7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

  • Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır konusu büyüsel uygulamalara merakı olan kişiler tarafından araştırılmaktadır. İyi ve kötü niyetlerle yapılan bağlama büyüleri bazı kişiler tarafından tercih edilir. Özellikle sevgilisini ya da eşini kendine bağlamak isteyen kişiler bu büyü ile amacına ulaşır. Birlikteliklerde bazen sadece aşk yeterli olmayabilir. İnsanlar sevdiği kişinin kendisine bağlı ve sadece kendisiyle ilgilenmesini ister. Böyle bir durumda da büyülere başvurur.

Bağlama büyüsünün yapılışı hakkında en kesin bilgi medyumdan öğrenilmektedir. Kişilerin kulaktan dolma bilgilerle bu büyüleri yapmaması gerekir. Büyünün kötü yanları ve olumsuzlukları kişilerin hayatını olumsuz yönde etkileyecektir. O yüzden de bağlama büyüsünde uzman medyuma başvurmak şarttır. Medyumlar ihtiyacınıza uygun olan türü yaparak sizi amacınıza ulaştıracaktır.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama Büyüsü Yapımında Kullanılan Malzemeler

Bağlama büyüsü malzemeleri oldukça farklıdır. Bazen büyünün ismi kullanılan malzemeye göre de belirlenmektedir. Mesela nohut kullanılan büyüye nohutla yapılan bağlama büyüsü denilir. Eğer resim kullanılıyorsa resimle yapılan bağlama büyüsü adını alır. Hangi malzemenin kullanılacağı büyünün türüne göre değişmektedir. Büyü yaptıracağınız kişi yakınınızda ise onun resminden, saçından ya da kişisel eşyalarından faydalanılarak bağlama büyüsü yapılmaktadır.

Bazen büyü yaptıracağınız kişi farklı bir şehirde olabilmektedir. Onun eşyalarını elde edemeyeceğiniz için o zaman farklı malzemelerin tercih edilmesi gerekir. Bunların çoğu medyumda vardır. Sizden istenilenler olursa onları temin etmeniz gerekir. Kullanılan malzemelere dualar okunur ve tılsımlı sözcükler söylenir. Büyü tamamlandıktan sonra bir müddet beklemeniz yeterlidir.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama büyüsü, işinde uzman olan medyumların devamlı yapmış olduğu büyüler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kişinin öncelikle medyumuna açık olması ve ne istediğini bildirmesi gerekir. Çünkü birçok bağlama büyüsü türü vardır. Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamaktan başka sizin için kötü konuşanlara dil bağlama büyüsü yaptırmayı da tercih edebilirsiniz. Evde fazla vakit geçirmeyen eş ya da çocuk için de eve bağlama büyüsü yapılır.

Kötü amaçla yapılan bağlama büyüsü olduğundan bahsetmiştik. Özellikle başkasının sevgilisini ya da eşini kendinize bağlamak ya da herhangi birinin rızkını bağlamak gibi durumlar içerisinde olmamanız gerekir. Zaten medyumlar kötü amaçlı büyüleri yapmaktan uzak durmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ