7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

  • Büyü Hangi Amaçla Yapılır? için yorumlar kapalı
Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

Büyüler, insanların göklere açılan manevi kapılarıdır. Gözle görülür dünyanın, kalple görülen manevi alemlerin yoludur. Dertleri olan insanlar, büyülere başvurarak bunu gidermeye çalışırlar. Yazımızda, büyü nedir amaçları tam olarak ne olabilir sorularının yanıtını aramaya çalışacağız. Sizde bize eşlik edebilirsiniz.

Büyü Nedir?

Büyü, manevi kapıdır. Bizler insanız. İnsan olduğumuz için maddi dünyada erişemediğimiz onlarca şey vardır. Duygularımıza karşılık bulamayabiliriz. Üzülürüz. Maddi dünyada buna çare bulmamız mümkün değil. Aynı şekilde kısmetimiz kapanır, maddi dünyada buna çare bulamayız, huzursuz oluruz. Bunları aşabilmenin tek yolu büyü yapmaktır.

Büyü aşkımıza karşılık bulmamızı, kısmetimizin açılmasını sağlar. Daha doğrusu bize yardımcı olur. Çünkü esas işi yapan yine burada biz oluruz. Büyünün tanımını yapacak olursak, onu fırsat biçiminde görebiliriz. Kapımıza gelen bir fırsat şeklinde görebiliriz. 

Sevdiğimiz birisini elde etmemizin yolu büyülerdir. Biz birini çok sevebiliriz. Onun için cayır cayır yanmaya bile hazır oluruz. Ama o bizden nefret eder. Bizden uzak olmaya çalışır. Bizi sevmesinin mümkün olmadığını düşünürüz. Lakin böyle bir şey yok. Çünkü büyüler, onun bizi sevmesini sağlayabilirler.

Uzun dönemlerdir, helal süt emmiş biriyle evlenmek isteyebiliriz. Eli yüzü düzgün, güzel-yakışıklı olmasını arzularız. Böyle bir kısmetin bize de çıkmasını bekleriz. Ama ne yaparsa yapalım, şansımız yaver gitmez. Böyle biri karşımıza çıkmaz. Ne kadar çabalasak da yaptığımız işte sürekli zarar edebiliriz.

İş bulamaz hale gelebiliriz. Uzun süre nedensiz işsiz kalabiliriz. Tek çıkış yolu, kapalı kısmeti açmaktır. Bunu da ancak kısmet açma büyüsüyle yapabiliriz. Dilerseniz büyü hangi amaçla yapılır ona dönelim.

Büyü Hangi Amaçla Yapılıyor?

Değerli kardeşlerimiz, insan olduğumuz için ihtiyaçlarımız vardır. Örneğin, para kazanmaya ihtiyaç duyarız. Evlenmeye ihtiyaç duyarız. Sevmeye ve sevilmeye beşeri fıtrat gereği ihtiyacımız olur. Örnekleri burada sıralayabiliriz. Buna gerek yok çünkü anladığınızı biliyorum. Bunlar esasında normal insanın, hayatında olan şeylermiş gibi gelir.

Ama her biri bir insanın hayatında asla tam olmaz. Parası olanın huzuru olmaz. Olmayanın, evliliği pek mümkün olmaz. İlla ki eksiklik vardır. Bu eksikleri kapatmak için büyülere başvurabiliriz. Burada büyünün amacı nedir onu anlatacağız.

Sevgili kardeşlerim, büyünün farklı amaçları vardır. Amaçlar doğrultusunda insanlar büyülere başvurular. Bunlar şu şekilde sıralanabilirler. 

* Paraya ihtiyacımız olur, kısmetimiz kapalıdır. Burada yapacağımız büyünün amacı, kısmeti açmaktır. Kısmetimiz açıldıktan sonra tekrar kazanç sağlamaya başlayabiliriz. 

* Birini çok severiz. O kişi bize karşılık vermez. Ne yaparsak yapalım, yüzümüze bile bakmayacaktır. Aşık etme büyüsü yaparak, onu kendimize deliler gibi aşık edebiliriz. Artık yüzümüze bakmak için can atacak hale gelir.

* Eşimiz bizimle ilgilenmez. Bizimde eksiklerimiz vardır. Evliliğimiz gittikçe kötüye gider. Muhabbet büyüsü yaparak, aramızdaki sevgiyi ve saygıyı artırabiliriz. Artık hem biz onu, hem eşimiz bizi daha iyi anlayabilecek hale gelir. Çünkü aramızdaki muhabbetin artması, birbirimizi daha çok tanımamıza olanak tanır.

* Sevgilimiz bizim gibi evlenmeyi düşünmez. Korkar. Korkularının yersiz olduğunu söylesek bile, o bundan vazgeçmez. Evlilik büyüsü yaparak, onu korkularından vazgeçirebiliriz. Bizimle evlenmeye artık sıcak bakacaktır. 

Sevgili kardeşlerim, büyülerin amaçları böyledir. Genellikle insanın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılırlar. Yukarıda değindiğimiz üzere, erişemediğimiz şeylere ulaşmak için büyüler yapabiliriz. Yani büyünün amaçlarını aslında biz belirleriz. Aşık etme, bağlama, sevdirme, saygı duyma büyünün belli başlı sıklıkla başvurulan amaçlarıdır. 

Büyüler Neden Yapılır?

Büyüler, insanın var oluşu için gerekli uygulamalardır. Şöyle örnek verelim kardeşlerim. Dünya yüzeyinde biz insanlar, hep aynı şeylerin etrafında döneriz. Hayatımızı ne kadar değiştirsek de yaptıklarımız aynıdır. Yemek yemeyi bırakamayız, Su içmesek ölebiliriz. Uyumasak zayıflamaktan kanser oluruz.

Hasılı muhakkak eksikliklerimiz olur. İnsan olduğumuz içindir bu eksiklikler. İnsan ihtiyaç duyduklarına erişemez. Sıkıntı çeker. Sorunları artar ve huzursuz bir hale gelir. Büyüler, aslında açıkları kapatmak için yapılır. Büyü neden yapılır biçiminde soruyu, farklı biçimlerde cevaplandırabiliriz.

Hayatımıza güzellik katmak, sevdiğimize kavuşmak, kısmetimizi açmak büyü yapmamızın birkaç nedenidir. Bu nedenlerin her birisi insan oluşumuzun belirtileridir.

Kardeşlerim, büyü yapmak istiyorum diyorsanız, öncelikle nedeniniz olmalı. Sevdiğinizi geri kazanmak istiyorsunuz. Belki de sevgiliniz sizi terk etmiş ve siz onu geri getirmek istiyorsunuz. Büyü geri almak, kazanmak, kısmeti açmak, bağlamak amaçlarıyla yapabilirsiniz. Ama mutlaka yapmadan önce bir sebebiniz olmalıdır. 

Büyü Yapanlar Kimler?

Değerli kardeşlerim, büyünün yapılış amaçlarını anladık sanıyorum. Artık bu konu üzerinde daha fazla durmaya gerek yok. Biliyoruz ki büyüler kazanmak için yapılır. İster manevi ister maddi yönden, kazanmak, galip gelmek için tercih edilirler.

Tabi bu galip gelme yöntemlerini yapacak olan kişileri doğru seçmenin önemini de anlamışız sanırım. Bu kadar önem ifade eden, hayatımızı değiştirecek uygulamaları acemilerin yapmaması gerektiğini biliyoruz. Yapacak olanın mutlaka becerikli olması, havas ilminin sahibi olması şart. Büyü yapanlar gerçek anlamda bilgin olmalıdırlar. 

Kardeşlerim büyüyü yapan kişilere medyum denir. Medyum hoca, havas ilmini bildiği için büyü nasıl yapılır, etkileri ne zaman ne şekilde görülecek gibi detayların tümüne hakimdir. Güvenilir medyum hocaya bu sorularınızın tümünü tekrar sorabilirsiniz.

Güvenilir medyumla çalışmak istiyorum diyenlerdenseniz, medyum Seyfullah hocamızla mutlaka çalışmalısınız. Seyfullah hoca, sizlere kalbi duygularıyla yaklaşarak, yardımcı olacaktır. Büyüyü kimler sorumuzun cevabı buydu kardeşlerim. 

Büyülerin Sırları Neler?

Evvela meraklıyız. Yaptığımız, yapmak istediğimiz şeylerin ne olduğunu bilmek isteriz. Gerçi şu çağda bunun azaldığını söylemek mümkün. En azından disiplinli araştırmalar artık yapılmıyor. Kulaktan dolma bilgiler almış başını gidiyor. Kardeşlerim, büyülerin sırları aslında öğretiye sahip olmadır. Şimdi diyeceksiniz öğreti nedir ki?

Aslında öğreti bilgidir. Fakat büyüde öğreti, sırlı bilgidir. Sırlı bilginin öğrenilmesidir. Burada medyum olan kişi devreye girer. Dünyada sayısız insan medyum olmak ister. Yalnız kaliteli medyum sayısı bir elin parmağını geçmez. Çünkü sırra ermek, yetenek sahibi olmak çok önemlidir. Yeteneği olmayan kişinin medyumluk ve büyü sıralarına erişmesi mümkün olmaz.

Medyum kulaktan bilgilerle değil, normal insanlar uyuduklarında, yediklerinde araştırmalar yapan ve ilmine bilim katan insandır. Büyülerin sırrı aslında bilgidir. Medyumluk ise bilginin kabiliyetle birleşimidir. Kabiliyeti olmayan, bilgiye hüküm veremez.

Büyüler Hakkında Merak Edilenler

Kardeşlerim, bugüne kadar büyüler hakkında muhakkak duyduklarınız vardır. Belki olumsuz belki olumlu çok şey duymuşsunuzdur. Hatta belki büyü yapan insanların umut peşinde koştuklarını düşünebilirsiniz. Biz size büyüyü insanla kıyaslamayın deriz. Bunu din örneğiyle açıklayabiliriz.

Görürüz ki insanlar Müslümanlar geride kaldı. Müslümanlar şöyledir, böyledir derler. Sanırlar ki geride kalan şey İslam dinidir. Sanırlar ki İslam Müslümanı geride bırakmıştır. Oysa öyle bir şey yoktur. Müslümanı geride bırakan, yobaz düşünceleridir. Kafasının sorgulamaya yatkın olmamasıdır. 

Büyüde de durum böyledir. Kötü niyetli insanlar, büyülerin kötülüğünü gösterir. Bir insana zarar verme niyetinde olan kimseler, tüm büyülerin kötü olduğunu düşündürür insanlara. Hayır, kardeşlerim, insanın faydasına olan büyülerde mevcuttur. Örneğin muhabbet büyüsü iki insanın sevgiyle, saygıyla bağlanmalarını sağlar.

İlişkilerinin güzelleşmesini temele oturtur. Özellikle evli kişilere yapıldığında, onların barışık olmalarını sağlar. Kardeşlerim, sizin de ön yargılarla değil, düşünceyle her şeye yaklaşmanız, size kazanç sağlar. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ