7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Nasıl Bozulur?

  • Büyü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler çok ayrı şekilde değerlendirilebilirler. Bazıları başkalarına zarar vermek için yapılırken, bazıları güzel amaçlar için gerçekleştirilir. Üzerinizde büyü varsa ve bunu bozmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Yazıyı son kısma kadar okuduğunuzda, büyü nasıl bozulur hakkında tüm detaylarıyla öğrenmiş olacaksınız.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler, insanları bin yıllardır uğraştıkları manevi uygulamalardır. Bu uygulamaların tesirinde kalan insanlar bazı sorunlar yaşayabilirler. Sosyal hayatta problemler, ev içerisinde sorunlar, büyülerden çekilen bazı sıkıntılardır.

Değerli kardeşlerim burada yapılan büyülerin amacına göre nasıl bozulabileceğinden bahsedeceğiz. Yine büyüler hangi amaçlarla yapılır onu öğrendikten sonra tam anlamıyla büyü bozma işlemleri nasıl yapılıyor ona bakacağız. 

Değerli kardeşlerim, tanıdığınız veya tanımadığınız insanlar size büyü yapmış olabilir. Belki ömrünüzde bir kez gördüğünüz biri sizi elde etmek için sihre başvurmuştur. Veyahut evliyseniz, sizde veya eşinizde gözü olan bir kimse, ayrılma büyüleri yapmış olabilir. Siz bunların sıkıntılarıyla uğraşırsınız. Burada yapmanız gereken büyüyü bozmak olacaktır.

Büyüler iki ayrı yolla bozulabilir. Bunlardan birincisi Kur’an surelerini okumaktır. Büyü bozma duası okuduğunuzda üzerinizde olan büyü def olup gidecektir. İkinci yol medyum hocalara başvurmak olacaktır. Havas ilmi bu hocalar sizlere büyü bozma konularında yardımcı olabilirler. Seçeceğiniz hocayı dikkatle incelemeniz, araştırmanız tavsiyemizdir. 

Büyüler Hangi Amaçlarla Yapılırlar?

Değerli kardeşlerim, büyü bozma işlemine başvurmadan, büyülerin neden yapıldıklarına bakalım. Böylece onları daha iyi tanıyarak, asıl konuya odaklanabiliriz. Büyülerin çok sayıda yapılış amacı olabilir.

Muhabbet büyüsü, iki insanın arasını düzeltmek için yapılan bir tılsımdır. İnsanlar arasındaki sevgiyi ve saygıyı artırmak için başvurulur. Ama tüm büyüler muhabbet büyüsü gibi güzel etki göstermezler. Bazıları insanın hayatını alt üst edebilecek kadar güçlüdürler. İşte büyülerin bazı yapılma amaçları şöyledir.

Ayırma ve Soğutma Büyüsü

İki insanın (bunların kim olduğu önemli değil) birbirleriyle tartışmaları ve ayrılmaları için yapılır. Büyü etkisini gösterdikten sonra karşı taraflar birbirlerinden nefret etmeye başlarlar. Sorunlar gittikçe büyür ve sonuç her zaman ayrılık olur. Genellikle eşler arasında yapılsa bile, aile içerisinde anlaşmazlıklar için tercih edilir.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüleri üç ayrı amaçla yapılırlar. Aşk, bağlama ve ayırma amaçlıdırlar. Büyülerin tesiri çok kuvvetlidir. Karşıdaki kişinin hayatında sorunlar yaşamasına neden olur.

Kısmet Kapatma Büyüleri

Biri kısmetinizi kapatmak için büyü yaptığında, işler ters gitmeye başlar. Maddi sorunlar yaşamanın yanında, manevi problemler de yaşayabilirsiniz. 

Saydığımız büyülerin tamamı kara büyülerdir. Karşıdaki insanlar bu büyülerde sosyal hayatları içerisinde zarar görürler. Bunu büyüleri etkileri kısmında daha detaylı olarak inceleyeceğiz. 

Büyülerin Etkileri Nedir?

Saydığımız bu büyülerin etkileri son derece kuvvetlidir. Bu büyülerden herhangi birine maruz kaldığınızda bile, hayatınızda terslikler olduğunu görebilirsiniz. Tılsımların etkilerini şöyle değerlendirebiliriz.

 * Papaz büyüsü hangi nedenler yapılırsa yapılsın, hayatın ters gitmesine neden olur. Düşünceler direkt değiştirildiği için ani sorunların çıkmasına sebep olur. Çıkan sorunların tamamı bilinçaltından meydana gelen dürtülerden oluşur. Papaz büyüsü etkisindeki kişi, hayattan zevk alamayacak noktaya gelir.

 * Ayırma büyüleri genelde eşlere ya da nişanlılara yapılır. Şiddetli tartışmalar yaşanır. Yaşanan tüm tartışmaların nedeni, boş şeylerdir. Neden tartışıldığı bile bilinmeyen bu durum ayrılıkla sonuçlanır. Kişiler kendi hayatları içerisinde de huzursuzluklar yaşarlar. Kabus görme, uykusuzluk çekme, psikolojik rahatsızlıklar bunlarda sadece birkaçıdır. 

 * Kısmet kapatma için yapılan büyülerde kişinin tüm işleri terse gitmeye başlar. Ticarette zarara uğrar. İşte çalışıyorsa muhtemelen atılır. Hayırlı kısmetlerinin tümü kapanıp gider.

Büyülerin etkilerini anlatmamamızın nedeni düşmanı iyi tanımaktır. Buna göre önlemler alınarak, büyü bozulma işlemi daha rahat yapılır. İsterseniz büyü bozmak için dua yöntemiyle başlayalım.

Büyü Bozmak İçin Dua Okunmalı!

Alim hocalar büyülerin bozulması için duaları önerirler. İnsanların büyülerden kurtulması için en etkili yol dualardır. Okunacak bir dua bile büyünün bozulmasına yeterli olabilir. Çünkü söz konusu ağır büyülerde şeytani varlıklar hüküm sürerler.

Şeytani varlıklar genellikle dualarla karşılaştıkları anda tırsmaya ve bedeni terk etmeye başlarlar. Size büyü bozmanın yolları olan duaları aktaracağız. Bu duaları okumadan önce abdest almayı unutmayınız kardeşlerim.

Rahman Suresi

Bütün büyülerde okunan Rahman Suresi, büyü def etme duasıdır. Rahman Suresini günlük olarak 7 kez okumanız büyüden kurtulmanıza yarar sağlayacaktır. 

Felak Suresi

Büyü bozma denildiği zaman akla hemen Felak Suresi gelmektedir. Tüm alimler, hocalar büyü bozma için Felak Suresi okurlar. Sizde Felak Suresini gün içerisinde 7 kez okursanız, Allah’ın kuvvetiyle büyüden kurtulabilirsiniz.

Nas Suresi

Nas Suresi günde 3 ya da 33 defa tekrar ederek okunmalıdır. Büyü bozmak için en etkili dualardan birisidir.

Fatiha Suresi

Fatiha Suresini gün içerisinde 33 sefer okumanız, şeytani varlıkların sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır inşallah. 

Tarık Suresi

Büyü bozmak için en güçlü dualardan birisi hiç şüphesi Tarık Suresidir. Tarık Suresini duyan şeytan ve tarikatı sizden kaçıp giderler inşallah. 

Bu surelerle birlikte yüce Allah’ın isimlerini zikredebilirsiniz. Allah’ın her bir ismini zikir ettiğinizde kötü niyetli varlıkların tümü sizden kaçacaklardır. Çünkü kardeşlerim, her şeyin sahibinin Allah olduğunu bilirler. 

Büyü Bozmak İstiyorum

Değerli kardeşlerim büyü bozmak istiyorum diyorsanız, önünüzde bir yol daha var. Dualar istikametiniz olduğu sürece size hiçbir canlı zarar veremez inşallah. İkinci yol, büyüleri bozan medyum hocalara gitmek olacaktır.

Tabi büyü bozacak olan medyumu burada bilgili olması ve bunu yapabilecek beceride olması çok önemli. Doğru medyum hoca seçimini yaparak üzerinizdeki büyüyü bozabilirsiniz. Peki ama nasıl?

Değerli kardeşlerim, siz büyüden şüpheleniyorsunuz. Birkaç belirtisini gördünüz. Yapacağını hemen medyum hocaya gitmek olacaktır. Medyum Seyfullah hocaya başvurduğunuzda ilk olarak bakım çalışması yapılır.

Bakım çalışmasıyla üzerinizde büyü var mı, varsa hangisi var bunlar açığa çıkartılır. Daha sonra büyünün nasıl bozulacağı üzerine hocamız, çalışmalarını başlatır. Büyü bozan medyum hocamız çalışmalarını tamamladıktan sonra, üzerinizdeki büyü etkisini kaybeder. Artık çok daha huzurlu bir hayata yelken açabilirsiniz.

Büyü Bozuldu Şimdi Ne Olacak?

Üzerinizdeki büyüyü dualarla attınız. Neler olacağını merak etmeniz çok doğal. Kardeşlerim hayatınız eski haline dönecektir. Dilerseniz şöyle açıklayalım.

 * Büyüden kurtulduğunuz anda kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz. Üzerinizden sanki tonlarca yük kalkmış gibi huzurlu ve mutlu olmaya başlayacaksınız. 

 * İşleriniz tekrar rayına girecek ve yine kazanmaya başlayacaksınız. Kapanan kısmetiniz yeniden açılacak, hayırlı kısmetler tekrardan çıkmaya başlayacaktır. 

 * Aile içi huzurunuz yerine gelecek. Nereden çıktığı belli olmayan hararetli tartışmalar son bulacak. Hayatınız huzur çizgisinin üzerinde ilerlemeye başlayacaktır.

 * Allah’ın izniyle güzel günler yaşamaya başlayacaksınız. Büyüden kurtulduğunuzda güzel şeyleri tekrar yaşamaya başlayacaksınız. Şeytan ve tarikatı size vesvese vermekten sakınacaktır. 

Sevgili kardeşlerim, dualarla büyü bozduktan sonra onları her zaman okumayı unutmamalısınız. Çünkü büyü bozma işleminden sonra şeytan size tekrardan bulaşabilir. Bunun için her daim abdestli olmayı ve duaları yanınızda taşımayı unutmayınız. 

Büyü bozma işlemleri kısaca böyledir. Büyülerden belirttiğimiz bu yöntemlerle kurtulabilirsiniz. Allah’ın izniyle yapacağınız her dua kabul olacaktır inşallah. 

Kardeşlerim, büyü bozma konusunda bilgili medyum Seyfettin hoca ile konu hakkında görüşebilirsiniz. Hoca size bildiklerini aktarıp, yardımcı olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ