7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

  • Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyülerinden olan mumla yapılan aşk büyüsü, insanı kara sevdaya düşürmek için yapılan bir büyü çeşididir. Birini kendine aşık ederek kendine bağlamak için yapılır. Kişi karşılıksız bir sevdaya tutulmuşsa ve karşı taraftan ne yaptıysa ilgi göremediyse aşk büyüsü ile onu kendine bağlayabilir.

Aşk Büyüsü

Sevdiğini kendine bağlamak ve aşık etmek için yapılan bir büyü çeşididir. Tesirli bir büyü olup kısa sürede etkisini gösterir. Özellikle mumla yapılan aşk büyüleri çok etkilidir. Kullanılan mumun rengine göre farklı amaçlarla yapılmaktadır.

Etkili bir aşk büyüsü için mutlaka alanında uzman bir medyum veya hocadan yardım almak gerekir. Aşk büyüsü için kişinin karşı tarafla bir şekilde bir bağının olması gerekir. En azından tanışmış ve konuşmuş olmak önemlidir. Televizyonda gördüğü bir film yıldızına aşk büyüsü yaptırarak kendine aşık etme düşüncesi hayalden de ötedir.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri arasında hızlı ve tesirli sonuçları ile oldukça fazla tercih edilen mumla yapılan aşk büyüsü, Anadolu’da çok eskiden beri yapılan bir büyü çeşididir. Mumla yapılan aşk büyüsü sonrası karşı tarafın gözü kişiden başkasını göremez. Aşık etme büyüleri üç aydan 1 yıl veya 7 yıla kadar etkisini gösteren büyülerdir. Mumla yapılan aşk büyüsü ise kısa sürede etkisini gösterir. Sadece kadın veya erkeğe etki etmez, onların yakın çevresinde olanlara da etki eder. Buradan da mum büyüsünün ne denli kuvvetli bir büyü olduğu anlaşılmaktadır. Mumla yapılan aşk büyüsünde 4 adet mum kullanılır.

Mumla Aşk Büyüsü Yapmak

Mumla aşk büyüsü yaparak bir insanı başka bir insana kör kütük aşık etmek mümkündür. Etkili ve hızlı sonuçları ile hem bekar hem de evlilerin başvurduğu bir büyü türüdür. Evliliğinde sorun yaşayan, eşinden eskiden gördüğü ilgiyi göremeyenler mum büyüsü ile eşini tekrar kendine aşık ederek mutluluğu yakalamaktadır. Bekarlar ise evlenmek istediği veya kendine aşık etmek istediği insana mum büyüsü yaptırarak onun kendisine deli gibi aşık olmasını sağlıyor.

Siyah Mumla Aşk Büyüsü

Siyah mumla yapılan aşk büyüsü kişinin sevdiğini kara sevdaya düşüren bir büyü çeşididir. Büyü yapılan kişinin gözü ondan başkasını asla görmez. Medyum hoca efsunlu iğne ile bazı figürler çizer. Bunlar; çember, hançer veya keski figürü, yılan ve el figürü gibi şekillerdir. Her birinin bir anlamı vardır.

Kırmızı Mumla Aşk Büyüsü

Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü aşk, sevgi ve bağlılığın artması için yapılan bir büyü çeşididir. Evli çiftler arasındaki aşk, sevgi ve bağlılığın artması ve eski mutluluğun yakalanması için yapılmaktadır. Sevgili veya nişanlılar da kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü sayesinde birbirine çok sıkı bağlarla bağlanır.

Beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Beyaz mumla yapılan aşk büyüsü ise birlikteliğin evlilikle sonuçlanması için yapılır. Evliliğe yanaşmayan, uzun süredir birlikte olmasına rağmen hala evlenmemiş olan biri karşı tarafın evliliğe ikna olması için beyaz mumla aşk büyüsü yaptırmaktadır. Beyaz mumla yapılan aşk büyüsü sonrası çiftler kısa sürede evlenir. 

Mumla Yapılan Aşk Duası

Mumla yapılan aşk duası mumla yapılan aşk büyüsü olup etkisini hemen göstermektedir. Dört mumun her biri kuzey, güney, doğu ve batı yönünde birer metre aralıkla dizilir. Mumlardan birine kadını temsil eden çember deseni, diğerine erkeği temsil eden hançer deseni çizilir. Diğer iki muma da yılan ve el işareti çizilerek uygun bir şekilde konumlandırılır. Medyum hoca tarafından mumla yapılan aşk duası okunur. Önce kadını ve erkeği temsil eden mumlar sonra diğerleri yakılır. Her aşamada okunan tılsımlı sözlerle mum büyüsü tamamlanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ