7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı İçin Neler Yapmak Lazım

  • Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı İçin Neler Yapmak Lazım için yorumlar kapalı
Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı İçin Neler Yapmak Lazım

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı İçin Neler Yapmak Lazım

Diğer fal türlerine göre su falı bakmak çok daha zorlu bir süreç içerisinde gerçekleşir. Zira Esra hadimi ve hüddam üzerinden ele alınmak suretiyle bu işlem uygulanır. Bu sebepten dolayı su falına bakacak olan kişinin başka varlıklar ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Mutlaka bu konuda tecrübe sahibi olan, doğuştan yetenekli ve ilim irfan sahibi medyum hocalardan yardım alınması çok önemlidir.

Su Falı Ne Demek?

Birçok insan su falı tanımı konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Daha doğrusu su falının ne demek olduğunu ve ne anlama geldiğini öğrenmek istemektedir. Özellikle su falı diğer fallara arasında daha yüksek bir güç ve hassasiyet isteyen yöntemdir. Bu fal üzerinden gerekli uygulamaları ele almak oldukça zordur. O yüzden mutlaka varlıklarla iletişim kurabilecek ve onları kontrol edebilecek bilgi sahibi kişilerden yardım alınması gerekir. Gelecek hakkında bilgi almak suretiyle sorunları önceden öğrenmek ve tedbir amaçlı su falına böylece bakılır.

Su Falı Nasıl Bakılır?

En merak edilen konular arasında su falı nasıl bakılır sorusu geliyor. Su falına bakılması için gerekli ayet ve esmalar bulunur. Bu ayet ve esmaların okunması ile beraber su üzerinden İletişim daha güçlü hale gelir. Doğru biçimde ele alındığı zaman ileriki hayatta kişiyi neler bekliyor anlaşılabilmektedir.

– Öncelikle bir kaba ya da bardağı su dökülür.

– Ardından su falına bakacak olan kişi karşı tarafa bazı sorular yöneltir.

– Sorular doğru biçimde yanıtlandığı zaman ayet ve esmalar okunur.

– Duaların okunması ile beraber suya çok dikkatli şekilde odaklanmak gerekir.

– Mutlaka sessiz bir alanda ve mum ışığında dikkatli şekilde su falına bakılmalıdır.

– Böylece suyun üzerinde doğaüstü varlıkların oluşturduğu şekiller ile su falına bakılır.

– Sonuç olarak su falına baktıran kişinin gelecek hakkındaki bazı olacak olaylar hakkında bilgi sahibi olunmasına fırsat verilir.

Su Falı İçin Neler Yapmak Lazım?

Çok ciddi bir süreç olduğundan pek çok insan su falı için neler yapmak lazım öğrenmeye çalışır. Öncelikle mutlaka bu konuda tecrübeli olan, doğuştan yetenekli ve her iki taraf ile bağlantı kurabilen uzmanlardan yardım alınması gerekir. Doğru ortam kurulduğu takdirde gerekli uygulamalar üzerinden, doğru bilgiler ışığı altında su falına bakılabilir.

Manevi enerji ve başka varlıkların enerjisi kullanıldığı için bireysel olarak kesinlikle yapılmamalıdır. Aksi takdirde istenmeyen durumlar yaşanabilir. Gelecek hakkında bilgi elde ederek önlem alabilmek için mutlaka tecrübeli ve uzman medyum hocalardan yardım alınmalıdır.

İnternet Aracılığıyla Su Falına Bakılır mı?

Uzak mesafelerde olan pek çok insan internet aracılığı ile su falına bakılır mı merak ediyor. Güvenilir siteler üzerinden gerçek medyum hocalardan yardım alındığı zaman, internet üzerinden su falına baktırmak mümkün. Zira su falına bakılırken mutlaka tamamen gerçek bilgilerin verilmesi gerekiyor. O yüzden gerçek ve güvenilir bir site aracılığıyla medyum hocaya bağlantı kurmak suretiyle, gelecek hakkında bilgi sağlayacak su falına baktırmak mümkün.

Su Falına Baktırmak ve Gelecek

Gelecek hakkında bilgi sağlayan su falına baktırma ritüeli, mistik çağlara kadar uzanmaktadır. Kadim kitaplarda da yer alan bu yöntem, suyun saf hali ile beraber başka varlıkların iletişimi aracılığı ile gerçekleşir. Doğaüstü varlıkların sürece girmesi ile beraber, gelecekte kişiyi nelerin beklediğine dair bilgi elde etmek mümkün. Gerekli sinyaller yakalamak suretiyle, uzman medyum hoca kontrolünde bu sinyaller doğru yorumlanabilir.

Su falına baktırmak zararlı mı?

Tedirgin olunan konulardan biri su falına baktırmak zararlı mı sorusudur. Eğer uzman kişiler kontrolü altında doğru şekilde su falına bakılırsa herhangi bir zarar teşkil etmez. Böylece gerçek kişisel bilgiler ışığı altında gelecek hakkında doğru bilgileri su falı ile beraber öğrenmek mümkündür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ