7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Dolunay Gecesi Aşk Büyüsü Nedir?

Dolunay Gecesi Aşk Büyüsü Nedir?

Dolunay gecesi aşk büyüsü nedir? Konulu başlığımızda bununla ilgili bilgiler paylaşacağız. Çeşitli yöntemler ile yapılan aşk büyüsünün yapımında kullanılan bir diğer yöntem de gök cisimleridir. Büyü yapımında bu gök cisimleri oldukça önemlidir. Çünkü gökyüzündeki konumuna göre bazı hesaplamalar yapılmakta ve buna göre büyü için en doğru zaman belirlenmektedir. Dolunay gecesi yapılan aşk büyüleri de ayın evreleri gözlemlenerek yapılmaktadır. Burada önemli olan nokta ise ayın büyüme evrelerinde aşk büyüsü yapılmakta, küçülme evrelerinde ise yapılmamaktadır.

Bazı büyülerin yapımında kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Ancak iki kişiyi birbirine bağlamak için iyi niyetle yapılan aşk büyüsünde kullanılan malzemenin önemi pek de yoktur. Ancak ay dolunay evresindeyken yapıldığında bu aşk büyüsünden sonuç alınmaktadır. Kullanılacak malzemenin önemli olmadığı ve ayın dolunay evresindeyken yapılan aşk büyüleri dolunay gecesi aşk büyüsü olarak kabul edilmektedir.

Aşk Büyüsü Yapılırken Ayın Dolunay Konumunda Olması Neden Önemlidir?

Dolunay gecesi aşk büyüsü nedir? Diye açıkladıktan sonra aşk büyüsü yapılırken ayın dolunay konumunda olması neden önemlidir? Ona bakalım. Bilindiği üzere ayın büyüme ve küçülme evreleri vardır. Bazı büyüler ayın büyüme evrelerinde yapılırken bazı büyüler de ayın küçülme evrelerinde yapılmaktadır. Dolunay gecesi aşk büyüsü iki nedenden dolayı dolunay gecesinde yapılmaktadır. Birincisi dolunay gecesi yapılan büyülerin etkileri oldukça tesirli ve kuvvetlidir. İkinci neden ise yapılacak büyünün zamanın tam olarak netleştirilememesidir.

Eğer bir büyü yapıldıktan sonra üzerinden dolunay geçerse yapılan büyünün etkileri azalmaya başlamaktadır.  Bu sebepten dolayı büyünün daha uzun süre etkisini devam ettirmesi için aşk büyüsü dolunay konumunda yapılmaktadır. Çünkü dolunay gecesi yapılan aşk büyüleri bir sonraki dolunaya kadar etkisini korumaya devam edecektir. İki dolunay ise 29 gündür. Bu süre zarfı yapılan aşk büyüsünün etkisini göstermesi için yeterli bir süredir.

Dolunay Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda dolunay gecesi aşk büyüsü nedir? Sorusunun cevabını verdik. Peki dolunay büyüsü nasıl yapılır? Onu inceleyelim. Dolunay büyüsünü yapmak için dolunayın olduğu bir gece tercih edilmektedir. Bu gecede medyum hoca su üzerine bazı tılsımlı sözcükler söylemekte ve büyü yapılacak kişiye ait bir saçı telini yakmaktadır. Tılsımlı sözcükler söylenen bu su muhakkak büyü yapılan kişiye içirilmesi gerekmektedir. Bu sayede büyü, kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Dolunay gecesi yapılan aşk büyüsü kişiye tesir etmeye başladığında kişi sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünecektir. Bu düşünceler dolunay gecelerinde daha yoğun olacaktır ve bir dolunay gecesinde de büyü yapılan kişi yaptıran kişiye duygularını açacaktır. Dolunay gecesi yapılan aşk büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu yüzden de etkileri kısa bir süre zarfında gözlemlenmeye başlamaktadır.

Dolunay Gecesi Yapılan Aşk Büyüsünün Etki Süresi Ne Kadardır?

Dolunay gecesi yapılan aşk büyüsünün etki süresi ne kadardır? diye bakacak olursak eğer bu şekilde açıklayabiliriz. Dolunay gecesi yapılan aşk büyüsü, yapılan kişinin üzerinde belli bir süre etki etmektedir. Etki geçtikten sonra kişi yine eski haline dönecek ve büyüyü yaptıran kişiyi terk edecektir. Bu sebepten dolayı da aşk büyüsünün tekrarlanması gerekmektedir.

Aşk büyüsü tekrar edildiği sürece yapılan kişi üzerinde etkisini gösterecek ve kişi karşı tarafı sevmeye devam edecektir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise büyünün etkisinin devam etmesi için tesir süresi bitmeden büyünün tekrar edilmesi gerektiğidir. Kişiler bu büyüyü kesinlikle kendileri yapmamalıdır. Bir medyum hocadan yardım alarak aşk büyüsünü ve büyünün tekrarlarını bu medyum hocaya yaptırmaları gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz