7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İki Erkeği Bir Birine Bağlama Büyüsü

  • İki Erkeği Bir Birine Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
İki Erkeği Bir Birine Bağlama Büyüsü

İki Erkeği Bir Birine Bağlama Büyüsü

İki erkeği birbirine bağlama büyüsü, son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Cinsel tercihini kendi cinsleri yönünde yapan kişilerin tatbik ettiği büyü çeşididir. Yapılması ve uygulanması son derece özen ve uzmanlık isteyen bu büyüyü öğrenip, siz de uygulayabilirsiniz.

İki erkeği birbirine bağlama büyüsü, genelde erkek eşcinseller (gay) için yapılan bir uygulamadır. Özel bir duygu yoğunluğu yaşayan erkekler aşk hayatlarını düzene sokmak için bu büyüden medet umuyorlar. Bunun için gerçek ve güvenilir bir medyumdan yardım almanızda yarar vardır.

İki Erkeği Birbirine Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkekler de fizyolojik yapıları nedeniyle kadınlar yerine kendi cinsleri olan erkeklerden hoşlanabiliyorlar. Geçmiş yıllara kadar hoş gözle karşılanmayan ve dışlanan bu durum, günümüzde normal karşılanıyor.

Sevdiği erkeğin de kendisini sevmesini ve bağlanmasını isteyen kişi, iki erkeği birbirine bağlama büyüsü yaptırıyor. Bu büyüye halk arasında gay büyüsü adı veriliyor.

Gay büyüsünün yapılış ve uygulanış şekli aşk büyülerine giriyor. Bir nevi bu büyü için aşk büyüsü de diyebilirsiniz. Sonuçta sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini ve bağlanmasını istiyorsunuz.

İki Erkeği Birbirine Bağlama Büyüsü Yapanlar

Bütün medyumlar ve hocalar aşk büyüsü yapıyorlar. Gay büyüsünü yapan medyum ve hocalar da çoğunluktadır. Fakat hassas bir durum söz konusu olduğu için bu konuda medyumun yeterli deneyime ve uzmanlığa sahip olması gerekiyor.

Seçeceğiniz medyumun yeteneklerini ve uzmanlık alanını iyi incelemelisiniz. Sürekli aynı adreste olması ve telefon numarasını hiç değiştirmemiş olması, güvenlik kıstaslarıdır.

Ayrıca, gerçek ve güvenilir bir medyum sade ve gösterişten uzak bir yaşam sürer. Kötü amaçlı ve karşı tarafa zararı dokunacak hiçbir işlemi uygulamazlar. Bu nedenle niyetinizin ne kadar halis ve salih olduğunu açıklamalısınız.

İki Erkeği Birbirine Bağlama Büyüsü Evde Yapılır mı?

Gay büyüsü de dahil, hiçbir büyüyü evde yapmaya kalkmayın. Özel yeteneklere ve ilme sahip olmadığınız için yapacağınız her işlem aleyhinize sonlanacaktır. Bu nedenle internette ve sosyal medyada sunulan büyüleri yapmaya kalkmayın.

Büyüler, özel yetenek, bilgi ve deneyim sahibi isteyen uygulamalardır. Hangi tılsımın, sembolün ve duaların kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Aynı zamanda büyünün hazırlanacağı zaman da önemlidir.

Sevdiğinize kavuşmak ve mutlu birliktelik yaşamak istiyorsanız, maceraya atılmak yerine uzman bir medyumdan yardım alabilirsiniz.

İki Erkeği Birbirine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüyü yaptırmak için gerçek ve güvenilir bir medyum belirlemeniz önemlidir. Medyumdan randevu aldıktan sonra, yanına gidiyorsunuz. Medyum, yıldızname ve ebced fallarıyla size bakım yapıyor. Amacınızı ve niyetinizi açıklıyorsunuz. Niyetinizde ne kadar kararlı olduğunuz büyünün etkisi bakımından önemlidir.

Medyum sizden, kişinin adını, anne adını, doğum yerini ve yılını istiyor. Varsa fotoğraf ve kişisel bir eşyasını istiyor. Medyum, yıldızların durumu ve enerji yoğunluğunuza bağlı olarak hangi büyüyü uygulayacağını belirliyor. Bunun için hüddam (hizmetli cin) ilmini kullanıyor.

Medyum, hüddam yardımıyla da dua, sembol ve tılsımlarla vefk hazırlıyor. Bunu size veriyor. Nasıl saklayacağınız ya da yok edeceğiniz konusunda neler yapacağınızı söylüyor. Bunları harfiyen yerine getirmeniz büyünün etkili olması açısından önemlidir.

İki Erkeği Birbirine Bağlama Büyüsü Etkili midir?

Gay büyüsü, diğer adıyla da aşk-bağlama büyüsü son derece etkili ve güçlü bir büyüdür. Medyumun yeteneği ve uzmanlık bilgisiyle hazırlanan büyü, sizin yaydığınız enerji yoğunluğuna göre bir hafta ile bir ay arasında etkisini gösteriyor.

Büyüye maruz kalan kişide zihinsel ve davranış değişiklikleri görülmeye başlanıyor. Kendi çevresinden uzaklaşıp, sizinle birlikte olmak için yanıp, tutuşmaya başlıyor. Size karşı muhabbet beslemeye başlıyor. Sürekli sizin yanınızda olmak için her fırsatı kolluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ