7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Canbar Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

 • Canbar Büyüsü Kaç Günde Etki Eder için yorumlar kapalı
Canbar Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Canbar büyüsü aşk tılsımına verilen bir isimdir. Aşkın kazanılması, karşıdakinin aşık olması için tercih edilen bir büyüdür. Aşk büyüleri içinde en çok bilineni ve yapılanıdır. Canbar büyüsü nedir kaç gün içinde etkisini göstermeye başlar bunlara göz atacağız. Sizde yazıyı okuduktan büyüyü yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz. 

Canbar Büyüsü Nedir?

Geyik veya ceylan derileri kullanılıp yapılmakta olan büyüye canbar denmektedir. Çeşitli simge ve duaların derinin üzerine yazılması, çizilmesi ile işlem gerçekleştirilir. Kökeni Asya Kıt’asına dayanan ve burada bin yıllardır yapılan canbar tılsımı, aşık etme konusunda en büyük büyüdür.

Ehil olmayan medyumların yapmayı bile bilmediği büyünü bozulma işlemi aynı ölçüde zordur. Zorluk seviyesi çok üst düzey olduğundan, büyü hakkında ‘bilmek’ önemli bir ölçüttür. Enerji yoluyla aşık etme tılsımı olan canbar büyüsünü yapacak medyumlar az sayıdadır. 

Canbar aşk büyüsü denildiği anda akla gelen medyum Seyfullah hoca, bu ilmin en çok başvurulan insanıdır. İnsanların canbar aşk büyü ihtiyaçlarını keskin çalışmalarıyla yapmayı başaran hocamız, bu alanda kendisinden emindir. Daha önce canbar büyüsü için ona başvuran insanların umutlarını boşa çıkarmayan hocamız, sizleri de uygulama için yanına bekliyor.

Kendisiyle isterseniz telefon üzerinden, isterseniz yüz yüze görüşüp, durumunuzu aktarabilirsiniz. Canbar büyüsü uygulaması enerji yoluyla yapıldığı için sizin buradaki davranışınız çok mühimdir. Eğer büyüye inanırsanız, inancınız büyünün etkili olmasını sağlayacaktır. Canbar aşk büyüsü kaç günde etki eder merak ediyorsanız, devam edelim kardeşlerim.

Canbar Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bilinen en eski aşk uygulamalarından birisi olan canbar, deriler kullanılıp yapılıyor. Geyik veya ceylan derilerinin üzerinde çeşitli simgeler çizilerek uygulama tamamlanıyor. Derilere işlenen simgeler elbetteki kafadan sallama şeyler değil.

Her birinin ayrıntısında havas ilminin büyülü bilgileri yer alıyor. Canbar büyüsü doğru kişilerce yapıldığında sorun çıkmadan etkisini gösteriyor. Etki süreleri yaklaşık olarak 2 hafta kadar sürüyor. Sevgili kardeşlerim, canbar büyüsünün etki süresi detayları şu şekildedir.

 * Büyü etkisini 2 haftadan itibaren gösterir. 2 hafta süre burada başlangıç süresidir. Yani büyü etkisini 2 hafta ve sonrasında göstermeye başlar. Ondan sonraki süreçte büyünün etkisi 1 ay kadar devam eder ve etki tamamen görülür.

 * Büyü tamamen tuttuktan sonra artık karşıdaki kişi koşulsuz şartsız size aşık olacak hale gelmiştir. Bundan sonraki sürede rahat davranabilirsiniz. 

Belirttiğimiz gibi canbar büyüsünün etki sürelerine dikkat edilmelidir. Etki başlamadan veya devam ettiğinde herhangi bir müdahale yapılmamalıdır. 

Canbar Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Kardeşlerim yukarıda anlattığımız durumu burada daha detaylı açıklayabiliriz Yukarıda canbar büyüsünün etki süresinin başlangıcından bahsettik. Burada canbar büyüsü kaç günde tutar onu aktarmaya çalışacağız. Canbar büyüsü, yaklaşık 1 ayda net olarak tutacaktır. Yani büyü işlemini yaptığınız zamandan sonra 1 ay kadar geçtiğinde büyü tutmuş olacaktır. 

Canbar Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Canbar büyüsü aşk tılsımı olmasına rağmen, özel bir uygulamadır. Özel olmasının sebebi, etkilerinin çok kuvvetli olması ve karşıdaki kişiye bu kuvvetli etkileri zarar vermeden yansıtmasıdır. Sevgili kardeşlerim canbar büyüsünün en belirgin etkisi karşıdakinin düşünce ağını değiştirmesidir. Yani düşünce yönünü farklılaştırır. İstikametini farklı hale getirir. Kişinin daha ayrıntılı düşünmesini sağlar.

 * Canbar büyüsü yapılan kişinin düşünceleri zarar vermeden değişmeye başlar. Kişinin düşüncesi karşıdaki kişiye yönelmeye başlar. Sevgi gösterme biçimlerinde farklılıklar olur.

 * Canbar büyüsünün güçlü olan bir diğer etkisi, mutlu etmesidir. Karşıdaki kişinin mutlu olmasını sağlar. 

 * Kırgınlık ve dargınlıkları unutturur. Kişinin hatırladığı ve bu yüzden soğuk olduğu tüm kırgınlıklar canbar büyüsü sayesinde unutturulur. 

 * Ebced hesaplamaları yapılmadan işlem tamamlanmalıdır. Güvenilir medyumların yanına gittiğinizde size büyünün nasıl yapılacağını söyleyebilirler. 

 * Çok güçlü ve etkili olmasına karşın, yanlış hareketler tehlikelere kadar yol açabilir. 

Aşk büyüsü olarak eski medyumlardan bu yana kabul edilen canbar tılsımı, çok tesirlidir. Tesirlerini karşı tarafın görmesi, hissetmesi mümkün değildir. Bu yönünün olması ve gerçek aşk büyüleri arasında güçlü yapısı, onu özel kılan birkaç nedendir. Canbar büyüsü etkileri işte böyledir.

Canbar Büyüsü Özellikleri Nelerdir?

Son yıllarda dikkatleri çekmeyi başaran, eski dönemin en güçlü büyüsü canbar, etkisiyle ön plana çıkar. 

 • Canbar büyüsünde genellikle ceylan derileri tercih edilir. Bazı istisna durumlarında geyik derileri tercih edilebilir.
 • Ceylan veya geyik derilerinin üzerine semboller, sihirli rakamlar veya tılsımlı sözcükler yazılarak yapılır. Yapılanların her biri havas ilmi kapsama altındadır.
 • Büyü etki süresi 14 gündür. 14 günden sonra etki göstermeye başlar. Süre 1 aya kadar tamamlanmış olur. 
 • Tesirin tam yerinde olabilmesi için sonuçtan tereddüt edilmemelidir. Acaba büyü tutacak mı, işlem nasıl olacak gibi sorular, canbar büyüsünün sonuç kısmının zarar görmesine neden olur. Sizde tüm enerjinizle büyüye inanmalısınız.
 • Yapılışı ve bozumu zor bir büyüdür. Profesyonel kişilerin büyüyle uğraşması, yapması ve bozması şarttır. Aksi durumda zarar görülebilir. 

Canbar Büyüsü Sonuçları

Aşk alanında başarılı bir uygulama olan canbar büyüsünü yaptınız. Tabi büyüyü medyum Seyfullah hocanın yanında yaptığınızı farz ediyorum. Bekleyeceğiniz sonuçlar ne olmalı onu merak ediyorsunuz. Değerli kardeşlerim canbar büyüsünün sonuçları şu şekildedir.

 • Karşıdaki kişi size düşüncelerinin tamamını kaptıracaktır. İnanılmayacak kadar büyük bir sevgiyle size bağlı hale gelecektir. 
 • Aşkını en derinlerden yaşayacak. Sizi gördüğünde ne kadar heyecanlandığını görebilirsiniz. Zaten aşkını bir süre sonra gizleyemeyecek duruma gelecektir. 
 • Canbar büyüsü başarılı medyum hocadan yapıldığı için kısa sürede onu size bağlar hale gelecektir. 

Canbar Büyüsü Yapan Medyumlar?

Canbar büyüsü yapılışı hakkında bilgi sahibi olan medyumlar bunu yapabilirler. Medyum hoca şu özelliklere kesinlikle sahip olmalı.

 * İlim sahibi olmalı, aynı zamanda sahip olduğu ilmi yönetebilmelidir. Kendini yükseklerde görmemelidir. Aklı başında bir insan olmalıdır.

 * Resmi sertifikası olmalıdır. Resmi belge, gerçek medyumları, sahte medyumlardan ayırmak için önemlidir.

 * Güzel muhabbetli olmalıdır. Sinirli bir medyumun sizin derdinizi dinlemesi mümkün değil. Siz ona derdinizi anlattığınız zaman ya çok kızacak veya dinlemeyecek. Sakin, ılımlı ve dinleyen bir medyum doğru seçenektir.

 * Geçmişine erişme mümkün olmalıdır. Geçmişini araştırdığınız zaman saatlerce, günlerce aramamalı. Referansları olmalı. Hakkında yapılan yorumların çoğunluğu da mutlaka olumlu olmalıdır. Olumsuz yorumlar almış kişilere ne vaat etseler bile uzak durunuz kardeşlerim. 

Peki, biz bu özellikleri neden saydık. Elbette medyumlarla alıp vermediğimiz hiçbir şey yok! Bizim amacımız siz değerli kardeşlerimizin zarar görmemesi. Çünkü bize büyü için gelen çoğu kardeşimizin, daha önceki işlemlerinde sorunlar yaşadıklarını görebiliyoruz.

Kardeşlerim, sorun yaşamayacağınız ve memnun kalacağınız adres medyum Seyfullah hocadır. Onun yanında istediğiniz uygulamayı kolaylıkla yapabileceksiniz. Kendisi gerçek anlamda havas ilminin önemli insanlarından birisidir. 

Neden Canbar Büyüsü?

 • Diğer aşk büyülerine göre çok etkilidir.
 • Karşıdaki kişiye zarar vermez. Sadece düşüncelerini değiştirir.
 • Karşıdakini değiştirdikçe mutlu eder. Onun sorun yaşamasına engel olur.
 • Etkileri fark edilmez. Onları fark etmek için uzman olmak gerekir. 

Oldukça gizli olan bu büyüyü çağımızın bilge alimi medyum Seyfullah hocaya yaptırabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ