7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Hurma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

  • Hurma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Hurma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Hurma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nlerdir?

Ayrılan çiftleri barıştırma konusunda bir nevi ruhani ilaç olarak da dile getirilen hurma büyüsü, özellikle çok güçlü bir bağlama etkisine sahiptir. Kadim kitaplarda yer alan büyülerin yöntemleri ile beraber gerçekleştirilen bu tılsım, aradaki tüm zorlukları ortadan kaldırmaktadır. Bu doğrultuda gerçek medyumlar tarafından ele alınan farklı yöntemler ile beraber, sevenleri bir araya getirmek için en önemli yöntemlerden biridir.

Hurma Büyüsü Nedir?

Ayrılan insanları barıştırmak ve bir araya getirmek için ilaç niteliği taşıdığı düşünülen bu büyü, üstelik hayat boyu kalıcı bir etki yaratmaktadır. Kişiler üzerinde rahat uygulanabilmesi ve kısa sürede etki göstermesi ile beraber, hurma büyüsü nedir pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bireylerin aile bütünlüğünü korumak için temel bir bağlama büyüsü olarak öne çıkan bu yöntem, yüzyıllardır alimler ve uzman medyumlar tarafından ele alınarak uygulanmaktadır.

Hurma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hurma büyüsü yapabilmek için hurmanın hem kendi ıslak kısmı hem de çekirdeğinden faydalanmak suretiyle uygulama gerçekleştirilir. Özellikle çekirdeklerin dikkatli şekilde çıkarılması ve kurumaya bırakılması çok önemlidir. Hurma çekirdekleri yerine hurmanın kendisinin kullanılması, bazı alimler tarafından daha faydalı olarak nitelenir. Özellikle bağlayıcı ve kalıcı etkisi ile beraber, gizli İlimlerin yanı sıra havas ilimlerinde de çok sık geçmektedir. Bu doğrultuda hurma büyüsü nasıl yapılır sorusuna karşılık, yapılan bu işlemler ile beraber medyum hocaya götürmesi gerektiği söylenmelidir. Doğuştan yetenekli ve iki taraf ile bağlantı kurabilen gerçek medyum hocalar, amaca bağlı olarak olmanın kendisini de çekirdeğini veya ikisini birden kullanabilmektedir.

Hurma Büyüsü Nasıl Hazırlanır?

Şimdi hurma büyüsü nasıl hazırlanır sorusunun cevabını öğrenelim. Bunu aşamalı olarak medyum hocalar ele almakta; manevi enerji ile beraber başka varlıkların enerjisini kullanarak tamamlamaktadır.

– 7 adet hurma öncelikle bir nadas sürecinden geçirilir,

– Her gün için ayrı bir hurma ele alınacak biçimde hazırlık yapılır,

– Bu konuda ilk gün mutlaka cumaya denk gelmelidir,

– Yapılacak olan büyü gelecek haftanın cuma gecesine kadar sürer,

– Ardından medyum hoca tarafından dikkatli şekilde dualar, ayetler, Esma-ül Hüsna okuması ve vefk gerçekleştirilir,

Ruhani yönü kuvvetli medyum hocalar etkilenecek olan kişinin frekans aralığını bu şekilde yakalar. Böylece iradesi kırılacak olan kişinin düşüncesi ve davranışsal etkileri bir anda istenilen noktaya ulaşır.

Hurma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bu büyü aslında açık konuşmak gerekirse evini terk etmiş erkeklerin geri dönmesi adına eşler tarafından yaptırılır. Çok güçlü bir etkisi ve bağı olduğu için, özellikle evli çiftler arasındaki etkiyi açığa çıkararak birbirine doğru çeker. O yüzden hurma büyüsü etkileri kısa süre içerisinde fiziksel açıdan kendini göstermeye başlar.

– Büyüden etkilenecek olan kişi ailesini düşünmeye başlar,

– Agresif ve öfkeli bir kişi ise ılımlı ve sakin bir kişiye bürünür,

– Gözü dışarıda olan erkek çevresindeki her şeyi bırakıp dikkatini ailesine verir,

– Büyü sürecinde çok sık terler ve kabuslar ile uyanır,

Hurma Büyüsü Sonuçları

Hasar görmüş ve bozulmuş evlilik müessesesi, hurma büyüsü sonuçları ile güçlü biçimde yeniden yapılanır. Hem manevi duyguları hem de cinsel duyguları yeniden eşine doğru kayar. Araya soğukluk giren çiftlerin kavgaları bütünüyle son bulur. Üstelik kalıcı olması ile beraber hayat boyu mutlu bir beraberliğe doğru yelken açma imkanı tanır.

Hurma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Tecrübe sahibi ve doğuştan yetenekli olan gerçek medyum hocalardan bu konuda yardım almak en önemli unsurdur. Çok güçlü değere sahip gizemli tılsımlar olduklarından dolayı, kontrol altında tutulabilmeleri adına hurma büyüsü yapan medyum hocalar tarafından uygulanmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ