7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Buğday Büyüsü Nedir?

  • Buğday Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Buğday Büyüsü Nedir?

Buğday Büyüsü Nedir? Buğday Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Buğday büyüsü nedir? Buğday büyüsü ne için yapılır? Bu yazımızda siz değerli okuyucularımızın buğday büyüsü ile ilgili merak ettiği tüm soruları detaylı bir şekilde cevaplandıracağız. Okumakta olduğunuz yazı sayesinde; buğday büyüsünün ne olduğunu ne işe yaradığını, nasıl yapıldığını, zararlı olup olmadığı gibi birçok bilgiye sahip olacaksınız.

Buğday Büyüsü Nedir?

Buğday büyüsü çok amaçlı büyüler arasında yer alır. Çok amaçlı büyü ile kastedilen şey aynı ad altında farklı türde büyülerdir. Örnek vermek gerekirse, buğday büyüsü yapılarak: aşk büyüsü, bağlama büyüsü, bereket büyüsü ve ayrılık büyüsü yapılabilir. Tabi yapım amacı değiştikçe büyüde bazı değişiklikler meydana gelir. Büyü yapımında kullanılan malzemeler ve uygulanan ritüeller farklılaşır. Ortak olan tek şey ise büyüyü bir medyumun yapmasının gerekli oluşudur.

Buğday Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Buğday büyüsü nedir? Buğday büyüsü ne için yapılır? Buğday büyüsünün birden fazla amacı olduğundan bahsettik. Bu amaçlar arasında en sık kullanılanı bereket büyüsüdür. Eski dönemlerde açlık ve kuraklık en büyük sorunlardan biriydi. Bu nedenle hem halk hem de imparatorluklar çeşitli çözüm yolları aramaya başladı. Eski kadim büyü kitaplarında buğday büyüsünün faydalarını okuyan herkes bu büyünün yapılması taraftarı oldu. Birçok insan buğday büyüsü sayesinde açlıktan ölmekten kurtuldu.

Buğday Büyüsü, birbirini seven ama aileleri ve çevreleri tarafından onaylanmayan çiftler için ayrılık büyüsü olarak kullanılmıştırAileler çocuklarının yanlış bir evlilik yapıp hayatına zarar vermesini engellemek istemiştir. Bu iyi niyetin dışında sevdiği kişinin bir başkasıyla mutlu olmasını istemeyen ya da ilişki yaşayan çiftten herhangi birine aşk beslemese bile, mutlu olmalarını istemeyen kişiler tarafından sıklıkla kullanılmıştır.

Aşk büyüsü olarak kullanıldığında ise genelde birbirini seven ama kıskançlık sorunlarıyla baş eden çiftler tercih etmiştir. Diğer aşk büyülerine kıyasla tesiri biraz hafiftir. Bu nedenle büyü yapılan kişi ve yaptıran kişi arasında önceden var olan bir aşk bağı bulunması büyünün etkili olabilmesi için önemlidir.

Büyünün bağlama niyetiyle kullanıldığı zamanlar da olmuştur. Hem aşk ilişkileri hem de maddi ilişkiler için kullanılan bağlama büyüsü de oldukça etkilidir. Büyünün yapımıyla beraber özellikle manevi ilişkilerde karşı konulamaz bir istek ve yakınlık duyulmaya başlar. Hızlı etki göstermesi, kolay yapımı ve olumlu faydaları nedeniyle bağlama büyüsü yapanların favorilerindendir.

Buğday Büyüsü Nasıl Yapılır?

Buğday Büyüsü Nedir?

Buğday Büyüsü Nedir?

Buğday büyüsü yapımında kullanılan malzemeler oldukça basittir. Bu büyü için buğday, su ve temiz bir kap gerekir. Tabi tüm bu malzemelerden önce büyüyü yapması için bir medyumla anlaşma sağlamak şarttır. Büyüyü yapacak olan medyum bir çeşit uygulamalar yaparak kaç adet buğday kullanılması gerektiğini anlayacaktır.  Kaç tane buğday kullanılması gerektiği anlaşılınca büyüye başlanabilir.  Bu büyünün en önemli püf noktası yapılacak işlemlerin sırasına dikkat edilmesidir. Öncelikle temiz bir kabın içerisine su konulur. Daha sonra her buğday tanesi tek tek bu suyun içine atılır. Buğday taneleri suya her atıldığında belli tılsımlı sözlerin okunması gerekir. Tüm buğdaylar okunup suya atıldıktan sonra kap serin bir yerde bir gece kadar bekletilir.  Sabah olduğunda buğdaylar süzülerek kurumaya alınır. Burada önemli noktalardan biri de buğdayların hiçbir işlem yapılmadan kurumasıdır. Buğdaylar tamamen kuruduktan sonra toprağa gömülür ve büyü tamamlanır. Büyü buğdaylar kurumaya başladığında etkisini göstermeye başlayacaktır. Eğer toprağa gömüldükten sonra hala etki göremediyseniz mutlaka medyumunuza başvurmanız gerekmektedir.

Buğday Büyüsü Zararlı Mıdır?

Buğday büyüsü nedir? Buğday büyüsü ne için yapılır? Açıklamasından sonra zararı var mıdır konusu da merak edilmektedir. Buğday büyüsü bilinen bir zarara sahip değildir. Zaten ak büyüler sınıfında olan bir büyüdür. Deneyimli bir medyum tarafından yapıldığında büyü tutacak ve kimse zarar görmeyecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ