7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

  • Kadını Kendine Aşık Etme Duası için yorumlar kapalı
Kadını Kendine Aşık Etme Duası

İnsan, Allah’ın yarattığı değerli varlıklardan birisidir. Hoşlanmak, başkasını sevmek, Allah’ın bizlere bahşettiği bir ikramdır. Değerli kardeşlerim, size helal olabilecek bir kadına aşık olmuşsanız, sizlerle paylaşacağımız duayı okuyabilirsiniz. Kadını kendine aşık etme duası ile Allah’ın izniyle hayırlısını elde edebilirsiniz. 

Kadını Kendine Aşık Etme

Allah’ın yaratmış olduğu kulları sevmeyen, Allah’ı sevemez. Değerli kardeşlerim, kalp sevgisi yaratıcımızın bize ihsan ettiği bir duygudur. Bu duygu ile karşımızdaki kadını sevdiğimiz zaman her zaman hayırlısının nasip olmasını beklemeliyiz.

Kadını kendine aşık etme konusunda dua isteyen kardeşlerimiz için Türkçe okunan bir dua paylaşacağız. Duayı, namaz vakitlerin 3 defa şeklinde 7 gün okursanız, Allah nasip ederse, sevdiğiniz kadın sizlere yönelecektir. 

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

O, yerin ve göğün sahibidir. Evreni yaratan da bizleri yoktan var edende O’dur. Ancak ondan isteyebiliriz erişemediğimiz şeyleri. Evli olmayan, bekar ve size helal olabilecek kadını kendinize döndürebilirsiniz. Okuyacağınız duayı eşiniz için de her vakit okuyabilirsiniz. Allah’ın izniyle kadını kendine aşık etmek için dua okumanız, hayırlara vesile olacaktır. İşte duamız kardeşlerim.

‘Beni ve tüm insanları yoktan var eden Allah’ım. Sen ki yüce dağları, koca yıldızları var edensin. Sen ki Malik’sin. Sen ki Rahman ve Rahimsin. Ya Rabbim! Sevdiğim kadını bana helal kıl! Sen en azametli olansın. Senin gücün her şeye yeter. Amin.’

Duayı okumadan evvel, alacağınız abdest inşallah hayırlara vesile olacaktır kardeşlerim. Duanızı belirttiğimiz gibi 7 gün boyunca okumanız, sizlere hayırlı kapıları açacaktır inşallah.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Etkileri

Kadını kendine aşık etme duası etkileri neler, merak eden kardeşlerimiz için belirtelim. Sevgili kardeşlerim, öncelikle bilmeliyiz ki dualar, Allah’ın büyüklüğüne sığınmak, iznini almaktır. Duayı kabul olması için değil, isteğimizi söylemek için okuruz. Allah’ın izniyle duayı okuduktan sonra şu etkiler görülecektir.

* Sevdiğiniz kadının kalbi sizlere doğru yönelecek ve Allah’ın izniyle sizi sevmeye başlayacaktır.

* Duyguları sizin onun için helal olacağınızı ona söyleyecektir. Aklı size yönelecek ve sizin onun için hayırlı olabileceğinizi düşünecektir.

İşte etkiler bu şekildedir kardeşlerim. Dilerseniz kadını kendine aşık etme duası fazileti neymiş, ona da bakalım.

Kadını Kendine Aşık Etme Duasının Fazileti

Yaratıcımız Allah bizleri çiftler halinde yaratmıştır. Kadın ve erkeğin kalbine sevgiyi yerleştirmiştir. O yüzdendir ki kadın erkeği, erkek kadını sever. Değerli kardeşlerim, onu kendinize aşık etmek için okuyacağınız duanın faziletleri çok fazladır. Allah’ın izniyle okuyacağınız dua ile size yönelmesini sağlayacaksınız.

* Dua helaldir. Allah’ın bana dua edin demesinin nedeni, ondan isteyebileceğim yolun dua olmasıdır. Sevdiğini aşık edebilmek için okunacak duanın fazileti, sevdiğimizi helalden istememizdir.

* Safi kalple ve temiz vücutla yapacağımız duanın hikmeti oldukça geniştir. Allah, gözyaşlarımıza vererek, inşallah bize onu helal kılacaktır. 

* Bu dua hayırlısını istemektir. Hem sevdiğimiz kadını hem de hayırlısını isteriz bu duayla. 

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Neden Kabul Olmayabilir?

Değerli kardeşlerim, evvela bilmeliyiz ki yapacağımız duanın garantisi yoktur. Bizler her şeyden önce Allah’a yalvardığımızı, ondan istediğimizi bilmeliyiz. Duamız, yanlış okumaktan veya başka nedenlerden dolayı kabul olmayabilir.

* Hayırlısı olmadığı için Allah duamızı kabul etmeyebilir.

* Duayı 7 gün her namaz vakti 3 defa okumamış olabiliriz.

* Dua okurken temiz olmayabiliriz.

Sevdiğimiz Kadın Gelir Mi?

Kadını kendine bağlamak adına yapılan bu dua ile inşallah sevdiğimize kavuşuruz. Allah nasip ederse ve hayırlısı ise bu duamız yerine gelecek ve sevdiğimizle hemhal olmamıza fayda sağlayacaktır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ