7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

  • Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır? için yorumlar kapalı
Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Eşlere başkaları tarafından yapılan büyüler nasıl anlaşılır? Bu büyülerin belirtileri nelerdir? Eşler arasında büyüler neden yapılır? Sorularınızın cevabını bu yazımızda yanıtlamaya çalışacağız.

Eşlere Yapılan Büyü

Eşler arasında yapılan büyü, ülkemizde pek çok kişi tarafından yapılır. Bu büyülerin yapılma nedeni, eşlerin birbirinden soğumasına ve ayrılmalarına yol açmaktır. Genellikle kıskançlık nedeniyle yapılan bu tür ayırma büyüsü eşlerin kısa sürede birbirlerinden kopmasına neden olur. Bu büyü, iki kişiye yapıldığından belirtilerini görebilmek biraz zor olabilir. Eşlerin arasını bozmak adına yapılan bu büyüler, bozulmadığı halde ayrılığa yol açacaktır. Peki na yapılabilir ki büyü anlaşılabilsin?

Önemli; Eşinizin veya sizin üzerinizde büyü alameti veya şüphesi var ise arayın durumunuz için ön bir bakım yapalım. Şifa Allah’tan dır inşallah bizler vesile oluruz. Selametle kalın.

Eşler için yapılan ayırma büyüsünü anlayabilmenin iki yolu vardır. Birinci yol, belirtileri tam olarak bilmek, ikinci yol ise medyuma başvurmaktır. Büyünün belirtilerini anlamak istiyorsanız, aşağıda yer alan ‘eşlere yapılan büyünün belirtileri’ bölümünü okuyabilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden medyum hocamızla iletişim kurarak, eşler arasında yapılan büyüleri tespit edebilirsiniz. 

Eşler Arasında Büyü Neden Yapılır?

Evlilik tüm dinlerde olduğu gibi İslam’da da kutsal sayılmıştır. Dolayısıyla evlenen kişilerin evliliklerini korumak adına mükellef olduklarını söyleyebiliriz. Ancak bazen yapılan bir evlilik etraftaki kişilerin hoşuna gitmez. Bu durumda bu kişi medyumlara giderek, evli çifte ayırma büyüsü yapar. Birbirlerini severek evlenenler, hatta birbirlerine evliliklerinde bile aşık olanları ayırabilen bu tılsım, oldukça kuvvetlidir. Büyü yapıldıktan sonra eşler arasında önemli bir fikir ayrılığına neden olur. Eşlerin birbirlerine olan saygılarının azalmasına ve birbirlerini sevmemelerine yol açar. 

Bu bakımdan bu tılsımın yapılma nedenini genellikle kıskançlık, haset, kin ve elde etme arzusu nedeniyle yapıldığını söyleyebiliriz. Eşlere yapılan büyü anlaşılabilmesi için dikkatli olunmasında fayda var. Eğer büyüden şüphe duyuluyorsa -aşağıda belirtileri yer alıyor bakabilirsiniz- hemen uzman, tecrübe sahibi bir medyumla iletişim kurulmalıdır. Medyum hoca, sizlere büyü bozma konusunda yardımcı olabileceğini söyleyebiliriz.

Eşlere Yapılmış Büyü Nasıl Anlaşılır?

Eşleri birbirlerinden boşanması için yapılan büyü nasıl anlaşılır ? Belirtileri kontrol ederek anlaşılabilir. Belirtileri kontrol edildiğinde büyü yapılma ihtimali varsa, hocayla görüşülmeli ve büyü bozma işlemleri başlatılmalıdır. Eşler arasında yapılan büyünün anlaşılması için ilk olarak belirtilerini ve etkilerini bilmeniz gerekiyor. Tüm belirti ve etkiler olsa bile siz hala düşünüyorsanız, medyuma büyü yapılıp yapılmadığı hakkında danışabilirsiniz. Medyum hoca, yapacağı çalışmalarla, büyünün yapılıp yapılmadığını anlayabilecektir. İşte eşler arasında yapılan büyünün belirtileri.

Eşler Arasında Yapılan Büyünün Belirtileri?

Eşlerin birbirlerinden soğuması ve ayrılması için yapılan büyünün, bazı belirtileri bulunur. Büyü genelde iki taraf için de yapıldığı için belirtiler, iki tarafta görülebilir. Etrafta birinin büyü yapmasından şüphe ediliyorsa bu belirtilere mutlaka göz atılmalıdır.

* Eşlere yapılan büyüler konusunda en önemli belirti, iki tarafın birbirleriyle aniden ve sıklıkla tartışmaya başlamasıdır. Yaşanan tartışmalar ani olarak yaşanır ve ne için olduğu pek bilinmez. Bu belirti, büyüyü tespit edebilmek için oldukça önemli bir maddedir.

* İki tarafta birbirlerine karşı nefretle yaklaşmaya başlar. Bir odada 10 dakika bile kalamayacak duruma gelirler. Cinsel yaşamları tamamen biter. 

* Çiftlerin düşünceleri boşanmaya yönelik olur. Başka kişilerle evlenme ya da birlikte olma isteği doğar. Hatta aldatmalar büyü yapımından sonra sıkça yaşanır.

* Evliliğe olan saygı kaybolur. Eşlerin çocukları bile olsa, o çocuklara duyulan sevgide azalma görülür. 

Bu belirtiler büyü yapıldıktan sonra kesin olarak görülürler. Bu nedenle yapılan büyünün anlaşılmasında bunları tespit edebilmek, çok önemlidir. Eğer bunlar yaşanıyorsa, hangi taraf olursa olsun anında medyum hocamıza danışmalıdır.

Ayırma Büyüsünün Eşinizdeki Etkileri Neler Olur?

Yapılan bu büyülerde genellikle iki taraf hedef alınır. Fakat bazı durumlarda bu sorun çabuk atlatılabilir. Özellikle bir taraf hemen farkına varabilirse, büyüye müdahale etmek için medyuma gidebilir. Siz fark ettiğiniz halde eşiniz durumdan habersizse ve ona söylediğiniz halde halen inatçı davranıyorsa, hiç beklemeden medyum hocaya gidin. Medyum hoca sizlere ayırma büyüsü bozma işlemleri hakkında yeterli bilgi sunacaktır. Ayırma büyüsünün etkileri nelerdir?

* Sizi sürekli olarak kafasından atmaya çalışır. Uyandığından onu kontrol ederseniz, sürekli terlediğini, kabuslar gördüğünü fark edebilirsiniz. Bu kabuslar sonucunda eşinizin şikayetçi olduğunu görebilirsiniz. 

* Siz ona yaklaştıkça o sizden kaçmaya çalışacaktır. Yapılan büyünün önemli bir etkisidir. Cinsel yaşamı bitirir. 

* Sizden bıkmış bir hale gelmiştir. Sadece sizden değil, evliliğinde, varsa çocuklarınızdan bile bıkmış bir hale gelebilir.

Eşler Arasında Hangi Büyüler Yapılıyor?

Ülkemizde eşler için yapılan büyüler sadece ayırma büyüsü değildir. Bunun yanında eşlere farklı büyüler de yapılabilir. Peki, bu büyüler nelerdir, hangileridir?

Soğutma Büyüsü: Bu büyüde amaç eşlerin birbirlerinden soğutmaktır, ayırmak değil. Soğutma büyüsünde çiftlerin arasını açmak, birbirlerine düşmesini sağlamak için yapılır. Ayırma büyüsüne benzerlik gösterse de birbirlerinden farklıdır.

Bağlama Büyüsü: Evli olan çiftelerden birisi, üçüncü kişi tarafından sevildiği zaman bu büyünün yapılma olasılığı yüksektir. Genelde eşe yapılan bu büyüden önce ayırma büyüsü yapılır. Daha sonra bu büyüye başvurulur. Amaç önce ayırmak sonra kendisine bağlamaktır. Ayırma büyüsü belirtileri ile benzerlik taşıyan özellikleri bulunur. 

Eşlere Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yukarıdaki konu başlıkları altında değindiğimiz üzere, eşler arasında yapılan büyülerin belirtileri, etkileri göz ardı edilmemelidir. Eğer bu belirtiler yaşanıyorsa, zaman kaybı yapmadan hemen medyum hocaya gidilmelidir. Çünkü büyüde en önemli nokta, gittikçe tesirini artırmasıdır. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın, büyü bozulmadığı halde, eşlerin arasındaki ilişkiye ciddi anlamda zarar verecektir. Elbette bu durum bir evlilik için istenebilecek en son şeydir. Medyum hocaya büyü bozumu için başvurulduğunda, bu etkili tılsım nasıl bozulur?

Büyü bozmada kurallar tıpkı büyü yapmadaki gibidir. Her ikisinde ortak nokta, malzemelerdir. Ancak malzemeler hazırlanmadan önce, büyünün olup olmadığı yapılan çalışmayla belirlenir. Elbette ehil medyum kişinin gözlerine bakarak veya belirtileri kontrol ederek büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilir, ancak bundan emin olmak için manevi alem varlıklarıyla iletişime geçilmelidir. Tıpkı büyüyü yapma kuralında olduğu gibi burada büyü manevi ruhlar kullanılıp yapılır. İstenecek olan malzemeler de ruhsal varlıklar tarafından istenir. Malzemeler eksiksiz teslim edildiğinde, işlem başlatılabilir.

Büyü Bozma İşlemini Kimin Yaptığı Önemli Mi?

Değerli kardeşlerim, sevgili dostlarım, büyü bozma işlemi zorlu bir süreçtir. Süreç köpüren buharlı sularla veya gizemli bitkilerle anında yapılamaz. Büyüde kullanılacak varlıklarla kurulan irtibat, onlara karşı hüküm verebilme konuları, tılsımı yapacak olan kişinin bilgisi önemlidir. Kardeşlerim, takdir edersiniz ki tüm bunları yapmak, gerçek ilim ve uğraş ister. Doğuştan gelen medyumluk yeteneği gerektirir. Eğer bunlar olmazsa, büyü bozma işlemleri ne yazık ki boşa kürek sallamakla aynı değere gelir. Bu konuda dikkat etmenizi istirham ediyorum.

Değerli kardeşlerim, şimdi diyeceksiniz ki biz böyle bir medyumu nereden nasıl bulabiliriz ki? Telaş etmeyin değerli kardeşlerim. Sadece sitemiz üzerindeki irtibat numaralarından ulaşabileceğiniz ve dünyanın en iyi medyumu olarak görülen, hocamız sizlere yardımcı olabilir. Sizde eşinize veya size yapılan büyülerin tamamını yok etmek ve huzurlu bir hayat sürmek istiyorsanız, gidebileceğiniz en iyi medyum, hocamızdır. Hemen kendisiyle, yüz yüze veya telefonla görüşebilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ