7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Dilek Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Dilek Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Dilek Büyüsü Nasıl Yapılır

Dilek Büyüsü Nasıl Yapılır

Dilek büyüsü, çok geniş ve kapsamlı bir büyüdür. Adından da anlaşılacağı üzere istek ve hacetinin giderilmesi için yapılan bir büyüdür. Aslında bir büyüden daha ziyade, dua ve zikirlerle yaratandan muradını istemektir. Genellikle iyi niyetlerle uygulanmasına rağmen, kötü amaçlar için de başvuruluyor. Dilek büyüsü hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.

Dilek Büyüsü Nedir?

Aşk hayatından, kısmete, maddi refahtan zenginliğe kadar geniş bir alanı kapsayan çalışmaya dilek büyüsü deniliyor.

*Sevdiğine kavuşmak ve aşk hayatını düzene sokmak isteyenler için aşk büyüsü,

*Partnerinin gözünün sadece kendisini görmesini isteyenler için bağlama büyüsü,

*Evlenmek, iş bulmak isteyenler için kısmet açma büyüsü,

*Kazancının artması için rızık açma büyüsü,

*Sevdiklerinin kaza, bela ve cinlerden korunması için koruma büyüsü adıyla birçok çeşide ayrılıyor.

Dilek Büyüsü Yaptıranlar

Yeni düzen dünyada insanlar daha çaresiz ve sıkıntılı bir halde bulunuyorlar. Çarelerin tükendiği yerde de büyüye başvurmak zorunda kalıyorlar. Fakirlikten kurtulmak, iş bulmak, mutlu bir yuva kurmak, var olan yuvasını kurtarmak isteyenler dilek büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

Dilek Büyüsü Yapanlar

Dilek büyüsü insanların en çok başvurduğu büyülerden biridir. Kolay bir büyü olarak biliniyor. Büyünün etkisini göstermesi için doğru duaları ve tılsımları okumanız gerekiyor. Yanlış veya eksik bilgilerle yapacağınız büyü zaman kaybı olacaktır. Bu nedenle dilek büyüsü yapanlar yardımı almanızda yarar vardır.

Güvenilir ve gerçek medyumlar başarılı şekilde dilek büyüsünü tatbik ediyorlar. Çaresiz ve zor durumda kalan insanlara sorunlarını çözmede yardımcı oluyorlar. Sorunlarınızın en kısa ve doğru şekilde çözülmesini istiyorsanız gerçek ve güvenilir medyumlar ile iletişime geçmelisiniz. Bu kişiler kötü amaçlı büyü yapmıyorlar. Az ve öz çalışarak, sorunlarınızı çözmenizde yardımcı oluyorlar.

Dilek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çaresiz ve zor durumda olanların en sık sorduğu dilek büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Bunun için öncelikli olarak havas ilmine haiz uzman medyum ile görüşmelisiniz. Medyum bakım yaparak, sorununuzu tespit edecektir.

Sorununuz ve isteğiniz doğrultusunda en doğru yöntemi belirleyip, bu doğrultuda çalışmalara başlayacaktır. Duruma göre ya vefk hazırlayacak ya da sürekli okumanız gereken duaları size verecektir. Dileğinizin yerine gelmesi için;

*Niyetinizi halis tutmalısınız,

*Her duadan önce abdest alıp 2 rekât nafile namaz kılmalısınız.

*Dualarınızı imsak vakti, perşembe geceleri ve cuma günleri yapmaya özen göstermelisiniz.

Dilek Büyüsü Günah mıdır?

Dilek büyüsü, gerçek anlamda bir büyü değildir. İsteklerin ayet ve Allah’ın isimleri kullanılarak Allah’tan istenmesidir. Bir nevi yakarma ve dileğinin yerine getirilme çalışmasıdır. Halisane duygularla, ayet ve Allah’ın sıfatları kullanıldığı için günah değildir. Bu nedenle dilek büyüsü günah mıdır diye soranların içlerinin rahat etmesi gerekiyor. Ayrıca bolca dua edildiği, Allah’ın isimleri zikredildiği için sevap da kazanmış oluyorsunuz.

Dilek Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Halisane duygularınız, ettiğiniz duaların sıklığı ve niyetinize bağlı olarak dilek büyüsü belirtileri farklı şekilde kendini gösteriyor.

1-Hiç ummadığınız anda karşınıza evleneceğiniz kişi çıkıyor.

2-Yeni bir iş buluyorsunuz.

3-İş ortamında maaşınız artıyor, daha iyi bir pozisyona geçiyorsunuz.

4-Müşterilerinizin sayısı artıyor.

5-Evinize/işyerinize bolluk-bereket yağıyor.

6-Eşiniz evine ve size daha çok bağlanıyor.

Dilek Büyüsü Nasıl Bozulur?

Dilek büyüsü, dertlerinden ve sorunlarından kurtulmak isteyenlerin başvurduğu bir uygulamadır. Bunu kötü amaçlı olarak kullanan insanlar da bulunuyor. Komşusu, arkadaşı, ortağı vb. kişiler için kötü niyet ve duygular besleyenler, bu kişilerin maddi ve manevi kayıplar yaşamaları için bu büyüye başvurabiliyorlar.

İş ve aşk hayatınızda tarif edilemeyen ve nedensiz olumsuzluklar yaşamaya başlarsanız, vakit kaybetmeden dilek büyüsü nasıl bozulur konusunda uzman bir medyuma görünmelisiniz. Medyum bakım yaparak üzerinizde ne tür büyünün olduğunu tespit ediyor. Vefk ve özel dualar hazırlayarak, büyünün etkisini üzerinizden kaldırıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ