7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mezar Büyüsü ile Sevenleri Ayırmak Mümkün mi?

 • Mezar Büyüsü ile Sevenleri Ayırmak Mümkün mi? için yorumlar kapalı
Mezar Büyüsü ile Sevenleri Ayırmak Mümkün mi?

Mezar Büyüsü ile Sevenleri Ayırmak Mümkün mi?

Mezar büyüsü ile sevenleri ayırmak mümkün mü? Sorusu son dönemde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu konuyu merak edenler için yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşmadan evvel konu hakkında verilecek ön bilgi konuyu daha anlaşılabilir hale getirmek açısından önemlidir.

Mezar Büyüsü Nedir?

Mezar büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetli insanlar tarafından kötü amaçlarla yapılan veya yaptırılan bir büyü çeşididir. İsminin mezar büyüsü olması yanlış anlaşılmalara neden olsa da anlaşıldığının aksine büyünün ölümle sonuçlanması gibi bir şey söz konusu değildir. Mezar büyüsünün amacı insanların içine huzursuzluk vermek ve huzurunu kaçırmak diyebiliriz. Mezar büyüsü kara büyü çeşitleri içinde yer almaktadır. Verdiği etki sebebiyle insanları huzursuz eder ve hep olumsuz, negatif bir düşünce içine girmelerine neden olur. Mezar büyüsünün en kötü etkisi olan insanların ruhsal durumu ile oynaması gerçekten ciddi boyutlarda sıkıntı verecek bir büyü çeşidi olduğunu göstermektedir.

Mezar büyüsünü yapabilen medyumların sayısı çok fazla değildir. İnsanlar zarar vermek istedikleri kişilere mezar büyüsü yaptırmak için medyum arayışına girmektedir. İnsanların birbirlerinden olan nefret derecelerinin bu derece yüksek olması ise son derece ürkütücüdür.

Mezar Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Mezar büyüsü yapılan kişi üzerindeki etkiler şunlardır;

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki mezar büyüsü yapıldığında etkilerin hepsi aynı anda ortaya çıkmaz. Büyü etkilerinin bir kısmı büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra ortaya çıkarken bir kısmı ise zaman içinde veya daha uzun süre içinde ortaya çıkabilir.

Mezar büyüsü uygulanan kişi üzerinde görülen en temel etkiler şunlardır;

 • Mezar büyüsü yapılan kişinin uyku düzeni bozulur hatta uyuyamaz hale gelir.
 • Uykusu olduğu halde çok geç uykuya dalması ya da hiç uykuya dalamaması gibi durumlarla karşılaşan kişi uyuduğunda ise uyanma sıkıntısı çekmektedir. Kısaca söylemek gerekirse uykusuzluk ve uyku düzensizlikleri oluşur.
 • Mezar büyüsü yapılan kişi uykusunda çok kabuslar görmekte ve bu kabusların etkisi ile bütün günü zehir olmaktadır.
 • Bu büyünün uygulandığı kişiler sürekli huzursuz ve gergin oldukları için etraflarında istenmeyen ve itilen insanlar haline gelmektedir.
 • Uygulanan büyünün neticesinde unutkanlıklar baş gösterecek olan kişi eşyalarını koyduğu yeri ve yapması gereken görevlerini hatırlamakta sıkıntı çekecektir.
 • Mezar büyüsü yapılan kişiler gündüz oturdukları zamanlarda bile hayaller görmeye başlayabilirler.
 • Paranoyak haller sergilemeye başlamaları büyünün etkisinden kaynaklanmaktadır.
 • Çok büyük ruhsal dengesizlikler ile karşı karşıya kalmaktadırlar.
 • Sürekli kendilerini güvende hissetmedikleri için büyük bir huzursuzluk yaşarlar.

Mezar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mezar büyüsü nasıl yapılır? Sorusu mezar büyüsü ile ilgilenenler tarafından gündemde tutulmaktadır.

Mezar büyüsü herkes üzerinde aynı etkiyi göstermeyebilir. Mezar büyüsü ritüelleri doğru yapılmadığı takdirde büyünün tutma şansı yoktur.

Mezar büyüsü yapmak için kullanılan malzemeler şunlardır;

 • Mezar toprağı, büyünün en önemli malzemesidir. Büyünün en önemli özelliği ve etkisi olan huzursuzluk duygusunu yaşatan mezar toprağıdır.
 • Safran mürekkebi
 • Bakır kase
 • Kurutulmuş adaçayı

Büyü için gerekli malzemelerini temin edilmesinden sonra en önemli gereksinim büyü için gerekli olan tılsımlı cümlelerin doğru olarak yazılma işlemidir.

Mezar Büyüsü

Mezar Büyüsü

Mezar büyüsü ile sevenleri ayırmak mümkün mü? Sorusuna verilebilecek cevaplar farklıdır. Mezar büyüsünün sevenleri ayırmak gibi direkt bir etkisi olmamakla birlikte dolaylı olarak sevenleri ayırmak konusuna desteği bilinmektedir.

Büyü sevenleri ayırmak konusunda yapılmaz fakat büyü yapılan kişinin yaşadığı huzursuzluklar, etrafındaki kişiler ve sevdiklerinin kendisine kötü davrandığını düşünmesi ve hayal aleminde yaşamaya başlamasının sonucu olarak sevenleri ayırdığı görülen bir etkidir.

Bir kimse üzerinde mezar büyüsü etkileri görüldüğü anda derhal müdahale edilmelidir. Büyü iyi bir medyum tarafından bozulmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ