7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

  • Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüler insanlık tarihinin en eski dönemlerinden beri bilinen uygulamalardır. Bunların bazıları iyi niyetle yapılır. Ve insanların yaşamını kolaylaştırır. Normal şartlarda gerçekleşmesi mümkün olmayan şeyleri mümkün kılar.

Ancak bazıları kötü niyetleri taşır. Bu tür büyüler insanın ölümüne kadar varabilen sonuçlara sahiptir. Bunlardan biri olan domuz yağı büyüsü ağır neticeleri içerir. Birçok amaçla yapılan domuz yağı büyüsünü bozmak için öncelikle büyüyü tespit etmek gerekmektedir. Zira bu büyü çok sayıda farklı şekilde yapılabilir. 

Domuz Yağı Büyüsü Neden Yapılır?

Bir kara büyü türü olan domuz yağı büyüsü, kötülük amacını taşır. Bu büyü genellikle eşleri birbirinden ayırmak amacıyla yapılır. Bunun dışında uygulanış şekline göre insanı hasta etmek, öldürmek gibi bazı korkunç amaçlara hizmet eder. Bu büyünün yapıldığı kimseler, ruh sağlığını kaybedebilir. Yaşamında kısmetsizlik, bereketsizlik hakim olur. Yani domuz yağı büyüsü niçin yapılır sorusunun çok sayıda cevabı vardır. 

Domuz yağı büyüsü yapılan kimseler yaşamlarındaki her şeyi kaybedebilir. Bu nedenle bu büyünün derhal tespit edilerek bozulması icap eder. 

Büyüyü yapabilmek için bazı doğa üstü güçlerle bağlantı kurmak gerekir. Dolayısıyla herkes tarafından yapılan bir büyü değildir. Bu uygulamanın çok sayıda metodu vardır. 

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir domuz yağı büyüsü yapmak için öncelikle hangi niyete hizmet edeceğini tespit etmek gerekir. Örneğin büyü, eşleri birbirinden soğutmak amacıyla yapılabilir. Bunun için büyülenmek istenen kimsenin kıyafetlerine gerek duyulur. Domuz yağı çeşitli okumalarla kişinin kıyafetine sürülür.

Bunun yerine o kimsenin yaşadığı evin herhangi bir kısmına da domuz yağı sürülebilir. Ya da o kimsenin kullandığı herhangi bir eşyaya domuz yağı sürülmek suretiyle uygulama gerçekleşir. 

Domuz yağının tek başına sürülmesi, büyünün yapılmasını sağlamaz. Bu, profesyonel bir uygulamadır. Domuz yağı sürülmeden önce bazı okumalar yapılmalıdır. Aynı zamanda bu okumaların bazı ruhani güçlerle iletişim kurularak yapılması şarttır. Yani bir kimse bu büyünün etkisine girmiş ise, bu mutlaka profesyonel kimseler tarafından yapılmıştır. Büyünün bozulması da profesyonelce yapılmalıdır. Büyüyü bozmak için de mutlaka belirtilerini iyi tanımak gerekir. Aksi halde büyüyü tespit etmek mümkün olmaz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Yapılan domuz yağı büyüsünün etkileri net bir şekilde kendisini hissettirir. Büyülenen kimseler, o güne kadar göstermedikleri garip davranışlar içerisine girerler. Bu kimseler öncelikle aşırı derecede huzursuz ve gergin olurlar. Her şeye sinirlenip, öfke patlamaları yaşayabilirler. Gaipten sesler duymak, kabuslar görmek domuz yağı büyüsünün en belirgin etkileri arasındadır. Büyülenen kimse, geceleri rahat uyuyamaz. Kişinin üzerinde uykusuzluk ve sürekli bir yorgunluk hasıl olur. 

Domuz yağı büyüsü neden yapılır, çiftleri ayırmak amacıyla yapılmış ise, bu durumda daha farklı etkiler görülür. Büyülenen eş, eve girmek istemez. Evine geldiği zaman üzerinde müthiş bir sıkıntı oluşur. Eşine daha önceden muhabbetle bağlı olsa dahi, bu muhabbet yok olur. Eşinden bir anda nefret etmeye başlar. Onu gördüğü zaman, içinde tiksinti oluşması dahi meydana gelebilir. Bu büyünün altındaki kimseler, evlerini terk etmek ister. Bahsedilen bu belirtiler bir kimsede mevcut ise, vakit kaybetmeden profesyonel bir medyuma başvurmalıdır. 

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Uygulanan bir domuz yağı büyüsünü bozmak kolay değildir. Bu iş, mutlak surette ciddiyet ve bilgiye ihtiyaç duyar. Büyüyü bozmak için öncelikle hangi amaçla ve ne şekilde yapıldığı bilinmelidir. Eğer evde domuz yağı sürülen nesneler bulunmuş ise, bunlar muhakkak medyuma götürülmelidir. Ancak uygulama yapılan nesne bulunamıyorsa, bu durumda medyum ruhani güçlerini kullanarak büyüyü bulacaktır. 

Büyü tespit edildikten sonra bozma uygulamasına geçilir. Medyum büyüyü bozma sırasında birtakım dualara başvurur. Aynı zamanda bazı pozitif enerjisi olan bazı maddeleri kullanır. Bunlar içinde en önemlisi sirkedir. Sirke, yapısı itibariyle negatif enerjileri bozan bir özelliğe sahiptir. Medyum yaptığı okumalar sonrasında büyülenen kıyafeti sirke ile temizleyebilir. Veya sirke yerine mis, gül suyu, amber gibi maddelerden yardım alabilir. Bu maddeler, kötü enerjileri uzaklaştıran nitelik taşırlar. 

Domuz Yağı Büyüsü Bozulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bahsedildiği gibi bu büyü ancak profesyonel medyum aracılığı ile bozulacaktır. Ve işinin ehli bir medyum, uygulamanın inceliklerine dikkat edecektir. Örneğin büyünün bozulduğu saat, hayli değer taşır. Günün bazı vakitleri, özellikle pozitif enerji içerir. Bu vakitlerde yapılan okumaların geri dönüşü daha hızlı olur.

Bu saatler gecenin ilerleyen saatleri ve sabah vakitleridir. Sabah ezanının okunmasına yakın olan vakitlerde yapılan büyü bozma işlemi çok daha etkili olur. Doğru vakitte yapılan bir uygulamanın geri dönüşü hızlıdır. 

Domuz yağı büyüsü bozulurken, kişiye ait bazı bilgilere de ihtiyaç duyulabilir. Örneğin büyülenen kişinin adı, anne adı, doğum tarihi medyum tarafından istenebilir. Bazı domuz yağı büyüleri çok profesyonelce yapılır. Bunları bozabilmek için kişiye özel uygulamalar yapmak gerekir. Medyum edindiği bu bilgiler ile şahsa özel bir vefk-i şerif hazırlar. Bu vefk, kişinin üzerinde taşındıkça ona bir daha hiçbir büyü tesir etmez. Yapılan büyünün etkileri de hızla giderilmiş olur. 

Domuz Yağı Büyüsü Bozulmazsa Ne Olur?

Domuz yağı büyüsü, tehlikeli bir uygulamadır. Ve mutlak surette bozulmasına ihtiyaç duyulur. Aksi halde son derece vahim sonuçlarla karşılaşmak mümkündür. Bazen büyünün etkileri bazı hastalıklar ile karıştırılmaktadır. Böyle hallerde kişinin ilk başvuracağı yer hekimlerdir. Ancak hekimler yüksek ihtimalle bu kişide hiçbir hastalık olmadığını söyleyecektir. Bu şekilde büyünün etkileri giderek artacaktır.

Büyünün son safhasında kişi akıl sağlığını tamamen yitirebilir. İntihar teşebbüsünde bulunabilir. Veya çevresindeki kimselere zarar verme dürtüsüne sahip olabilir. Bunların yerine bazı vakalarda kişi çok hastalanabilir. Tıbben hiçbir hastalığı olmadığı halde kişinin ölümüyle sonuçlanacak olaylar yaşanır. 

Domuz yağı büyüsü yapılarak yıkılan yuvaların sayısı da az değildir. Normal devam eden bir evlilik, bir anda yıkılabilir. Yalnızca evliliklerde değil, tüm ilişkilerde bu durum yaşanabilir. 

Bu bilgilerden yola çıkılarak, domuz yağı büyüsü yapılan kimseler mutlaka büyüyü bozdurmalıdır. 

Domuz Yağı Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Bahsedilen tüm bu ağır sonuçlara sahip olan domuz yağı büyüsü bilgili ve tecrübeli medyumlar tarafından bozulur. Medyumluk, kişinin sonradan kazanabileceği bir yetenek değildir. Gerçek medyumlar doğuştan getirdikleri bazı yeteneklere sahiptir. Ön sezileri yüksek olan bu kişiler, yaşamı herkesten daha farklı bir gözle algılarlar. Bir çoğunun duru görü, duru işiti gibi yetenekleri mevcuttur. Sezgileriyle yaşamı anlayıp, anlamlandırırlar.

Bu kimseler, yeteneklerini öğrendikleri bilgilerle geliştirirler. Medyumlar yetişinceye dek önemli eğitim aşamalarından geçerler. Havas ilmi öğrenen medyumlar, büyüleri yakından tanır. Bunların bozulması için gerekli bilgilere de vakıftır. 

Domuz yağı büyüsünün etkileri nelerdir?

Günümüzde medyum olduğunu iddia eden birçok kişi vardır. Ancak yaptıkları uygulamalar başarısızdır. Domuz yağı gibi ciddi büyülerin bozulması için bu tür kimselere başvurmak, hayati sonuçlar doğurur. Çünkü bu konu, şakaya gelmeyecek derecede önemlidir. 

Yapılan bir domuz yağı büyüsünü bozdurmak için güvenilir medyumlara başvurmak gerekir. Bu sebeple yeterince tanınmayan kişilere müracaat edilmemelidir. Tanınan, güvenilen, olumlu yorumlar alan medyumlar domuz yağı büyüsünü kolaylıkla bozacaktır. Bu kimseler sezgi ve yetenekleri sayesinde kişileri domuz yağı büyüsünün olumsuz sonuçlarından kurtarabilirler. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ