7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

 • Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birini kendine bağlamak için yapılan ve çok etkili olan tırnak büyüsü, medyumlar tarafından yapılır. Tırnak büyüsü sadece bağlama için değil, farklı nedenler için yapılan kara büyü gurubunda yer alır. Bu yazımızda tırnak büyüsü nedir, nasıl yapıldığı hakkında tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Beşeri sıfatları olan insanoğlu, sever, sevilir, hatta sevdiğini aldatır. Tırnak büyüsü, dünyada aktif olarak yapılan büyülerin en ağır olanlarındandır. Büyünün amacı, başkasını kendine aşık etme, bağlamaktır.

Asıl amacı bu olan tırnak büyüsü nedir, başkalarını soğutmak ve ayırmak amacıyla yapılır. Türkiye’de çok rağbet gören tırnak büyüsü, karşı konulamaz bir güce sahiptir. Büyü ağır olduğundan bilmeyen kişilerin kesinlikle yaklaşmaması gerekir. Büyüden anlayan hocalar başvurmak, atılacak en doğru adım olur.

Tırnak büyüsü, cin tırnağıyla yapıldığı gibi insan tırnağıyla da gerçekleştirilebilir. İsminden anlaşıldığı üzere ana madde tırnaktır. Ama sadece tırnak kullanılır demek çok yanlıştır. Büyüde tırnağın yanı sıra pek çok tılsımlı kelime kullanılır. Tılsımlı kelimelerin kullanılmasının nedeni, cin tarikatlarını davet etmektir.

Medyum hocalar dışında büyüyü yapacak olan kişiler, tehlikelerle karşılaşabilirler. Tırnağın dinimizce haram kılınması da büyünün ne kadar tehlikeli varlıklarla yapılacağını gösterir. Tırnak büyüsü yapmak isteyenler eminim ki tırnak büyüsü nasıl yapılır konusunu çok merak ediyorlar. Hemen bu konuya da değinelim kardeşlerim.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Telaffuzundan anlaşılacağı üzere tırnak büyüsü, tırnaklar kullanılarak yapılan tılsımdır. Tırnaklar büyüsü nasıl yapılır, yapacak kişiye veya cinlere ait olabilir. Büyünün yapılış amaçları bunu belirleyecektir. Sevgili kardeşlerim tırnak büyüsünde, ana obje tırnak olsa bile, pek çok farklı eşya burada kullanılabilir.

İşlem cin tarikatları davet edilerek yapılır. Cin tırnakları denilen objeler kullanılabilir. Sevgili kardeşlerim, dünyada en ilginç büyüler arasında yer alan bu büyü, insanların birbirinden ayrılmaları için çok etkilidir.

Tırnak büyüsünün detaylı olarak tarifini bilen kişi medyum hocadır. Kendiniz büyüyü yapmak isterseniz, gözlerinizin yüz binlerce kitap sayfası okumaya hazır olmalarını tavsiye ederim. İlmi bakımdan çok zengin olmalı, Kozmoloji, Fizik, Matematik hakkında bilgilere sahip olmalısınız.

Büyülerle ilgili tüm kitapları okumalı, hocalardan buna yönelik ders almalısınız. Bunu yapabilirseniz, büyüyü yapabilirsiniz. Ben medyum arıyorum diyorsanız, o zaman size tavsiyem, dünyanın en iyi medyumu olan hocamıza danışmanız gerekecek.

Tırnak Büyüsü Çeşitleri

Tırnak büyüsü denilince hepimizin en çok sorduğu soruların başında, çeşitlerinin tam olarak ne olduğu gelir. Tırnak büyüsü çeşitleri kardeşlerim iki guruba ayrılır. Bunlardan ilki büyüyü yapan kişinin tırnağıyla yapılan büyüdür. Diğeri ise cin tırnağıyla yapılmaktadır. Tırnak büyüsü çeşitleri ve ne işe yaradıkları şöyle açıklanabilir.

İnsan Tırnağı: İnsan tırnağıyla yapılan büyüde, büyü yapacak kişinin tırnağı kullanılır. Büyünün amacı, karşıdaki kişiyi aşık ettirmek, kendine bağlamaktır. Kişiden alınan bu tırnak çeşitli tılsımlardan sonra, karşıdakine dolaylı olarak yedirilmelidir. Karşıdaki kişi bunu yedikten sonra, büyünün etkisi başlar. Tehlikeli ve zorlu bir büyüdür.

Cin Tırnağı: Büyü tarihinin belki en tehlikelisi budur. Cin tırnağı kullanılarak yapılır. Tılsımın içerisinde cin tırnağı yakılır. Büyünün amacı, birilerini soğutmak veya ayırmaktır. Birçok ağır büyüden daha fazla tesir ettiği için kişilerin anında ayrılmalarını sağlar.

Tırnak büyüsü işte bu şekilde yapılır. İsterseniz tırnak büyüsü etkiler nelermiş ona bakalım.

Tırnak Büyüsü Etkileri

Tırnak büyüsünün etkileri yapılış şekline göre değişir. Eğer birileri ayırmak isteniyorsa, bunun etkileri farklı, bağlama yapılacaksa farklı olacaktır. Burada her ikisinin de etkilerine değineceğiz. İşte tırnak büyüsünün etkileri.

Bağlama tırnak büyüsünün etkileri şöyledir;

 • Bağlanma istenen kişiye tırnak yedirildikten sonra süreç başlar. Çok ağır olduğundan kişinin hastalanma durumu vardır. Karşıdaki kişinin düşünceleri değiştirilir. Gittikçe çok farklı olmaya başlar.
 • Sürekli kabuslarla yaşamaya başlar. En büyük korkusu, yalnızlık olur. Çünkü yalnız kaldığında farklı sesler duyar. Bundan aşırı şekilde korkar. 
 • Sonunda tek çaresinin büyü sahibi olduğunu anlar ve ona döner. Tırnak büyüsüne karşı çıkması söz konusu bile olmaz.

Ayırma ve soğutma yapıldıysa;

 • Çiftlerin birbirinden nefret etmesine neden olur. Birbirlerine karşı nefret duygularını yeşertir. Çiftler bir arada kaldıkları her dakika için ayrı eziyet yaşarlar.
 • İster sevgili isterse evli olsun, kesinlikle tartışmalar bilmez. Yapılan tüm tartışmaların sebebi, havadan sudan olur. Büyünün tesirinde kalan çiftler bunun farkında bile olmazlar.
 • Sonunda ayrılık gerçekleşir. Tartışmaların sonu gelmediğinden, çiftler en doğru kararın ayrılık olduğunun farkına varırlar. 

Tırnak Büyüsü Neden Yapılır?

Tırnak büyüsü neden yapılır denildiğinde kardeşlerim akla hemen şu gelir. Bağlama ve ayırma. Kardeşlerim büyünün amacı zaten budur. Ancak büyünün iki türü olduğu unutulmamalıdır. Cin tırnağı ve insan tırnağı. Bu nedenle büyünün birazda tehlikesi buradan kaynaklanır. Büyü yapılmadan önce düşünülmeli, daha sonra davranılmalıdır. Çünkü büyünün geri dönüşü olmaz. Tırnak büyüsünün yapılma nedenleri şöyledir.

 • Başkasını seversiniz ama o size bakmaz. Sizi terk eden bir sevgiliniz var veya eşiniz artık sizi sevmiyor. Bunların hepsi birer neden olabilir.
 • Sevdiğiniz kişi başkasıyla evli ve onu ayırmak istiyorsunuz. Birlikte olan kişilerden nefret ediyorsunuz, onların birleşik kalmasını istemiyorsunuz, tırnak büyüsü yapıyorsunuz.

Tırnak büyüsünün nedenleri böyle kardeşlerim. Ama unutulmamalı ki tırnak büyüsü ciddi bir büyüdür. Akıl sağlığı yerinde olmayan kişiler uzak durmalıdır. Dini açıdan hocalara sorulabilir.

Tırnak Büyüsü Yapan Medyumlar

Tırnak büyüsü o kadar ciddi bir büyüdür ki onu yapacak medyum bulmak bile güçtür. Bunu hakkıyla yapabilecek medyum sayısı bir elin parmağını geçmez. İşte bu nedenle büyünün her kişi tarafından yapılması yanlıştır. Mutlaka er kişi büyüyü yapmalıdır.

Tırnak büyüsünde cin tırnağı yakılarak yapılabilir. Yine kişinin tırnağı alınarak üzerinde bir şeyler yapılır. Tırnak büyüsü eğer bağlama için yapılırsa bunu yapacak kişinin tırnağı gereklidir. Bu sayede karşıdaki kişiye ihtiyaç duyulmaz. 

Tırnak büyüsü yapan medyum doğru ölçütlerle seçilmelidir. Doğru olmayan medyum başınızı ağrıtabilir. Sizin tehlikenin dibine bırakabilir. Büyüyü asla hafife almayın. Büyüyü yapacak medyum şunlara sahip olmalı.

 • Konuşkan olmalı, muhabbeti hoş bir insan olmalı, yerini bilmeli.
 • Kafasında ilim rüzgarları olmalı. Kozmoloji bilmeyen medyum, büyü yapamaz. İlmini araştırın.
 • Kendini taşıyabilmeli, sahte olmamalı, sertifika sahibi olmalı.

Tırnak Büyüsünü Bozmak İstiyorum

Sevgili kardeşlerim tırnak büyüsünün türlerini, etkilerini dilimiz döndüğünce anlattık. Ne kadar tehlike ihtiva ettiğini anladığınızı umuyorum. Sevgili kardeşler, tırnak büyüsü bozmak isteyenler, şunu bilmelidirler. Bu işlem gerçekten çok zordur. Doğru ve güçlü medyum şarttır. Sevgili kardeşlerim hangi tırnak büyüsü olursa olsun, ister bağlama ister ayırma çok zor bozulurlar. Bunun için farklı cin tarikatları mensuplarıyla iletişim kurulur. 

Tırnak büyüsünü derhal bozmam gerekiyor diyorsanız, yukarıdaki medyum hoca kıstaslarına bir kez daha bakın derim. Hayır ben araştıracak biri değilim diyorsanız, size bir önerimiz var. Hocamız, dünya sınırlarını aşan bilgisiyle sizlere bu konuda yardımcı olabilir.

Kendisini hemen arayarak, büyüyü bozmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Başka dertleriniz varsa, kendisine görüşme esnasında aktarabilir, büyüyü bozmaya bir an önce başlayabilirsiniz. Büyüyü bozarsanız, kötü tüm etkilerinden uzak, huzurlu bir yaşam sürdürebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ