7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cinsellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Cinsellik Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Cinsellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cinsellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cinsellik büyüsü nasıl yapılır? Cinsellik büyüsü yapılış metodları amaca göre değişir. Olumlu ve olumsuz cinsellik büyüleri vardır. Ak büyü olarak cinsel isteği arttırıcı doğurganlığı arttırıcı bir özellik taşır. Ak büyü nitelikteki büyülerinin yapılış şekli farklıdır. Cinsel iktidarsızlık yaratmak cinsel olarak soğutmak için yapılan büyülerin yapılış şekli ise farklıdır.

Cinsellik büyüsü, kimsenin aşık olmasını veya özgür iradesini manipüle etmeyi amaçlamaz. Birini sevmek ya da sevmemek için iradenizi kontrol etmez. Bu yüzden cinsellik büyüleri, yalnızca gerçek niyetlere ve hedefinizin duygularına karşılık vermeye istekli olup olmadığına bağlı olarak olumlu arzularınızı güçlendirir. Hayatınızın aşkını kazanmanıza yardımcı olmak için en içteki güçlerinizi kullanarak ve kalbinizin arzularını ifade ederek çalışır.

 

Cinsellik Büyüsü Nasıl Yapılır Nedir?  Cinsellik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara Büyü olarak cinsellik büyüsü yapıldığı zaman bunun mutlaka bozulması gerekir. Çünkü kendi kendine düzelmez. Giderek cinsel fonksiyonlarınızda bozulma başlar. Bu konuda uzman bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Olumsuz cinsel büyülere maruz kalmamak için aşk büyüsü yapabilirsiniz. Bu sayede sizinle birlikte olması gereken kişiyi bulmanıza yardımcı olmak için pozitif enerjileri çekersiniz.

Cinsellik büyüsü nasıl yapılır? Evli çiftlerden bir tanesi evlilikten uzaklaşıp başka birine ilgi duyuyorsa ve özellikle de cinsel olarak onunla birlikte olduysa veya olmaya meyilli ise onu o kişiden uzaklaştırmak için cinsel isteği azaltan büyüler yapılmaktadır.

 

Cinsellik Büyüsü Bozma Duası- Cinsel İktidarsızlık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Cinsellik büyüsü bozma veya cinsel iktidarsızlık büyüsü nasıl bozulur gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Cinsellik büyülerinde yer alan daha yüksek güçler genellikle sizin göremediklerinizi görür. Sizin için doğru olduğunu düşündüğünüz kişi size mutluluk getirecek kişi olmayabilir. Böylece beyaz ruhlar, size yöneltilen her türlü negatif enerjiyi ortadan kaldırmak için çalışacak ve ilişkinizde bereket ve mutluluk elde etmenizi sağlayacaktır.

Cinsellik büyüsünü bozmak için Kur’an-ı Kerim’den ayetler sureler ve bazı dualardan yararlanılır. Felak, Nas, İhlas sureleri ile Ayetel Kürsi 21 gün boyunca her gün düzenli olarak okunmalıdır. Bunun dışında 1 kez Yusuf suresi okunmalı veya dinlenmelidir. Cinsellik büyüsü nasıl yapılır, bu tip büyüler genel olarak uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ