliyor. Bu bekletme ya kızgın güneş altında ya da dolunay altında oluyor. Bütün işlemler bittikten sonra, büyüyü yaptıran taşı, vücudunun görünen bir kısmında taşıyor. Taşı taşımakla kişinin işi bitmiyor. Medyum nasıl davranacağı ve uygulayacağı konusunda gerekli yönlendirmeyi yapıyor.

Harmura Büyüsü Anlaşılır mı?

Büyü yaptıran birçok insanın çekindiği nokta, büyü yaptırdıklarının anlaşılması korkusudur. Bu büyüyü yaptıranların da ilk sorduğu harmura büyüsü anlaşılır mı olmaktadır. Ak büyülerden olan bu büyünün anlaşılması çok zordur. Hemen hemen yoktur diyebiliriz. Çünkü kişileri rahatsız etmemesi ve psikolojik bozukluğa yol açmaması en büyük avantajıdır.

Eksilen sevgiyi artırmak, sevgi bağını kuvvetlendirmek için yapıldığı için olumlu sonuç verme olasılığı yüksektir. Fakat kötü niyetle yapıldığında ya da eksik, yanlış bilgiler verildiğinde bu büyü de ters tepiyor.

Olumsuz sonuçlar yaşamak istemiyorsanız, gerçek medyum bulmalısınız, medyumun talimatlarına harfiyen uymalısınız ve büyü yaptıracağınız kişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız.

Harmura Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Harmura büyüsünün etkili sonuç vermesini istiyorsanız, büyüyü uygun zamanda yaptırmalısınız. Bu zaman da ilişkinizin tamamen bitmediği zamandır. Bunu örneklerle açıklayacak olursak;

1- Eşinizle sevgi bağınızın koptuğunu hissettiğinizde, aranızda soğukluk başladığında,

2- Eşiniz, nişanlınız sizi terk ettiyse, ayrılma noktasına geldiyseniz,

3- erkek veya kadın fark etmez birini çok seviyorsanız ama o kişi sizden hoşlanmıyorsa veya sizden haberi, hayatında da başka biri yoksa vakit kaybetmeden hızlı şekilde harmura büyüsünü yaptırıyorsunuz.

Ayrılma ve boşanma gerçekleşmişse, tek taraflı sevdiğini kişinin hayatına biri girmişse harmura büyüsü etkisini yitirecektir. Yine de bu büyüyü yaptırmaya kalkışmanız, o kişinin zihinsel bunalıma girmesine ve psikolojisinin bozulmasına yol açacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ