7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Hüddam İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Hüddam İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Hüddam İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hüddam ne işe yarar? Hüddam ile aşk büyüsü yapımı nasıldır? Hüddam büyülerde etkili olur mu? Tüm soruları, medyum hocamızı yol gösterici bilgilerinden esinlenerek, sizlere açıklamaya çalışacağız. Keyifli okumalar kardeşlerim.

Hüddam Kimdir?

Değerli kardeşlerim, hüddam kullanılarak aşk büyüsünün nasıl yapıldığı konusunda açıklamadan önce, sizlere hüddamın kim olduğunu belirtmeye çalışalım. Hüddam kardeşlerim, cin ve şeytanları yöneten manevi varlıktır. O tabiri caizse kabile lideridir. Ağır büyüler yapılmak istendiğinde bir hüddam çağrılır ve ona talimat verilir. O da emrinin altında olan şeytanları ve cinleri kullanarak, büyüyü gerçekleştirir. Ancak değerli kardeşlerim, hüddam söylenenden farklı herhangi bir şey yapamaz. Yaparsa tüm yetkiler elinden alınır. Ailesiyle korkutulur.

Hüddam yönetmek basit bir durum değildir. Onu yönetecek kabiliyete, bilgiye, ilme sahip olmak şarttır. Aksi halde başkasını hedef gösterirken veya onu korkutmak isterken, çok ciddi sorunlar çıkabilir. Hüddam sadece medyum tarafından kontrol edilebilir. Kardeşlerim, hüddam kimdir sorumuza, etkili büyülerin yapılmasında aracı olan kimse tanımı yapabiliriz. İnsanlar tarafından medyuma iletilen kara büyülerde hüddam çağrılarak, büyüyü yapması istenir. İsteneni yerine getirmekle mükellef olan hüddam, kendi kabilesini ve diğer emrindeki cinleri toplayarak büyüyü gerçekleştirir.

Hüddam ile Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Değerli kardeşlerim, hüddam yukarıda belirttiğimiz gibi kendi görevleri dışında hiçbir şey yapamaz. Yani medyum ona hangi görevi verirse, onu gerçekleştirir. Dolayısıyla hüddam ile büyü yapmak için onu çağırmalı ve emir verilmelidir. Bunu yapabilmek için görünüşünden korkmayacak kadar cesur olmak yetmez, onunla konuşacak yürek olmalıdır. İlmi bilgilerin sınırları aşmış olması, evrenin yaratılma nedeninin anlaşılması gereklidir. Hüddam ile aşk büyüsü yapılabilir. Ancak ilk önce çağrılmalı ve bu istek ona bildirilmelidir.

Diyelim ki kardeşlerim birinin sizi sevmesini istiyorsunuz. Bunun için ona ağır bir büyü yapmak istiyorsunuz. Medyuma gidip dileğinizi, derdinizi anlattınız. Medyum hoca burada sizi ayrıntılarıyla dinledikten sonra kendi emrinde olan hüddamı çağırır. Hatta siz derdinizi anlatırken hüddam orada olabilir. Eğer derdinizi anlatırken hüddam sizi dinlediyse zaten ne yapılacağını bilecektir. Bunun için hüddam medyumdan gereken malzemeleri ister. Medyum hoca size bunu bildirir. Gerekli malzemeler tedarik edildikten sonra, hüddam kabilesini ve emir eri cinlerini toplayarak, karşıdaki insanın benliğini ele geçirir. Bu sayede karşınızdaki sevdiğiniz onların etkisiyle size aşık olur. 

Hüddam Aşk Büyüsünü Nasıl Yapar?

Sevgili değerli kardeşlerim, hüddam iletileni yapmaktadır. Ona gerçek medyum tarafından dile geldiği andan itibaren durdurulmazsa hemen karşıdakini etki altına almaya gider. Burada karşıdaki kişinin benliğini ele geçirir. Onun düşüncelerinin içerisine girer, onları baştan aşağıya size yönlendirir. Hüddam sevdiğinizin düşüncelerini değiştirdikçe o size yönelmeye başlar. Sevdiğiniz tamamen size döndükten sonra hüddamın işi biter.

Hüddam İle Aşk Büyüsünü Kim Yapar?

Değerli kardeşlerim hüddamlar insanlar daha uzun yaşayan ancak insanlardan daha çok zaafı bulunan varlıklardır. Özellikle onlar kendi sevdiklerinin zarar görmesine, tahammül edemezler. Genellikle büyüler bu yöntemle yapılır. Sevdikleriyle tehdit edilirler. Fakat, onları tehdit etmek sandığınız gibi değildir. Yani her kişinin değil, er kişinin işidir. Bunu yapabilmek için ilim sayfalarını tek tek yutmuş olmak, büyüyü tamamen anlamış olmak gerekir. Evrenden anlamıyor, büyüyle alakanız yoksa kesinlikle hüddamlar kullanıp, aşk büyüsü yapmayın.

Hüddam ne işe yarar sorumuzun cevabı aslında bu konumuzun altında gizli. Siz büyü yapmak istediğiniz zaman, medyuma gidersiniz. Hüddamı çağıran medyum hocadır. Onun dışında sizin çağırmanız pek mümkün değildir. Siz çağırdığınızda, ya gelmeyecek ya da gelirse size zarar verecektir. Hüddamla aşk büyüsünü ancak medyumlar gerçekleştirebilir. Çünkü ancak onun emirleri dinlenir. 

Hüddam Aşk Büyüsünün Neresinde Yer Alır?

Sevgili kardeşlerim, insanoğlu geçmişten bugüne kadar sürekli medyumluk, büyücülük ile uğraşagelmiştir. Onun için eski çağlardan beri hüddamlar medyum insanları, insanlar da güçlü hüddamları tanır. Hüddam hangi insanın hizmetine gireceğiniz bilir. Onu tanır. Nitekim hüddama hüküm vermek, eğitim, bilgi gerektirir. Şimdi kardeşlerim sizlere hüddam ve aşk büyüleri arasındaki ilişkiyi açıklayalım. Yani hüddam aşk büyüsünün tam olarak neresinde yer alır.

Değerli kardeşlerim, sizler sevdiğinizi kendinize aşık etmek istediğinizde medyuma giderek çare ararsınız. Elbette medyumun elinde bir sihirli değnek bulunmaz. Sevdiğinizi size değneklere, durduk yere aşık edemez. Ancak sevdiğinizi size aşık edebilecek ilmi bilir. Neler yapabileceğini bilir. Medyumun yaptığı sizden aldığı bilgiyi hüddama aktarmaktır. Hüddam ya o medyumla devalı çalışır ya da medyum onu başka bir kabileden çağırır. Hüddam gelerek sizin anlattığınızı dinler. İşte burada asıl görev hüddam hocada olur. Çünkü işin pratik kısmı hüddamın kendisidir. Hüddam aşk büyüsünün yapım tarafında yer alır.

Hüddam Durdurulabilir Mi?

Sevgili kardeşlerim, çoğu insan şu konuda oldukça düşüncelidir. Yaptığım büyüden vazgeçtim, hüddamı durdurabilir miyim? Hayır kardeşlerim, hüddamı durdurmak mümkün değilidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi onu durdurursanız, görevini yerine getirememiş olur, yetkileri ellerinden alınır. O öleceğini bile bilse görevi yerine getirmeye çalışır. Hüddamı durdurmak için başka bir hüddam kullanmak gerekecektir. Yani eğer yaptığınız büyüden vazgeçtiyseniz büyü bozma işlemi yapmanız gerekecektir. 

Hüddam Aşk Büyüsünü Bozabilir Mi?

Hüddamlar sadece aşk büyüsü yapabilme becerisine sahip değillerdir. Aynı zamanda aşk büyüsünü bozma işlemlerini de yapabilirler. Özellikle ağır aşk büyülerinde hüddam kullanmak gereklidir. Aşk büyüleri bozulmak istendiği zaman tıpkı büyü yapımındaki gibi işlemler yapılır ve hüddam çağrılır. Ancak bu seferki hüddam çağırma daha zordur. Çünkü büyüde yer alan hüddamdan daha güçlü yapıda hüddam çağrılmalıdır. Bazı medyumlar bunu yapabilirler. Bunun için ehil olmak şarttır. Gelecek güçlü hüddamın medyumu tanıması, ilmini görmesi, neler yapabileceğini anlaması gereklidir. 

Büyü Yapma ve Bozma İşlemleri

Değerli kardeşlerim, hüddam meselesi büyünün tamamen iç meselesidir. Sizin bunun uğraşmanıza hiç gerek olmayacaktır. Yapmanız gereken sadece, büyü için medyuma derdinizi iletmektir. Siz kendiniz hüddamlarla uğraşmazsınız. Yani siz tamamen iç meselenin dışında yer alırsınız. Dikkat etmeniz gereken konu, medyum seçerken dikkatle inceleme yapmaktır. Bazı medyumlar görevlerini layıkıyla yerine getirirken, bazıları yüzlerine gözlerine bulaştırabilir. Bu durumda hüddam sizi tehdit edebilir. Dikkatli olun kardeşlerim. Türkiye’nin en kaliteli medyumluk hizmeti veren hocamızla görüşmeniz, onunla çalışmanız sizin için en doğru tercih olacaktır. 

Büyü yapma ve bozma işlemlerinin tamamında değerli kardeşlerine hizmet sınan medyum hocamız, Türkiye’nin her bölgesinden müşteriye sahiptir. Tanınan hocamızla sizde iş birliği yapabilir, mutluluğa en güzel kapıyı açabilirsiniz. Yapacağınız hüddamla aşk büyüsünden en iyi sonucu hocamızla birlikte alabilirsiniz. 

Hüddam Kabilesi

Hüddamlar, cin ve şeytan kabilelerinin liderleridir. Onları yönlendirici güçleri ve etkileri vardır. Hüddam aracılığıyla yapılan büyünün etkili olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Diğer büyü türlerine göre farkı, sadece en iyi sonucu vermesi değil, istenilen her şeyin yerine getirilmiş olmasıdır. Yani siz tam olarak sevdiğinizi nasıl istiyorsanız, o ona dönüşür. Sevdiğiniz deyim yerindeyse size köle gibi olur. O size her durumda koşarak gelir. Sizde onu kucaklayarak, mutluluğa kapınızı açabilirsiniz. Değerli kardeşlerim hocamızla irtibat kurarak, derdiniz neyse hemen anlatabilir ve çare bulmak için çalışmaları başlatabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ